Daniel Hájek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen HZS
VMP: 140895Velikost: XLSkupina: ČYK 27.2.2016
0419 01.01.2011 - 27.02.2021
Trenér 3. třídy
0212 06.03.2011 - 06.03.2021
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 5 5 775
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 2 3 784
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny LaR 6 9 3 743
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
123502 12.03.2012 EUROPA CUP KOPER LaR 5 55 1 692
123501 23.03.2012 Europa Cup Torbole Torbole, Italy LaR 5 61 2 867
123504 06.04.2012 Europa Cup , Martigues Martigues , France LaR 5 94 2 342
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou LaR 4 4 3 285
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 3 4 016
121504 19.05.2012 Stříbrná plachetnice + SKP Jesenice LaR 4 4 1 108
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 5 2 897
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 12 1 291
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví LaR 6 14 2 117
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice LaR 4 7 1 340
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 7 2 010
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114201 01.01.2011 Europa Cup Hvar , Croatia Hvar , Croatia LaR 5 45 941
114209 25.03.2011 Europa Cup Torbole Lago di Garda LaR 5 164 1 083
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 7 2 393
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 9 2 247
111306 21.05.2011 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště LaR 4 1 4 721
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 8 2 081
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice L47 4 5 1 774
114250 02.07.2011 Warnemuender woche Warnemuende, BRD L47 5 35 2 041
113133 06.07.2011 ME Laser 4,7 NL,Workum L47 8 192 2 044
113134 24.07.2011 Mistrovství světa La Rochelle La Rochelle LaR 10 233 1 666
117012 20.08.2011 Velká cena ALT Melges 2011 Lipno - Kovářov M24 2 4 202
114265 25.08.2011 Eurpa Cup Puck, PL Puck, PL LaR 5 20 1 899
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 8 2 452
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 19 2 122
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 20 1 483
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 4 3 469
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101122 20.03.2010 St. Patrick`s Fleet Race Vltava pod Vyšehradem TR 1 6 364
101101 21.03.2010 St.Patrick`s team race Vltava pod Vyšehradem TR 2 2 554
104235 01.04.2010 Izola spring cup Izola L47 5 16 2 205
104223 15.04.2010 Europa cup Torbole Torbole L47 5 78 1 712
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 6 2 738
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny LaR 4 10 2 312
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš L47 4 5 2 312
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 4 2 3 517
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice L47 4 4 2 312
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 1 4 860
104257 03.07.2010 Warnemunde Woche Warnemunde L47 5 29 2 510
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 12 3 808
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 3 2 951
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice L47 4 3 2 496
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 4 4 800
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem LaR 4 4 1 376
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074243 01.01.2007 30th International New Year´s Regatta Hvar, Chorvatsko Q 5 50 2 662
074201 18.02.2007 2nd International KABB OPTIMIST TROPHY Palamos, Catalon, Spain Q 5 162 1 358
074211 06.04.2007 Easter Regatta Portorož 2007 Portorož, Slovenia Q 5 197 1 426
074229 13.04.2007 Memorijal Branko Tudor Krk, Chorvatsko Q 4 25 3 100
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 1 3 915
074244 28.04.2007 Křišťálový pohár Senec - Slovakia Q 3 6 1 497
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 12 3 017
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 6 2 109
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 7 3 819
074242 02.06.2007 Goldener Opti in Kiel, Schilksee Kiel - Schilksee - Deutschland Q 5 56 3 236
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 15 681
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 6 2 162
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 16 2 452
074235 30.06.2007 Optimist Schwerpunkt um den seepferde Atteersee Austria Q 4 29 2 428
073123 10.07.2007 MEJ OPTIMIST GRE Q 8 132 1 086
074001 03.08.2007 Mistrovství SR Orava - SVK Q 6 12 4 107
074287 11.08.2007 5.int.Summer Sail Challenge Mattsee- Rakousko Q 3 1 4 330
074269 21.08.2007 Olympic Talent Regatta MR Maďarska Q Kestzthely Balaton Maďarsko Q 6 24 3 575
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 4 3 870
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 12 4 756
074253 08.09.2007 Puchar Beskidow - Interpuchar Žywiec - Polsko Q 4 6 5 470
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 5 4 721
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Q 3 3 3 065
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Q 4 1 6 064
074276 20.10.2007 Inter Puchar, Rybnik Rybnik, Polsko Q 5 14 4 150
074305 25.10.2007 21th Int. European Opti Team Cup 2008 Wannsee, Berlin, Germany TR 5 15 645
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TR 4 5 1 925
074304 06.12.2007 St. Nicholas 2007 PULA, Valsaline, Chorvatsko Q 5 91 3 088
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
063105 15.04.2006 Memorijal Branko Tudora Krk, Chorvatsko Q 4 56 1 149
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 5 2 500
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 9 3 812
061604 06.05.2006 Cena Oldřichova Oldřichov Q 3 8 1 497
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 15 2 564
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 10 1 548
061503 27.05.2006 SKP Jesenice Q 4 4 2 161
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 15 2 312
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Q 4 21 1 979
062413 17.06.2006 Pohár Radegastu Žermanice Q 1 3 1 004
063149 23.06.2006 Velká cena Slovenska Králová Q 6 7 2 918
063151 15.07.2006 Optimist Gold Cup 2006 Loosdrecht Lakes Q 10 10 4 989
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Žermanice Q 5 12 2 950
063121 04.08.2006 Mistrovství Slovenska Orava - Slovensko Q 6 23 1 845
063140 07.08.2006 Mezinárodní mistrovství Slovenska Liptovská Mara - Slovensko Q 6 5 2 661
061214 19.08.2006 Letní závod mládeže Poděbrady - Jezero Q 2 1 1 156
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 33 2 528
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 6 2 412
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 13 2 845
061331 09.09.2006 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 5 1 818
063150 15.09.2006 Regaty Piastowskie Kamień Pomorski Q 4 136 527
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Q 3 9 1 914
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 1 5 996
063190 28.10.2006 Jesenski pokal 2006 Portorož - Slovinsko Q 4 48 1 084
061124 04.11.2006 Mistrovství ČR Vltava - Praha TR 6 5 2 661
074243 28.12.2006 30th International New Year´s Regatta Hvar, Chorvatsko Q 5 86 1 484
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051118 Cena Avie Jezero Poděbrady Q 2 2 804
051104 Mem. Bürgermeistra Vltava - Praha Q 1 3 738
051620 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov Q 1 5 548
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 42 1 052
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 55 1 271
051114 Mem. Rösslera - Ořovského Vltava - Praha Q 2 4 1 508
051717 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Q 2 4 396
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 9 2 034
051220 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Q 1 4 277
051121 Závod o modrou stuhu Vltavy Vltava - Praha Q 2 5 1 406
051204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 1 4 540
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 50 505
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041116 Cena Avie Vltava (Poděbrady) Q 2 6 452
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 24 407
041219 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 2 9 202
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 29 347
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139901 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 Praha - YC CERE R2,R3 Rozhodčí 1 1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ