Kamil Ščerba

 Zpět

Datum narození: 1969
Adresa Česká 1974/22
Krnov
794 01
Telefon 777005056
E-mail k.scerba@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí 0233 18.03.2016 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 326405 Velikost: XL Skupina: LS Brno 24.2.2018
0254 01.01.2006 - 24.02.2023
Měřič
Hlavní měřič Finn, hlavní měřič Optimist
034 01.01.2010 - 31.12.2020
Trenér 3. třídy 0206 10.04.1988 - 03.04.2026
Člen ČSJ s licencí: TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
ověřená licence domácího klubu
2405-0099 01.01.2018 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
187021 13.10.2018 22. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 17 1 792
182421 06.10.2018 Hlučinská Regata I. Štěrkovna Hlučín Fin 3 1 3 012
182211 22.09.2018 Podzimní závod chomoutov Fin 2 1 2 110
182416 15.09.2018 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Fin 0 0
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin 1 1 1 101
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 15 5 775
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Fin 2 3 0
182174 18.08.2018 Finnlandia Cup jedovnice Fin 1 1 1 004
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 7 1 340
182205 30.06.2018 Červnový závod Chomoutov Fin 4 2 3 365
182130 22.06.2018 Veteran Cup Finn Brněnská přehrada Fin 3 8 1 430
182406 02.06.2018 Bobova regata Petrův rybník - Krnov Fin 3 1 2 838
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 2 4 998
182202 12.05.2018 Májový Závod Chomoutov Fin 0 0
182201 07.04.2018 Jarní závod Chomoutov Fin 3 4 1 360
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Fin 3 3 2 109
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 13 3 938
172405 27.05.2017 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 5 202
172406 03.06.2017 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 2 1 406
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko Fin 1 1 1 004
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 2 3 017
172140 15.07.2017 Prázdninovej rejs Brněnská přehrada Fin 1 1 1 215
172414 19.08.2017 Olešná regata Petrův rybník Fin 0 0 0
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 7 8 3 641
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin 12 10 5 775
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Fin 12 2 13 212
174292 14.10.2017 Pohár Slovana Senec Fin 4 3 3 611
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Fin 3 2 2 400
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162201 16.04.2016 Jarní závod Chomoutov Fin 2 2 1 406
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Fin 8 9 4 216
162408 04.06.2016 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 1 2 285
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko Fin 3 1 2 838
162411 18.06.2016 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 2 2 580
161710 01.07.2016 Czech Finn Masters Máchovo jezero Fin 3 1 4 497
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 3 1 3 166
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Fin 1 1 879
162140 13.08.2016 Finlandia Cup Jedovnice Fin 1 1 1 180
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice Fin 3 1 3 012
162422 10.09.2016 Závod Finařských nadějí před MMČR 2016 Petrův Rybník Fin 1 3 469
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 16 4 985
162421 01.10.2016 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Fin 3 2 2 400
164315 15.10.2016 Pohár Slovana Senec Fin 4 3 3 200
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152201 18.04.2015 Jarní závod Chomoutov Fin 2 2 1 290
152403 25.04.2015 Cena Olešné Olešná Fin 2 2 1 406
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Fin 7 4 6 154
152406 23.05.2015 Hornický kahan Žermanice Fin 2 3 804
152408 06.06.2015 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 1 2 008
152203 20.06.2015 Červnový závod Chomoutov Fin 4 3 2 496
152145 26.06.2015 Finn Masters Brněnská přehrada Fin 3 6 2 310
152411 04.07.2015 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 1 5 180
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 3 1 3 166
152156 25.07.2015 Finlandia Cup jedovnice Fin 1 1 1 004
152417 22.08.2015 Olešná regata Olešná Fin 4 1 4 016
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin 12 22 3 779
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Fin 7 9 2 640
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Fin 3 1 2 838
152209 10.10.2015 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 2 1 600
154297 17.10.2015 Pohár Slovana SENEC,SLOVENSKO Fin 4 2 3 656
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142401 05.04.2014 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Fin 1 2 578
141708 12.04.2014 Pohár Haas-Soon Máchovo jezero Fin 4 8 2 452
142402 26.04.2014 Cena Olešné Štěrkovna Hlučín Fin 2 2 1 156
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 4 13 870
142404 24.05.2014 Hornický kahan Žermanice Fin 2 2 998
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 2 1 156
142406 07.06.2014 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 3 938
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Fin 3 2 2 263
142203 21.06.2014 Červnový závod Chomoutov Fin 4 3 2 312
142408 05.07.2014 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 1 4 221
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 3 3 1 872
142411 09.08.2014 Beskydská regata Žermanice Fin 5 1 5 505
142413 23.08.2014 Olešná regata Olešná Fin 3 1 2 637
141115 28.08.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Fin 6 6 4 800
144295 18.10.2014 Pohár Slovana SENEC,SLOVENSKO Fin 3 3 2 708
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132402 20.04.2013 Cena Olešné Olešná Fin 2 5 360
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Fin 5 16 1 720
132404 25.05.2013 Hornický kahan Žermanice Fin 2 1 2 008
132405 01.06.2013 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 3 2 2 400
132406 08.06.2013 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 1 2 202
132203 22.06.2013 Červnový závod Chomoutov Fin 4 1 4 570
132408 06.07.2013 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 1 4 404
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 3 2 2 263
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 3 1 407
137012 01.08.2013 MČR Lipno Fin 6 9 3 992
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Fin 3 1 3 012
132413 07.09.2013 Hornická regata Žermanice Fin 2 3 0
132208 14.09.2013 Burčáková regata Chomoutov Fin 3 3 1 407
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín Fin 2 1 1 758
132209 12.10.2013 O kuře na rožni Chomoutov Fin 1 2 703
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice Fin 2 3 646
122405 02.06.2012 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 3 646
122202 23.06.2012 Červnový závod Chomoutov Fin 2 5 962
122408 07.07.2012 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 4 1 608
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 2 4 804
122412 25.08.2012 Olešná regata Olešná Fin 1 2 800
122413 09.09.2012 Hornická regata Žermanice Fin 2 3 804
122210 15.09.2012 Burčáková regata Chomoutov Fin 4 4 2 312
122211 13.10.2012 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 2 1 406
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102407 12.06.2010 Velká cena Ostravy Žermanice 420 4 2 2 312
102410 26.06.2010 Mladý vítr Žermanická přehrada FB 3 6 969
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092406 23.05.2009 Mistrovství Moravy a Slezska Petrův rybník Pir 4 1 3 200
092420 04.07.2009 BERmuda CUP Slezská Harta Pir 1 1 402
092414 01.08.2009 Yacht-tenis regata Petrův rybník Pir 1 3 402
092414 01.08.2009 Yacht-tenis regata Petrův rybník Pir 1 2 578
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Fin 1 3 226
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072404 19.05.2007 Mistrovství Moravy a Slezska Petrův rybník Evr 2 4 202
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062417 12.08.2006 Yacht-tenis regata Petrův rybník Fus 2 6 202
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052421 Yacht-Tenis regata Petrův rybník Pir 3 2 1 734
052502 Česká námořní rally Chorvatsko NJ 6 18 1 564
052410 Mistrovství Moravy a Sl. Petrův rybník Fus 2 6 202
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042422 Mistr. Slezka + KP Pirát Petrův rybník Pir 4 3 1 291
042411 Májová regata II. Petrův rybník Pir 1 2 499
041112 Pohár Niké + MČR offshore Chorvatsko NJ 6 13 1 595
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032206 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 6 3 141
032409 Baníkovská regata Žermanice Evr 2 2 1 758
032408 Hornický kahan I Žermanice Evr 4 4 2 580
032404 Cena Olešné Olešná Evr 2 2 2 008
032404 Cena Olešné Olešná Pir 2 1 1 156
032419 Mistrovství Moravy a Slezka Petrův rybník Pir 4 2 2 812
032419 Mistrovství Moravy a Slezka Petrův rybník Pir 4 1 4 016
032421 Yacht tenis regata Petrův rybník Pir 3 3 1 872
032421 Yacht tenis regata Petrův rybník Pir 3 1 3 303
032420 41. Beskydská regata Žermanice Evr 4 11 1 898
032426 Cena BC Chem štěrkovna Hlučín Evr 3 2 2 928
032424 Burčáková regata II Petrův rybník Pir 3 1 2 637
031308 Cena Šumavy Lipno Evr 4 31 890
032003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 23 1 531
032109 Pálavská regata + EC Masters Laser Nové Mlýny Evr 5 36 1 425
032115 MR Evropa + Laser Nové Mlýny Evr 6 27 2 159
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 25 1 425
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021703 Baban Cup I Máchovo jezero Pir 1 7 578
022003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 27 1 509
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 17 2 346
022122 Memoriál J. Kutálka Nové Mlýny Pir 0 0 0
022405 Jarní regata Petrův rybník Pir 3 2 1 935
022403 Ondrášova cena Olešná Evr 1 1 437
022402 Clearmont Cup štěrkovna Hlučín Evr 1 1 1 004
022411 Bobova regata Petrův rybník Pir 3 3 1 581
022411 Bobova regata Petrův rybník Pir 3 1 3 012
022409 Májová regata Petrův rybník Pir 3 2 2 109
022409 Májová regata Petrův rybník Pir 3 1 3 012
022417 Grand Prix Slezká Harta Slezká Harta Pir 4 14 524
022417 Grand Prix Slezká Harta Slezká Harta Pir 4 5 2 312
022418 Mistrovství Moravy a Slezka + KP (přebor Slezká Harta Pir 4 9 587
022418 Mistrovství Moravy a Slezka + KP (přebor Slezká Harta Pir 4 4 1 996
022424 Burčáková regata Petrův rybník Evr 1 2 578
022424 Burčáková regata Petrův rybník Pir 3 1 2 838
022420 Yacht-tenis-regata Petrův rybník Pir 3 5 741
022420 Yacht-tenis-regata Petrův rybník Pir 3 1 2 838
022419 40. Beskydská regata Žermanice Evr 5 4 4 000
022426 Cena BC CHEM štěrkovna Hlučín Las 3 6 303
023121 ME Pirát - junioři GER Pir 10 21 4 864
021331 Lipno regata 2002 - (MČR mimo Las) Lipno Evr 6 33 1 889
021317 Mistrovství ČR 2002 Bezdrev Pir 6 21 1 937
021317 Mistrovství ČR 2002 Bezdrev Pir 6 12 3 395
021308 Cena Šumavy Lipno Evr 4 18 1 747
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
182402 21.04.2018 Cena Olešné Olešná Fin-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
182418 01.08.2018 Indiánské klání petruv rybnik - krnov Evr-1,RsT-1,RsF-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 7
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179909 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 24 Soběšovice, Hotel Maják, Žermanická přeh R2, R3 Rozhodčí 1 1
172406 03.06.2017 Bobova regata Petrův rybník Fin-2 Rozhodčí 2 2
172420 26.07.2017 Hawaii race Petrův Rybník Q-2,RsF-1,Evr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
172421 31.07.2017 Soustředění Olešná Olešná Q-1 Rozhodčí 1 1
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip Člen protestní komise 5 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139910 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 24 Těrlicko R2,R3 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Evr-3M,L47-3M,Q-3M,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119904 26.03.2011 Školení krajských rozhodčích KSJ 24 Těrlická přehrada R2,R3 Rozhodčí 1 1
112402 23.04.2011 Pohár Olešné Olešná L47-3M,Q-3M,Evr-2 Hlavní rozhodčí 3 5
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Lar-4K,Fb-3M,Evr-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1 Člen protestní komise 4 4
112411 27.08.2011 Olešná regata Olešná Fb-3M,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
092402 25.04.2009 Pohár Olešné Olešná Q-3M,Evr-2 Hlavní rozhodčí 3 5
092406 23.05.2009 Mistrovství Moravy a Slezska Petrův rybník Pir-4K,Rac-2,Evr-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
092414 01.08.2009 Yacht-tenis regata Petrův rybník Rac-2,Evr-1,Pir-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
092415 22.08.2009 Olešná regata Olešná Evr-4K,420-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,420-2,Fb-2,Fin-1 Člen protestní komise 3 3
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082402 26.04.2008 Pohár Olešné Olešná Q-3M,Evr-2,Pir-2 Hlavní rozhodčí 3 5
082409 14.06.2008 Bobova regata Petrův rybník Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
082416 23.08.2008 Olešná regata Olešná Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072404 19.05.2007 Mistrovství Moravy a Slezska Petrův rybník Pir-4K,Pir-3M,Evr-2,Q-2,Rac-2, Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182418 01.08.2018 Indiánské klání petruv rybnik - krnov Evr-1,RsT-1,RsF-1,Q-1 Záchranář 1 1
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Záchranář 7 3
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr-1 Záchranář 1 1
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172420 26.07.2017 Hawaii race Petrův Rybník Q-2,RsF-1,Evr-1 Záchranář 2 6
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Záchranář 6 3
172414 19.08.2017 Olešná regata Petrův rybník Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Fin-3M Záchranář 3 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Záchranář 6 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ