Ing. Radim Vašík

 Zpět

Datum narození: 1979
Adresa Kanice 221
Kanice
664 01
Telefon 608745751
Skype radimvasik
WhatsApp 608745751
Facebook https://www.facebook.com/radim.vasik
E-mail vasik@sailing.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Disciplinární komise: Předseda 01.01.2016 - 31.12.2020
Výkonný výbor ČSJ: Předseda 30.03.2019 - 31.03.2023
KSJ Jmk, z.s.: Statutární zástupce
Předseda KSJ JmK, z.s. + komise rozhodčích + HZS
08.03.2016 - 08.03.2020
Statutární zástupci ČSJ: Statutární zástupce
Předseda ČSJ
16.03.2017 - 31.03.2023
Národní rozhodčí
jazyk: AJ
0544 25.02.2017 - 31.12.2020
Národní rozhodčí-soudce
jazyk: AJ
0544 25.02.2017 - 31.12.2020
Národní rozhodčí-na-vodě
jazyk: AJ
0544 01.01.2017 - 31.12.2020
Krajský náčelník HZS
VMP: 309922 Velikost: XXL Skupina: LS Brno 24.2.2018, lektor
0444 01.01.2012 - 24.02.2023
Trenér 3. třídy
jazyk: AJ
0022 04.02.2000 - 08.02.2025
Člen ČSJ s licencí: TJ Lodní sporty Brno
Ověřená licence domácího klubu
2103-0422 01.01.1985 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 7 2 749
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 8 2 312
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 15 1 291
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice FB 4 13 1 608
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice FB 1 6 703
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 6 12 2 719
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 10 1 519
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062107 13.05.2006 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 6 2 496
061802 20.05.2006 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 3 3 312
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice FB 4 12 1 457
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno FB 4 6 2 951
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno FB 8 13 4 347
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 3 3 942
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051604 Cena FB Nechranice FB 4 3 3 611
051607 Cena elektráren Nechranice FB 4 5 2 723
051316 Mistrovství ČR Lipno FB 6 9 3 268
051802 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 9 1 791
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 12 1 608
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 9 1 957
041609 Cena RIVETEC Nechranice FB 4 6 2 738
041315 Mezinárodní MČR Lipno FB 6 10 4 085
041313 Král Šumavy Lipno FB 4 5 3 334
041802 Jarní Premiéra II. Rozkoš FB 4 8 2 081
041611 Pohár elektráren + přebor KSJ 11 Nechranice FB 4 5 2 897
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031318 MR Lipno FB 6 7 4 484
031317 Pohárový závod Lipno FB 4 16 792
031609 Pohár elektráren Nechranice FB 0 0 0
031610 Cena RIVETEC Nechranice FB 2 12 728
031801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 8 1 907
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 2 4 792
032128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 8 2 161
032132 Poslední vítr II Brněnská přehrada FB 3 2 2 400
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021610 Pohár elektráren Nechranice FB 4 6 2 213
021801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 6 2 661
021810 Fair Play Rozkoš FB 4 7 2 045
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 2 2 524
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 11 1 608
021607 Cena Lučana Nechranice FB 2 7 1 197
021402 Zahájení v Plzni Bolevák FB 1 6 437
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno FB 6 12 3 079
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Hlavní rozhodčí 1 2
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Chief umpire 7 11
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Předseda protestní komise 12 18
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Rozhodčí 7 7
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P Předseda protestní komise 7 11
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r-7P,L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Předseda protestní komise 7 11
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q-7P Předseda protestní komise 7 11
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-7P,L47-7P,Las-7P Předseda protestní komise 7 11
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig-7P Předseda protestní komise 7 11
181126 13.07.2018 MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Chief umpire 7 11
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P,Rs5-7P,Evr-7P,Lar-7P,Rs7-7P Předseda protestní komise 12 18
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,Q-7P,420-7P Předseda protestní komise 12 18
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi 420-7P,Q-7P Předseda protestní komise 7 11
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice 29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P Předseda protestní komise 12 18
187021 13.10.2018 22. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ-12mr, NJ-7P Rozhodčí 12 12
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Hlavní rozhodčí 1 2
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Hlavní rozhodčí 1 2
179903 04.03.2017 Školení rozhodčích - KSJ21 Pavlov R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Vltava Lig-7P Předseda protestní komise 7 11
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny 29r-7P,L47-7P,Las-7P,RsF-7P Předseda protestní komise 7 11
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P Předseda protestní komise 7 11
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q-7P Předseda protestní komise 7 11
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Předseda protestní komise 7 11
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Předseda protestní komise 8 12
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig-7P Předseda protestní komise 7 11
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-10R,RsF-10R Předseda protestní komise 10 15
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Předseda protestní komise 7 11
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P Předseda protestní komise 12 18
171108 14.07.2017 Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
171108 14.07.2017 Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Umpire 12 12
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig-7P Předseda protestní komise 7 11
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Člen protestní komise 24 24
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 24 36
172154 26.08.2017 Mistrovství ČR Rac Nové Mlýny Rac-12mr,Fun-7P Člen protestní komise 12 12
172154 26.08.2017 Mistrovství ČR Rac Nové Mlýny Rac-12mr,Fun-7P Hlavní rozhodčí 12 18
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Bic-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Člen protestní komise 12 12
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Bic-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Hlavní rozhodčí 12 18
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin-12mr Předseda protestní komise 12 18
172159 08.09.2017 ČP Slalom V. Nové Mlýny Fus-7P Předseda protestní komise 7 11
171151 16.09.2017 Skiffmania II. Nechranice Rs7-7P,29r-7P Hlavní rozhodčí 7 11
172185 22.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad-6ip Předseda protestní komise 6 9
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q-7P Předseda protestní komise 7 11
172169 23.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny 420-7P,Fb-7P,Fd-7P Předseda protestní komise 7 11
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-7P Předseda protestní komise 12 18
172173 28.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad-7P Předseda protestní komise 7 11
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko Nj-12mr,Nj-7P Člen protestní komise 12 12
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko Nj-12mr,Nj-7P Rozhodčí 12 12
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Umpire 12 12
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Chief umpire 12 18
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Hlavní rozhodčí 1 2
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny 420-7P,L47-7P,Lar-7P,Fb-7P Předseda protestní komise 7 11
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Lar-12mr,Las-8mz,Evr-8mz,Fin-8mz,De1-8mz,Las-7P,Evr-7P,Fin-7P,De1-7P Předseda protestní komise 12 18
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF-18me,RsA-6ip Hlavní rozhodčí 18 27
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny 29r-7P,De1-7P,Lar-7P,L47-7P Předseda protestní komise 7 11
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P Předseda protestní komise 7 11
162123 28.05.2016 Kiss my RS I Brněnská přehrada RsT-7P,RsV-7P,RsF-3M Hlavní rozhodčí 7 11
162119 29.05.2016 Prigl rejs VII Brněnská přehrada Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Předseda protestní komise 7 11
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P,Vau-7P Předseda protestní komise 7 11
162128 15.06.2016 Prigl rejs XI Brněnská přehrada Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Rozhodčí 1 1
161318 18.06.2016 Windy point regatta Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-7P Předseda protestní komise 7 11
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P Předseda protestní komise 12 18
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,29r-7P Předseda protestní komise 7 11
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig-7P Předseda protestní komise 7 11
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Předseda protestní komise 12 18
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Bic-8mz,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P,Bic-7P Předseda protestní komise 8 12
162159 10.09.2016 Moravia skiff regatta Nové Mlýny 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsF-7P,RsV-7P Předseda protestní komise 7 11
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin-12mr Předseda protestní komise 12 18
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Spl-7P Předseda protestní komise 7 11
162165 23.09.2016 MČR II. Nové Mlýny Cad-12mr,420-7P,Cad-6ip,Fb-7P Předseda protestní komise 12 18
162166 23.09.2016 MČR I. Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Předseda protestní komise 12 18
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig-7P Chief umpire 7 11
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko Nj-12mr,Nj-6ip Člen protestní komise 12 12
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko Nj-12mr,Nj-6ip Rozhodčí 12 12
162172 22.10.2016 Modrá stuha Brněnská přehrada OT-1 Rozhodčí 1 1
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Umpire 12 12
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Rozhodčí 12 12
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159901 14.02.2015 Školení rozhodčích - KSJ 21 LS Brno R3 Hlavní rozhodčí 1 2
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Hlavní rozhodčí 1 2
152103 11.04.2015 Brněnský RStart Brněnská přehrada RsF-3M,RsV-3M,RsT-3M,RsO-3M Hlavní rozhodčí 3 5
152115 01.05.2015 Sváteční pohár I. Brněnská přehrada RsF-3M,RsV-3M,RsT-3M,RsO-3M Hlavní rozhodčí 3 5
152118 02.05.2015 To je celá, to je půl Brněnská přehrada RsF-7P,RsV-7P Hlavní rozhodčí 7 11
152122 09.05.2015 Krajský přebor RS Brněnská přehrada RsF-4K,RsT-4K,RsV-4K,RsO-4K Hlavní rozhodčí 4 6
152125 16.05.2015 Věstonická Venuše RS Nové Mlýny Rs7-7P,RsV-7P,29r-7P Předseda protestní komise 7 11
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las-7P,L47-7P,De1-7P Předseda protestní komise 7 11
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny De1-7P,Lar-7P,L47-7P,Spl-7P Předseda protestní komise 7 11
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P,Cad-7P Předseda protestní komise 7 11
152132 30.05.2015 Kiss my RS I. Brněnská přehrada RsF-3M,RsV-7P,RsT-7P,RsO-3M Hlavní rozhodčí 7 11
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Las-7P,29r-3C,Evr-7P,L47-7P Předseda protestní komise 7 11
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q-7P,Vau-7P Předseda protestní komise 7 11
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q-5R Hlavní rozhodčí 5 8
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P Hlavní rozhodčí 12 18
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Cad-7P,Fb-7P,420-7P,Fd-7P,29r-7P Předseda protestní komise 12 18
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad-7P,420-7P,Fd-7P,29r-7P,Fb-7P Předseda protestní komise 7 11
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin-12mr,De1-12mr Člen protestní komise 12 12
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin-12mr,De1-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
152169 05.09.2015 Vítr z vinohradů WS Nové Mlýny Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P,Bic-7P Předseda protestní komise 7 11
152169 05.09.2015 Vítr z vinohradů WS Nové Mlýny Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P,Bic-7P Rozhodčí 7 7
152170 05.09.2015 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Spl-7P,29r-7P Předseda protestní komise 7 11
151340 12.09.2015 Lipenská jízda Lipno - Černá v Poš. RsF-7P,Rs7-7P Předseda protestní komise 7 11
151340 12.09.2015 Lipenská jízda Lipno - Černá v Poš. RsF-7P,Rs7-7P Rozhodčí 7 7
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny Fb-7P,Vau-7P,420-7P,Fd-3C Předseda protestní komise 7 11
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q-7P Předseda protestní komise 7 11
152180 20.09.2015 Kiss my RS III. Brněnská přehrada RsF-3M,RsV-7P,RsT-3M,RsO-3M Rozhodčí 7 7
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad-12mr,Cad-6ip,Fb-12mr,420-12mr,RsF-7P Předseda protestní komise 12 18
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr-12mr,Las-12mr,L47-12mr,Fin-7P Předseda protestní komise 12 18
152186 03.10.2015 MČR - Poslední vítr Brněnská přehrada RsV-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
152187 03.10.2015 SPP CZ Poslední vítr + GP RS Vareo Brněnská přehrada RsF-3M,RsT-7P,Fb-3M Hlavní rozhodčí 7 11
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha Tr-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha Tr-12mr Umpire 12 12
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TrQ-12mr Rozhodčí 12 12
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TrQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Hlavní rozhodčí 1 2
141103 15.03.2014 Cere Matchrace I. Praha - Vltava Mr-4P Hlavní rozhodčí 4 6
142101 06.04.2014 Prígl Rejs I Brněnská přehrada RsF-2, RsV-2, RsO-2,Rs7-2 Fb-2, RsT-2, OT-2, Cad-2, 420-2 Hlavní rozhodčí 2 3
142107 30.04.2014 Prígl Rejs II Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142108 01.05.2014 Sváteční pohár I. Brněnská přehrada RsT-3M,RsV-3M Hlavní rozhodčí 3 5
142109 01.05.2014 Sváteční pohár I Brněnská přehrada RsF-2, RsO-2,Rs7-2 Hlavní rozhodčí 2 3
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl Brněnská přehrada RsO-4P,Vau-4K,Fb-3M,RsF-3M,RsT-3M,RsV-3M,420-3C,420-3M,Rs7-2 Hlavní rozhodčí 4 6
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-4P,L47-4P,Las-4P,420-4P Předseda protestní komise 4 6
142116 14.05.2014 Prígl Rejs IV Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142117 17.05.2014 Věstonická Venuše WS Nové Mlýny Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4P,Fun-3M Předseda protestní komise 4 6
142118 17.05.2014 Věstonická Venuše RS Nové Mlýny Rs7-4P,RsV-4P Předseda protestní komise 4 6
142120 21.05.2014 Prígl Rejs V Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Lar-6mr,De1-4P,L47-4P Předseda protestní komise 6 9
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q-4P,Cad-3C Předseda protestní komise 4 6
142126 25.05.2014 Kiss my Rs I. Brněnská přehrada RsV-4P,RsF-3M,RsO-3M,RsT-3M Rozhodčí 4 4
142121 28.05.2014 Prígl Rejs VI Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142113 31.05.2014 Prígl Rejs III Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142132 18.06.2014 Prígl Rejs IX Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
141321 21.06.2014 The Crown Cup Lipno - Lipno n/Vlt. RsF-5mz,RsF-4P Předseda protestní komise 5 8
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,29r-4P Předseda protestní komise 4 6
142127 10.07.2014 Prígl Rejs VII Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142140 12.07.2014 Prázdninovej rejs Brněnská přehrada RsF-3M,RsV-3M,RsO-3M,RsT-4P,Rs7-2 Hlavní rozhodčí 4 6
142146 10.08.2014 Prígl Rejs XV Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
141334 22.08.2014 MČR Lipno - Lipno n/Vlt. RsF-6mr Člen protestní komise 6 6
141334 22.08.2014 MČR Lipno - Lipno n/Vlt. RsF-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
141335 23.08.2014 Grand Prix RS700 Lipno - Lipno n/Vlt. Rs7-4P,RsV-5vc Hlavní rozhodčí 5 8
141115 28.08.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr,Fin-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
142152 31.08.2014 Prígl Rejs XVII Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142153 03.09.2014 Prígl Rejs XVIII Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
141339 06.09.2014 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. 420-4P,Cad-4P,Q-4P,RsF-4P,RsF-3C Předseda protestní komise 4 6
142157 13.09.2014 RS Moravia Regatta Nové Mlýny 29r-4P,RsO-4P,RsV-4P,RsF-4P,Rs7-4P Předseda protestní komise 4 6
142159 17.09.2014 Prígl Rejs XX Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny Fb-4P,Vau-4P,Fd-3C,420-4P Předseda protestní komise 4 6
142176 20.09.2014 Modrý Hrozen II. Nové Mlýny Q-4P Předseda protestní komise 4 6
142162 24.09.2014 Prígl Rejs XXI Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142163 26.09.2014 MČR - CECC CZE Nové Mlýny Cad-5ip,420-6mr,Cad-4P Předseda protestní komise 6 9
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-5mz,Fin-4P Předseda protestní komise 6 9
142168 04.10.2014 Poslední vítr Brněnská přehrada RsV-4P,Fb-3M,RsF-3M,RsO-3M,Vau-5ip,Vau-4P Hlavní rozhodčí 5 8
141114 11.10.2014 MČR Cere Match race III. Vltava Mr-6mr,Mr-4P Hlavní rozhodčí 6 9
142171 18.10.2014 Modrá stuha Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1,Kaj-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142165 28.10.2014 Poslední sváteční pohár Brněnská přehrada RsV-3M Hlavní rozhodčí 3 5
141129 01.11.2014 MČR TMR 420 Vltava Tmr-6mr,Tmr-4P Hlavní rozhodčí 6 9
141131 08.11.2014 MČR Praha - Vltava TrQ-6mr Chief umpire 6 9
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
131101 12.01.2013 CERE Match Racing I. Vltava - Praha Mr-4P Hlavní rozhodčí 4 6
139902 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 21 Pavlov - Nové Mlýny R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
139903 09.03.2013 Školení rozhodčích - KSJ21 LS Brno R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Hlavní rozhodčí 1 2
131104 06.04.2013 CERE Match Racing II. Vltava - Praha Mr-4P Chief umpire 4 6
132103 27.04.2013 To je celá, to je půl Brněnská přehrada 420-4K,Cad-4K,Fb-4K,Vau-4K,420-3C,420-3M,Fb-3M Hlavní rozhodčí 4 6
132107 04.05.2013 Kiss my RS I Brněnská přehrada RsV-4K,Rs1-4K,RsF-4K,Rs7-4K,RsF-2,Rs7-2,RsV-2 Člen protestní komise 4 4
132107 04.05.2013 Kiss my RS I Brněnská přehrada RsV-4K,Rs1-4K,RsF-4K,Rs7-4K,RsF-2,Rs7-2,RsV-2 Rozhodčí 4 4
131108 11.05.2013 CompoTech CATAMARAN OPEN 2013 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-5vc,CaO-4P Rozhodčí 5 5
132191 18.05.2013 Věstonická Venuše - okruh A Nové Mlýny Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Předseda protestní komise 4 6
132192 18.05.2013 Věstonická Venuše - okruh B Nové Mlýny T24-4P,Rs7-4P, RsV-4P Předseda protestní komise 4 6
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad-4P,De1-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Vau-3M Předseda protestní komise 4 6
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice Fb-4P,L47-4P,Las-4P,Fd-3C Rozhodčí 4 4
132119 01.06.2013 Kiss my RS III Brněnská přehrada RsF-2,Rs7-2,RsV-2 Hlavní rozhodčí 2 3
132120 05.06.2013 Prigl Rejs VI Brněnská přehrada Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
131317 22.06.2013 The Crown Cup RS Reva Lipno nad Vltavou RsF-5mz Předseda protestní komise 5 8
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Spl-4P,Fb-4K Člen protestní komise 4 4
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-6mr Člen protestní komise 6 6
132132 04.08.2013 Prázdninový závod Brněnská přehrada Cad-1,RsF1,Rs7-1,RsV-1,420-1,Fb-1,Vau-1,Kaj-1,OT-1, pro všechny třídy VPOZ Hlavní rozhodčí 1 2
131113 10.08.2013 MČR - CERE Match race III. Vltava - Praha MR-6mr,Mr-4P Hlavní rozhodčí 6 9
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr,L47-5mz Předseda protestní komise 6 9
131115 30.08.2013 MČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr,Rs7-4P Hlavní rozhodčí 6 9
132139 02.09.2013 Mistrovství světa RAC Nové Mlýny Rac-12ms Rozhodčí 12 12
132144 14.09.2013 Kiss my RS IV Brněnská přehrada RsF-4P,RsV-4P,RsF-2,Rs7-2,RsV-2 Hlavní rozhodčí 4 6
132144 14.09.2013 Kiss my RS IV Brněnská přehrada RsF-4P,RsV-4P,RsF-2,Rs7-2,RsV-2 Předseda protestní komise 4 6
132147 21.09.2013 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-4P,Cad-4P,Fd-4P,Vau-4P Člen protestní komise 4 4
132148 25.09.2013 Prigl Rejs XIII Brněnská přehrada Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-4P Předseda protestní komise 6 9
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny Fb-4P,Cad-4P,Cad-5ip Předseda protestní komise 5 8
132153 05.10.2013 Poslední vítr Brněnská přehrada Vau-5ip,Vau-4P,420-3C,420-3M,Cad-2,RsF-2,Rs7-2,RsV-2,Fb-1 Hlavní rozhodčí 5 8
132155 12.10.2013 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada RsV-4P,Lar-3M,Las-3ML47-1,Q-2,Cad-2,Vau-2,Fin-1,420-1,De1-1 Hlavní rozhodčí 4 6
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TMR-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ-6mr,TRQ-4P Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Hlavní rozhodčí 1 2
121122 07.04.2012 CEREmatchRACE 01 Vltava MR-4P Hlavní rozhodčí 4 6
121103 14.04.2012 Prague Catamaran Speed Regatta 2012 Vltava Praha Tor-5vc Předseda protestní komise 5 8
121126 14.04.2012 Broker Bussines Regatta 2012 Vltava Tor-1 Předseda protestní komise 1 2
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Vau-4P,420-4K,Cad-4K,Fb-4K,Vau-4K,420-3C,420-3M,Cad-3M,Fb-3M Hlavní rozhodčí 4 6
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad-4P,De1-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Vau-3M Předseda protestní komise 4 6
122123 21.06.2012 Mistrovství ČR Vranovská přehrada Kaj-6mr Předseda protestní komise 6 9
121350 30.06.2012 Mistrovství ČR Melges 24 Lipno - Kovářov M24-6mr Chief umpire 6 9
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-4P,Fd-4P Člen protestní komise 6 6
121123 14.07.2012 MČR - CEREmatchRACE 02 Vltava MR-6mr,MR-4P Hlavní rozhodčí 6 9
123134 30.07.2012 MEJ_PIR Lipno nad Vltavou Pir-8me Hlavní rozhodčí 8 12
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Spl-8ep,Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr Člen protestní komise 8 8
121124 25.08.2012 CEREmatchRACE 03 Vltava MR-4P Chief umpire 4 6
121340 30.08.2012 ME De1 + Mistrovství ČR Lipno De1-10me,De1-6mr Hlavní rozhodčí 10 15
122133 14.09.2012 MČR Nové Mlýny Vau-6mr,Vau-5ip Předseda protestní komise 6 9
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A Nové Mlýny 420-4P,Cad-4P,Spl-4P Předseda protestní komise 4 6
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny Fb-4P,Fd-4P,Fin-4P Předseda protestní komise 4 6
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fb-6mr,L47-6mr,Las-6mr Předseda protestní komise 6 9
122140 06.10.2012 Poslední vítr Brněnská přehrada Vau-5ip,Vau-4P,420-3C,420-3M,Cad-3M,Fb-3M Hlavní rozhodčí 5 8
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TrQ-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Hlavní rozhodčí 1 2
111102 15.04.2011 Katamarán Match Race Vltava - Praha Mr-6mr,Tor-4P Hlavní rozhodčí 6 9
112105 23.04.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny T24-6mr,T24-4P Hlavní rozhodčí 6 9
112106 30.04.2011 Moravia RS Regata Nové Mlýny Rs7-4P,Rs1-4P Hlavní rozhodčí 4 6
112110 07.05.2011 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Fb-4K,Vau-4P,420-3M Hlavní rozhodčí 4 6
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad-4P,De1-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,Vau-4P Předseda protestní komise 4 6
117005 18.06.2011 RODOP Melges Tour I. Lipno M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
112128 24.06.2011 Mistrovství ČR Vranovská přehrada Sta-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
111316 02.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P Člen protestní komise 6 6
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad-5ip,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-3C Člen protestní komise 5 5
111322 09.08.2011 MČR - Připravný závod před MS 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl-6mr,Fla-6mr,Fla-5mz Předseda protestní komise 6 9
111323 13.08.2011 Splash Worlds 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl-10ms,Fla-8iz Rozhodčí 10 10
117012 20.08.2011 Velká cena ALT Melges 2011 Lipno - Kovářov M24-4P Předseda protestní komise 4 6
117013 25.08.2011 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24-6mr Rozhodčí 6 6
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Předseda protestní komise 4 6
111330 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr Předseda protestní komise 6 9
112145 16.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fd-6mr,Vau-6mr Předseda protestní komise 6 9
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-4P,Cad-4P Předseda protestní komise 4 6
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Lar-6mr,Q-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny Fb-4P Hlavní rozhodčí 4 6
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada Vau-4P,Fb-3M Hlavní rozhodčí 4 6
112151 08.10.2011 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada T24-4P,De1-3M,420-3M,Lar-3M,Las-3M,Cad-2,L47-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Rozhodčí 4 4
112155 22.10.2011 Modrá stuha Brněnské přehrady Brněnská přehrada OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha Tr-6mr,Tr-4P Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
109902 10.04.2010 Školení krajských rozhodčích KSJ 21 Brno R2+R3 Rozhodčí 1 1
101415 07.08.2010 MČR - Katamarán Match Race Bolevák Mr-6mr,Tor-4P Umpire 6 6
101326 19.08.2010 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24-6mr,M24-4P Rozhodčí 6 6
102137 28.08.2010 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada Kaj-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
102126 17.09.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Vau-6mr Předseda protestní komise 6 9
102127 17.09.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny 470-6mr Předseda protestní komise 6 9
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Fb-3M Předseda protestní komise 6 9
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny Fb-10me Rozhodčí 10 10
102129 09.10.2010 Poslední vítr Brněnská přehrada Vau-5ip,Vau-4P,Cad-2,420-2 Hlavní rozhodčí 5 8
102136 23.10.2010 Kvalifikace MČR 1 Brněnská přehrada TR-4P Chief umpire 4 6
102139 23.10.2010 Modrá stuha Brněnské přehrady Brněnská přehrada OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
101121 30.10.2010 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099901 14.03.2009 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
091723 06.06.2009 Melges Tour II. Máchovo jezero M24-4P Rozhodčí 4 4
091322 07.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24-6mr,M24-4P Rozhodčí 6 6
091120 07.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr,TR-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082106 03.05.2008 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Vau-4P,Cad-3M,T24-3M Hlavní rozhodčí 4 6
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ-6mr,TRQ-4P Hlavní rozhodčí 6 9
082139 27.09.2008 Poslední vítr Brněnská přehrada Vau-5ip,Vau-4P,Cad-3M,Fb-3C Hlavní rozhodčí 5 8
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR-6mr,TR-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072107 05.05.2007 To je celá, to je půl ? Brněnská přehrada T24-4P,Vau-4P,Cad-3M,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
072111 26.05.2007 Mistrovství ČR Brněnská přehrada Tmr-6mr,Tmr-4P,T24-3M, Umpire 6 6
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad-4P,Vau-4P,420-3M,Fb-3C,Cad-3M,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TMR-4P Umpire 4 4
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Rozhodčí 12 3
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Rozhodčí 7 3
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P Rozhodčí 7 2
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 2
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-7P,L47-7P,Las-7P Rozhodčí 7 2
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig-7P Rozhodčí 7 2
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P Rozhodčí 12 4
181126 13.07.2018 MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Rozhodčí 12 3
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Rozhodčí 7 3
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P,Rs5-7P,Evr-7P,Lar-7P,Rs7-7P Rozhodčí 12 4
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,Q-7P,420-7P Rozhodčí 12 2
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi 420-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice 29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P Rozhodčí 12 3
187021 13.10.2018 22. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ-12mr, NJ-7P Rozhodčí 12 7
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Rozhodčí 12 3
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Rozhodčí 12 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Vltava Lig-7P Rozhodčí 7 3
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny 29r-7P,L47-7P,Las-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P Rozhodčí 7 2
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Rozhodčí 7 2
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Rozhodčí 8 2
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig-7P Rozhodčí 7 2
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-10R,RsF-10R Rozhodčí 1 4
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 7 2
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 1 5
171108 14.07.2017 Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Rozhodčí 1 3
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig-7P Rozhodčí 7 3
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Rozhodčí 2 4
172154 26.08.2017 Mistrovství ČR Rac Nové Mlýny Rac-12mr,Fun-7P Rozhodčí 1 4
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Bic-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozhodčí 1 3
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin-12mr Rozhodčí 1 3
171151 16.09.2017 Skiffmania II. Nechranice Rs7-7P,29r-7P Rozhodčí 7 2
172185 22.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad-6ip Rozhodčí 6 3
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-7P Rozhodčí 1 4
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko Nj-12mr,Nj-7P Rozhodčí 1 8
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Rozhodčí 1 3
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Rozhodčí 1 3
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny 420-7P,L47-7P,Lar-7P,Fb-7P Rozhodčí 7 2
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Lar-12mr,Las-8mz,Evr-8mz,Fin-8mz,De1-8mz,Las-7P,Evr-7P,Fin-7P,De1-7P Rozhodčí 1 3
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF-18me,RsA-6ip Rozhodčí 1 4
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 2
162123 28.05.2016 Kiss my RS I Brněnská přehrada RsT-7P,RsV-7P,RsF-3M Rozhodčí 7 1
162119 29.05.2016 Prigl rejs VII Brněnská přehrada Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Rozhodčí 1 1
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Rozhodčí 7 2
161318 18.06.2016 Windy point regatta Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-7P Rozhodčí 7 2
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P Rozhodčí 4 5
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,29r-7P Rozhodčí 7 2
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig-7P Rozhodčí 7 3
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Rozhodčí 1 4
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Bic-8mz,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P,Bic-7P Rozhodčí 8 2
162159 10.09.2016 Moravia skiff regatta Nové Mlýny 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsF-7P,RsV-7P Rozhodčí 7 2
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin-12mr Rozhodčí 1 3
162166 23.09.2016 MČR I. Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Rozhodčí 1 3
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig-7P Rozhodčí 7 2
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko Nj-12mr,Nj-6ip Rozhodčí 1 6
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Rozhodčí 1 3
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Rozhodčí 1 3
Související články

KSJ JmK, z.s. - Nominace do volených orgánů ČSJ

07.03.2019
Nominace Radima Vašíka, Tomáše Musila, Jana Krause, Milana Páleníčka, Zdeňka Sünderhaufa, Kateřiny Fantové, Martina Souška, Václava Brabce a Vojtěcha Lambla do volených orgánů ČSJ pro volby 30. 3. 2019


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ