Tomáš Vaidiš

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Sokolov, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1508-0150 11.08.2015 - 31.03.2020
Jachtklub Sokolov, z.s.: Předseda 17.09.2016
Člen HZS
VMP: 151961 Velikost: XL Skupina: Plzeň 10.3.2018
0344 01.01.2008 - 10.03.2023
Trenér 3. třídy 0557 23.06.2019 - 23.06.2029
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Las 12 11 5 056
191511 14.09.2019 Švestková regata Jesenice Las 7 10 707
197013 15.08.2019 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 31 2 099
197022 02.08.2019 Jachtařská liga III. - Finále lipno - lipno nad vltavou Lig 7 7 2 081
191610 15.06.2019 Cena Nechranic Nechranice Las 7 6 3 058
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi Las 7 3 5 796
191120 11.05.2019 Česká jachtařská liga II. Vltava - Praha Lig 7 8 1 675
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Las 7 10 3 239
192105 27.04.2019 Spring Cup Nové Mlýny Las 7 5 2 494
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig 7 8 1 675
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 2 10 550
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Las 12 14 5 184
187015 25.08.2018 Laser Grandprix Wolfgangsee Las 7 8 4 170
181121 16.06.2018 Nechranický skluz nechranice Las 0 0
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 4 4 290
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 7 4 3 172
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Las 8 6 4 625
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Las 7 3 5 390
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 1 9 402
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 3 4 657
171504 10.06.2017 Stříbrná plachetnice Jesenice Las 0 0 0
171106 17.06.2017 Cena CERE Nechranice Las 7 4 3 172
177023 12.08.2017 Laser Grandprix Wolfgansee - AUT Las 7 8 5 748
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 12 4 10 763
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Las 4 4 1 813
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Las 7 4 4 515
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 1 14 162
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Las 7 6 3 493
161135 14.05.2016 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig 7 6 1 176
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Las 2 7 1 114
161507 11.06.2016 Stříbrná plachetnice Jesenice Las 4 4 1 108
167032 13.08.2016 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 19 2 292
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig 7 8 1 385
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 9 2 640
161504 17.09.2016 Švestková regata Jesenice Las 7 7 3 024
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 9 1 582
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice Las 12 12 3 874
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 2 10 550
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151302 25.04.2015 Velká cena RODOP Lipno - Kovářovská zátoka M24 7 5 1 261
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las 7 10 3 239
151607 30.05.2015 Hop Regata Nechranice Las 7 8 2 183
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Las 7 3 5 796
151504 11.07.2015 Porcelán Cup Jesenice Las 4 2 2 312
157022 15.08.2015 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 7 5 850
151332 21.08.2015 Velká cena ALT Melges 24 Lipno - Kovářovská zátoka M24 7 7 707
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Las 7 3 5 165
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Las 12 12 5 811
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 2 9 671
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191502 18.05.2019 Sdružený krajský přebor Jesenice 420-4K,Fb-4K,RsF-4K,Las-3C,RsF-3C Záchranář 4 2
191503 25.05.2019 Stříbrná plachetnice Jesenice Evr-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Las-3C,Q-1 Záchranář 4 2
191506 06.07.2019 Porcelán cup Jesenice Las-3C,Q-2,Fin-1,L47-1 Záchranář 3 2
191508 27.07.2019 O Pohár Karlovarského Kraje Jesenice Q-2 Velitel záchrany 2 3
191510 24.08.2019 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr-1,Fin-1,Q-1 Záchranář 1 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161509 28.05.2016 Sdružený krajský přebor Jesenice Fb-4K, RsF-4K, 420-4K Rozhodčí 4 2
161508 09.07.2016 Porcelán cup Jesenice Las-3C,Fin-2,Q-2,Evr-1 Rozhodčí 3 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ