Zdeněk Gebhart

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Cheb, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1504-0010 11.08.2015 - 31.03.2020
Trenér 3. třídy 0441 11.03.2017 - 11.03.2027
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
197014 17.08.2019 ROFI POKAL Attersee - Rakousko Fin 7 1 12 346
191407 05.07.2019 Modrá stuha Hracholusek Hracholusky Fin 3 1 3 303
192410 21.06.2019 Veteran CUP Finn Olešná Fin 3 4 2 463
191504 08.06.2019 Modrá stuha Regentu regent Fin 2 1 2 285
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin 7 4 6 278
191803 18.05.2019 Pohár města Česká Skalice Rozkoš Fin 7 2 7 387
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Fin 7 7 4 696
191703 13.04.2019 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 4 6 278
191701 30.03.2019 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 2 2 742
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181721 06.10.2018 Baban Cup Máchovo jezero Fin 3 2 3 012
181413 29.09.2018 Cena Primátora Bolevák Fin 2 1 1 892
184108 20.09.2018 62. Hungarian Finn Championship Balaton Fin 12 9 11 011
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 5 11 500
187014 25.08.2018 Rofi Pokal Attersee Fin 7 6 5 980
184109 07.08.2018 IDM 2018 - Bodensee Bodensee Fin 12 9 11 353
181407 05.07.2018 MS Hracholusek Hracholusky Fin 0 0
184110 30.06.2018 26. mistrovství v Brandenbursku Schwielochsee Schwielochsee Fin 8 3 8 442
182130 22.06.2018 Veteran Cup Finn Brněnská přehrada Fin 3 3 2 708
181208 09.06.2018 YC Kladno Finn Race Jesenice Fin 0 0
181502 19.05.2018 Krajský přebor Jesenice Fin 4 1 4 404
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Fin 8 8 5 835
181703 14.04.2018 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 2 8 940
181701 31.03.2018 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 1 5 247
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171701 01.04.2017 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 5 2 042
171702 08.04.2017 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 1 10 104
171403 22.04.2017 O Cenu Plzeňské teplárenské Bolevák Fin 1 1 946
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 9 5 215
171502 20.05.2017 Krajský přebor Jesenice Fin 4 1 4 570
174250 06.06.2017 FinnMasters EURO CUP Balaton Tihany Fin 10 15 8 743
174275 10.06.2017 Finn Dinghy Traunsee Fin 7 1 8 730
171106 17.06.2017 Cena CERE Nechranice Fin 7 3 6 154
174276 01.07.2017 25. Brandenburgische Meisterschaft Schwi Schwielochsee Fin 8 2 9 977
171410 15.07.2017 Letní Hracholusky Hracholusky Fin 2 2 1 683
171508 19.08.2017 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 2 1 1 600
174274 26.08.2017 Finn Trophy Attersee Fin 7 4 8 065
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 7 5 5 070
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin 12 6 8 437
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Fin 3 1 2 400
171415 30.09.2017 Cena Primátora Bolevák Fin 2 1 1 600
171721 07.10.2017 Baban Cup Máchovo jezero Fin 7 4 4 725
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161701 02.04.2016 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 9 678
161702 16.04.2016 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 7 4 047
161507 11.06.2016 Stříbrná plachetnice Jesenice Fin 4 1 3 784
161108 18.06.2016 Cena CERE Nechranice Fin 7 9 2 814
161710 01.07.2016 Czech Finn Masters Máchovo jezero Fin 3 11 1 373
161411 05.07.2016 MS Hracholusek Hracholusky Fin 3 1 3 741
161508 09.07.2016 Porcelán cup Jesenice Fin 2 1 1 406
164010 18.08.2016 Austrian Championship 2016 Attersse Fin 12 21 9 078
163225 11.09.2016 Finn Masters European Cup 2016 Balaton Fin 18 10 13 748
161504 17.09.2016 Švestková regata Jesenice Fin 3 1 2 637
161409 01.10.2016 Cena Primátora Bolevecký rybník Fin 2 1 2 285
161720 08.10.2016 Baban Cup Máchovo jezero Fin 7 3 5 600
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151503 30.05.2015 Stříbrná plachetnice Jesenice Evr 4 3 1 291
151208 06.06.2015 YC Kladno Race Jesenice Fin 7 25 0
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 156
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 406
151211 01.07.2015 Přebor ČOS -Dálková plavba Orlík - Velký Vír Evr 3 2 1 734
151410 04.07.2015 MS Hracholusek Hracholusky Evr 1 1 578
151504 11.07.2015 Porcelán Cup Jesenice Evr 1 2 189
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Las 7 5 3 612
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141708 12.04.2014 Pohár Haas-Soon Máchovo jezero Fin 4 14 1 479
141503 17.05.2014 Stříbrná Plachetnice Jesenice Evr 3 5 541
141504 24.05.2014 Krajský Přebor Jesenice Evr 2 1 1 406
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 2 1 290
141407 28.06.2014 Cena Prazdroje Hracholusky Evr 2 4 202
141134 12.07.2014 Závod nadějí I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 1 578
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr 2 2 1 600
141510 23.08.2014 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 2 1 1 156
141511 13.09.2014 Švestková regata I. Jesenice Fin 4 6 1 608
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131710 13.04.2013 Pohár Haas-soon Máchovo jezero Fin 4 17 503
131503 18.05.2013 Stříbrná plachetnice Jesenice Evr 3 6 969
131504 25.05.2013 Krajský přebor Jesenice Evr 1 1 402
131212 07.06.2013 Izoglass Race Jesenice Fin 4 23 549
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 2 1 600
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 2 2 812
131410 06.07.2013 MS Hracholusek Hracholusky Evr 3 1 2 637
131412 27.07.2013 Modrá Stuha Hnačova Hnačov Evr 1 5 247
131513 24.08.2013 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 1 2 101
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Evr 3 5 1 644
131418 12.10.2013 Poslední vítr Bolevecký rybník Evr 2 1 1 600
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121710 14.04.2012 Pohár HAAS+SOHN Máchovo Jezero Fin 4 9 1 876
121504 19.05.2012 Stříbrná plachetnice + SKP Jesenice Fin 4 1 3 784
121210 09.06.2012 Izoglass regata Jesenice Fin 4 12 2 161
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Fin 3 2 2 742
121408 30.06.2012 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 1 2 663
121409 05.07.2012 Modrá stuha Hracholusek Hracholusky Evr 1 1 578
121513 25.08.2012 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 2 3 938
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 2 263
121417 13.10.2012 Poslední vítr Hracholusky Evr 1 1 578
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111504 28.05.2011 SKP Jesenice Fin 4 1 4 570
111207 04.06.2011 Izoglass regata Jesenice Fin 4 12 2 108
113204 12.06.2011 FINN WORLD MASTER 2011 Punta Ala Italy Fin 10 167 3 301
111410 23.07.2011 Modrá stuha Hnačova Hnačov Fin 2 1 2 202
111411 13.08.2011 Cena Primátora Bolevák Fin 2 1 2 285
111514 27.08.2011 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 1 1 703
111516 17.09.2011 Švestková regata Jesenice Fin 2 1 2 202
111711 06.10.2011 Pohár HAAS&SOHN Máchovo jezero Fin 4 10 1 519
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101715 17.04.2010 Pohár HAAS + SOHN Rukov Máchovo jezero Fin 4 16 1 376
103204 21.05.2010 FINN WORLD MASTER CHAMPIONSHIP Split, Croatia Fin 10 102 2 965
101207 05.06.2010 Velká cena IZOGLASS Jesenice Fin 0 0 0
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 3 2 775
101409 03.07.2010 MS Hracholusek Hracholusky Fin 1 1 1 402
101910 10.07.2010 Setkání finařů na Seči Seč Fin 1 2 1 101
101417 21.08.2010 Porcelán Cup Jesenice Fin 2 1 1 156
101727 27.08.2010 Veterán Finn Máchovo jezero Fin 3 6 1 581
101422 09.10.2010 Poslední vítr Bolevák Fin 2 1 2 494
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091714 11.04.2009 Pohár Haas&Sohn Máchovo jezero Fin 2 15 804
091208 23.05.2009 Isoglass regata Jesenice Fin 1 4 1 004
093201 31.05.2009 FINN WORLD MASTER 2009 Maubuisone- France Fin 10 167 2 999
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Fin 1 1 1 423
091408 27.06.2009 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 1 2 554
091409 04.07.2009 MS Hracholusek Hracholusky Fin 1 1 1 380
091510 15.08.2009 Porcelán Cup Jesenice Fin 1 1 578
091218 29.08.2009 Konec prázdnin Turyňský rybník Fin 1 1 1 101
091512 29.08.2009 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 1 3 226
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Fin 1 6 101
091734 10.10.2009 Baban Cup III. Máchovo jezero Fin 3 6 1 206
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081714 12.04.2008 Pohár HAAS+SOHN Máchovo jezero Fin 4 8 1 907
083202 09.05.2008 Wordl Championship Finn Masters 2008 Medenblik Fin 10 143 3 055
081504 31.05.2008 Krajský přebor Jesenice Fin 4 3 2 951
081202 07.06.2008 Jarní vítr Turyňský rybník Fin 2 1 2 202
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fin 3 5 1 734
081409 05.07.2008 MS Hracholusek Hracholusky Fin 3 1 3 645
082126 15.08.2008 Veteran Cup Finn Nové Mlýny Fin 4 12 1 009
084309 06.09.2008 Sächs. Meisterschaft Talsperre Pöhl Pöhl Fin 3 10 1 972
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Fin 2 1 2 110
081418 11.10.2008 Poslední vítr Bolevák Fin 2 1 2 110
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071503 02.06.2007 Krajský přebor Jesenice Fin 4 1 3 784
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 2 2 928
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Fin 4 3 2 951
071211 26.06.2007 Přebor ČOS - dálková plavba Přehrada Orlík Fin 3 1 2 838
071407 30.06.2007 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 2 1 828
071408 05.07.2007 MS Hracholusek Hracholusky Fin 3 1 3 915
071510 01.09.2007 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 1 4 101
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061503 27.05.2006 SKP Jesenice Fin 4 1 2 812
063166 01.06.2006 Finn World Masters Balaton Fin 10 128 2 586
061407 05.07.2006 MS Hracholusek Hracholusky Fin 3 1 4 330
061505 08.07.2006 Stříbrná plachetnice Jesenice Fin 1 1 800
063171 02.09.2006 Sächs. Meisterschaft Talsperre Pöhl Fin 4 33 404
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Fin 1 1 703
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053113 Veteran Finn Gold Cup Bracciano Fin 10 110 2 849
051514 Švestková regata Jesenice Fin 0 0 0
051408 MS Hracholusek Hracholusky Fin 3 1 3 645
051515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 1 1 703
051508 Závod nadějí (uzavřený závod) Jesenice Fin 4 1 2 812
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 3 1 996
051512 Porcelán Cup Jesenice Fin 1 1 703
052128 Veteran CUP Finn Brněnská přehrada Fin 2 8 1 156
051407 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 1 2 360
051601 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 16 1 179
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041725 Veterán Cup Finn Máchovo jezero Fin 3 6 2 443
041409 MS Hracholusek Hracholusky Fin 3 1 4 139
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 2 2 400
041512 Švestková regata Jesenice Fin 2 1 1 892
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Fin 4 1 4 221
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Fin 3 1 2 109
041515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 1 1 879
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033433 Masters World Championship Schweriner See Fin 10 97 3 129
031201 Jarní závod I Turyňský rybník Fin 2 1 2 008
031407 Květnová regata II Bolevák Fin 4 1 4 721
031410 Modrá stuha Hracholusek Hracholusky Fin 3 1 4 206
031408 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 1 2 663
031505 Krajský přebor II 14 + 15 Jesenice Fin 1 1 703
031509 FEMINA regata - ženy K3 Regent Fin 1 1 402
031513 Veterán Cup Finn Jesenice Fin 3 8 1 734
031512 40 let Jachtklub Cheb Jesenice Fin 3 1 2 838
031514 Švestková regata Jesenice Fin 2 1 2 110
031515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 2 1 1 600
031703 Baban Cup I Máchovo jezero Fin 2 15 573
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
023125 Finn Masters World Championship Split, CRO Fin 10 75 3 498
021517 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 1 1 703
021516 Švestková regata Jesenice Fin 1 1 1 055
021514 Hornická regata Jesenice Fin 2 1 1 406
021509 Femina regata - ženy K3 Regent Fin 1 2 499
021506 Krajský přebor I (přebor PL&KV kraje) Jesenice Fin 4 1 3 200
021505 Porcelán Cup Jesenice Fin 1 1 800
021503 Memoriál manželů Chaloupkových Jesenice Fin 1 1 800
021421 Poslední vítr Bolevák Fin 2 1 2 285
021414 Modrá stuha Hnačova Hnačov Fin 2 1 2 202
021411 Cena Kooperativy Bolevák Fin 1 2 703
021410 Modrá stuha Hracholusek Hracholusky Fin 3 5 2 109
021409 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 1 2 713
021331 Lipno regata 2002 - (MČR mimo Las) Lipno Fin 6 17 2 561

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ