Mgr., Ing. Martin Kršňák

 Zpět

Datum narození: 1974
Adresa Kpt. Jaroše 1621/12
Teplice
415 01
Telefon 774555876
E-mail martin.krsnak@volny.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0263 11.08.2015 - 31.03.2020
Komise HZS: Předseda
Náčelník HZS ČSJ
12.05.2019 - 31.03.2023
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
0822 10.03.2017 - 31.12.2020
Krajský náčelník HZS
VMP: 214609 Velikost: XL Skupina: Duchcov 10.2.2018
0504 23.03.2013 - 10.02.2023
Trenér 3. třídy 0421 25.02.2017 - 25.02.2027
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161219 28.09.2016 Svatováclavský závan - Závod OH nadějí 3 Turyňský rybník Fin 3 9 303
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151616 19.08.2015 Dálková plavba Oldřichov Fin 2 3 202
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191602 27.04.2019 Zlatá plachta Barbory 49. ročník Oldřichov Evr-3C,L47-2,Lar-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Oldřichov Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Rozhodčí 2 2
181612 06.08.2018 Kontrolní závod I Oldřichov 470-1,Evr-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
181613 08.08.2018 Dálková plavba Oldřichov 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Rozhodčí 3 3
181614 09.08.2018 Kontrolní závod II Oldřichov Evr-2,470-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Evr-3C,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179904 10.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R3,R2 Rozhodčí 1 1
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Evr-3C,Spl-3C,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Lar-1 Rozhodčí 4 4
161604 21.05.2016 Cena Oldřichova 26. ročník+KP Oldřichov Evr-4K,Q-1 Rozhodčí 4 4
161711 23.07.2016 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Sta-7P,T24-7P,Sta-2,Q-2 Rozhodčí 7 7
161614 15.08.2016 Kontrolní závod I Oldřichov Evr-2,470-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r-12mr,29r-7P Rozhodčí 12 12
161114 01.10.2016 MCR - Skiffmania II. Nechranice Rs7-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov Q-2,Evr-2,470-1,Fin-1 Rozhodčí 2 2
151619 22.08.2015 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,Q-1,470-1,Fin-1 Rozhodčí 2 2
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Evr-3C,Fin-7P,L47-7P,Lar-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,Fb-3C Rozhodčí 4 4
141604 09.05.2014 ČP Slalom I Nechranice Fus-4P Rozhodčí 4 4
141606 24.05.2014 Cena Oldřichova 25.ročník Oldřichov - Barbora Evr-4K,Q-1 Rozhodčí 4 4
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr-2,Q-2,Fin-1,470-1 Rozhodčí 2 2
141630 04.10.2014 Regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Spl-4P,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139905 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R2,R3 Rozhodčí 1 1
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C Rozhodčí 4 4
131613 17.08.2013 Cena Duchcova Barbora Q-2,Evr-2 Rozhodčí 2 2
131614 19.08.2013 Kontrolní závod I Barbora Q-1,Evr-2 Rozhodčí 1 1
131615 21.08.2013 Dálková plavba Barbora Q-3D,Evr-3D Rozhodčí 3 3
131617 24.08.2013 Regata Petra Zouhara Barbora Q-1,Evr-2 Rozhodčí 1 1
131627 05.10.2013 Podzimní regata V.Vacka Barbora Spl-4P,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Evr-8mz,Fin-8mz,Lar-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Záchranář 8 3
191603 11.05.2019 Cena Oldřichova 32. ročník+KP oldrichov Evr-4K,Q-1 Záchranář 4 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Rozhodčí 12 3
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Evr-4K,Evr-3C,Q-1 Rozhodčí 4 2
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Oldřichov Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Rozhodčí 2 2
181613 08.08.2018 Dálková plavba Oldřichov 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Rozhodčí 3 1
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Evr-3C,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz Rozhodčí 1 3
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Evr-4K,Q-4K Rozhodčí 4 2
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Evr-3C,Spl-3C,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 0
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Lar-12mr,Las-8mz,Evr-8mz,Fin-8mz,De1-8mz,Las-7P,Evr-7P,Fin-7P,De1-7P Rozhodčí 1 3
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Rozhodčí 1 4
162166 23.09.2016 MČR I. Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Rozhodčí 1 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ