O krále Šumavy

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0095 Kubový Martin
2*
2
2
1
1
6
11427
1203-0268 Roček Roman
6
11427
2
1401-0120 Hájek Milan
1
1
1
4
8*
7
9320
1401-0446 Čechura Přemysl
7
9320
3
1401-0224 Mudra Martin
4
7
3
2
13*
16
8088
1401-0292 Šedivák Kryštof
16
8088
4
1401-0250 Čechura Jiří
3
15*
9
3
7
22
7213
1401-0215 Will Jan
22
7213
5
1214-0097 Parůžek Jiří
6
6
5
6
18*
23
6535
2103-0684 Košvica Jakub
23
6535
6
1201-0116 Jeništa Milan
7
5
7
5
UFD*
24
5980
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
24
5980
7
1203-0563 Čáp Milan
9
3
16*
10
3
25
5512
1203-0404 Procházka Filip
25
5512
8
1203-0172 Kořan Petr
5
13*
11
7
9
32
5106
1203-0293 Kvasnik Milan
32
5106
9
1203-0483 Jedličková Michaela
8
4
10
11
UFD*
33
4748
1203-0477 Mrzílková Lenka
33
4748
10
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
15
11
4
16*
4
34
4427
1101-0882 Nápravník Jakub
34
4427
11
7012-0034 Veit Martin
13
21*
12
8
2
35
4138
7012-0035 Krejza Filip
35
4138
12
1606-0186 Klucká Lucie
14*
9
8
14
11
42
3873
1124-0035 Mika Radek
42
3873
13
1206-0293 Vomáčko Ladislav
19*
8
14
18
6
46
3630
1201-0127 Gemperle Jiří
46
3630
14
1214-0037 Verner Jaroslav
17
20*
6
9
17
49
3404
1214-0079 Winkler Pavel
49
3404
15
1401-0419 Šnajdr Milan
10
14
17
DNC*
12
53
3195
1401-0420 Šnajdr Matěj
53
3195
16
1524-0010 Kacálek Zdeněk
16
18
22*
15
5
54
2999
7012-0040 Kacálková Jitka
54
2999
17
1203-0550 Jedlička Jan
11
17
18
20*
10
56
2814
1203-0503 Štrunc Jan
56
2814
18
1801-0134 Žáková Martina
22*
16
13
12
19
60
2640
1801-0135 Žáková Petra
60
2640
19
1124-0004 Janderová Klára
12
19*
15
17
16
60
2476
2103-0428 Bidlová Jitka
60
2476
20
1201-0142 Šupolík Petr
18
12
19
22*
15
64
2320
1201-0124 Vích Ondřej
64
2320
21
1402-0353 Dragoun Dominik
RET*
10
29
21
14
74
2172
1402-0323 Vít Ladislav
74
2172
22
1203-0083 Procházka Libor
20
22
23
13
UFD*
78
2030
1214-0090 Cikrt Tomáš
78
2030
23
1203-0520 Štruncová Michaela
21
23*
20
19
20
80
1895
1203-0490 Škoda Michal
80
1895
24
1203-0499 Havel Filip
23
24
21
26
27*
94
1766
1203-0510 Svoboda Lukáš
94
1766
25
1504-0015 Jindřichová Markéta
29*
25
28
23
21
97
1642
1503-0276 Veselá Jana
97
1642
26
1108-0005 Myslík Vladimír
26
28
32*
24
22
100
1523
1206-0232 Šindýlek Michal
100
1523
27
1203-0342 Šmídová Pavla
30*
26
27
25
23
101
1408
2103-0788 Pavlovská Alexandra
101
1408
28
7036-0009 Skála David
27*
27
24
27
24
102
1297
7036-0007 Skála Petr
102
1297
29
2103-0608 Klusáčková Radka
25
29
26
DNC*
26
106
1191
2103-0461 Vašík Roman
106
1191
30
1401-0229 Juha Roman
24
30
25
28
DNC*
107
1088
1401-0154 Smetana Karel
107
1088
31
1402-0434 Chodora Miroslav
28
DNC*
30
30
25
113
988
1710-0006 Pečková Markéta
113
988
32
1206-0316 Licek Jiří
32
31
34*
31
28
122
891
1206-0319 Procházka Radek
122
891
33
1130-0631 Novák David
31
32
33*
29
30
122
798
1130-0709 Teplý Jakub
122
798
34
7016-0040 Motal Tomáš
DNC*
DNC
31
32
29
127
707
7016-1234 Žalud Tomáš
127
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1