Miloslav Soukal

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YC Neratovice
ověřená licence domácího klubu
1203-0364 11.08.2015 - 31.03.2020
Asociace lodní třídy Evropa, z.s.: Člen výboru 19.02.2018
Trenér 3. třídy 0416 24.01.2016 - 24.01.2026
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design Chorvatsko NJ 12 10 4 557
191624 05.10.2019 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 637
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr 12 4 11 713
191511 14.09.2019 Švestková regata Jesenice Evr 3 3 1 206
191716 07.09.2019 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Evr 3 1 3 541
191321 24.08.2019 Uniqa cup Bezdrev Evr 4 2 1 996
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 9 1 957
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 1 4 221
192005 29.06.2019 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 8 4 725
191210 24.06.2019 Středočeský krajský přebor Orlík - Velký Vír Evr 4 1 3 200
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 758
191307 15.06.2019 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 2 2 637
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi Evr 7 6 4 367
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 6 4 047
191603 11.05.2019 Cena Oldřichova 32. ročník+KP oldrichov Evr 4 1 4 860
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 4 6 397
191602 27.04.2019 Zlatá plachta Barbory 49. ročník Oldřichov Evr 3 1 3 831
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 2 1 472
181221 13.10.2018 Pohár 156 let Sokola Vranská přehrada Evr 4 1 5 220
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 928
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Evr 12 11 5 892
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 594
181717 08.09.2018 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Evr 0 0
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 12 2 408
181339 25.08.2018 Modrá stuha Bezdreva II. bezdrev Evr 3 2 2 838
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 0 0
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 2 3 784
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 3 7 997
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 1 2 202
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 2 7 997
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Evr 4 2 4 221
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 2 9 039
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig 7 6 1 940
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 1 0
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 3 8 176
181302 21.04.2018 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 0 1 0
184008 24.03.2018 20th Torbole Europe Meeting Lago di Garda Evr 10 63 4 415
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 524
171302 22.04.2017 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 3 1 872
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 7 5 685
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 2 8 619
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 5 4 601
171310 10.06.2017 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 1 3 012
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 406
171210 26.06.2017 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 406
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 2 8 505
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 4 3 111
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 3 5 2 109
171714 02.09.2017 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 3 2 637
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Evr 2 3 1 248
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 5 11 782
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Evr 3 1 3 994
174286 14.10.2017 Trichter regatta Großer Brombachsee Evr 8 3 9 720
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 4 1 180
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 742
161302 23.04.2016 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 3 1 734
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Evr 7 6 5 796
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 3 5 165
161307 21.05.2016 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 6 678
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 2 12 336
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 406
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 1 2 812
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 6 5 600
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Evr 4 1 4 721
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 7 2 393
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 11 2 204
161715 03.09.2016 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 1 3 541
161504 17.09.2016 Švestková regata Jesenice Evr 3 3 2 109
161625 01.10.2016 Podzimní regata Václava Vacka 20. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 263
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko NJ 12 4 9 332
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 3 1 287
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 2 2 637
151303 25.04.2015 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 1 5 481
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 8 5 106
151306 23.05.2015 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 3 1 206
151308 30.05.2015 Krajský přebor Bezdrev Evr 4 1 4 404
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 7 14 2 216
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 4 6 932
152010 26.06.2015 45 let Evrop v Čechách – 2015 Velké Dářko Evr 1 2 976
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Evr 7 15 2 711
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Evr 3 2 1 935
151622 12.09.2015 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Kaj 2 10 554
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Evr 3 4 1 935
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 3 14 711
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 6 891

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ