Lukáš Vavrla

 Zpět

Datum narození: 1987
Adresa Revoluční 80
Háj ve Slezsku - Lhota
747 92
Telefon 777558480
E-mail lukas.vavrla@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Krajský rozhodčí
jazyk: AJ
0765 09.03.2013 - 31.12.2020
Krajský rozhodčí-soudce
jazyk: AJ výjimka J2 - 18.3.2017
0765 13.03.2016 - 31.12.2020
Krajský náčelník HZS
VMP: 317206 Velikost: XL Skupina: LS Brno 24.2.2018
0384 01.01.2009 - 24.02.2023
Trenér 3. třídy 0276 01.05.2011 - 03.04.2026
Člen ČSJ s licencí: TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
Ověřená licence domácího klubu
2405-0141 01.01.2018 - 31.03.2020
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
182402 21.04.2018 Cena Olešné Olešná Fin-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Člen protestní komise 12 12
182202 12.05.2018 Májový Závod Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
182406 02.06.2018 Bobova regata Petrův rybník - Krnov Fin-3M,Fin-2 Hlavní rozhodčí 2 3
182407 16.06.2018 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
182408 23.06.2018 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Předseda protestní komise 12 18
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Předseda protestní komise 7 11
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Evr-2,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Lar-2 Rozhodčí 4 4
182410 07.07.2018 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Slezská Harta OT-1 Rozhodčí 1 1
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Hlavní rozhodčí 7 11
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2 Hlavní rozhodčí 4 6
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin-12mr Člen protestní komise 12 12
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin-7P Hlavní rozhodčí 7 11
182416 15.09.2018 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Fb-4K,Evr-4K,Lar-4K,Fin-1,420-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
182211 22.09.2018 Podzimní závod chomoutov Fin-2,E-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice 29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P Člen protestní komise 12 12
182421 06.10.2018 Hlučinská Regata I. Štěrkovna Hlučín Fb-4k, 2; Fin-3M; Evr-2; Lar-2; Q-1,Fin-2 Hlavní rozhodčí 4 6
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Evr-4K, 3M; Lar-4K; Fb-2; Q-2; Fin-1,Evr-2 Hlavní rozhodčí 4 6
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179909 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 24 Soběšovice, Hotel Maják, Žermanická přeh R2, R3 Rozhodčí 1 1
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Předseda protestní komise 4 6
172202 13.05.2017 Májový závod Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
172404 20.05.2017 Hornický kahan Žermanice 420-7P,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Rozhodčí 7 7
172405 27.05.2017 Velká cena Ostravy Žermanice 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,420-3C,420-3M,420-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
172406 03.06.2017 Bobova regata Petrův rybník Fin-2 Hlavní rozhodčí 2 3
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Q-1 Rozhodčí 3 3
172003 30.06.2017 MČR Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 12 12
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Rozhodčí 7 7
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-2,Evr-3M,Fb-3M Předseda protestní komise 4 6
172421 31.07.2017 Soustředění Olešná Olešná Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Hlavní rozhodčí 6 9
172414 19.08.2017 Olešná regata Petrův rybník Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Fin-3M Hlavní rozhodčí 3 5
172415 02.09.2017 Hornická regata Žermanice Q-4K,Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2 Hlavní rozhodčí 4 6
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-7P Člen protestní komise 12 12
172173 28.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad-7P Člen protestní komise 7 7
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-2,Fin-2 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
162201 16.04.2016 Jarní závod Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
162405 21.05.2016 Hornický kahan Žermanice 420-7P,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 7 11
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice 420-7P,Fb-3M,Fin-3M,Fb-4K,420-3C,420-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2, Hlavní rozhodčí 7 11
162408 04.06.2016 Bobova regata Petrův rybník Fin-2 Hlavní rozhodčí 2 3
162411 18.06.2016 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin-4K,Evr-1,Q-1, Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
162003 01.07.2016 MČR Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Člen protestní komise 12 12
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Předseda protestní komise 7 11
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-3M,Fin-3M Hlavní rozhodčí 3 5
162413 09.07.2016 Bermuda Cup - O pohár Slezské Harty Slezská Harta OT-1 Rozhodčí 1 1
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Hlavní rozhodčí 6 9
162417 20.08.2016 Olešná regata Žermanice Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice 420-4K,Evr-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Fin-2,Fin-3M,Evr-3M Hlavní rozhodčí 4 6
162422 10.09.2016 Závod Finařských nadějí před MMČR 2016 Petrův Rybník Fin-1 Hlavní rozhodčí 1 2
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin-12mr Člen protestní komise 12 12
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Spl-7P Člen protestní komise 7 7
162165 23.09.2016 MČR II. Nové Mlýny Cad-12mr,420-7P,Cad-6ip,Fb-7P Člen protestní komise 12 12
162166 23.09.2016 MČR I. Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Člen protestní komise 12 12
162421 01.10.2016 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín L47-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Fb-3M,Fb-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
152403 25.04.2015 Cena Olešné Olešná Evr-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Lar-12mr,Fin-8mz,Evr-8mz,De1-8mz,Fin-7P,Evr-7P,De1-7P Člen protestní komise 12 12
152406 23.05.2015 Hornický kahan Žermanice Fb-3M,420-3C,420-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy Žermanice 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
152408 06.06.2015 Bobova regata Petrův rybník Fin-2,Evr-1 Hlavní rozhodčí 2 3
152203 20.06.2015 Červnový závod Chomoutov Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Rozhodčí 7 7
152004 26.06.2015 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 12 12
152010 26.06.2015 45 let Evrop v Čechách – 2015 Velké Dářko Evr-1 Rozhodčí 1 1
152411 04.07.2015 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin-4K,Evr-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Hlavní rozhodčí 6 9
152409 15.08.2015 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Fb-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
152417 22.08.2015 Olešná regata Olešná Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Fb-2,Q-2,Evr-1 Hlavní rozhodčí 4 6
152419 05.09.2015 Hornická regata Žermanice 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Fin-2,L47-1,Lar-1 Předseda protestní komise 4 6
152206 12.09.2015 Burčáková regata Chomoutov Fin-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad-12mr,Cad-6ip,Fb-12mr,420-12mr,RsF-7P Člen protestní komise 12 12
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr-12mr,Las-12mr,L47-12mr,Fin-7P Člen protestní komise 12 12
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Fb-3M,Fb-2,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Las-3M,L47-2,Lar-3M,Q-2,Fb-1 Rozhodčí 3 3
152209 10.10.2015 O kuře na rožni Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
142201 19.04.2014 Jarní závod Chomoutov Fin-3M,Evr-3M,Fin-2,Q-2 Člen protestní komise 3 3
142402 26.04.2014 Cena Olešné Štěrkovna Hlučín Q-3M,Evr-2,Fin-2 Hlavní rozhodčí 3 5
142404 24.05.2014 Hornický kahan Žermanice Fb-4K,Fb-3M,420-3C,420-3M,420-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice Evr-4K,Q-4K,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2 Rozhodčí 4 4
142406 07.06.2014 Bobova regata Petrův rybník Fin-2 Hlavní rozhodčí 2 3
142203 21.06.2014 Červnový závod Chomoutov Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
142004 27.06.2014 MČR Velké Dářko Vau-6mr,Vau-5ip Rozhodčí 6 6
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P Rozhodčí 4 4
142408 05.07.2014 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin-4K,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
142422 08.07.2014 Open Week Slezská Harta Slezská Harta Evr-1,Lar-1 Rozhodčí 1 1
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,Fb-3M,L47-2,Lar-2 Člen protestní komise 4 4
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip Hlavní rozhodčí 5 8
142413 23.08.2014 Olešná regata Olešná Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 3 5
142208 13.09.2014 Burčáková regata Chomoutov Fin-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
142163 26.09.2014 MČR - CECC CZE Nové Mlýny Cad-5ip,420-6mr,Cad-4P Člen protestní komise 6 6
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-5mz,Fin-4P Člen protestní komise 6 6
142416 04.10.2014 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M Člen protestní komise 3 3
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139910 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 24 Těrlicko R2,R3 Rozhodčí 1 1
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
132402 20.04.2013 Cena Olešné Olešná Q-3M,Evr-2,Fin-2 Hlavní rozhodčí 3 5
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Fin-5mz,Fin-4P,Las-5mz,De1-5mz,Las-4P,Lar-5mz,Lar-4P,Evr-5mz,Evr-4P,De1-4P Rozhodčí 5 5
132404 25.05.2013 Hornický kahan Žermanice 420-4K,420-3C,420-3M,Fb-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-1 Člen protestní komise 4 4
132406 08.06.2013 Bobova regata Petrův rybník Fin-2,Evr-1 Hlavní rozhodčí 2 3
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko Fb-4K,Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
132408 06.07.2013 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin-4K,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
132417 09.07.2013 Open Week Harta Slezká Harta Evr-1,L47-1 Rozhodčí 1 1
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Fb-3M,Fin-3M,Evr-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
132208 14.09.2013 Burčáková regata Chomoutov Fin-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr-3M,Lar-3M,L47-3M,Q-3M,Fin-2,Lar-2,L47-2,Fb-1 Předseda protestní komise 3 5
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Evr-3M,L47-3M,Q-3M,Q-2 Rozhodčí 3 3
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice 420-4K,420-3M,Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-1 Člen protestní komise 4 4
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Rozhodčí 3 3
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P Rozhodčí 4 4
122408 07.07.2012 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin-4K,Evr-2,Q-2,420-1,Fb-1 Hlavní rozhodčí 4 6
122417 10.07.2012 Open Week Harta Slezská Harta Evr-1 Předseda protestní komise 1 2
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Lar-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Člen protestní komise 3 3
122410 14.07.2012 Bermuda Cup-O pohár černé perly Slezská Harta Fin-1,Kaj-1,Pir-1 Člen protestní komise 1 1
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr-4K,Evr-3M,Lar3-M,Las-3M,Vau-3M,Q-2,Evr-1 Rozhodčí 4 4
122412 25.08.2012 Olešná regata Olešná Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
122413 08.09.2012 Hornická regata Žermanice Fb-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
122210 15.09.2012 Burčáková regata Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-1 Rozhodčí 4 4
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Rozkoš Q-5mz Hlavní rozhodčí 5 8
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Q-4K,Lar-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fin-2,Q-2,420-1,Fb-1 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119904 26.03.2011 Školení krajských rozhodčích KSJ 24 Těrlická přehrada R2,R3 Rozhodčí 1 1
112201 16.04.2011 Jarní závod Chomoutov Fin-4K,Evr-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
112402 23.04.2011 Pohár Olešné Olešná L47-3M,Q-3M,Evr-2 Rozhodčí 3 3
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2,Q-1 Rozhodčí 3 3
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Lar-4K,Fb-3M,Evr-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1 Člen protestní komise 4 4
112411 27.08.2011 Olešná regata Olešná Fb-3M,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2 Rozhodčí 3 3
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
102412 17.07.2010 Modrá stuha Č.Těšína Těrlicko Fin-4K,420-2,Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Rozhodčí 12 3
182202 12.05.2018 Májový Závod Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 2
182406 02.06.2018 Bobova regata Petrův rybník - Krnov Fin-3M,Fin-2 Rozhodčí 2 2
182407 16.06.2018 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
182408 23.06.2018 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2,Q-2 Rozhodčí 3 2
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 12 3
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Rozhodčí 7 2
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 3
182416 15.09.2018 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Fb-4K,Evr-4K,Lar-4K,Fin-1,420-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Rozhodčí 4 2
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr-1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Rozhodčí 4 2
172202 13.05.2017 Májový závod Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 2
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-2,Evr-3M,Fb-3M Rozhodčí 4 2
172420 26.07.2017 Hawaii race Petrův Rybník Q-2,RsF-1,Evr-1 Rozhodčí 2 6
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162201 16.04.2016 Jarní závod Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice 420-7P,Fb-3M,Fin-3M,Fb-4K,420-3C,420-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2, Rozhodčí 7 2
162408 04.06.2016 Bobova regata Petrův rybník Fin-2 Rozhodčí 2 2
162411 18.06.2016 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin-4K,Evr-1,Q-1, Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 2
162003 01.07.2016 MČR Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 1 3
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-3M,Fin-3M Rozhodčí 3 2
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Rozhodčí 6 3
162417 20.08.2016 Olešná regata Žermanice Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Rozhodčí 3 2
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice 420-4K,Evr-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Fin-2,Fin-3M,Evr-3M Rozhodčí 4 2
162422 10.09.2016 Závod Finařských nadějí před MMČR 2016 Petrův Rybník Fin-1 Rozhodčí 1 2
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin-12mr Rozhodčí 1 3
162166 23.09.2016 MČR I. Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Rozhodčí 1 3
162421 01.10.2016 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín L47-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Fb-3M,Fb-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Rozhodčí 4 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ