Klára Valdhansová

 Zpět

Datum narození: 1994
Adresa K Lesu 965
Praha 4
140 00
Telefon 737732807
E-mail valdhansova@centrum.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Trenér 3. třídy
jazyk: AJ,ŠJ
0391 29.03.2015 - 24.09.2027
Člen ČSJ s licencí: Český Yacht Klub
ověřená licence domácího klubu
1101-0219 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví LaR 7 5 2 494
187015 25.08.2018 Laser Grandprix Wolfgangsee LaR 2 5 1 787
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 9 2 456
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 21 5 067
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny LaR 7 12 2 260
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 17 5 122
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 12 14 4 234
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha LaR 4 1 3 517
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 16 2 298
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny LaR 12 18 3 698
161108 18.06.2016 Cena CERE Nechranice LaR 7 2 4 515
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 4 3 782
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha LaR 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 11 2 949
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny LaR 12 22 4 941
154268 04.07.2015 2015 Europa Cup Germany Warnemunde LaR 10 57 1 712
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice LaR 7 9 2 260
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice LaR 7 6 2 550
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Las 12 27 1 584
151121 17.10.2015 Primátorský štít Vltava Praha LaR 2 2 998
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 10 1 982
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny LaR 6 14 1 900
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice Las 4 8 792
143119 14.07.2014 ME LaR U21 Garda, Itálie LaR 8 53 937
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví LaR 4 12 1 291
144278 04.09.2014 Europa Cup Austria Attersee, Austria LaR 5 17 1 945
141627 13.09.2014 Cena YC Nechranice Nechranice LaR 4 2 1 996
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Las 6 27 1 049
141124 04.10.2014 Jestřábí Cup 2014 Lipno - Černá v Pošumaví Tor 4 8 404
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava LaR 2 2 1 508
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha LaR 2 1 1 600
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou LaR 4 3 2 661
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny LaR 4 3 2 812
131503 18.05.2013 Stříbrná plachetnice Jesenice LaR 4 2 3 017
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 9 1 172
134242 31.05.2013 Europa Cup Netherlands Hoorn, Holandsko LaR 5 104 646
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 4 1 996
133207 14.07.2013 Laser Radia Womens U21 World + Europea Balatonfured. Hungary LaR 10 63 2 607
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Las 6 12 3 162
131123 12.10.2013 69. Primátorský Štít Vltava pod Vyšehradem LaR 4 1 3 200
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124318 01.01.2012 Laser Europa Cup - 28.12.2011 Hvar, Croatia L47 5 31 1 710
123501 23.03.2012 Europa Cup Torbole Torbole, Italy LaR 7 79 1 137
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou LaR 4 12 1 376
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 14 1 340
121504 19.05.2012 Stříbrná plachetnice + SKP Jesenice LaR 4 5 721
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 14 1 108
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 2 11 347
123139 01.08.2012 MEJ_LASE_R_Ž BEL LaR 8 65 1 211
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví LaR 6 12 2 519
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice LaR 4 9 904
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Las 6 22 1 816
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha LaR 4 2 2 312
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114209 25.03.2011 Europa Cup Torbole Lago di Garda L47 5 173 1 152
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 18 753
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 14 1 479
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 4 2 700
111306 21.05.2011 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště LaR 4 8 1 108
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 12 1 376
111505 18.06.2011 Jesenický pohár Jesenice L47 4 5 1 774
114250 02.07.2011 Warnemuender woche Warnemuende, BRD L47 5 47 1 401
113110 06.07.2011 ME Laser 4,7 NL,Workum L47 8 86 2 190
114268 02.09.2011 Laser Europa Cup Hungary Balatonfuered, Maďarsko L47 5 13 2 776
114272 08.09.2011 Europa Cup , Austria Breitenbrunn L47 4 16 1 247
111807 17.09.2011 Fair play Rozkoš L47 4 8 1 608
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 16 2 570
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 6 3 610
111121 22.10.2011 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha LaR 2 2 804
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 19 736
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny LaR 4 20 1 108
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš L47 4 9 1 291
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 15 1 291
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 4 3 2 812
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice L47 4 5 1 925
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 7 1 479
104257 03.07.2010 Warnemunde Woche Warnemunde L47 5 43 1 435
104295 19.08.2010 Evropa Cup 2010 Wolfgangsee L47 5 16 990
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 32 1 252
104305 03.09.2010 Laser europa Cup Balatonfured, Maďarsko L47 4 12 1 679
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice L47 4 5 1 608
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 13 1 729
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem LaR 4 1 3 784
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091101 25.04.2009 Memoriál Dr. Štěpána Vltava pod Vyšehradem L47 2 1 1 156
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt L47 3 5 1 206
091102 09.05.2009 Memoriál Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem L47 2 2 1 290
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš L47 4 9 904
091306 23.05.2009 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 14 1 024
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny L47 4 8 792
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. L47 4 9 1 404
092410 20.06.2009 Pohár Radegastu Žermanice L47 1 2 578
094265 10.07.2009 Warnemünder Woche Warnemünde, GER L47 5 35 1 191
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. LaR 6 20 2 209
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice L47 4 9 587
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 7 3 067
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem L47 2 1 1 406
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 9 1 356
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084223 20.03.2008 26°LAKE GARDA MEETING Itálie Garda Q 5 743 743
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 14 2 508
081305 17.05.2008 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 4 2 025
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 39 516
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Q 3 11 1 610
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 6 3 700
083113 30.06.2008 MEJ_OPTIMIST ITA Q 8 94 2 241
081325 09.08.2008 Optík regata Orlík L47 1 1 578
081111 30.08.2008 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha L47 2 1 1 406
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 21 1 163
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha L47 4 8 609
081118 25.10.2008 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha L47 2 4 554
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR 6 8 1 663
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074229 13.04.2007 Memorijal Branko Tudor Krk, Chorvatsko Q 4 96 762
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 11 791
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 2 1 2 110
071204 05.05.2007 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Q 1 1 578
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 22 1 964
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 14 1 005
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 18 2 179
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 47 185
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 15 969
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 27 1 543
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Q 4 1 3 200
071323 11.08.2007 Optík regata Orlík Q 1 2 1 030
071205 13.08.2007 Župní přebor Orlík Q 1 2 1 030
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 11 1 234
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 42 1 492
071112 08.09.2007 Memoriál Rosslera-Ořovského Vltava Praha Q 2 2 1 683
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 23 1 230
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 33 1 443
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Q 3 14 1 058
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Q 4 13 1 608
071119 20.10.2007 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q 2 4 998
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TR 4 10 721
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061401 15.04.2006 Bohemia regata Bolevák Q 3 7 892
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 39 1 264
061604 06.05.2006 Cena Oldřichova Oldřichov Q 3 9 1 343
061125 13.05.2006 Mem. Burgemaister Vltava - Praha Q 2 3 1 331
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 17 857
061307 27.05.2006 Krajský přebor JČ.Kraje Svět - Třeboň Q 4 8 1 608
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 21 1 728
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Q 2 5 962
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Q 4 4 2 312
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 52 1 343
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 12 606
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 41 850
061331 09.09.2006 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 7 1 380
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 28 1 728
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Q 3 11 1 653
061222 30.09.2006 Cena Neumann inst. Vranská přehrada Q 1 1 1 004
061119 01.10.2006 Cena Modřan Vrané n./Vlt. Q 1 2 703
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 5 3 200
061123 21.10.2006 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 2 1 758
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051105 Cena Modřan Vranská přehrada Q 1 1 1 055
051728 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Q 2 1 2 360
051104 Mem. Bürgermeistra Vltava - Praha Q 1 1 1 215
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 36 1 320
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Q 2 2 1 600
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 33 864
051114 Mem. Rösslera - Ořovského Vltava - Praha Q 2 1 2 713
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 58 520
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 5 3 055
051116 Cena MOPO Vranská přehrada Q 2 2 1 600
051121 Závod o modrou stuhu Vltavy Vltava - Praha Q 2 4 1 600
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 51 471
051322 Optík-regata Orlík Q 1 1 1 277
051231 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 6 728
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041110 Mem.Rösslera-Ořovského Vltava - Praha Q 2 2 998
041114 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 10 1 326
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 27 440

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ