Štěpán Sivý

 Zpět

Datum narození: 1993
Adresa Opatovická 27
České Budějovice
370 10
Telefon 728199264
E-mail stepansivy@gmail.com
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Trenér 3. třídy
0415 24.01.2016 - 24.01.2026
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1301-0231 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181334 13.10.2018 Jihočeská žába Bezdrev Evr 4 5 563
181717 08.09.2018 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Evr 0 0
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 1 9 963
181339 25.08.2018 Modrá stuha Bezdreva II. bezdrev Evr 3 1 3 741
184059 04.08.2018 World Championship Europe Class 2018 Men Kúhlungsborn, Německo Evr 36 7 40 922
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 0 0
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 1 11 337
184018 21.06.2018 Kieler Woche Kiel Evr 10 4 11 522
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 21 778
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 1 11 515
181302 21.04.2018 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 0 1 0
181301 14.04.2018 Uniqa Cup Bezdrev Evr 2 1 2 360
184008 24.03.2018 20th Torbole Europe Meeting Lago di Garda Evr 10 6 14 627
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174215 08.04.2017 19th Torbole Europe Meeting Garda, Itálie Evr 10 6 14 128
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Oldřichov Evr 3 1 3 427
171302 22.04.2017 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 1 3 303
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 6 6 154
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Evr 4 1 3 784
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 2 7 387
171310 10.06.2017 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 2 2 109
173214 06.07.2017 Mistrovství světa LT Evropa Costa Brava,Blanes,Španělsko Evr 36 42 12 908
174015 24.07.2017 Mezinárodní mistrovství Maďarska Neusiedelrsee Pir 7 1 11 243
171319 29.07.2017 Bezdrevský maraton Bezdrev Evr 3 1 2 400
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 2 8 385
171714 02.09.2017 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 1 4 069
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 2 16 557
174286 14.10.2017 Trichter regatta Großer Brombachsee Evr 8 2 11 128
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 10 782
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164211 04.12.2015 Garda Garda Evr 10 9 11 058
161301 09.04.2016 Slavoj Cup Bezdrev Evr 2 3 804
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Evr 3 1 3 645
161302 23.04.2016 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 1 3 166
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Evr 7 1 11 243
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 2 6 397
161307 21.05.2016 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 1 3 012
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 2 5 1 096
161319 18.06.2016 Bali Cup Bezdrev Evr 4 1 3 517
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 1 11 047
163121 07.07.2016 Mistrovství Světa Lago di Garda Evr 36 11 35 788
163201 07.08.2016 MEJ Pirat 2016 Balatón Pir 18 3 21 457
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 13 650
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154214 28.03.2015 17. TORBOLE EUROPE MEETING (2015) Itálie Garda Evr 10 25 7 635
151301 11.04.2015 Slavoj Cup Bezdrev Evr 1 1 1 004
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 1 3 541
151303 25.04.2015 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 1 1 1 180
153122 07.05.2015 World Championship 2015 Europe Class Arendal Norway Evr 36 25 18 086
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 2 9 320
151306 23.05.2015 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 7 0
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 7 12 2 685
151319 20.06.2015 Bali Cup Bezdrev Evr 2 1 1 758
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 2 9 039
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Evr 7 6 5 497
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Evr 3 1 2 838
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 2 16 824
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
143212 03.08.2014 MEJ-Pirát GER-Elbe Pir 8 7 7 841
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 1 5 326
141512 20.09.2014 Švestková Regata II Jesenice Evr 4 1 4 860
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr 6 4 6 258
141415 04.10.2014 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 4 1 032
141348 08.11.2014 Evropa Cup Bezdrev Evr 1 3 1 055
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134216 23.03.2013 XV. Torbole Europa Meeting Torbole, Itálie Evr 5 17 4 218
131305 13.04.2013 Slavoj Cup Bezdrev Evr 2 1 1 892
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora Evr 3 1 3 541
131306 27.04.2013 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 1 3 427
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 2 5 519
131503 18.05.2013 Stříbrná plachetnice Jesenice Evr 3 1 3 303
131310 25.05.2013 Krajský přebor Bezdrev Evr 4 1 3 784
131314 15.06.2013 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 1 1 1 055
131316 22.06.2013 Bali Cup Bezdrev Evr 2 1 2 008
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 2 5 326
131322 27.07.2013 Bezdrevský marathon Bezdrev Evr 3 1 2 838
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 2 4 570
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 2 2 2 157
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Evr 3 1 3 741
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 1 10 015
133139 08.11.2013 Mistrovství světa třídy Evropa Dánsko, Sonderborg Evr 12 25 7 651
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 2 1 413
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121305 14.04.2012 Slavoj cup Bezdrev Evr 2 1 2 202
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 1 3 741
121306 28.04.2012 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 1 3 831
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 3 4 860
121504 19.05.2012 Stříbrná plachetnice + SKP Jesenice Evr 4 1 4 989
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 2 5 326
121317 16.06.2012 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 2 1 2 110
121321 23.06.2012 Bali Cup Bezdrev Evr 3 2 2 637
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 2 2 782
123141 01.08.2012 MEJ_EVR_M Garda Evr 8 18 6 242
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 2 5 049
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 1 5 108
121345 15.09.2012 Jihočeská žába Bezdrev Evr 3 1 3 915
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Evr 3 1 4 069
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 2 8 776
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111301 09.04.2011 Slavoj cup - Grand Prix Bezdrev Evr 2 1 2 430
114214 16.04.2011 13th TORBOLE EUROPE MEETING Lago de Garda, Itálie Evr 5 58 3 360
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Evr 3 1 3 915
111302 30.04.2011 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 1 3 915
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 2 5 774
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 8 2 866
111307 28.05.2011 Krajský přebor Jč.kraje Bezdrev Evr 4 1 4 721
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 3 4 461
111304 18.06.2011 Pohár Hluboké - Grand Prix Bezdrev Evr 2 7 308
111313 25.06.2011 Bali Cup Bezdrev - malý Evr 1 9 101
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 4 4 221
113117 24.07.2011 MEJ-Evropa Trawemunde Evr 8 30 4 702
114262 13.08.2011 Rosewindpokal-mistr.hor.Rakouska Atersee Pir 3 1 3 427
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 5 3 784
111516 17.09.2011 Švestková regata Jesenice Evr 3 1 3 994
111416 08.10.2011 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 1 3 645
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 2 9 045
111336 22.10.2011 Zbytek Větru - Grand Prix Svět - Třeboň Evr 2 1 1 758
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101301 17.04.2010 Slavoj cup - Grand Prix Bezdrev Evr 2 1 2 285
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Evr 1 6 499
101302 01.05.2010 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr -1 1 0
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr 4 11 2 999
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 10 2 369
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 2 1 2 008
101305 29.05.2010 Krajský přebor Jč.kraje Dvořiště Evr 4 1 4 221
101307 05.06.2010 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 2 1 2 008
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice Spl 4 2 1 996
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 14 2 271
104201 24.06.2010 Kieler Woche Kiel - Německo Evr 5 19 4 023
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 5 3 972
103129 24.07.2010 MEJ-Pirát Tegeler See Pir 8 3 9 808
101321 31.07.2010 Bezdrevský maraton Bezdrev Evr 3 2 2 400
104020 05.08.2010 Inter. Osterr. Staatsmeisterschaft Austria-Atersee Pir 6 23 1 119
104014 11.08.2010 Mezinárodní MRakouska-Pirát Ateer See Pir 6 23 1 119
101327 21.08.2010 Modrá stuha Dvořiště Dvořiště Evr 2 1 1 892
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 8 2 812
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Evr 3 2 3 236
101336 25.09.2010 Jihočeská žába Bezdrev Evr 2 1 2 110
101421 02.10.2010 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 2 2 524
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 9 4 968
101338 16.10.2010 Zbytek Větru Svět Evr 1 1 703
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091301 18.04.2009 Slavoj cup Bezdrev Evr 2 1 2 110
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Evr 3 5 1 972
091304 02.05.2009 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 4 2 400
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr 4 18 1 834
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 12 1 876
091307 30.05.2009 Krajský přebor Jč.kraje Bezdrev Evr 4 1 4 221
091308 06.06.2009 Bali Cup Bezdrev Evr 2 1 2 494
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 4 13 2 074
091312 20.06.2009 Pohár města Hluboká n/Vlt. Bezdrev Evr 2 1 2 202
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 5 3 833
091317 11.07.2009 Prázdninový závod Bezdrev Evr 2 1 2 202
091318 18.07.2009 Bezdrevský Maraton Bezdrev Evr 3 2 2 400
091319 25.07.2009 Pohár Imego Bezdrev Evr 1 2 578
091327 22.08.2009 Pohár DIM Bezdrev Evr 1 1 1 055
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Spl 6 1 8 279
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 7 2 615
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Evr 3 6 1 805
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 15 3 582
091418 03.10.2009 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 2 2 742
091340 17.10.2009 Zbytek větru Svět Evr 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084223 20.03.2008 26°LAKE GARDA MEETING Itálie Garda Q 5 199 3 604
081301 19.04.2008 Slavoj cup Bezdrev Q 1 1 1 055
081302 03.05.2008 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 3 2 3 236
081303 08.05.2008 Bezdrevský Maraton Bezdrev Q 3 1 2 838
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 9 3 275
081305 17.05.2008 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 2 2 928
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 4 2 494
081309 07.06.2008 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 3 2 310
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Q 3 1 4 734
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 1 6 812
083113 30.06.2008 MEJ_OPTIMIST ITA Q 8 128 1 169
081319 12.07.2008 Prázdninový závod Bezdrev Q 2 1 1 406
081320 19.07.2008 Krajský přebor Jč.kraje Bezdrev Q 4 1 4 221
081323 09.08.2008 Pohár YC DIM Bezdrev Q 2 1 1 758
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q 4 6 3 080
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ 6 3 2 412
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 15 3 845
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 6 854
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Q 3 5 2 291
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Q 3 3 3 259
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 5 4 101
081337 11.10.2008 Jihočeská žába Bezdrev Q 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071301 21.04.2007 Slavoj cup Bezdrev Q 2 1 1 892
071302 28.04.2007 Modrá stuha Světa Třeboň - Svět Q 1 1 879
071303 05.05.2007 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 1 1 1 004
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 3 5 425
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 1 4 444
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 4 4 792
071306 02.06.2007 Krajský přebor Jč.kraje Bezdrev Q 4 1 4 989
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 3 1 380
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 1 4 497
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 2 6 064
071315 30.06.2007 Andrle Mobil Bezdrev Q 2 1 2 285
072009 04.07.2007 Závod mladých nadějí I. Velké Dářko Q 1 3 738
072007 07.07.2007 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 1 4 690
071318 14.07.2007 Prázdninový závod Bezdrev Q 2 1 2 110
073127 22.07.2007 MSJ OPTIMIST ITA Q 10 213 1 723
071322 04.08.2007 Pohár YC DIM Bezdrev Q 1 1 1 055
071326 18.08.2007 Modrá stuha Dvořiště Dvořiště Q 2 1 1 892
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 2 5 677
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 3 8 368
071333 08.09.2007 Posladní vítr Bezdrev Q 1 1 1 004
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 4 4 269
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Q 1 1 1 606
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 1 7 517
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Q 3 1 4 497
071335 13.10.2007 Zbytek větru Třeboň - Svět Q 2 1 2 008
071336 20.10.2007 Dálková plavba Letem Světem Třeboň - Svět Q 1 1 1 004
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TR 4 11 555
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061302 15.04.2006 Slavoj Cup Bezdrev Q 2 1 1 600
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 2 3 694
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 12 3 312
061304 06.05.2006 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 2 1 1 600
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 6 4 155
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 1 4 548
061307 27.05.2006 Krajský přebor JČ.Kraje Svět - Třeboň Q 4 2 4 016
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 4 4 609
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Q 4 1 7 268
061312 17.06.2006 Pohár YC DIM Bezdrev Q 0 0 0
061314 24.06.2006 Andrle Mobil Cup Bezdrev Q 1 1 578
061319 15.07.2006 Prázdninový závod  Bezdrev Q 1 2 800
061320 05.08.2006 Pohár Imego            Bezdrev Q 2 1 2 285
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 3 8 776
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 1 7 081
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 1 7 301
061331 09.09.2006 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 1 3 915
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 2 6 312
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Q 3 1 4 777
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák Q 1 1 946
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051514 Švestková regata Jesenice Q 0 0 0
051318 Prázdninový závod  Bezdrev Q 2 2 1 683
051806 MČR Rozkoš TR 6 8 1 663
051311 Andrle - Mobil Cup Bezdrev Q 2 5 1 032
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 9 3 484
051317 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 2 1 1 758
051331 BALI Cup Bezdrev Q 3 1 4 444
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 5 4 749
051305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 1 4 734
051310 Modrá stuha Světa Svět - Třeboň Q 1 1 1 180
051302 Slavoj Cup Bezdrev Q 1 1 578
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 11 3 793
051306 KP Jč.kraje - dospělí,mládež Dvořiště Q 4 1 5 326
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 4 4 530
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 6 7 045
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 8 3 622
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 5 4 778
051401 Bohemia Regata Bolevák Q 3 8 1 497
051319 Pohár Imego            Bezdrev Q 2 1 2 110
051904 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 1 4 404
051332 Poslední vítr             Bezdrev Q 2 1 2 008
051303 Vítr z hor Bezdrev Q 2 1 1 600
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 5 4 505
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041319 Pohár IMEGO Bezdrev Q 1 1 1 055
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 8 1 321
041306 Cena Šumavy + KP II.-mládež Lipno Q 4 1 5 925
041316 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 2 3 1 476
041333 Zbytek větru Svět Q 1 1 1 142
041609 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 10 2 369
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Q 4 16 2 081
041331 Poslední vítr I. Bezdrev Q 1 3 879
041717 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 4 2 463
041332 Jihočeská žába Bezdrev Q 1 4 402
041310 Andrle - Mobil Cup Bezdrev Q 1 2 1 030
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 21 2 256
041406 Štít města Plzně Bolevák Q 1 1 703
041419 Konec v Plzni Bolevák Q 1 1 879
041317 Prázdninový závod Bezdrev Q 2 2 1 508
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 6 4 016
041808 MČR Rozkoš Q 6 15 4 868
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 4 4 050
041308 Modrá stuha Světa Třeboň - Svět Q 2 2 2 061
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 12 3 017
041302 Vítr z hor Bezdrev Q 1 3 665
041305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 2 3 541
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031301 Vítr z hor Bezdrev Q 1 6 437
031304 KP II - mládež Dvořiště Q 4 8 2 239
031303 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 2 7 1 235
031310 Pohár IMEGO Bezdrev Q 2 3 2 044
031309 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 15 1 514
031315 Modrá stuha Světa Svět Q 2 4 1 508
031312 Andrle - mobil cup Bezdrev Q 2 4 1 600
031320 Prázdninový závod Bezdrev Q 2 4 1 406
031319 MR LaR Lipno - Hruštice Q 4 23 1 182
031335 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 13 1 593
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 28 1 376
031339 Zbytek větru Svět Q 1 4 675
031338 Jihočeská žába Svět Q 1 2 946
031337 Poslední vítr I Bezdrev Q 0 0 0
031413 Štít města Plzně Bolevák Q 1 1 703
031421 Poslední vítr III Bolevák Q 2 4 804
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 7 1 779
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 26 3 033
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 17 2 412
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 50 972
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Q 1 34 213
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 11 945
021808 Mistrovství ČR 2002 Rozkoš Q 6 35 2 138
021336 Jihočeská žába Bezdrev Q 1 5 356
021334 Bohemia ROWDY CUP Bezdrev Q 3 22 945
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 34 537
021321 Král Šumavy Lipno Q 2 4 906
021320 Prázdninový závod Bezdrev Q 2 8 748
021314 Modrá stuha Světa Svět Q 2 5 1 564
021311 Velká cena ALT Q Lipno - Hruštice Q 4 27 1 291
021307 Pohár IMEGO Bezdrev Q 1 10 402
021305 Krajský přebor II (přebor JČ kraje) Dvořiště Q 4 7 2 932
021304 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 22 791
021302 Andrle - Mobil Cup Bezdrev Q 2 14 420
Související články

M.B.Keramika Pálavská regata

02.05.2018
Jakub Halouzka, olympionička Veronika Kozelská Fenclová a junior Ben Přikryl berou tituly z prvního letošního MČR.

Torbole Europe Meeting

28.03.2018
Na Lago di Garda se od 24. do 26. 3. jel top závod v lodní třídě Evropa. Startovalo 137 lodí, Štěpán Sivý obsadil výborné 6. místo.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ