Ing. Martin Pospíšil

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0375 11.08.2015 - 31.03.2020
Speciální člen ČSJ : Jednorázová licence ČSJ
Pořádající klub: Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
9999-0129 20.09.2019 - 31.12.2019
Speciální člen ČSJ : Jednorázová licence ČSJ
Pořádající klub: Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
9999-0132 20.09.2019 - 31.12.2019
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
0205 09.03.2013 - 31.12.2020
Trenér 2. třídy
jazyk: AJ,RJ,PJ
0029 01.01.2000 - 24.09.2022
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Las 12 14 3 799
197018 20.09.2019 ČP Slalom IX. Nechranice Fus 7 29 707
197018 20.09.2019 ČP Slalom IX. Nechranice Fus 7 19 1 993
194155 08.09.2019 Stavební regatta 2019 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 1 1 055
192171 07.09.2019 Showman Trophy brnenska prehrada Kaj 1 5 578
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Rozkoš Rac 12 3 12 663
191807 24.08.2019 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 5 4 921
191617 17.08.2019 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 3 5 980
197022 02.08.2019 Jachtařská liga III. - Finále lipno - lipno nad vltavou Lig 7 5 3 104
192125 22.06.2019 Veletržní regata Brněnská přehrada LaR 7 3 4 657
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 4 4 515
191607 01.06.2019 Cena YCN Nechranice Rac 0 0
192117 25.05.2019 Starobrno Cup Brněnská přehrada Rac 4 6 1 608
197004 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard Nové Mlýny Rac 24 22 15 616
192111 11.05.2019 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny Rac 7 10 5 141
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Las 7 12 2 685
192105 27.04.2019 Spring Cup Nové Mlýny Las 7 6 1 940
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig 7 7 2 081
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
187022 09.11.2018 16. Jabuka Chorvatsko NJ 10 4 15 482
181145 03.11.2018 Champagne Race - MČR ORC Vodice Orc 12 2 9 600
182172 20.10.2018 Modrá stuha (dálkový závod) Brněnská přehrada OT 1 3 1 086
187021 13.10.2018 22. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 1 16 557
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Las 3 3 1 407
184134 01.10.2018 IT regatta 2018 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 4 5 2 193
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Las 12 13 5 570
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Rac 12 5 7 274
182157 12.09.2018 Štatl Cup III Brněnská přehrada LaR 2 2 554
184077 09.09.2018 Stavební regatta 2018 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 4 2 2 812
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Rac 7 8 4 921
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice Rac 12 9 6 741
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice Rac 7 8 3 782
182144 18.08.2018 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada Kaj 1 7 210
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 6 2 260
182007 04.08.2018 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 3 2 109
182137 15.07.2018 První prázdninový závod Brněnská přehrada RsV 3 1 3 166
182135 14.07.2018 Brněnská šestka (vytrvalostní závod) Brněnská přehrada NJ 1 2 499
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic 7 1 11 515
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 3 5 796
182132 23.06.2018 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 4 1 839
182128 20.06.2018 Štatl Cup II Brněnská přehrada LaR 2 1 1 600
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig 7 7 1 471
181803 02.06.2018 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 4 3 172
182120 26.05.2018 Starobrno Cup a Krajský přebor Brněnská přehrada Rac 4 5 1 925
184010 20.05.2018 Erste Premier Trophy 2018 Biograd na Moru Ela 4 2 2 312
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice Rac 7 4 4 515
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 7 5 2 494
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 5 0
182109 02.05.2018 Prigl rejs 4 Brněnská přehrada OT 1 1 703
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 8 10 096
182103 18.04.2018 Štatl Cup I Brněnská přehrada LaR 2 5 494
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 3 1 3 303
184004 07.04.2018 Velikonoční regata Jaderské moře NJ 4 4 4 360
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172103 08.04.2017 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 1 3 517
172104 19.04.2017 Štatl Cup I Brněnská přehrada LaR 2 1 1 600
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny LaR 7 5 4 921
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 12 6 937
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 1 8 453
174306 21.05.2017 ERSTE PREMIER TROPHY Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 1 946
172124 27.05.2017 Starobrno Cup a Krajský přebor Brněnská přehrada Rac 4 6 1 996
171803 03.06.2017 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 6 3 493
172129 14.06.2017 Prigl rejs XI Brněnská přehrada OT 1 1 1 055
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 6 4 211
172132 21.06.2017 Štatl Cup II Brněnská přehrada LaR 2 3 1 054
172136 24.06.2017 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 5 1 897
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 2 6 154
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic 7 1 12 211
172140 15.07.2017 Prázdninovej rejs Brněnská přehrada Fin 1 2 914
172141 19.07.2017 Prigl rejs XV Brněnská přehrada OT 1 2 703
172143 26.07.2017 Prigl rejs XVI Brněnská přehrada OT 1 1 879
172007 29.07.2017 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 2 1 935
172145 05.08.2017 Mem. Dušana Vaculky Brněnská přehrada Kaj 1 2 1 079
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig 7 4 4 047
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 2 7 387
172151 23.08.2017 Prigl rejs XX Brněnská přehrada OT 1 2 645
172154 26.08.2017 Mistrovství ČR Rac Nové Mlýny Rac 12 8 7 924
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Rac 7 11 3 953
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin 12 5 9 387
174302 12.09.2017 IT regatta 2017 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 1 1 305
174303 14.09.2017 Stavební regatta 2017 Biograd na Moru, Chorvatsko Bav 1 4 453
171620 23.09.2017 Cena YCN Nechranice Rac 7 2 6 154
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Las 7 8 2 408
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 3 1 3 166
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko NJ 12 5 8 169
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc 12 2 10 096
174202 10.11.2017 15. Jabuka Chorvatsko - Vodice NJ 7 44 3 380
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162106 20.04.2016 Prigl rejs III Brněnská přehrada OT 1 2 578
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 10 3 727
162113 04.05.2016 Prigl rejs V Brněnská přehrada OT 1 3 469
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny LaR 12 11 6 264
162116 11.05.2016 Prigl rejs VI Brněnská přehrada OT 1 1 1 004
162117 14.05.2016 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 7 9 3 135
167022 21.05.2016 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 6 3 873
162122 25.05.2016 Prigl rejs VIII Brněnská přehrada OT 1 1 1 004
164257 10.06.2016 Hungarian Super Cup Balaton, Maďarsko Rac 8 6 5 322
162128 15.06.2016 Prigl rejs XI Brněnská přehrada OT 1 1 1 055
162002 18.06.2016 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 5 4 921
162132 25.06.2016 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 6 1 805
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 1 7 997
162138 17.07.2016 Prigl rejs XV Brněnská přehrada OT 1 1 946
162139 20.07.2016 Prigl rejs XVI Brněnská přehrada OT 1 1 1 101
162007 30.07.2016 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 3 2 109
162145 13.08.2016 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada OT 1 1 1 402
161617 20.08.2016 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 7 4 323
167035 24.08.2016 Mistrovství ČR Rac Rozkoš Rac 12 5 9 387
162152 31.08.2016 Prigl rejs XXII Brněnská přehrada OT 1 1 578
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Rac 7 9 5 165
164313 06.09.2016 IT regatta 2016 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 1 1 277
164314 11.09.2016 Stavební regatta 2016 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 1 1 055
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 6 10 096
162168 28.09.2016 Sváteční pohár Brněnská přehrada RsV 3 1 3 166
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 3 4 921
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice Las 12 11 4 328
162175 12.10.2016 Yetty Laser rejs Brněnská přehrada LaR 1 1 578
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko NJ 12 3 10 832
162172 22.10.2016 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 1 1 592
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko Orc 12 4 8 100
167041 11.11.2016 Jabuka Vodice - Chorvatsko Orc 6 2 0
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 3 2 312
152114 29.04.2015 Prigl Rejs IV Brněnská přehrada OT 1 2 645
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 6 4 792
152119 06.05.2015 Prigl Rejs V Brněnská přehrada OT 1 3 624
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny LaR 12 7 10 909
152124 13.05.2015 Prigl Rejs VI Brněnská přehrada OT 1 1 800
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las 7 6 4 792
151803 23.05.2015 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 6 3 873
152131 27.05.2015 Prigl Rejs VIII Brněnská přehrada OT 1 4 578
152133 30.05.2015 Věstonická Venuše WS Nové Mlýny Rac 7 5 4 427
153108 08.06.2015 2015 RACEBOARD WORLD CHAMPIONSHIPS Sopoty, Polsko Rac 36 39 12 781
152142 17.06.2015 Prigl Rejs XI Brněnská přehrada OT 1 2 800
152002 20.06.2015 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 4 5 279
152145 26.06.2015 Finn Masters Brněnská přehrada Fin 3 5 2 548
152146 27.06.2015 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 17 448
157034 10.07.2015 Velká cena Slovenska SZJ-závod OH nadějí Králová Rac 12 4 11 353
152153 15.07.2015 Prigl Rejs XV Brněnská přehrada OT 1 4 499
152157 29.07.2015 Prigl Rejs XVII Brněnská přehrada OT 1 1 1 142
152007 01.08.2015 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 2 2 524
152158 05.08.2015 Prigl Rejs XVIII Brněnská přehrada OT 1 1 879
151330 15.08.2015 Modrá stuha Dvořiště Dvořiště Pir 2 3 804
151618 22.08.2015 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 7 4 323
152164 27.08.2015 MČR Nové Mlýny Rac 12 8 8 753
152167 02.09.2015 Prigl Rejs XXII Brněnská přehrada OT 1 1 879
152169 05.09.2015 Vítr z vinohradů WS Nové Mlýny Rac 7 9 4 157
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FD 2 1 1 406
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Las 12 10 6 761
152186 03.10.2015 MČR - Poslední vítr Brněnská přehrada RsV 12 1 14 162
152188 10.10.2015 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 3 1 2 400
157030 17.10.2015 19. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 1 16 824
152189 28.10.2015 Poslední sváteční pohár Brněnská přehrada RsV 3 4 1 360
151124 08.11.2015 MČR ORC 2015 Kremik - Chorvatsko Orc 12 2 10 096
151125 13.11.2015 Jabuka Chorvatsko Orc 10 1 16 573
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192125 22.06.2019 Veletržní regata Brněnská přehrada Lar-7P,RsV-7P,Evr-3M,Q-3M,RsT-3M Předseda protestní komise 7 11
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182103 18.04.2018 Štatl Cup I Brněnská přehrada Lar-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
172104 19.04.2017 Štatl Cup I Brněnská přehrada Lar-2,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-1 Rozhodčí 2 2
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Člen protestní komise 7 7
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Rozhodčí 7 7
162175 12.10.2016 Yetty Laser rejs Brněnská přehrada Las-1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Člen protestní komise 4 4
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139903 09.03.2013 Školení rozhodčích - KSJ21 LS Brno R2,R3 Rozhodčí 1 1
132102 20.04.2013 Krajský přebor Brněnská přehrada Q-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Fin-4K,De1-4K,Lar-3M,Las-3M,L47-3M Člen protestní komise 4 4
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-4K,L47-4K Rozhodčí 4 4
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q-3M Člen protestní komise 3 3
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
122119 13.06.2012 Na hranici možností Brněnská přehrada 420-1,Cad-1,L47-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
122131 12.09.2012 Drž pínu za konec Brněnská přehrada Cad-1, Q-1, L47-1, Las-1, Lar-1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
112101 13.04.2011 Závod 1 - Dřevák - nejlepší volba Brněnská přehrada Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
112112 11.05.2011 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
112124 15.06.2011 Závod 3 - Kdo se necvaká, jezdí pod své Brněnská přehrada Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,420-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109902 10.04.2010 Školení krajských rozhodčích KSJ 21 Brno R2+R3 Rozhodčí 1 1
102106 12.05.2010 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Cad-2,Q-2,420-1,L47-1 Hlavní rozhodčí 2 3
102113 16.06.2010 Jezdí pod své možnosti Brněnská přehrada Cad-2,Q-2,420-2,L47-1 Hlavní rozhodčí 2 3
107031 27.08.2010 Czech Laser Radial Masters Nové Mlýny Lar-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
092101 15.04.2009 Závod mládeže č.1 Brněnská přehrada 420-2,L47-2,Cad-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
092110 13.05.2009 Závod mládeže č.2 Brněnská přehrada 420-2,Cad-2,L47-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
092124 17.06.2009 Závod mládeže č.3 Brněnská přehrada 420-2,Cad-2,L47-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082102 16.04.2008 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Cad-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
082108 14.05.2008 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q-2 Rozhodčí 2 2
082117 18.06.2008 Závod pod záštitou myšlenky Lence Amstro Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
087030 28.08.2008 Czech Laser Radial Master Nove Mlýny LaR-1 Rozhodčí 1 1
087031 26.09.2008 Czech Laser Master Nove Mlýny Las-3R Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072116 20.06.2007 Závod pod záštitou myšlenky Lence Armstr Brněnská přehrada Q-1 Rozhodčí 1 1
071339 30.08.2007 Veteran Cup Laser Lipno - Jestřábí Lar-5mz,Las-5mz Hlavní rozhodčí 1 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ