Lubomír Hofmann

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Velké Dářko
ověřená licence domácího klubu
2001-0005 11.08.2015 - 31.03.2020
KSJ kraj Vysočina: Člen výboru 19.02.2018
Zasloužilí rozhodčí 0033 18.03.2010 - 31.12.2100
Národní rozhodčí-soudce
jazyk: AJ,NJ,RJ
0033 25.02.2017 - 31.12.2020
Národní rozhodčí
jazyk: AJ,NJ,RJ výjimka KR - 25.2.2017
0033 25.02.2017 - 31.12.2020
Trenér 3. třídy 0027 01.01.1980 - 01.02.2022
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Předseda protestní komise 7 11
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin-7P Člen protestní komise 7 7
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Předseda protestní komise 7 11
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Člen protestní komise 12 12
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz Předseda protestní komise 12 18
172003 30.06.2017 MČR Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Předseda protestní komise 12 18
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Předseda protestní komise 7 11
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-7P Hlavní rozhodčí 12 18
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Lar-12mr,Las-8mz,Evr-8mz,Fin-8mz,De1-8mz,Las-7P,Evr-7P,Fin-7P,De1-7P Rozhodčí 12 12
162002 18.06.2016 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,RsX-7P,Bic-7P,Rac-4K,Rac-3C,Rac-3M Předseda protestní komise 7 11
162003 01.07.2016 MČR Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Předseda protestní komise 12 18
162165 23.09.2016 MČR II. Nové Mlýny Cad-12mr,420-7P,Cad-6ip,Fb-7P Člen protestní komise 12 12
162166 23.09.2016 MČR I. Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Člen protestní komise 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Lar-12mr,Fin-8mz,Evr-8mz,De1-8mz,Fin-7P,Evr-7P,De1-7P Předseda protestní komise 12 18
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q-7P,Q-3M,Spl-7P Předseda protestní komise 7 11
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Předseda protestní komise 7 11
152004 26.06.2015 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Předseda protestní komise 12 18
152010 26.06.2015 45 let Evrop v Čechách – 2015 Velké Dářko Evr-1 Předseda protestní komise 1 2
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Fin-5mz,Evr-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Fin-4P,Evr-4P,Lar-4P,Las-4P Předseda protestní komise 5 8
142004 27.06.2014 MČR Velké Dářko Vau-6mr,Vau-5ip Předseda protestní komise 6 9
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P Předseda protestní komise 4 6
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139902 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 21 Pavlov - Nové Mlýny R2,R3 Rozhodčí 1 1
139909 10.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou R2,J2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Cad-4P,Q-3M,L47-3M,RsF-3C,Spl-3C, Předseda protestní komise 4 6
132005 28.06.2013 MČR Velké Dářko Vau-6mr,Vau-5ip Předseda protestní komise 6 9
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P Předseda protestní komise 4 6
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr,L47-5mz Hlavní rozhodčí 6 9
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-4P Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Cad-4P,L47-3M,Q-3M Hlavní rozhodčí 4 6
122004 16.06.2012 Velká cena Dářka Velké Dářko Rac-4K,Fun-3M,Rac-3M Rozhodčí 4 4
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P Hlavní rozhodčí 4 6
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Evr-5ip,Fin-5mz,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5mz,Lar-3M,Las-3M,420-2 Hlavní rozhodčí 5 8
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fb-6mr,L47-6mr,Las-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
112003 21.05.2011 Májový pohár Velké Dářko L47-3M,Q-3M,Evr-1 Předseda protestní komise 3 5
112004 11.06.2011 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M Předseda protestní komise 4 6
112005 18.06.2011 Velká cena Dářka Velké Dářko Rac-4K,Fun-3M,Rac-3M Předseda protestní komise 4 6
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,L47-1 Hlavní rozhodčí 4 6
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip,Las-5ip,Fin-5mz,420-5mz,420-3M,Lar-3M,Las-3M,420-2 Hlavní rozhodčí 5 8
112133 18.08.2011 MS Veterán Evropa Nové Mlýny Evr-10ms Člen protestní komise 10 10
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
102003 22.05.2010 Majový pohár Velké Dářko Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
102004 12.06.2010 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M Hlavní rozhodčí 4 6
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Vau-4P,Lar-4P Hlavní rozhodčí 4 6
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Lar-6mr,Q-6mr Předseda protestní komise 6 9
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin-6mr,Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Spl-4P,Q-4P,T24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099901 14.03.2009 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
099907 11.04.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou R2,R3 Rozhodčí 1 1
092004 23.05.2009 Májový pohár Velké Dářko Q-3M,Evr-1 Hlavní rozhodčí 3 5
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
092009 18.07.2009 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M Rozhodčí 3 3
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-4P,Fla-4P,Spl-4P,T24-3C,T24-3M Předseda protestní komise 6 9
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
080901 15.03.2008 Školení rozhodčích KR ČSJ - (R1-J1) Vlašim 1 Rozhodčí 1 1
082004 14.06.2008 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M Rozhodčí 4 4
082005 21.06.2008 Jarní cena Dářka Velké Dářko Rac-4K,Fun-3M,Rac-3M Rozhodčí 4 4
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
082007 05.07.2008 Bambusová Regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M Rozhodčí 3 3
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Evr-5mz,Fin-5mz,L47-5mz,Las-5mz,Lar-5mz,Q-5mz,Evr-5ip,L47-5ip,Las-5ip,Lar-5ip,Q-5ip,Fin-5mz,Fin-2,L4 Člen protestní komise 5 5
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
071108 03.06.2007 Mistrovství ČR - Stylová regata Biograd - Chorvatsko Bav42-6mr,Orc-5ip Člen protestní komise 6 6
072005 16.06.2007 Jarní cena Dářka Velké Dářko Rac-4K,Fun-3M,Rac-3M Rozhodčí 4 4
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P Hlavní rozhodčí 4 6
072007 07.07.2007 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5ip,Las-5ip,Lar-5ip,Q-5ip,L47-4P,Fin-2 Předseda protestní komise 5 8

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ