Jan Kraus

 Zpět

Datum narození: 1966
Adresa Polní 375
Tuchoměřice
252 37
Telefon 604208483
E-mail kraus@sailing.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Česká Lípa, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1703-0243 01.01.2018 - 31.03.2020
Komise vrcholového sportu: Předseda 12.05.2019 - 31.03.2023
Výkonný výbor ČSJ: Člen výboru
komise vrcholového sportu
30.03.2019 - 31.03.2023
Člen HZS
VMP: 136516Velikost: LSkupina: České Budějovice 14.3.2015
0549 14.03.2015 - 14.03.2020
Trenér 3. třídy
0409 24.01.2016 - 24.01.2026
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191708 18.05.2019 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fin 4 4 1 608
191707 11.05.2019 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Fin 2 1 0
191706 27.04.2019 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Fin 2 8 479
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 23 3 547
181707 19.05.2018 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fin 4 8 792
181706 12.05.2018 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Fin 2 5 804
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Fin 2 7 512
181703 14.04.2018 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 15 2 814
181702 07.04.2018 Finn premiera Máchovo jezero Fin 3 11 617
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171701 01.04.2017 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 16 527
174270 30.04.2017 Kornati Cup 2017 Biograd na moru Orc 8 7 5 089
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 28 1 272
171706 13.05.2017 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Fin 2 1 0
171106 17.06.2017 Cena CERE Nechranice Fin 7 14 1 471
173207 01.07.2017 ORC Worlds Trieste 2017 Italy, Trieste OrI 36 44 5 635
171721 07.10.2017 Baban Cup Máchovo jezero Fin 7 11 1 650
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161602 09.04.2016 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 3 11 416
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Fin 8 19 1 620
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Fin 4 3 1 291
161211 28.06.2016 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík Fin 3 2 1 206
161710 01.07.2016 Czech Finn Masters Máchovo jezero Fin 3 21 530
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 28 2 068
161219 28.09.2016 Svatováclavský závan - Závod OH nadějí 3 Turyňský rybník Fin 3 8 456
161720 08.10.2016 Baban Cup Máchovo jezero Fin 7 13 1 142
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151701 11.04.2015 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 16 456
151702 18.04.2015 Pohár Haas-Sohn Máchovo jezero Fin 7 20 997
154240 02.05.2015 Kornati Cup 2015 Murter Orc 8 6 5 903
151503 30.05.2015 Stříbrná plachetnice Jesenice Fin 4 3 2 496
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Fin 4 8 609
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Fin 3 5 915
151211 01.07.2015 Přebor ČOS -Dálková plavba Orlík - Velký Vír Fin 3 4 1 032
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Fin 7 16 884
157030 17.10.2015 19. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 11 4 328
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q-7P Záchranář 7 2
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Q-7P Záchranář 7 2
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Záchranář 12 4
191319 17.08.2019 420 Sailing Party Cup Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P Záchranář 7 2
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,420-7P,Q-7P Záchranář 12 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 2
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Rozhodčí 1 4
Související články

KSJ JmK, z.s. - Nominace do volených orgánů ČSJ

07.03.2019
Nominace Radima Vašíka, Tomáše Musila, Jana Krause, Milana Páleníčka, Zdeňka Sünderhaufa, Kateřiny Fantové, Martina Souška, Václava Brabce a Vojtěcha Lambla do volených orgánů ČSJ pro volby 30. 3. 2019


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ