Vladimír Bílek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
ověřená licence domácího klubu
2405-0093 11.08.2015 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí
0792 09.03.2013 - 31.12.2020
Trenér 3. třídy
0267 01.05.2011 - 03.04.2026
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná FB 4 2 1 996
192411 06.07.2019 Bermuda CUP Slezská Harta FB 3 3 1 206
192410 21.06.2019 Veteran CUP Finn Olešná Fin 3 16 657
192408 15.06.2019 Mladý vítr Těrlicko FB 3 1 2 400
192404 25.05.2019 Velká cena Ostravy Žermanice FB 0 0
192402 18.05.2019 Hornický kahan Žermanice FB 2 1 2 008
192401 27.04.2019 Cena Olešné Olešná Evr 2 3 202
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 19 494
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín LaR 4 6 672
182421 06.10.2018 Hlučinská Regata I. Štěrkovna Hlučín FB 4 2 1 996
182416 15.09.2018 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín FB 0 0
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin 1 11 0
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná FB 3 1 2 400
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta FB 2 1 1 600
182408 23.06.2018 Mladý vítr Těrlicko FB 3 1 2 400
182407 16.06.2018 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Evr 2 1 1 406
182405 26.05.2018 Velká cena Ostravy Žermanice FB 3 2 1 734
182403 19.05.2018 Hornický kahan Žermanice FB 3 1 2 637
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 23 1 305
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172404 20.05.2017 Hornický kahan Žermanice FB 3 3 1 581
172405 27.05.2017 Velká cena Ostravy Žermanice FB 4 4 1 813
172406 03.06.2017 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 5 610
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko FB 1 3 624
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Evr 2 10 360
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta FB 3 2 1 935
172414 19.08.2017 Olešná regata Petrův rybník FB 0 0 0
172415 02.09.2017 Hornická regata Žermanice FB 3 4 831
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 25 1 261
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín FB 3 2 1 497
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice 420 7 5 707
162408 04.06.2016 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 11 202
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko FB 3 1 3 012
162411 18.06.2016 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 6 538
161710 01.07.2016 Czech Finn Masters Máchovo jezero Fin 3 23 412
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta FB 3 1 2 637
162140 13.08.2016 Finlandia Cup Jedovnice Fin 1 3 703
162417 20.08.2016 Olešná regata Žermanice FB 3 1 2 400
162421 01.10.2016 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín FB 3 3 969
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 14 618
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152403 25.04.2015 Cena Olešné Olešná Fin 2 6 452
152406 23.05.2015 Hornický kahan Žermanice FB 3 7 303
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy Žermanice FB 2 6 336
152408 06.06.2015 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 5 610
152203 20.06.2015 Červnový závod Chomoutov Fin 4 7 1 024
152145 26.06.2015 Finn Masters Brněnská přehrada Fin 3 23 559
152411 04.07.2015 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 1 6 101
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta FB 2 10 202
152156 25.07.2015 Finlandia Cup jedovnice Fin 1 2 703
152417 22.08.2015 Olešná regata Olešná Fin 4 8 404
152419 05.09.2015 Hornická regata Žermanice Fin 2 3 202
152206 12.09.2015 Burčáková regata Chomoutov Fin 3 7 1 206
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 29 207
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142401 05.04.2014 Jarní závod Štěrkovna Hlučín LaR 2 1 1 406
142402 26.04.2014 Cena Olešné Štěrkovna Hlučín LaR 1 1 800
142404 24.05.2014 Hornický kahan Žermanice FB 4 7 636
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice FB 2 6 646
142406 07.06.2014 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 4 688
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko FB 2 6 452
142408 05.07.2014 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 9 404
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta FB 3 9 303
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Vau 3 6 303
142411 09.08.2014 Beskydská regata Žermanice Fin 5 6 1 614
142413 23.08.2014 Olešná regata Olešná FB 3 5 541
141348 08.11.2014 Evropa Cup Bezdrev Evr 1 25 117
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132404 25.05.2013 Hornický kahan Žermanice FB 3 9 782
132405 01.06.2013 Velká cena Ostravy Žermanice FB 2 4 688
132406 08.06.2013 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 5 804
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko FB 4 7 841
132203 22.06.2013 Červnový závod Chomoutov Fin 4 3 2 661
132408 06.07.2013 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 9 587
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta FB 2 4 554
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná FB 3 5 541
132413 07.09.2013 Hornická regata Žermanice FB 3 7 477
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 16 510
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice FB 3 5 541
122405 02.06.2012 Velká cena Ostravy Žermanice FB 2 4 554
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko FB 3 7 477
122408 07.07.2012 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 7 636
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta FB 2 3 804
122412 25.08.2012 Olešná regata Olešná FB 3 7 630
122413 09.09.2012 Hornická regata Žermanice FB 2 9 452
122210 15.09.2012 Burčáková regata Chomoutov Fin 4 8 1 108
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín FB 1 2 277
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 9 147
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112402 23.04.2011 Pohár Olešné Olešná Evr 2 8 202
112404 28.05.2011 Hornický kahan Žermanice FB 3 9 303
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko FB 3 6 831
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta FB 3 8 456
112411 27.08.2011 Olešná regata Olešná FB 3 6 303
112412 10.09.2011 Hornická regata Žermanice FB 4 10 404
112308 12.11.2011 EVROPA Cup Evr 1 2 1 277
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102402 24.04.2010 Pohár Olešné Olešná Evr 2 10 202
102406 29.05.2010 Hornický kahan ermanice FB 3 5 741
102407 12.06.2010 Velká cena Ostravy Žermanice FB 4 8 609
102410 26.06.2010 Mladý vítr Žermanická přehrada FB 3 9 440
102414 21.08.2010 Olešná regata Olešná FB 3 4 831
102415 11.09.2010 Hornická regata ermanice FB 3 6 969
102419 09.10.2010 FB party Těrlicko FB 2 4 202
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 43 121
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092408 06.06.2009 Velká cena Ostravy Žermanice FB 3 6 831
092411 11.07.2009 Mladý vítr Těrlicko FB 4 10 404
092412 18.07.2009 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Evr 2 5 610
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 23 807
092415 22.08.2009 Olešná regata Olešná Evr 4 10 989
092416 12.09.2009 Hornická regata Žermanice FB 3 7 303
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082402 26.04.2008 Pohár Olešné Olešná Evr 2 16 202
082405 24.05.2008 Hornický kahan ermanice FB 2 6 336
082407 31.05.2008 Velká cena Ostravy ermanice FB 4 8 404
082412 05.07.2008 Mladý vítr Těrlicko FB 2 8 202
082413 19.07.2008 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Evr 2 4 688
082417 06.09.2008 Hornická regata ermanice FB 3 7 477
082421 08.11.2008 Evropa cup Těrlicko Evr 1 24 183
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072402 21.04.2007 Cena Olešné Olešná Evr 2 7 512
072404 19.05.2007 Mistrovství Moravy a Slezska Petrův rybník Pir 4 2 2 312
072406 26.05.2007 Hornický kahan Žermanice FB 3 5 1 069
072407 02.06.2007 Velká cena Ostravy Žermanice FB 4 4 792
072411 23.06.2007 Mladý vítr Těrlicko FB 3 4 594
072212 13.10.2007 Evropa Cup Chomoutov Evr 2 23 373
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062404 22.04.2006 Cena Olešné Olešná Evr 2 7 512
062408 20.05.2006 Mistrovství Moravy a Slezka Petrův rybník Pir 4 1 2 812
062306 27.05.2006 Mem. Jiřího Navrátila Bystřička Evr 2 5 804
062414 24.06.2006 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 13 489
062417 12.08.2006 Yacht-tenis regata Petrův rybník Pir 3 1 2 400
062419 19.08.2006 Olešná regata Olešná Evr 4 11 1 260
062421 09.09.2006 Hornická regata Žermanice FB 2 6 554
062423 16.09.2006 Burčáková regata Petrův rybník Pir 3 2 1 497
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052413 Velká cena Ostravy Žermanice FB 1 4 344
052421 Yacht-Tenis regata Petrův rybník Pir 3 1 2 637
052422 Olešná regata Olešná Evr 3 12 594
051315 Mistrovství ČR Bezdrev Pir 6 25 993
052410 Mistrovství Moravy a Sl. Petrův rybník Pir 4 2 1 996
052424 Burčáková regata Petrův rybník Pir 3 1 2 400
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042429 Burčáková regata Petrův rybník Pir 3 1 2 637
042416 Velká cena Ostravy Žermanice FB 4 6 672
041717 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Pir 4 16 509
042427 Hornická regata Žermanice FB 3 3 1 581
042422 Mistr. Slezka + KP Pirát Petrův rybník Pir 4 1 3 200
042424 Yacht - tenis regata Petrův rybník Pir 3 2 1 497
042425 Bobova regata Petrův rybník Pir 3 2 1 497
041728 MČR Máchovo jezero Pir 6 32 1 252
042411 Májová regata II. Petrův rybník Pir 1 1 800
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032303 Memoriál J.Navrátila KP Bystřička Evr 4 2 3 656
032407 Jarní regata II Petrův rybník Pir 3 2 1 734
032404 Cena Olešné Olešná Pir 2 2 554
032413 Bobová regata Petrův rybník Pir 3 1 3 012
032419 Mistrovství Moravy a Slezka Petrův rybník Pir 4 3 2 108
032421 Yacht tenis regata Petrův rybník Pir 3 2 2 400
032424 Burčáková regata II Petrův rybník Pir 3 3 1 206
031703 Baban Cup I Máchovo jezero Pir 4 14 1 024
031810 Pohár Velly Rozkoš Pir 4 13 870
032114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Pir 4 10 404
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021703 Baban Cup I Máchovo jezero Pir 1 13 309
021713 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Pir 4 19 949
022122 Memoriál J. Kutálka Nové Mlýny Pir 0 0 0
022405 Jarní regata Petrův rybník Pir 3 1 2 838
022411 Bobova regata Petrův rybník Pir 3 2 2 109
022409 Májová regata Petrův rybník Pir 3 3 1 581
022408 Hornický kahan + KP II (přebor MS kraje) Žermanice Evr 4 17 597
022417 Grand Prix Slezká Harta Slezká Harta Pir 4 10 1 108
022418 Mistrovství Moravy a Slezka + KP (přebor Slezká Harta Pir 4 6 1 291
022424 Burčáková regata Petrův rybník Pir 3 2 1 935
022420 Yacht-tenis-regata Petrův rybník Pir 3 2 1 935
021317 Mistrovství ČR 2002 Bezdrev Pir 6 29 1 096
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192401 27.04.2019 Cena Olešné Olešná Fin-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182402 21.04.2018 Cena Olešné Olešná Fin-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179909 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 24 Soběšovice, Hotel Maják, Žermanická přeh R2, R3 Rozhodčí 1 1
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip Rozhodčí 5 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139910 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 24 Těrlicko R2,R3 Rozhodčí 1 1
132402 20.04.2013 Cena Olešné Olešná Q-3M,Evr-2,Fin-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119904 26.03.2011 Školení krajských rozhodčích KSJ 24 Těrlická přehrada R2,R3 Rozhodčí 1 1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ