Závod mladých nadějí

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0006 Jaroš Adam
1
2
8*
3
2
1
9
7055
2
9901-0002 Szitás Ondrej
7
1
1
1
13*
2
12
5851
3
1101-0210 Rek Adam
5*
3
2
2
1
4
12
5147
4
9901-0003 Hrušková Sára
3
4
3
OCS*
3
9
22
4647
5
1304-0262 Flosmanová Kristýna
9*
8
6
4
5
5
28
4259
6
1909-0035 Kučera Matěj
4
17*
11
10
6
6
37
3942
7
2419-0061 Rabasová Adéla
8
9*
5
8
9
7
37
3675
8
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
2
7
4
14
22*
18
45
3443
9
2101-0726 Dokoupilová Linda
6
11
7
7
15
17*
46
3238
10
2203-0243 Valenová Barbora
11
6
12
9
8
16*
46
3055
11
1101-0352 Lokajíčková Lucie
12
13
10
5
12
14*
52
2889
12
1302-0052 Plch Jiří
13
10
13
6
14*
10
52
2738
13
2306-0002 Hála Jan
10
14
9
11
24*
8
52
2599
14
1101-0218 Popov Adam
14
5
14
12
10
26*
55
2471
15
1305-0321 Lojková Karolína
18
16
DNC*
16
18
3
71
2351
16
2101-0725 Dokoupilová Beáta
17
12
16
13
17
22*
75
2239
17
9901-0001 Simonová Karolína
15
15
15
18
29*
13
76
2133
18
2001-0235 Ptáčková Tereza
16
22
21
23*
7
21
87
2034
19
2101-0727 Hrubý Lukáš
DNF*
DNC
17
15
4
11
96
1940
20
2306-0004 Hálová Anna
23
18
18
17
26*
20
96
1851
21
1101-0208 Hatle Stella Marie
19
23
26*
19
20
19
100
1766
22
2101-0717 Chalupníková Klára
22
24
19
24
27*
15
104
1685
23
2101-0718 Navrátilová Helena
21
21
20
21
31*
24
107
1608
24
2306-0003 Hála Jakub
27
31
28
DNF*
16
12
114
1534
25
9902-0001 Farana Mikolay
20
20
22
22
33*
33
117
1463
26
1130-1129 Paigerová Nina
26
19
24
20
35*
32
121
1395
27
2404-0450 Hejnová Karolína
25
DNC*
25
DNC
11
25
135
1330
28
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
24
26
DNC*
25
37
27
139
1266
29
1909-0080 Kučerová Michaela
DNF*
27
23
DNS
21
28
148
1205
30
2001-0240 Ptáčková Markéta
DNC*
28
27
DNC
34
34
172
1147
31
1305-0336 Bendová Emma
29
30
DNC*
DNC
45
30
183
1090
32
2301-0220 Záhornatský Jan
28
DNC*
DNC
DNC
28
31
185
1034
33
2201-0053 Kováč Richard
DNC*
DNC
DNC
DNC
25
23
195
981
34
1705-0189 Šercl Ondřej
DNC*
DNC
DNC
DNC
19
37
203
929
35
2419-0049 Novák Matěj
DNF*
25
DNC
DNC
42
39
204
879
36
2201-0054 Kováč Vladimír
DNC*
DNC
DNC
DNC
30
29
206
830
37
1302-0053 Szmaragowski Dominik
DNC*
DNC
DNC
DNC
32
36
215
782
38
2201-0039 Krč Lukáš
DNC*
DNC
DNC
DNC
23
DNC
219
736
39
1101-0478 Štolbová Ela
DNC*
29
DNC
DNC
44
DNC
220
691
40
1302-0054 Szmaragowski David
DNC*
DNC
DNC
DNC
40
35
222
647
41
2001-0231 Čížková Zuzana
DNC*
DNC
DNC
DNC
38
38
223
604
42
1705-0188 Zima Daniel
DNC*
DNC
DNC
DNC
39
40
226
562
43
2001-0230 Čížková Barbora
DNC*
DNC
DNC
DNC
36
DNC
232
521
44
2101-0729 Beroun Daniel
DNC*
DNC
DNC
DNC
41
DNC
237
481
45
2101-0742 Karas Filip
DNC*
DNC
DNC
DNC
43
DNC
239
442
46
2101-0741 Hýžová Helena
DNF*
DNS
DNS
DNC
DNS
DNC
245
404
46
1901-0481 Mareš Michael
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
245
0
46
2101-0753 Hrubá Anna
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
245
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1