Richard Kafka

 Zpět

Datum narození: 1974
Adresa Jamborova 1531/3
Ždár nad Sázavou
591 01
Telefon 602528190
E-mail richard.kafka@email.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
KSJ kraj Vysočina: Předseda 19.02.2018
Yacht Club Velké Dářko: Místopředseda 19.02.2018
Národní rozhodčí 0208 25.02.2017 - 31.12.2020
Krajský rozhodčí-soudce
0208 25.02.2017 - 31.12.2020
Krajský náčelník HZS
VMP: 315329 Velikost: XL Skupina: LS Brno 24.2.2018
0062 01.01.2008 - 24.02.2023
Trenér 3. třídy 0164 15.10.1995 - 25.02.2024
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Velké Dářko
ověřená licence domácího klubu
2001-0076 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 14 627
184008 24.03.2018 20th Torbole Europe Meeting Lago di Garda Evr 10 123 1 510
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174215 08.04.2017 19th Torbole Europe Meeting Garda, Itálie Evr 10 81 2 824
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Evr 3 10 994
174286 14.10.2017 Trichter regatta Großer Brombachsee Evr 8 31 1 606
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 33 264
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
163217 02.08.2016 Mistrovství Evropy veteránů Kamień Pomorski - Polsko Evr 18 19 6 814
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 37 196
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152010 26.06.2015 45 let Evrop v Čechách – 2015 Velké Dářko Evr 1 15 101
152204 18.07.2015 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 15 721
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 14 393
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 25 271
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144217 12.04.2014 16 Torbole Europe Meeting Torbole, Italy Evr 5 77 1 468
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 23 683
143210 30.07.2014 MASTER EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2014 Nieuwpoort Belgie Evr 8 16 2 359
142205 23.08.2014 Veřejný závod Moravičany Evr 1 6 101
141348 08.11.2014 Evropa Cup Bezdrev Evr 1 10 532
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131912 10.08.2013 O štít města Pardubic Seč Evr 2 4 202
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 37 123
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 21 562
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 10 101
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112201 16.04.2011 Jarní závod Chomoutov Evr 3 7 630
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny De1 5 8 1 385
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Seč Evr 3 9 440
112133 18.08.2011 MS Veterán Evropa Nové Mlýny Evr 10 29 4 020
112306 17.09.2011 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Evr 4 5 404
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
107031 27.08.2010 Czech Laser Radial Masters Nové Mlýny LaR 1 2 841
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Evr 4 6 404
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 35 1 429
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 42 599
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 20 989
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Evr 1 3 578
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 36 713
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 34 1 108
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Hlavní rozhodčí 12 18
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-7P,L47-7P,Las-7P Předseda protestní komise 7 11
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Hlavní rozhodčí 7 11
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Hlavní rozhodčí 12 18
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 7 11
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Rozhodčí 7 7
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Předseda protestní komise 7 11
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Člen protestní komise 7 7
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin-12mr Člen protestní komise 12 12
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Předseda protestní komise 7 11
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice 29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P Rozhodčí 12 12
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Umpire 12 12
181145 03.11.2018 Champagne Race - MČR ORC Vodice Orc-12mr Předseda protestní komise 12 18
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz Člen protestní komise 12 12
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,Spl-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Hlavní rozhodčí 7 11
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Hlavní rozhodčí 7 11
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko Bic-7P,Rac-7P,RsX-7P Předseda protestní komise 7 11
172009 23.06.2017 Veteran Cup Finn Velké Dářko Fin-3R Rozhodčí 3 3
172003 30.06.2017 MČR Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Hlavní rozhodčí 12 18
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 7 11
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Předseda protestní komise 7 11
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Předseda protestní komise 7 11
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Člen protestní komise 6 6
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Rozhodčí 24 24
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-12mr,Las-12mr,Evr-7P,Lar-7P Rozhodčí 12 12
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-7P Člen protestní komise 12 12
172173 28.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad-7P Člen protestní komise 7 7
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
162108 23.04.2016 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,L47-3M,Las-3M Předseda protestní komise 3 5
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Lar-12mr,Las-8mz,Evr-8mz,Fin-8mz,De1-8mz,Las-7P,Evr-7P,Fin-7P,De1-7P Člen protestní komise 12 12
162001 14.05.2016 Májový pohár Velké Dářko Q-3C,Q-3M,Spl-7P,L47-3M Hlavní rozhodčí 7 11
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny 29r-7P,De1-7P,Lar-7P,L47-7P Hlavní rozhodčí 7 11
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P Člen protestní komise 7 7
161315 04.06.2016 Compotech Lipno - Černá v Pošumaví De1-7P Předseda protestní komise 7 11
162003 01.07.2016 MČR Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Hlavní rozhodčí 12 18
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 7 11
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Předseda protestní komise 7 11
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Předseda protestní komise 7 11
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Evr-3M,Las-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 3 3
162204 20.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Vau-3M Rozhodčí 4 4
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Člen protestní komise 12 12
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Spl-7P Člen protestní komise 7 7
162165 23.09.2016 MČR II. Nové Mlýny Cad-12mr,420-7P,Cad-6ip,Fb-7P Hlavní rozhodčí 12 18
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159901 14.02.2015 Školení rozhodčích - KSJ 21 LS Brno R3 Rozhodčí 1 1
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
152107 18.04.2015 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Las-3M,Lar-3M,L47-3M,Evr-3M,Q-2 Člen protestní komise 3 3
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-7P,420-7P,29r-7P,Lar-7P Člen protestní komise 7 7
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Lar-12mr,Fin-8mz,Evr-8mz,De1-8mz,Fin-7P,Evr-7P,De1-7P Člen protestní komise 12 12
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q-7P,Q-3M,Spl-7P Hlavní rozhodčí 7 11
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny De1-7P,Lar-7P,L47-7P,Spl-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151314 06.06.2015 CompoTech Cup Devoti Lipno - Černá v Poš. De1-7P Předseda protestní komise 7 11
152002 20.06.2015 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,Rsx-7P,Fun-3M,Rac-4K Předseda protestní komise 7 11
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 7 11
152004 26.06.2015 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Hlavní rozhodčí 12 18
152008 30.06.2015 První Bic závod Velké Dářko Bic-7P Rozhodčí 7 7
152009 02.07.2015 Závod mladých nadějí WS Velké Dářko Bic-7C Rozhodčí 7 7
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Předseda protestní komise 7 11
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-3M,Spl-3C,Spr-1 Předseda protestní komise 3 5
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Předseda protestní komise 6 9
152409 15.08.2015 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Fb-2,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž Evr-4K,Q-1,L47-4K,Evr-3M Předseda protestní komise 4 6
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin-12mr,De1-12mr Předseda protestní komise 12 18
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin-12mr,De1-12mr Rozhodčí 12 12
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad-12mr,Cad-6ip,Fb-12mr,420-12mr,RsF-7P Člen protestní komise 12 12
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr-12mr,Las-12mr,L47-12mr,Fin-7P Člen protestní komise 12 12
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Fb-3M,Fb-2,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Las-3M,L47-2,Lar-3M,Q-2,Fb-1 Předseda protestní komise 3 5
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
142201 19.04.2014 Jarní závod Chomoutov Fin-3M,Evr-3M,Fin-2,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
142106 26.04.2014 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Vau-3M Předseda protestní komise 3 5
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Fin-5mz,Evr-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Fin-4P,Evr-4P,Lar-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Evr-4P,Q-4P Člen protestní komise 4 4
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko RsF-4P,Spl-4P,L47-3M,Q-3C,Q-3M, Hlavní rozhodčí 4 6
142302 31.05.2014 O Hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Evr-4K,L47-4K,Q-2,Evr-2 Předseda protestní komise 4 6
141112 07.06.2014 Compotech Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-4P,Rs7-4P,RsF-4P Hlavní rozhodčí 4 6
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fin-3M,420-2,Fb-2,Q Předseda protestní komise 3 5
142004 27.06.2014 MČR Velké Dářko Vau-6mr,Vau-5ip Hlavní rozhodčí 6 9
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P Hlavní rozhodčí 4 6
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Předseda protestní komise 4 6
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,Spl-3C Předseda protestní komise 3 5
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip Člen protestní komise 5 5
141115 28.08.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr,Fin-6mr Člen protestní komise 6 6
142163 26.09.2014 MČR - CECC CZE Nové Mlýny Cad-5ip,420-6mr,Cad-4P Člen protestní komise 6 6
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-5mz,Fin-4P Člen protestní komise 6 6
142416 04.10.2014 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M Předseda protestní komise 3 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139903 09.03.2013 Školení rozhodčích - KSJ21 LS Brno R2,R3 Rozhodčí 1 1
139909 10.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou R2,J2,R3 Rozhodčí 1 1
132201 13.04.2013 Jarní závod Chomoutov Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Předseda protestní komise 3 5
132104 27.04.2013 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Cad-4P,Q-3M,L47-3M,RsF-3C,Spl-3C, Hlavní rozhodčí 4 6
131111 08.06.2013 Comtech Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-4P Hlavní rozhodčí 4 6
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko Fb-4K,Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
132304 22.06.2013 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza L47-4K,Q-2,Evr-4K,L47-2 Předseda protestní komise 4 6
132005 28.06.2013 MČR Velké Dářko Vau-6mr,Vau-5ip Hlavní rozhodčí 6 9
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P Hlavní rozhodčí 4 6
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-4K,L47-4K Člen protestní komise 4 4
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Fb-3M,Fin-3M,Evr-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
131115 30.08.2013 MČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr,Rs7-4P Rozhodčí 6 6
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza Q-4K,Evr-2,L47-2 Předseda protestní komise 4 6
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-4P Člen protestní komise 6 6
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny Fb-4P,Cad-4P,Cad-5ip Člen protestní komise 5 5
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr-3M,Lar-3M,L47-3M,Q-3M,Fin-2,Lar-2,L47-2,Fb-1 Hlavní rozhodčí 3 5
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TMR-6mr Umpire 6 6
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr-1 Předseda protestní komise 1 2
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Hlavní rozhodčí 4 6
122104 19.05.2012 Memoriál H. Švédy Jedovnice Evr-3M,Las-3M,L47-2,Q-2,Vau-2 Rozhodčí 3 3
121315 09.06.2012 Compotech Cup Lipno De1-4P Hlavní rozhodčí 4 6
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Předseda protestní komise 3 5
122304 23.06.2012 O hanáckó klobáso těrkovna Hráza Evr-4K,L47-4K,Q-2 Člen protestní komise 4 4
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P Rozhodčí 4 4
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Q-4K,Evr-4K,Lar-3C Předseda protestní komise 4 6
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P Předseda protestní komise 4 6
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Evr-5ip,Fin-5mz,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5mz,Lar-3M,Las-3M,420-2 Předseda protestní komise 5 8
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fb-6mr,L47-6mr,Las-6mr Člen protestní komise 6 6
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Q-4K,Lar-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fin-2,Q-2,420-1,Fb-1 Předseda protestní komise 4 6
122211 13.10.2012 O kuře na rožni Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-2 Předseda protestní komise 2 3
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
112104 30.04.2011 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Las-3M Člen protestní komise 3 3
112003 21.05.2011 Májový pohár Velké Dářko L47-3M,Q-3M,Evr-1 Člen protestní komise 3 3
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2,Q-1 Předseda protestní komise 3 5
112305 25.06.2011 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 2 3
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,L47-1 Rozhodčí 4 4
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-4K,L47-1 Předseda protestní komise 4 6
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P,L47-3M,Evr-1 Předseda protestní komise 4 6
112306 17.09.2011 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Evr-4K,Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2 Člen protestní komise 3 3
112308 12.11.2011 EVROPA Cup Evr-1 Předseda protestní komise 1 2
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Fin-4K,Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Lar-1 Rozhodčí 4 4
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
102112 12.06.2010 ervnový závod Jedovnice Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P Rozhodčí 4 4
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q-4,Evr-4,Vau-4 Předseda protestní komise 4 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099907 11.04.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou R2,R3 Rozhodčí 1 1
092109 09.05.2009 Pohár Jedovnic I. Jedovnice Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
092011 10.07.2009 Kontrolní závod Velké Dářko Evr-1,Lar-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
092008 11.07.2009 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082105 03.05.2008 Pohár Jedovnic Jedovnice Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
082008 10.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q-2 Rozhodčí 2 2
082010 14.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Evr-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072009 04.07.2007 Závod mladých nadějí I. Velké Dářko Evr-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Rozhodčí 12 3
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-7P,L47-7P,Las-7P Rozhodčí 7 2
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Rozhodčí 7 2
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 12 3
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Rozhodčí 7 2
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Rozhodčí 7 2
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 3
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozhodčí 7 2
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Rozhodčí 12 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz Rozhodčí 1 3
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,Spl-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Rozhodčí 7 2
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Rozhodčí 7 2
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162001 14.05.2016 Májový pohár Velké Dářko Q-3C,Q-3M,Spl-7P,L47-3M Rozhodčí 3 2
162003 01.07.2016 MČR Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 1 2
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Rozhodčí 4 2
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Rozhodčí 3 2
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Evr-3M,Las-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 3 2
162204 20.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Vau-3M Rozhodčí 4 2
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Rozhodčí 1 4
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin-12mr Rozhodčí 1 3
162166 23.09.2016 MČR I. Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Rozhodčí 1 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ