Bc. Barbora Havelková

 Zpět

Datum narození: 1985
Adresa Ulička 35
Jirny
250 90
Telefon 603447682
E-mail bana@centrum.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Český Yacht Klub
ověřená licence domácího klubu
1101-0908 01.01.2018 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
0621 01.04.2017 - 31.12.2020
Krajský rozhodčí-soudce
jazyk: AJ
0621 01.04.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 136073Velikost: LSkupina: ČYK 27.2.2016
0571 27.02.2016 - 27.02.2021
Trenér 3. třídy
0128 01.04.2005 - 06.03.2021
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 8 1 430
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 29 810
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 6 1 734
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 30 0
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 12 594
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 2 8 396
151219 05.10.2015 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 2 1 290
151343 10.10.2015 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n.Vltavou RsO 8 6 4 426
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 7 1 024
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice FB 4 17 929
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 15 1 069
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 20 1 376
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 23 2 468
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Svět FB 3 9 879
141219 04.10.2014 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 3 452
141343 11.10.2014 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n/Vlt. RsO 5 2 5 152
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník FB 1 3 323
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 10 1 069
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
131716 25.05.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 5 721
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice FB 4 19 493
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 18 1 108
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 18 2 484
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 0 0 0
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 17 1 271
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny FB 4 14 1 108
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121101 17.03.2012 Jarní RS svezení Vltava- Praha RsF 1 4 198
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák FB 4 12 792
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 10 804
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 16 876
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 21 636
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice FB 4 18 1 043
121320 16.06.2012 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Rs1 4 1 3 200
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 14 1 545
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 21 965
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake FB 10 69 2 833
121330 04.08.2012 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 5 356
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 7 3 044
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 16 2 719
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 2 1 406
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112110 07.05.2011 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 4 3 1 876
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 5 1 925
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 20 1 165
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík FB 3 4 2 263
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 21 2 285
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 12 2 053
111409 23.07.2011 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 7 318
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň FB 3 14 701
111219 17.09.2011 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 1 5 402
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 18 1 233
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 12 1 032
111335 15.10.2011 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n/Vlt. Rs1 2 1 1 156
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101122 20.03.2010 St. Patrick`s Fleet Race Vltava pod Vyšehradem TR 1 9 188
101101 21.03.2010 St.Patrick`s team race Vltava pod Vyšehradem TR 2 1 1 156
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 9 1 277
101403 30.04.2010 24 LeBle Bolevák FB 3 4 594
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 13 1 469
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice FB 2 9 938
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 5 2 042
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 20 1 989
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 12 1 747
101412 24.07.2010 Letní Vánoční regata Bolevák FB 4 5 1 425
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět FB 1 13 309
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 10 741
101905 21.08.2010 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 3 2 312
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 12 1 996
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 37 2 230
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 7 804
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 14 1 545
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 18 904
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 7 1 340
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír FB 1 4 499
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 4 12 1 608
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. FB 6 9 4 069
091411 25.07.2009 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 6 728
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 12 1 608
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 5 541
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 13 1 540
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081403 02.05.2008 24 LeBle Bolevák FB 3 2 1 734
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 1 14 277
081307 24.05.2008 Sdružený krajský přebor LT FB 11+12+13+1 Bezdrev FB 2 8 554
081720 31.05.2008 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 2 5 887
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice FB 4 20 860
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice FB 1 15 305
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 5 1 644
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 6 15 2 138
084261 03.07.2008 Belgian Trophy Nieuwpoort (BEL) FB 4 16 1 313
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 5 1 096
083119 31.07.2008 ME_FIREBALL BEL FB 10 49 1 590
081322 02.08.2008 Regata pivovaru Bohemia Regent Třeboň - Svět FB 3 6 1 660
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví FB 1 7 486
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 14 935
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice FB 2 8 0
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071401 14.04.2007 Bohemia regata Bolevák FB 3 9 879
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 7 670
072108 12.05.2007 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 16 876
071405 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Bolevák FB 4 8 792
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice FB 0 0 0
071607 16.06.2007 Cena Damet Nechranice FB 4 15 1 147
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 11 521
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 4 17 1 208
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno FB 6 14 2 504
071218 01.09.2007 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 2 1 406
071219 08.09.2007 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 2 1 156
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 13 1 152
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Pískovna Tišice FB 1 7 297
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062107 13.05.2006 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 16 792
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice FB 4 15 1 069
061610 17.06.2006 Cena Damet Nechranice FB 4 12 1 009
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 6 1 407
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno FB 4 18 1 043
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno FB 8 28 1 681
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 13 1 395
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák FB 2 5 202
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051102 TRR - Velká cena ČYK Praha Vltava - Praha TR 4 1 3 784
051607 Cena elektráren Nechranice FB 4 15 815
051316 Mistrovství ČR Lipno FB 6 20 1 187
052113 MČR TR Brněnská přehrada TR 6 1 4 800
051802 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 20 0
051229 Pohár města Neratovic Tišice FB 2 6 646
051204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 1 156
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041101 Team racing regata Praha Vltava - Praha TR 4 5 404
042128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 22 404
041609 Cena RIVETEC Nechranice FB 4 17 929
041315 Mezinárodní MČR Lipno FB 6 30 1 222
041313 Král Šumavy Lipno FB 4 22 760
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 12 678
041111 O pirátský šátek Slapy - Měřín Kaj 4 4 1 108
041802 Jarní Premiéra II. Rozkoš FB 4 20 489
041611 Pohár elektráren + přebor KSJ 11 Nechranice FB 4 21 404
041216 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 5 494
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031102 TRR Praha Vltava - Praha TR 4 4 404
031107 Cadet matchrace Praha - Vltava TR 0 0 0
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír FB 4 9 404
031219 Pohár města Neratovic pískovna Tišice FB 2 10 202
031318 MR Lipno FB 6 22 1 500
031317 Pohárový závod Lipno FB 4 12 1 291
032105 TRR Brno Brněnská přehrada TR 4 4 1 108
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 23 549
032128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 19 659
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Cad 1 9 426
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 4 6 2 580
021809 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 9 1 791
022104 Team Racing Regatta Brno Brněnská přehrada TR 4 7 404
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 7 2 045
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 8 1 907
022133 Cadetské zahájení Brněnská přehrada Cad 3 2 3 091
021401 Team Racing Regatta Plzeň Bolevák TR 4 4 1 376
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno Cad 6 5 4 583
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady Cad 4 4 2 312
021220 Táborová regata I Jezero Poděbrady FB 1 3 226
021216 Slapská 24-hodinovka vytrvalostní závod Slapy u kapličky Kaj 3 8 936
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Cad 3 2 2 637
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Cad 2 5 962
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Cad 1 3 770
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Cad 4 7 2 139
021106 Pražská regata mládeže Vltava Cad 3 3 2 400
021102 Team Racing Regatta Praha Vltava TR 4 6 404
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191109 06.04.2019 Memoriál Rösslera- Ořovského Vltava - Praha L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181341 22.09.2018 Podzimní RSvezení lipno - lipno nad vltavou Rs7-7p,Rs5-7p,RsF-7p,RsA-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181140 06.10.2018 Memoriál Bürgemeistera vltava - praha Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179908 01.04.2017 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 3 5
171104 06.05.2017 Skiffmania Nechranice 29r-7P,Rs7-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161105 30.04.2016 Nechranický Skluz Nechranice 29r-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF-18me,RsA-6ip Rozhodčí 18 18
161115 01.10.2016 Memoriál A. Burgermeistra Vltava Praha Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 2 3
161115 01.10.2016 Memoriál A. Burgermeistra Vltava Praha Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Předseda protestní komise 2 3
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151102 11.04.2015 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Praha Cad-2,Q-2,Lar-2,L47-2,RsF-2 Rozhodčí 2 2
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P Rozhodčí 12 12
151343 10.10.2015 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n.Vltavou Rs7-7P,RsT-7P,RsO-8vc,RsO-7P,29r-3C Člen protestní komise 8 8
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141102 15.03.2014 Jarní RS svezení Praha - Vltava RsO-4P,RsF-2 Předseda protestní komise 4 6
141321 21.06.2014 The Crown Cup Lipno - Lipno n/Vlt. RsF-5mz,RsF-4P Člen protestní komise 5 5
141306 16.08.2014 Najdi si svého soupeře ! Lipno - Lipno nad Vltavou RsF-3R,RsO-3R Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139905 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R2,R3 Rozhodčí 1 1
131102 16.03.2013 Jarní svezení Vltava - Praha RsF-2 Předseda protestní komise 2 3
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník RsF-4P,Q-3C Člen protestní komise 4 4
131317 22.06.2013 The Crown Cup RS Reva Lipno nad Vltavou RsF-5mz Člen protestní komise 5 5
131123 12.10.2013 69. Primátorský Štít Vltava pod Vyšehradem SSc-4P,Q-4K,RsF-4K,L47-4K,Lar-4K,Kaj-4K,420-3C,420-3M,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Spl-3C,420- Rozhodčí 4 4
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ-6mr,TRQ-4P Umpire 6 6
131127 09.11.2013 Podzimní svezení - Match Race Vltava - Praha RsF-2 Umpire 2 2
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
121123 14.07.2012 MČR - CEREmatchRACE 02 Vltava MR-6mr,MR-4P Umpire 6 6
121112 01.09.2012 Memoriál Rösslera ?Ořovského Vltava- Praha 420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,L47-2,RsF-1,Kaj-2,Lar-1 Hlavní rozhodčí 2 3
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha RsF-4P,Cad-4K,Evr-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,420-2,Cad-2,Evr-2, Člen protestní komise 4 4
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TrQ-6mr Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 Praha - YC CERE R2,R3 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
101107 15.05.2010 Regata mládeže Vltava pod Vyšehradem 420-2,Cad-2,Lar-2,Evr-1,Fb-1,L47-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099903 29.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 11+12 Praha R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
091101 25.04.2009 Memoriál Dr. Štěpána Vltava pod Vyšehradem Cad-2,Evr-2,L47-2,,420-1,Fb-1,Lar-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
091413 01.08.2009 Katamaran Match Racing Bolevák F20-3R,Tor-3R Umpire 3 3
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad-4K,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fla-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-1 Člen protestní komise 4 4
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad-4K,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fla-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-1 Rozhodčí 4 4
091120 07.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr,TR-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
081104 17.05.2008 Regata mládeže Vltava Praha Cad-2,Evr-2,L47-2,Pir-2,Q-2,420-1,Fb-1 Rozhodčí 2 2
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ-6mr,TRQ-4P Umpire 6 6
081111 30.08.2008 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad-2,Evr-2,L47-2,Pir-2,Q-2,420-1,Fb-1 Rozhodčí 2 2
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,L47-4K,Pir-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Pir-2,Q-2,K Rozhodčí 4 4
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR-6mr,TR-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072111 26.05.2007 Mistrovství ČR Brněnská přehrada Tmr-6mr,Tmr-4P,T24-3M, Umpire 6 6
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno Tmr-6mr (na vlastních lodích Q, děti do 15 let) Umpire 6 6
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Pir-4K, Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TMR-4P Umpire 4 4
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Rozhodčí 3 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161115 01.10.2016 Memoriál A. Burgermeistra Vltava Praha Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Rozhodčí 2 2
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Rozhodčí 1 1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ