Závod mladých nadějí

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0008 Šindelka Ondřej
1
1
2*
1
1
1
5
7092
2
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
4
5
1
7*
2
3
15
5888
3
2419-0061 Rabasová Adéla
2
8*
3
5
4
5
19
5184
4
9901-0004 Hrušková Sára
OCS*
3
7
3
5
4
22
4684
5
1703-0236 Burda František
8
4
4
6
13*
2
24
4297
6
1101-0352 Lokajíčková Lucie
18*
6
9
2
7
6
30
3980
7
2101-0726 Dokoupilová Linda
3
2
14*
13
9
9
36
3712
8
2203-0243 Valenová Barbora
14
7
5
9
3
DSQ*
38
3480
9
2101-0725 Dokoupilová Beáta
7
11
10
10
6
12*
44
3275
10
9901-0005 Holešová Lívia
10
18*
8
4
12
13
47
3092
11
2101-0705 Konopík Tomáš
6
12
15
23*
10
7
50
2927
12
1101-0470 Peterka Tomáš
9
13
16*
12
11
16
61
2776
13
2101-0717 Chalupníková Klára
34*
21
11
15
8
10
65
2637
14
2001-0235 Ptáčková Tereza
12
14
17
17
16
21*
76
2508
15
2101-0729 Beroun Daniel
13
17
29*
11
20
17
78
2388
16
2306-0002 Hála Jan
15
10
26
27*
21
14
86
2276
17
2301-0220 Záhornacký Jan
11
16
20
24
17
DNC*
88
2171
18
1705-0189 Šercl Ondřej
5
29*
12
20
23
29
89
2071
19
2001-0240 Ptáčková Markéta
19
9
23
18
24
25*
93
1977
20
1902-0202 Veselá Ema
21
19
22*
19
15
19
93
1888
21
1101-0433 Klíma Jáchym
24
15
13
28*
28
20
100
1804
22
2201-0039 Krč Lukáš
20
SCP*
30
14
18
18
100
1723
23
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
22
22
21
16
27*
23
104
1645
24
2306-0004 Hálová Anna
23
23
19
22
19
24*
106
1572
25
1101-0208 Hatle Stella Marie
17
20
34
26
36*
11
108
1501
26
2101-0718 Navrátilová Helena
41*
27
18
30
29
15
119
1432
27
1705-0188 Zima Daniel
16
34*
28
21
22
33
120
1367
28
9901-0006 Rolík Michal
DNC*
DNC
DNC
8
14
8
128
1304
29
1705-0164 Verl Jan
OCS*
24
6
OCS
26
28
133
1243
30
1130-1129 Paigerová Nina
27
26
31*
29
25
26
133
1184
31
1101-0478 Štolbová Ela
26
33*
27
31
30
22
136
1127
32
2201-0053 Kováč Richard
37*
31
25
34
34
31
155
1072
33
2101-0751 Kouřil Vít
40*
36
35
25
33
27
156
1018
34
2101-0758 Blatecká Michaela
35
28
32
36*
32
30
157
966
35
2101-0757 Blatecká Veronika
32
42*
24
35
40
36
167
916
36
1101-0514 Klímová Johana
25
39
42*
33
37
35
169
867
37
1101-0476 Brázdová Roxana Adelaida
33
32
36
41*
39
32
172
820
38
2306-0003 Hála Jakub
30
37
DNC*
32
35
40
174
773
39
2419-0079 Fanfrlová Markéta
31
35
38
39*
38
37
179
728
40
1901-0481 Mareš Michael
28
25
33
DNC*
DNC
DNC
184
684
41
9901-0007 Brachtlová Vanda
39
41*
41
40
31
34
185
641
42
2201-0054 Kováč Vladimír
38
40
37
37
43*
38
190
599
43
1101-0507 Skořepová Anna
29
DNF*
39
38
DNF
39
194
559
44
1101-0500 Busta Anna
36
38
40
42
41
DNF*
197
519
45
2301-0231 Mikula Daniel
DNF*
DNF
43
DNC
DNC
41
231
480
46
1302-0057 Plch Zdeněk
DNC*
43
DNC
DNC
42
DNC
232
441
47
1302-0059 Plch Jan
DNC*
44
DNC
DNC
DNC
DNC
240
404
48
2301-0238 Sklářová Julie
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
245
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1