Ing. Radim Čudek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
ověřená licence domácího klubu
2402-0007 11.08.2015 - 31.03.2020
TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl: Člen výboru 19.02.2018
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ,PJ
0575 09.03.2013 - 31.12.2020
Trenér 3. třídy
0181 01.11.2001 - 03.04.2026
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192422 05.10.2019 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín FB 2 3 452
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata Nové Mlýny FB 12 24 2 015
192417 07.09.2019 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Evr 2 3 202
192415 31.08.2019 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko FB 2 3 452
192205 20.07.2019 Mohelnická regata Moravičany Evr 0 0
192411 06.07.2019 Bermuda CUP Slezská Harta FB 3 2 1 734
192408 15.06.2019 Mladý vítr Těrlicko FB 3 3 969
192406 01.06.2019 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Evr 1 3 402
192404 25.05.2019 Velká cena Ostravy Žermanice FB 0 0
192402 18.05.2019 Hornický kahan Žermanice FB 2 4 804
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 32 268
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Evr 4 6 1 291
182421 06.10.2018 Hlučinská Regata I. Štěrkovna Hlučín FB 4 1 3 200
182416 15.09.2018 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín FB 0 0
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná FB 3 2 1 497
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Evr 6 3 3 992
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta FB 2 3 646
182408 23.06.2018 Mladý vítr Těrlicko FB 3 2 1 497
182407 16.06.2018 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Evr 2 3 452
182405 26.05.2018 Velká cena Ostravy Žermanice FB 3 1 2 637
182403 19.05.2018 Hornický kahan Žermanice FB 3 3 1 206
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 26 932
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 17 2 902
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 16 3 172
172404 20.05.2017 Hornický kahan Žermanice FB 3 1 3 012
172405 27.05.2017 Velká cena Ostravy Žermanice FB 4 2 3 017
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko FB 1 8 149
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta FB 3 1 2 838
172414 19.08.2017 Olešná regata Petrův rybník FB 0 0 0
172415 02.09.2017 Hornická regata Žermanice FB 3 1 2 637
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 22 1 650
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 20 4 557
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín FB 3 5 303
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 34 172
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Evr 7 32 707
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice FB 4 4 1 376
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko FB 3 5 915
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta FB 3 3 1 206
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Evr 1 16 0
162417 20.08.2016 Olešná regata Žermanice FB 3 3 969
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice FB 3 6 1 206
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 27 1 224
162421 01.10.2016 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín FB 3 2 1 497
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 26 349
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 15 3 195
152406 23.05.2015 Hornický kahan Žermanice FB 3 5 741
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy Žermanice FB 2 3 938
152411 04.07.2015 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Evr 1 4 101
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta FB 2 6 646
152417 22.08.2015 Olešná regata Olešná FB 3 6 678
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Evr 7 18 2 157
152419 05.09.2015 Hornická regata Žermanice FB 4 5 1 425
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 29 707
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 25 3 661
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín FB 3 5 741
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 26 254
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182419 11.08.2018 Konec soustředění sterkovna hlucin Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179909 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 24 Soběšovice, Hotel Maják, Žermanická přeh R2, R3 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139910 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 24 Těrlicko R2,R3 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Člen protestní komise 4 4
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119904 26.03.2011 Školení krajských rozhodčích KSJ 24 Těrlická přehrada R2,R3 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
102202 05.06.2010 Jarní Sokolská regata Těrlice Q-4K,Q-3M,Vau-3M Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082413 19.07.2008 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko 420-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
077005 05.04.2007 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr-1 Rozhodčí 1 1
072413 14.07.2007 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin-4K,420-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ