Bc. Jan Kotisa

 Zpět

Datum narození: 1992
Adresa Straňany 13
České Budějovice
370 07
Telefon 724905903
E-mail kotisa.h@seznam.cz
E-mail h.o.n.z.a@email.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1305-0264 11.08.2015 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ,NJ
0948 07.07.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 115514Velikost: LSkupina: České Budějovice 14.3.2015
0557 14.03.2015 - 14.03.2020
Trenér 3. třídy 0491 01.09.2017 - 01.09.2027
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184134 01.10.2018 IT regatta 2018 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 4 9 1 172
181330 08.09.2018 Memoriál Karla Smetany Lipno - Černá v Pošumaví NJ 1 5 402
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Rs5 12 6 7 219
181322 11.08.2018 Lipenský vítr Lipno - Černá v Pošumaví NJ 1 8 374
181318 14.07.2018 Modrá stuha Lipna 53.ročník Lipno - Černá v Pošumaví NJ 1 4 645
181336 02.06.2018 Lipno Marathon Lipno - Lipno nad Vltavou Kaj 1 11 565
181101 24.03.2018 jaRní Svezení Vltava - Praha RsO 3 1 3 303
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171303 29.04.2017 Velký cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou RsA 7 6 707
174030 17.06.2017 Slovenian Open Championship, Portoroz &# Marina Portoroz - monocup Ssc 12 18 2 258
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 30 0
171318 22.07.2017 Modrá stuha Lipna 52.roč. Lipno - Černá v Pošumaví Bav 1 2 645
171322 05.08.2017 Lipenský vítr Lipno - Černá v Pošumaví Bav 1 2 645
174313 09.08.2017 Diplomatic regatta 2017 Izola NJ 4 4 1 108
171329 02.09.2017 Memorial Karla Smetany Lipno - Černá v Pošumaví Bav 1 1 800
174302 12.09.2017 IT regatta 2017 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 12 226
171335 07.10.2017 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou RsA 7 3 4 921
173246 16.10.2017 SeaScape Cup–european championship Lago di Garda - malcesine Ssc 24 15 6 879
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 6 4 824
174202 10.11.2017 15. Jabuka Chorvatsko - Vodice Orc 7 6 4 211
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161316 11.06.2016 O pohár starosty Lipno - Lipno nad Vltavou RsO 2 1 1 406
161318 18.06.2016 Windy point regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7 7 15 1 088
161327 30.07.2016 Modrá stuha Lipna 51.roč. Lipno - Černá v Pošumaví NJ 1 17 362
161330 18.08.2016 Mistrovství České republiky Lipno - Černá v Pošumaví RS7 12 21 1 212
167037 18.09.2016 Offshore Cup ČANY Balt - Německo NJ 7 8 1 675
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 4 6 937
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko Orc 12 7 5 184
167041 11.11.2016 Jabuka Vodice - Chorvatsko Orc 6 3 0
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151320 20.06.2015 24 hodin nonstop 34.ročník Lipno - Hrdoňov Kaj 1 1 946
151344 27.06.2015 Modrá stuha Lipna - 50.ročník Lipno - Černá v Poš. NJ 1 10 532
151339 12.09.2015 Memoriál K.Smetany Lipno - Černá v Poš. Kaj 1 6 469
157030 17.10.2015 19. Česká námořní rallye Chorvatsko Ela 12 9 2 711
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141103 15.03.2014 Cere Matchrace I. Praha - Vltava Mr 4 5 1 220
144027 27.03.2014 Open Slovenian National Championship Portorož, Slovinsko M24 6 15 1 720
143106 01.05.2014 MELGES 24 EURO CHAMPION 2014 Balaton, Hungary M24 10 48 2 122
147023 03.07.2014 Melges week Riva del Garda M24 4 29 1 205
147024 08.08.2014 Velká cena ALT Melges 24 Kovářov - Lipno M24 4 3 1 876
141341 13.09.2014 Memorial K.Smetany Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 1 1 247
141133 08.11.2014 CHAMPAGNE RACE - MČR v ORC 2014 Kremik (CRO) Orc 6 5 2 887
147020 13.11.2014 Jabuka Chorvatsko Orc 5 2 7 314
141198 13.11.2014 Colins regata Marina Kremik Orc 1 11 0
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131311 01.06.2013 Lipno marathon Lipno nad Vltavou NJ 1 1 1 004
131318 22.06.2013 24 hodin NONSTOP 32.ročník Lipno nad Vltavou NJ 1 3 665
131332 07.09.2013 Lipenská vlna Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 4 645
137020 18.10.2013 Regatta Lipno Point V. - Czech Grand Pri Lipno nad Vltavou Lon 5 3 2 010
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TR 6 12 606
134311 14.11.2013 Jabuka Vodice - Chorvatsko NJ 5 5 3 911
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
127009 19.05.2012 Regatta Lipno Point II. Lipno Lon 4 3 1 608
121328 28.07.2012 Modrá stuha Lipna Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 4 499
121343 08.09.2012 Lipenská vlna Lipno - Černá v Pošumaví NJ 1 2 703
127001 22.09.2012 Regatta Lipno Point IV. + VC Lipno Lon 5 1 4 396
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 10 1 081
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Las 5 11 2 010
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 9 1 404
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice Las 4 5 2 530
111505 18.06.2011 Jesenický pohár Jesenice Las 4 10 860
111318 16.07.2011 Modrá stuha Lipna 46.ročník -Lipenský p. Lipno - Černá v Pošumaví NJ 1 9 323
111337 30.07.2011 Špásregata - Lipenský pohár Lipno Kaj 1 2 1 463
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 15 1 360
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 19 1 616
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 7 2 010
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 14 1 266
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Las 4 12 1 376
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 10 1 326
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 16 1 179
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 20 721
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Las 2 7 973
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 10 721
101324 14.08.2010 Lipenská vlna Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 6 602
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 14 3 406
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 10 1 608
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Las 4 9 1 291
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 15 2 232
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt LaR 4 13 1 318
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny LaR 5 7 4 000
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 14 1 108
091306 23.05.2009 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 11 1 443
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny LaR 4 11 1 608
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Las 4 14 1 545
091325 15.08.2009 Mistrovství ČR - AVAR Cup Lipno - Černá v Poš. Kaj 1 2 645
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. LaR 6 16 2 790
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí Las 4 14 1 189
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice LaR 4 6 404
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Las 4 8 1 907
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 17 2 488
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 11 833
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 13 1 469
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 1 8 374
081305 17.05.2008 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 10 570
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 12 1 457
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Las 4 14 935
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice LaR 1 10 142
081320 19.07.2008 Krajský přebor Jč.kraje Bezdrev Las 4 4 1 376
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice LaR 5 3 2 891
081329 23.08.2008 Modrá stuha Dvořiště Dvořiště Las 3 2 1 497
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 14 2 918
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Las 1 5 657
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice LaR 4 8 609
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 21 1 261
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Evr 4 2 2 812
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR 6 10 1 081
084330 04.12.2008 St.Nikolas 2008 Pula LaR 5 40 1 385
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 7 1 734
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 17 2 056
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš L47 4 7 1 608
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 12 792
071306 02.06.2007 Krajský přebor Jč.kraje Bezdrev Evr 4 3 2 951
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 20 554
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Evr 3 3 2 637
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Evr 1 1 703
074233 28.06.2007 2007 europacup a youth grand prix Attersee-AUT LaR 5 25 1 922
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice LaR 5 2 4 570
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí Las 6 17 1 157
71382 29.08.2007 testovac9 plzen Las 6 17 1 157
074301 06.09.2007 Sveti Nicola 2007 Pula Chorvatsko LaR 5 23 1 417
074253 08.09.2007 Puchar Beskidow - Interpuchar Žywiec - Polsko LaR 5 2 2 495
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Las 4 13 969
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 17 3 256
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Evr 4 1 4 570
074276 20.10.2007 Inter Puchar, Rybnik Rybnik, Polsko LaR 5 5 2 010
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
067001 13.04.2006 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 6 578
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 10 1 206
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 13 1 155
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 23 1 718
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 24 1 202
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 5 2 109
061307 27.05.2006 Krajský přebor JČ.Kraje Svět - Třeboň Evr 4 1 4 570
061309 03.06.2006 Modrá stuha Dvořiště Dvořiště Evr 2 1 1 600
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 26 1 195
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 35 916
061504 03.07.2006 Závod nadějí (uzavřený závod) Jesenice Evr 1 1 1 055
061505 08.07.2006 Stříbrná plachetnice Jesenice Evr 1 2 754
061319 15.07.2006 Prázdninový závod  Bezdrev Evr 2 1 2 285
061507 29.07.2006 Femina regata Regent Evr 1 2 800
061320 05.08.2006 Pohár Imego            Bezdrev Evr 2 1 1 892
061325 19.08.2006 AVAR Cup Lipno T24 4 5 721
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Evr 4 17 1 208
061512 09.09.2006 Modrá stuha Regent Evr 3 15 1 162
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Evr 3 7 2 062
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 18 3 051
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 5 1 734
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Evr 4 3 2 661
061124 04.11.2006 Mistrovství ČR Vltava - Praha TR 6 9 1 129
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051328 Mistrovství ČR Lipno Evr 6 19 2 673
052401 Jarní šplouch Rybnik, PL Q 3 6 1 734
051806 MČR Rozkoš TR 6 2 5 275
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Q 4 4 3 721
053101 MSJ - Optimist Silvaplana/Švýcarsko Q 12 224 1 593
051507 Závod nadějí I. Jesenice Q 1 6 553
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 17 2 624
051305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 5 2 637
053304 ?laski puchar Optimista Rybnik-PL Q 5 55 1 574
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 13 3 430
051306 KP Jč.kraje - dospělí,mládež Dvořiště Q 4 3 3 417
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 20 3 907
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 15 2 530
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 17 2 652
051334 Zbytek větru Svět - Třeboň Evr 3 2 1 206
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 43 521
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 17 2 379
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 14 1 853
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 9 800
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 9 1 218
041306 Cena Šumavy + KP II.-mládež Lipno Q 4 6 2 812
041316 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 2 4 1 226
041213 Cena povodí Orlík Q 1 3 854
041609 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 8 2 757
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Q 4 12 2 580
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 7 2 013
043425 Májová regata Slňava, Piešťany Q 5 15 2 010
041330 Bohemia Cup Dvořiště Q 2 2 2 583
041717 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 10 1 270
042423 42. Beskydská regata Žermanice Q 5 9 3 515
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 18 2 524
043440 Mistrovství Slovenska Orava Q 5 19 2 472
041114 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 4 2 918
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 22 2 176
043431 Kľuč Kráľovej Kráľová Q 6 11 4 034
043477 Sv.Nikola 2004 Pula - CRO Q 5 187 1 510
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 5 4 333
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 1 4 734
041808 MČR Rozkoš Q 6 19 4 252
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 5 3 469
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 23 1 887
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Q 4 7 2 615
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Q 2 8 1 040
041305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 11 1 319
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032401 Optimist párty Těrlicko Q 1 21 177
032420 41. Beskydská regata Žermanice Q 4 8 2 968
033442 Hungarian Youth Championship Balatonfusto, HUN Q 5 37 2 386
033449 Mistrovství Slovenska Králová Q 6 24 2 412
033478 Puchar Rybnika Rybnik, POL Q 5 30 2 608
033475 Interpohár Orava Orava Q 6 16 3 358
031304 KP II - mládež Dvořiště Q 4 7 2 471
031303 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 2 8 1 119
031310 Pohár IMEGO Bezdrev Q 2 6 1 442
031309 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 16 1 430
031316 24 hodin nonstop Lipno Kaj 3 12 552
031320 Prázdninový závod Bezdrev Q 2 5 1 212
031319 MR LaR Lipno - Hruštice Q 4 18 1 608
031335 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 5 2 838
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 16 2 348
031339 Zbytek větru Svět Q 1 1 1 277
031337 Poslední vítr I Bezdrev Q 0 0 0
031514 Švestková regata Jesenice Q 3 6 2 356
031610 Cena RIVETEC Nechranice Q 2 18 702
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 14 1 177
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 33 2 412
031809 TR Q Rozkoš TR 4 7 1 340
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 11 3 168
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 39 1 512
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Q 1 26 329
021811 Závod družstev Optimist Rozkoš TR 5 9 734
021809 Pohár Velly Rozkoš Q 4 35 1 220
021808 Mistrovství ČR 2002 Rozkoš Q 6 33 2 291
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Q 4 58 628
023431 50 rokov jachtingu Králová Q 6 32 1 716
021336 Jihočeská žába Bezdrev Q 1 6 277
021334 Bohemia ROWDY CUP Bezdrev Q 3 18 1 206
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 30 646
021325 Avar Cup Lipno Kaj 4 3 2 661
021321 Král Šumavy Lipno Q 2 5 713
021319 Mistrovství ČR 2002 (LaR) Lipno - Hruštice Q 4 13 765
021314 Modrá stuha Světa Svět Q 2 9 1 054
021311 Velká cena ALT Q Lipno - Hruštice Q 4 33 943
021307 Pohár IMEGO Bezdrev Q 1 15 226
021305 Krajský přebor II (přebor JČ kraje) Dvořiště Q 4 16 1 496
021304 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 24 678
021302 Andrle - Mobil Cup Bezdrev Q 2 12 554
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171335 07.10.2017 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Rozhodčí 7 7

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ