Luboš Mannel

 Zpět

Datum narození: 1969
Adresa Králická 690
Lanškroun
563 01
Telefon 602534886
E-mail lubos.mannel@mannteco.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí
0801 18.03.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 305088Velikost: LSkupina: Olomouc 11.3.2017
0405 01.01.2012 - 11.03.2022
Trenér 3. třídy
jazyk: AJ, NJ
0281 01.05.2011 - 07.10.2028
Člen ČSJ s licencí: TJ Lanškroun - Jachting
ověřená licence domácího klubu
1909-0003 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl 12 10 1 212
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Spl 7 6 1 176
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 5 404
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FD 4 6 904
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl 6 14 954
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FD 3 5 741
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181902 25.05.2018 Miniregata 01 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
181904 08.06.2018 Miniregata 02 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
181906 22.06.2018 Miniregata 03 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
181907 30.06.2018 Neptunova regata Dlouhý rybník Lanškroun 420-2,Q-2,Spl-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179906 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 18+19 Hradec Králové R2,R3 Rozhodčí 1 1
171905 24.06.2017 Neptunova regata Dlouhý rybník Lanškroun Q-2,Spl-1 Hlavní rozhodčí 2 3
171908 02.09.2017 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun Spl-4K,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
171909 13.09.2017 Miniregata 02 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
171910 07.10.2017 Lanškrounská regata Dlouhý rybník Lanškroun 420-4K,420-3C,420-3M,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161903 18.05.2016 Miniregata 01 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Předseda protestní komise 1 2
161904 24.06.2016 Miniregata 02 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
161907 06.08.2016 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun Q-4,Spl-4K Hlavní rozhodčí 4 6
161911 21.09.2016 Miniregata 04 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
161912 08.10.2016 Lanškrounská regata Dlouhý rybník Lanškroun 420-4K,420-3C,420-3M,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
161905 29.10.2016 Neptunova regata Peroj - Chorvatsko Q-2,Spl-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151903 03.06.2015 Miniregata 01 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1,Spl-1 Hlavní rozhodčí 1 2
151905 26.06.2015 Miniregata 02 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1,Spl-1 Hlavní rozhodčí 1 2
151907 25.07.2015 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun Q-2,420-3C,420-3M Hlavní rozhodčí 2 3
151908 01.08.2015 Regata kapitána Nema Dlouhý rybník Lanškroun 420-4K,420-3C,420-3M Hlavní rozhodčí 4 6
151912 02.09.2015 Miniregata 03 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1,Spl-1 Hlavní rozhodčí 1 2
151914 13.09.2015 Opti race Dlouhý rybník Lanškroun Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
151915 01.10.2015 Miniregata 04 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1,Spl-1 Hlavní rozhodčí 1 2
151916 10.10.2015 Lanškrounská regata Dlouhý rybník Lanškroun 420-3C,420-3M Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141902 21.05.2014 Miniregata 01 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
141904 04.06.2014 Miniregata 02 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
141905 18.06.2014 Miniregata 03 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
141908 26.07.2014 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun 420-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
141909 02.08.2014 Regata kapitána Nemá Dlouhý rybník Lanškroun 420-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
141912 10.09.2014 Miniregata 04 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
141914 24.09.2014 Miniregata 05 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
141916 11.10.2014 Neptunova regata Dlouhý rybník Lanškroun 420-2,Evr-2,Q-2, Spl-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139906 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 18+19 bude upřesněno R2,R3 Rozhodčí 1 1
131904 15.05.2013 mini regata Lanškroun 02 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
131905 23.05.2013 mini regata Lanškroun 03 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
131902 01.06.2013 Májová regata Lanškroun Dlouhý rybník Lanškroun Q-2 Rozhodčí 2 2
131907 13.06.2013 mini regata Lanškroun 04 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
131908 20.06.2013 mini regata Lanškroun 05 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
131229 28.07.2013 Kladenská šestidenní Dlouhý rybník Lanškroun Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
131911 03.08.2013 Krajsky prebor Q Dlouhý rybník Lanškroun Q-4K Předseda protestní komise 4 6
131914 31.08.2013 Poslední prázdninový závod Dlouhý rybník - Lanškroun Q-2,Evr-2,Las-2,470-1,FD-3C Rozhodčí 2 2
131917 18.09.2013 mini regata Lanškroun 07 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
131918 02.10.2013 mini regata Lanškroun 08 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
131919 05.10.2013 Lanskrounska regata Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
131920 16.10.2013 mini regata Lanškroun 09 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
121902 25.05.2012 Mákový junior závod Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
121905 08.06.2012 Bobří regata Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
121910 03.08.2012 Prázdninový junior závod Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Rozhodčí 1 1
121912 11.08.2012 Prázdninový závod mládeže Dlouhý rybník Lanškroun Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 2 3
121915 06.10.2012 Regata o Neptunův pohár Dlouhý rybník Lanškroun Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 2 3
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119904 26.03.2011 Školení krajských rozhodčích KSJ 24 Těrlická přehrada R2,R3 Rozhodčí 1 1
111905 06.08.2011 Prázdninový závod mládeže Dlouhý rybník Lanškroun Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181902 25.05.2018 Miniregata 01 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Rozhodčí 1 1
181904 08.06.2018 Miniregata 02 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Rozhodčí 1 1
181906 22.06.2018 Miniregata 03 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Rozhodčí 1 1
181907 30.06.2018 Neptunova regata Dlouhý rybník Lanškroun 420-2,Q-2,Spl-2 Rozhodčí 2 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ