Jiří Gemperle

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Sokol Dobřichovice
Ověřená licence domácího klubu
1201-0127 11.08.2015 - 31.03.2020
Měřič
Fireball
029 01.01.2010 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194021 25.08.2019 2019 World Championships Montreal, Canada FB 36 8 29 562
194020 21.08.2019 Pre-Worlds and North American Championship Montreal, Canada FB 12 12 7 487
191317 03.08.2019 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 0 0
191316 27.07.2019 Lázeňská regata Svět FB 3 8 936
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 22 1 440
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 5 5 834
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 6 1 093
191126 15.06.2019 FIFE Cup Nechranice FB 7 6 4 657
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví FB 24 13 15 820
191502 18.05.2019 Sdružený krajský přebor Jesenice FB 4 3 1 876
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 12 2 408
192105 27.04.2019 Spring Cup Nové Mlýny FB 7 7 4 188
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 5 1 897
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady FB 2 9 0
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi FB 7 11 3 079
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice FB 3 6 1 093
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov FB 7 13 2 441
183210 26.08.2018 2018 World Championships Carnac, Francie FB 36 39 18 358
183209 22.08.2018 Pre-Worlds and FRA Nationals Carnac, Francie FB 12 30 4 911
181320 04.08.2018 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 1 3 166
181319 28.07.2018 Lázeňská regata Svět FB 2 7 740
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 11 7 244
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 13 3 630
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice FB 0 0
181707 19.05.2018 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 2 2 554
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 10 3 493
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 5 5 944
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 4 1 935
181401 07.04.2018 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 3 2 3 012
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 0 0 0
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny FB 7 5 4 765
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
174019 18.05.2017 Swiss Nationals 2017 Mammern FB 12 6 9 600
171503 27.05.2017 SKP Plzeňského a Karlovarského Kraje Jesenice FB 4 3 3 080
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice FB 7 13 2 814
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 5 1 734
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 8 4 622
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 11 3 322
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět FB 3 9 1 053
172153 25.08.2017 O pohár Vranova Vranovská přehrada Kaj 1 11 101
172153 25.08.2017 O pohár Vranova Vranovská přehrada Kaj 1 11 101
171216 02.09.2017 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 1 1 600
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 3 1 156
177028 17.09.2017 5. Offshore Cup ČANY Německo - Balt NJ 7 1 6 623
177028 17.09.2017 5. Offshore Cup ČANY Německo - Balt NJ 7 1 6 623
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 11 3 757
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 16 2 408
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko NJ 12 16 2 108
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko NJ 12 16 2 108
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc 12 10 1 709
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc 12 10 1 709
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 8 1 206
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 5 1 734
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady FB 2 4 1 406
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 18 1 940
161708 21.05.2016 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 1 3 517
161509 28.05.2016 Sdružený krajský přebor Jesenice FB 4 5 2 193
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 15 713
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 4 2 333
161211 28.06.2016 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík FB 3 3 303
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 8 9 600
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 8 4 825
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Svět FB 1 5 548
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 7 5 327
167037 18.09.2016 Offshore Cup ČANY Balt - Německo NJ 7 10 852
167037 18.09.2016 Offshore Cup ČANY Balt - Německo NJ 7 1 7 997
161405 08.10.2016 Modrá Stuha Boleváku Bolevecký rybník FB 2 5 494
167039 14.10.2016 Slovenian Nationals Portorož, Slovinsko FB 12 4 8 100
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko NJ 12 7 6 416
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko Ela 7 2 5 890
164318 15.10.2016 Everybody GoSAILING Regata Portorož, Slovinsko FB 8 7 5 231
161415 22.10.2016 OptimistRace Bolevecký rybník OT 1 2 841
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko Orc 12 14 1 572
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko Orc 12 14 1 572
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 6 1 805
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 1 290
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 3 7 707
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 20 1 940
151708 23.05.2015 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 5 721
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 2 8 132
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 4 2 263
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír FB 4 2 2 580
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 8 4 622
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 8 4 405
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 4 2 025
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 2 3 1 248
151214 29.08.2015 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 6 554
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 2 2 109
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák FB 3 7 1 380
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady FB 3 2 3 166
144236 26.04.2014 Swiss-Cup Mammern, Švýcarsko FB 2 4 1 508
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 14 1 545
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 3 2 496
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 4 3 365
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 6 1 581
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 1 3 578
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 14 1 996
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 10 4 639
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Svět FB 3 2 2 838
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 12 1 937
141415 04.10.2014 Konec v Plzni Bolevák FB 4 1 4 016
141343 11.10.2014 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n/Vlt. RsO 5 6 2 766
144026 17.10.2014 Fireball Open Slovenian Chapionship Portorož FB 3 9 1 525
144289 18.10.2014 3rd GoSailing Cup Portorož FB 5 8 4 986
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 11 278
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 11 1 608
131407 18.05.2013 Cena Lokomotivy Sdružený krajský přebor Bolevecký rybník FB 4 1 3 784
131716 25.05.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 3 1 608
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice FB 4 3 3 700
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 5 1 644
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 4 3 904
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 12 1 813
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 15 2 959
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Svět FB 3 12 303
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 0 0 0
131913 24.08.2013 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 2 2 580
131220 31.08.2013 Hurá do Školy Jezero Poděbrady FB 2 3 1 156
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko FB 10 33 3 749
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko FB 12 20 8 371
131224 21.09.2013 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 2 008
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 10 2 193
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny FB 4 11 1 527
131418 12.10.2013 Poslední vítr Bolevecký rybník FB 2 4 554
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák FB 4 5 2 312
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 7 1 114
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 5 1 096
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 4 4 1 996
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 12 1 376
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 5 2 064
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 14 1 340
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 4 2 188
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír FB 4 3 1 876
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 8 2 517
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 14 1 669
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake FB 10 34 5 907
121330 04.08.2012 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 3 578
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Svět FB 3 4 2 263
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 2 2 812
121219 01.09.2012 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 2 1 156
121725 08.09.2012 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 2 2 109
121221 15.09.2012 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 4 998
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 9 2 608
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 11 3 695
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 7 318
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Portorož, SLO FB 6 17 1 713
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák FB 3 9 1 277
111202 23.04.2011 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 11 202
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 11 2 204
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 10 721
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 21 1 081
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FB 4 14 1 608
113102 18.06.2011 Fireball Worlds 2011 Sligo Yacht Club, Ireland FB 12 49 2 180
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 18 2 687
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 8 2 757
111409 23.07.2011 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 8 202
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň FB 3 11 1 015
111321 06.08.2011 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 4 1 621
114015 18.08.2011 Mistrovství Francie Le Val-André FB 8 21 4 337
111213 27.08.2011 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 3 1 054
111215 03.09.2011 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 4 1 290
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 6 1 497
111219 17.09.2011 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 1 3 624
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 14 1 669
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 2 3 367
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady FB 2 4 688
111417 15.10.2011 Poslední vítr Bolevák FB 2 4 906
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 11 1 015
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 10 663
101202 24.04.2010 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 998
101403 30.04.2010 24 LeBle Bolevák FB 3 5 303
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 11 1 608
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 10 1 925
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 9 1 291
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice FB 2 6 1 290
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FB 4 24 733
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 9 1 277
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík FB 1 3 527
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 14 2 918
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět FB 1 14 277
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 9 879
104007 12.08.2010 Schweizer Meisterschaft 2010 Segelclub Aegeri, Switzerland FB 6 11 3 132
101213 21.08.2010 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 3 402
101216 28.08.2010 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 1 1 578
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 14 1 728
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 22 4 488
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 4 1 156
104026 22.10.2010 Državno Prvenstvo Slovenije FB Portorož FB 3 10 1 139
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091202 25.04.2009 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 804
091204 01.05.2009 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Evr 2 2 1 290
091103 09.05.2009 Cena Avie Jezero Poděbrady FB 1 3 469
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 9 904
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. FB 6 22 1 740
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice Q 5 10 3 621
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice L47 5 1 4 730
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět FB 3 3 2 708
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 6 578
091214 22.08.2009 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 4 344
091215 24.08.2009 Táborová regata I VPOZ Jezero Poděbrady Evr 1 3 226
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 11 1 759
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 4 831
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 12 1 679
091220 26.09.2009 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 3 938
091419 10.10.2009 Poslední vítr Bolevák FB 2 4 1 081
094013 16.10.2009 Državno Prvenstvo Slovenije FB Izola, Slovinsko FB 5 10 2 217
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 2 11 630
081206 03.05.2008 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Evr 2 2 554
081102 08.05.2008 Cena Modřan Vranská přehrada Evr 1 4 453
081201 08.05.2008 Pohár SOSIOS - Veteráská regata Vranská přehrada Evr 2 2 1 508
081207 10.05.2008 Župní přebor Vranská přehrada Evr 2 3 804
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Evr 4 5 1 925
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 11 617
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 8 1 108
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Evr 3 4 1 497
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Q 5 12 3 689
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Q 5 30 1 699
081215 23.08.2008 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Evr 2 1 1 156
081216 25.08.2008 Táborová regata I (VPOZ) Jezero Poděbrady Evr 1 1 703
081217 27.08.2008 Táborová regata II (VPOZ) Jezero Poděbrady Evr 1 3 323
081218 30.08.2008 Hurá do školy Jezero Poděbrady Evr 2 3 646
081221 13.09.2008 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Evr 2 1 1 406
081228 27.09.2008 Memoriál Josefa Sosnovce Vranská přehrada Evr 1 1 946
081116 11.10.2008 Cena Spartaku Modřan Vranská přehrada Evr 1 2 754
081225 11.10.2008 Pohár ČOS Vranská přehrada Evr 2 4 906
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Evr 2 4 688
071204 05.05.2007 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Evr 2 2 1 508
071205 12.05.2007 Župní přebor Orlík Evr 2 1 2 110
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Evr 2 4 1 081
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Evr 4 5 1 774
071211 26.06.2007 Přebor ČOS - dálková plavba Přehrada Orlík Evr 3 3 1 407
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice L47 5 5 2 010
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice L47 5 1 5 505
071214 25.08.2007 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Evr 2 5 494
071216 27.08.2007 Táborová regata Jezero Poděbrady Evr 1 2 499
071217 29.08.2007 Táborová regata II Jezero Poděbrady Evr 1 2 402
071218 01.09.2007 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 4 804
071221 22.09.2007 Cena Neumann Inst. Vranská přehrada Evr 1 2 645
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 40 1 026
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 21 2 228
071116 06.10.2007 Cena Spartaku Modřan Vranská přehrada Evr 1 4 344
071225 06.10.2007 Pohár ČOS Vranská přehrada Evr 1 4 344
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 10 1 597
061106 29.04.2006 Cena Regulusu Vrané n./Vlt. Q 1 1 578
061203 29.04.2006 Župní přebor Vranská přehrada Q 2 2 554
061204 06.05.2006 Pohár Bohemia Poděbrady - Jezero Q 1 2 402
062107 13.05.2006 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 11 943
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 5 2 451
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Q 2 1 2 360
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Q 4 1 4 721
061211 28.06.2006 Sletová regata - dálková plavba Orlík Q 3 1 3 427
061214 19.08.2006 Letní závod mládeže Poděbrady - Jezero Evr 2 1 1 406
061215 21.08.2006 Táborová regata (VPOZ) Poděbrady - Jezero Evr 1 1 703
061216 23.08.2006 Táborová regata II (VPOZ) Poděbrady - Jezero Evr 1 1 578
061217 26.08.2006 Hurá do školy Poděbrady - Jezero Evr 2 5 360
061219 02.09.2006 Štít města Poděbrad Poděbrady - Jezero Evr 1 5 247
061222 30.09.2006 Cena Neumann inst. Vranská přehrada Evr 1 3 738
061119 01.10.2006 Cena Modřan Vrané n./Vlt. Evr 2 5 1 032
061128 07.10.2006 Cena Avie - Šéfův BUS Jezero Poděbrady Evr 1 4 402
061225 14.10.2006 Přebor ČOS Vranská přehrada Evr 2 3 1 054
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051222 Táborová regata II. (uzavřený závod) Jezero Poděbrady Q 1 1 946
051223 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 0 0 0
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 19 2 186
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Q 4 8 2 517
051305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 16 1 122
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Q 2 10 202
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 24 2 099
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 19 1 823
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 25 3 326
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 31 1 269
051230 Pohár JMN ateliér Vranská přehrada Q 1 2 277
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 22 2 204
051220 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Q 1 2 578
051401 Bohemia Regata Bolevák Q 3 13 864
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Q 3 8 1 497
051231 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 4 1 081
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 31 817
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 24 374
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 6 1 570
041213 Cena povodí Orlík Q 1 2 1 030
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 9 1 685
041219 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 2 3 1 156
041223 Regeta Casino Bohemia Vranská přehrada Q 2 2 998
041330 Bohemia Cup Dvořiště Q 2 12 1 026
041717 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 7 1 734
041218 Táborová regata II. (uzavřený závod) Jezero Poděbrady Q 1 2 1 079
041225 50.modrá stuha Berounky Berounka Q 1 3 226
041113 Cena MOPO Vranovská přehrada Q 2 3 646
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Q 2 1 2 663
041204 Župní přebor ČOS Vranská přehrada Q 1 1 946
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 15 2 425
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 7 2 199
041217 Táborová regata I. (uzavřený závod) Jezero Poděbrady Q 1 2 1 030
041104 Cena Modřan Vranská přehrada Q 2 1 1 892
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Q 4 5 3 200
041216 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Q 1 1 1 180
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Q 2 1 2 846
041208 Malá cena Berounky Berounka Q 1 2 499
041226 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 6 202
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031112 Cena MOPO Vranská přehrada Q 2 2 1 508
031204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 2 3 202
031203 Jarní pohár SOSIOS Vranská přehrada Q 1 6 226
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Q 2 5 1 265
031205 Župní přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 1 2 285
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír Q 3 3 2 563
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Q 4 3 3 517
031216 Štít města Poděbrady Jezero Poděbrady Q 1 2 703
031214 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 2 2 2 061
031212 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Q 1 1 1 055
031225 Cena Radavy Orlík Radava Q 1 9 101
031223 Táborová regata II. Jezero Poděbrady Q 1 2 1 055
031222 Táborová regata I. Jezero Poděbrady Q 1 4 499
031220 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 1 2 110
031335 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 19 1 099
031514 Švestková regata Jesenice Q 3 12 1 453
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 12 1 497
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 22 784
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021229 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 1 1 600
021227 48. Modrá stuha Berounky Berounka Q 1 2 499
021224 Regata Casino Bohemia Vranská přehrada Q 1 4 277
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Q 3 7 1 296
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Q 2 7 1 156
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Q 1 14 297
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Q 4 11 1 964
021205 Malá cena Berounky Berounka Q 1 2 499
021203 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 2 4 688
021202 Jarní pohár SOSIOS Vranská přehrada Q 1 1 800
Související články

Dvě české posádky v první desítce na MS třídy Fireball

02.09.2019
V Kanadě v Point Claire Yacht Clubu se konalo mistrovství světa třídy Fireball. Závodilo se na řece sv. Vavřince. Nejprve se od 21. do 23. srpna jelo severoamerické mistrovství, od 25. do 30. srpna následoval závod o světový titul.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ