Patrik Ščerba

 Zpět

Datum narození: 1993
Adresa Česká 1974/22
Krnov
794 01
Telefon 776129900
E-mail patrik.scerba@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí 0939 18.03.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 326406 Velikost: XL Skupina: LS Brno 24.2.2018
0473 16.03.2013 - 24.02.2023
Trenér 3. třídy
jazyk: AJ
0397 03.04.2016 - 03.04.2026
Člen ČSJ s licencí: TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
ověřená licence domácího klubu
2405-0118 01.01.2018 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192201 20.04.2019 Jarní závod - mem. M. Kouřila Chomoutovské jezero Fin 3 2 2 524
191703 13.04.2019 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 11 3 203
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 29 311
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 12 1 212
182210 20.10.2018 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 4 554
184132 13.10.2018 Pohár Slovana Senec Fin 4 4 2 452
182211 22.09.2018 Podzimní závod chomoutov Fin 2 3 1 156
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Fin 12 7 4 438
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin 1 2 800
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 8 9 051
187014 25.08.2018 Rofi Pokal Attersee Fin 7 8 5 106
182174 18.08.2018 Finnlandia Cup jedovnice Fin 1 2 703
182142 11.08.2018 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 5 541
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 4 2 312
182205 30.06.2018 Červnový závod Chomoutov Fin 4 11 404
182406 02.06.2018 Bobova regata Petrův rybník - Krnov Fin 3 6 504
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171701 01.04.2017 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 6 1 805
171702 08.04.2017 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 11 2 814
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Fin 3 7 1 005
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 5 7 257
172404 20.05.2017 Hornický kahan Žermanice Fin 3 2 1 734
172405 27.05.2017 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 1 1 600
172406 03.06.2017 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 4 804
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko Fin 1 2 703
171106 17.06.2017 Cena CERE Nechranice Fin 7 12 1 940
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 4 1 3 784
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 1 4 221
172140 15.07.2017 Prázdninovej rejs Brněnská přehrada Fin 1 7 370
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 3 18 440
172414 19.08.2017 Olešná regata Petrův rybník Fin 0 0 0
174274 26.08.2017 Finn Trophy Attersee Fin 7 6 6 832
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 7 14 1 940
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin 12 9 6 324
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Fin 12 4 9 600
171721 07.10.2017 Baban Cup Máchovo jezero Fin 7 8 2 618
174292 14.10.2017 Pohár Slovana Senec Fin 4 9 1 702
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Fin 3 1 3 303
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 11 1 665
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 34 172
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162201 16.04.2016 Jarní závod Chomoutov Fin 2 4 804
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Fin 8 24 808
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 3 1 2 637
162408 04.06.2016 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 3 1 331
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko Fin 3 3 1 407
162411 18.06.2016 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 1 3 784
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 20 1 940
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 3 3 1 734
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Fin 1 2 578
162140 13.08.2016 Finlandia Cup Jedovnice Fin 1 4 578
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 16 957
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice Fin 3 3 1 581
162422 10.09.2016 Závod Finařských nadějí před MMČR 2016 Petrův Rybník Fin 1 6 168
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 12 6 484
164315 15.10.2016 Pohár Slovana Senec Fin 4 8 1 496
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 11 1 665
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 28 317
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152201 18.04.2015 Jarní závod Chomoutov Fin 2 3 938
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Fin 7 10 3 368
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 1 1 406
152408 06.06.2015 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 2 1 406
152203 20.06.2015 Červnový závod Chomoutov Fin 4 4 1 996
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 20 2 039
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 3 2 2 263
152156 25.07.2015 Finlandia Cup jedovnice Fin 1 4 402
152417 22.08.2015 Olešná regata Olešná Fin 4 2 2 812
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin 12 14 6 134
152206 12.09.2015 Burčáková regata Chomoutov Fin 3 2 2 838
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Fin 7 11 2 030
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Fin 3 3 1 407
152209 10.10.2015 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 10 202
154297 17.10.2015 Pohár Slovana SENEC,SLOVENSKO Fin 4 4 2 452
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 11 1 527
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 3 1 192
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142401 05.04.2014 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Fin 1 3 402
141708 12.04.2014 Pohár Haas-Soon Máchovo jezero Fin 4 6 2 951
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 1 1 758
142406 07.06.2014 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 1 1 892
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Fin 3 1 3 166
142203 21.06.2014 Červnový závod Chomoutov Fin 4 5 1 425
142408 05.07.2014 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 2 3 017
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 3 6 969
142411 09.08.2014 Beskydská regata Žermanice Fin 5 4 2 495
142413 23.08.2014 Olešná regata Olešná Fin 3 2 1 734
141115 28.08.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Fin 6 13 2 785
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Fin 4 3 3 611
144295 18.10.2014 Pohár Slovana SENEC,SLOVENSKO Fin 3 2 3 236
141348 08.11.2014 Evropa Cup Bezdrev Evr 1 23 171
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132402 20.04.2013 Cena Olešné Olešná Fin 2 4 554
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Fin 5 20 1 236
132404 25.05.2013 Hornický kahan Žermanice Fin 2 4 804
132405 01.06.2013 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 3 6 969
132406 08.06.2013 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 2 1 600
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko Fin 2 3 1 156
132203 22.06.2013 Červnový závod Chomoutov Fin 4 5 1 774
132408 06.07.2013 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 3 2 496
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 3 8 456
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 4 1 032
137012 01.08.2013 MČR Lipno Fin 6 23 1 547
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Fin 3 4 1 206
132208 14.09.2013 Burčáková regata Chomoutov Fin 3 7 303
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Fin 4 15 621
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín Fin 2 3 804
132209 12.10.2013 O kuře na rožni Chomoutov Fin 1 3 527
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 8 811
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Evr 3 10 741
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 34 642
122405 02.06.2012 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 4 3 1 291
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 26 554
122408 07.07.2012 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 8 404
122417 10.07.2012 Open Week Harta Slezská Harta Evr 1 7 297
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 21 202
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Evr 5 15 901
122412 25.08.2012 Olešná regata Olešná Evr 2 6 452
122413 09.09.2012 Hornická regata Žermanice 420 2 5 360
122210 15.09.2012 Burčáková regata Chomoutov Evr 2 4 554
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 34 1 394
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr 3 15 802
122211 13.10.2012 O kuře na rožni Chomoutov Evr 2 5 360
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 10 0
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112201 16.04.2011 Jarní závod Chomoutov Evr 3 6 831
112402 23.04.2011 Pohár Olešné Olešná Evr 2 4 804
112407 25.06.2011 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 4 4 792
112420 12.07.2011 Open Week Harta Slezská Harta Evr 1 6 101
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 14 467
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Evr 5 9 1 614
112411 27.08.2011 Olešná regata Olešná Evr 2 6 202
112412 10.09.2011 Hornická regata Žermanice Evr 2 7 318
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr 3 22 707
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 44 991
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102402 24.04.2010 Pohár Olešné Olešná Evr 2 6 646
102103 01.05.2010 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 12 902
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr 4 38 846
102406 29.05.2010 Hornický kahan ermanice Evr 4 6 1 608
102407 12.06.2010 Velká cena Ostravy Žermanice 420 4 4 1 108
102410 26.06.2010 Mladý vítr Žermanická přehrada 420 2 2 554
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 10 1 483
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 10 989
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice 420 5 6 1 385
102414 21.08.2010 Olešná regata Olešná Evr 2 2 554
102415 11.09.2010 Hornická regata ermanice 420 3 1 2 400
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Evr 3 18 564
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 40 1 081
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 39 163
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092402 25.04.2009 Pohár Olešné Olešná Evr 2 5 1 156
092107 02.05.2009 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 12 902
092406 23.05.2009 Mistrovství Moravy a Slezska Petrův rybník Evr 1 1 879
092407 30.05.2009 Hornický kahan Žermanice Evr 3 15 1 069
092408 06.06.2009 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 2 6 1 107
092410 20.06.2009 Pohár Radegastu Žermanice Evr 1 3 738
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 15 1 925
092420 04.07.2009 BERmuda CUP Slezská Harta Evr 1 1 946
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice Evr 5 10 1 781
092414 01.08.2009 Yacht-tenis regata Petrův rybník Pir 1 1 879
092415 22.08.2009 Olešná regata Olešná Evr 4 8 1 376
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Spl 6 13 1 595
092416 12.09.2009 Hornická regata Žermanice Evr 2 2 998
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Evr 3 18 879
094320 07.11.2009 Putovní pohár Evropa Senec Evr 5 17 1 065
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082401 12.04.2008 Jarní závod Hlučín Q 1 2 703
082402 26.04.2008 Pohár Olešné Olešná Q 3 8 1 497
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 27 1 367
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 33 661
082407 31.05.2008 Velká cena Ostravy ermanice Q 4 3 2 812
082409 14.06.2008 Bobova regata Petrův rybník Q 3 4 2 263
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 28 1 024
082007 05.07.2008 Bambusová Regata Velké Dářko Q 3 10 1 597
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Q 5 37 1 244
082415 02.08.2008 Yacht-tenis regata Petrův rybník Evr 2 2 1 290
082416 23.08.2008 Olešná regata Olešná Evr 2 2 1 600
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 28 2 219
082419 13.09.2008 IKAMONT Cup Hlučín Evr 2 1 2 202
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 47 606
082420 04.10.2008 Cena BorsodChem Hlučín Evr 3 9 1 407
082421 08.11.2008 Evropa cup Těrlicko Evr 1 16 359
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 32 1 313
072404 19.05.2007 Mistrovství Moravy a Slezska Petrův rybník Q 2 3 804
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 21 1 911
072407 02.06.2007 Velká cena Ostravy Žermanice Q 4 3 3 080
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 24 1 747
072007 07.07.2007 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 7 2 155
072010 09.07.2007 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 1 4 729
072120 14.07.2007 Pohár Jedovnic Velké Dářko Q 3 9 1 581
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 5 3 289
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 28 2 548
072209 22.09.2007 Moravský pohár II. Chomoutov Q 3 8 1 360
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 44 943
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062404 22.04.2006 Cena Olešné Olešná Q 3 2 3 166
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 36 1 404
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 16 2 452
062408 20.05.2006 Mistrovství Moravy a Slezka Petrův rybník Q 2 2 1 156
062306 27.05.2006 Mem. Jiřího Navrátila Bystřička Q 2 1 1 600
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 18 1 996
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Q 4 16 2 452
062116 08.07.2006 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 7 1 962
062119 15.07.2006 Pohár Mladých nadějí Jedovnice Q 2 1 3 156
062120 20.07.2006 Milen Cup Jedovnice Q 1 5 833
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Žermanice Q 5 13 2 776
062417 12.08.2006 Yacht-tenis regata Petrův rybník Q 1 1 703
062419 19.08.2006 Olešná regata Olešná Q 4 2 3 656
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 27 3 051
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 9 1 356
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 34 1 175
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 22 2 147
062211 23.09.2006 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 5 2 109
062424 07.10.2006 Cena BC MCHZ Hlučín Q 2 4 1 459
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052141 Závod mladých nadějí Jedovnice Q 2 2 2 494
052405 Cena Olešné Olešná Q 3 1 3 427
052421 Yacht-Tenis regata Petrův rybník Q 2 2 1 290
051806 MČR Rozkoš TR 6 6 2 412
052403 IKAMONT CUP Hlučín Q 2 3 1 248
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 20 2 341
052202 Květnová sokolská regata Tovačov Q 4 10 1 925
052212 Moravský pohár II. Chomoutov Q 0 0 0
052422 Olešná regata Olešná Q 2 5 804
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 31 2 765
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 36 1 009
052121 Milen Cup Jedovnice Q 1 18 308
052416 Bobova regata Petrův rybník Q 3 9 1 581
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 24 2 053
052411 Hornický kahan Žermanice Q 4 5 1 425
052426 Cena BC MCHZ Hlučín Q 2 5 1 156
052406 Ondrášova cena Olešná Q 2 7 595
052420 43.Beskydská regata Žermanice Q 5 15 1 433
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 38 552
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 33 236
042429 Burčáková regata Petrův rybník Q 1 1 578
042426 Olešná regata Olešná Q 1 1 1 055
042416 Velká cena Ostravy Žermanice Q 2 11 527
042406 Cena Olešné Olešná Q 3 15 802
042407 Ondrášova cena Olešná Q 1 7 335
042423 42. Beskydská regata Žermanice Q 5 22 1 574
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 49 785
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 36 1 320
042425 Bobova regata Petrův rybník Q 2 3 1 709
042203 Květnová sokolská regata Tovačov Q 4 6 2 406
042414 Baníkovská regata Žermanice Q 4 7 1 608
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 36 904
041808 MČR Rozkoš Q 6 58 1 344
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 9 1 937
042411 Májová regata II. Petrův rybník Q 1 4 101
042136 Závod mladých nadějí Jedovnice Q 2 8 1 350
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032203 Květnová sokolská regata štěrkovna Tovačov Q 3 9 1 053
032211 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 15 1 290
032303 Memoriál J.Navrátila KP Bystřička Q 4 5 1 774
032408 Hornický kahan I Žermanice Q 4 14 1 340
032407 Jarní regata II Petrův rybník Q 1 1 800
032404 Cena Olešné Olešná Q 3 16 456
032415 Přebor města Ostravy štěrkovna Hlučín Q 3 11 1 015
032413 Bobová regata Petrův rybník Q 1 1 1 180
032419 Mistrovství Moravy a Slezka Petrův rybník Q 1 1 800
032421 Yacht tenis regata Petrův rybník Q 1 2 402
032420 41. Beskydská regata Žermanice Q 4 31 615
032424 Burčáková regata II Petrův rybník Q 1 1 800
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 47 476
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 60 854
031809 TR Q Rozkoš TR 4 12 404
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 50 538
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 62 505
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021808 Mistrovství ČR 2002 Rozkoš Q 6 63 606
022301 Memoriál J. Navrátila + KP (přebor ZL kr Bystřička Q 4 6 1 457
022304 Mistrovství Valašska Bystřička Q 2 5 887
022405 Jarní regata Petrův rybník Q 1 2 402
022411 Bobova regata Petrův rybník Q 1 5 305
022408 Hornický kahan + KP II (přebor MS kraje) Žermanice Q 4 17 852
022424 Burčáková regata Petrův rybník Q 1 2 754
022420 Yacht-tenis-regata Petrův rybník Q 1 1 1 055
022425 Optimistický vánek Těrlicko Q 3 19 0
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182402 21.04.2018 Cena Olešné Olešná Fin-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
182418 01.08.2018 Indiánské klání petruv rybnik - krnov Evr-1,RsT-1,RsF-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179909 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 24 Soběšovice, Hotel Maják, Žermanická přeh R2, R3 Rozhodčí 1 1
172406 03.06.2017 Bobova regata Petrův rybník Fin-2 Rozhodčí 2 2
172420 26.07.2017 Hawaii race Petrův Rybník Q-2,RsF-1,Evr-1 Rozhodčí 1 1
172421 31.07.2017 Soustředění Olešná Olešná Q-1 Rozhodčí 1 1
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182406 02.06.2018 Bobova regata Petrův rybník - Krnov Fin-3M,Fin-2 Rozhodčí 2 2
182418 01.08.2018 Indiánské klání petruv rybnik - krnov Evr-1,RsT-1,RsF-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172420 26.07.2017 Hawaii race Petrův Rybník Q-2,RsF-1,Evr-1 Rozhodčí 2 6
172421 31.07.2017 Soustředění Olešná Olešná Q-1 Rozhodčí 1 6
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 3
172414 19.08.2017 Olešná regata Petrův rybník Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Fin-3M Rozhodčí 3 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Rozhodčí 6 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ