MMČR Bic

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0255 Nevelöš Adam
1
2
3*
1
2
2
1
2
1
2
1
DNC*
15
20565
2
2110-0172 Mikulec Martin
2
1
5
6*
1
1
2
1
4
1
2
DNC*
20
16953
3
2110-0182 Chalupníková Kristýna
3
11*
8*
3
4
7
3
3
2
7
5
1
38
14840
4
1705-0090 Drda David
9*
3
2
7
8
4
9*
6
3
9
3
3
48
13341
5
1609-0212 Müller Ondřej
6
4
1
2
9
9
5
10*
21*
4
4
4
48
12178
6
1130-0276 Švíková Kateřina
4
16*
7
5
3
3
7
4
12*
3
6
6
48
11228
7
1607-0169 Parchomenko Ondřej
18
6
25*
22*
5
5
4
9
7
5
10
2
71
10424
8
9901-0099 Kubín Robert
5
8
4
4
15*
8
6
13
11
8
20*
5
72
9728
9
7019-0377 Rašková Adéla
7
5
16*
10
6
6
10
8
13
6
7
18*
78
9114
10
1801-0167 Štěpánský Adam
19
10
6
8
7
10
8
7
22*
15
12
24*
102
8565
11
1609-0256 Nevelöš Tibor
10
7
13*
12
12
13
13
15*
8
11
11
7
104
8069
12
1705-0086 Sadílková Nela
13
14
17
19*
11
11
12
5
6
10
8
22*
107
7615
13
1609-0278 Říčanová Nicol
15
13
19*
16*
10
12
11
11
9
16
9
10
116
7198
14
1130-0352 Švíková Barbora
8
12
18
13
18
24*
14
21*
14
21
14
11
143
6812
15
1402-0384 Šplíchal Filip
14
15
15
9
14
15
20*
19
DNC*
12
16
17
146
6452
16
2110-0194 Piňosová Kristýna
17
17
9
11
17
18*
18*
17
15
18
13
15
149
6116
17
1607-0166 Himmelová Klára
12
9
DNF*
DNC*
19
16
17
12
10
22
18
23
158
5800
18
1607-0165 Himmel Jiří
20
18
12
20
23*
26*
19
18
17
13
19
8
164
5502
19
1609-0301 Tlapák Vojtěch
11
24*
26*
14
13
17
21
20
19
24
17
9
165
5220
20
2110-0185 Diviš Lukáš
16
21
10
15
20
19
16
14
24*
17
22*
19
167
4953
21
1401-0459 Altmannová Kateřina
22
25*
14
17
26*
21
15
24
5
20
15
20
173
4699
22
2110-0191 Neckařová Martina
24
22
20
28*
25
22
22
16
18
23
30*
16
208
4456
23
1705-0074 Štěpánková Markéta
21
19
23
18
24
23
24
23
25*
14
21
25*
210
4225
24
7019-0403 Matoušová Alexandra
27
28
31*
29
16
20
27
22
23
19
26
DNC*
237
4003
25
1609-0298 Rais Michal
25
31*
27
24
29
25
26
28
20
31*
23
12
239
3790
26
2110-0183 Komendová Kateřina
28
26
29*
26
22
27
30*
26
16
26
24
26
247
3586
27
1705-0169 Lojínová Alexandra
23
20
21
21
27
28
28
25
31*
30*
25
30
248
3389
28
2110-0178 Skřepek Šimon
26
33*
24
23
31
30
23
29
26
34*
33
21
266
3200
29
7019-0402 Matouš Martin
36
23
22
27
21
29
DNC*
DNC*
DNC
28
28
14
270
3017
30
7019-0404 Matoušová Štěpánka
33*
35*
30
30
28
14
29
32
28
25
27
32
275
2840
31
2110-0173 Šeliga Teodor
30
27
33
31
DNC*
DNC*
33
27
33
32
37
13
296
2669
32
9999-0081 Kudláčková Zuzana
34*
34*
28
25
30
32
32
33
32
29
29
33
303
2504
33
1609-0308 Tlapáková Zuzana
29
30
32
DNC*
33
31
31
30
27
36*
34
28
305
2343
34
1705-0182 Hasman Radim
31
29
DNC*
DNC*
34
34
25
34
30
33
35
29
314
2188
35
7019-0391 Zemanová Nicole
DNC*
DNC*
DNC
DNC
32
33
34
31
29
27
32
31
333
2037
36
7019-0401 Kuchař Jan
35
36
34
DNF*
35
35
37*
35
34
35
31
27
337
1890
37
1609-0303 Kříž Jan
37
37
DNF*
DNF*
36
36
36
36
35
37
36
34
360
1747
38
1401-0461 Altmann Tomáš
32
32
11
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
369
1608
39
1705-0100 Sadílek Pavel
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
35
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
413
1473
40
1705-0177 Drda Filip
DNF*
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
420
1277
40
1402-0460 Loužek Štěpán
DNF*
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
420
1277
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1