Michal Tichánek

 Zpět

Datum narození: 1993
Adresa F. Čejky 436
Frýdek-Místek
738 01
E-mail tichanekm@seznam.cz
Telefon 774379774
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Assistent HZS
Velikost: MSkupina: Olomouc 11.3.2017
0632 11.03.2017 - 11.03.2022
Trenér 3. třídy
jazyk: AJ
0398 03.04.2016 - 03.04.2026
Člen ČSJ s licencí: TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
ověřená licence domácího klubu
2405-0121 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 40 171
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 12 1 212
182421 06.10.2018 Hlučinská Regata I. Štěrkovna Hlučín FB 4 5 404
182416 15.09.2018 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín FB 0 0
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Evr 6 4 3 242
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 0 0
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Evr 2 2 998
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 13 3 539
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 36 0
182402 21.04.2018 Cena Olešné Olešná Evr 2 2 804
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 34 881
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 20 1 619
172405 27.05.2017 Velká cena Ostravy Žermanice FB 4 4 1 813
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko FB 1 8 149
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Evr 2 3 1 406
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 16 2 183
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta FB 3 5 741
172206 22.07.2017 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 12 303
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr 6 5 2 138
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 23 3 829
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín FB 3 4 594
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 15 606
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Evr 7 22 1 846
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 16 2 618
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 1 1 406
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Evr 6 4 2 412
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice FB 3 8 831
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 2 1 463
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152403 25.04.2015 Cena Olešné Olešná Evr 2 2 998
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 28 1 297
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 2 3 1 054
152203 20.06.2015 Červnový závod Chomoutov Evr 2 3 1 248
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 18 2 360
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta Evr 3 5 1 548
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Evr 6 7 2 412
152417 22.08.2015 Olešná regata Olešná FB 3 8 303
152419 05.09.2015 Hornická regata Žermanice FB 4 7 841
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 40 1 212
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín FB 3 6 504
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 1 1 669
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142402 26.04.2014 Cena Olešné Štěrkovna Hlučín Evr 2 1 1 406
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 25 886
142404 24.05.2014 Hornický kahan Žermanice Evr 2 6 728
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 4 4 1 108
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 9 564
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta Evr 3 6 1 310
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr 5 10 1 075
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr 6 27 1 282
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132402 20.04.2013 Cena Olešné Olešná Evr 2 2 554
132408 06.07.2013 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Evr 2 1 1 600
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 3 10 1 206
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Evr 3 9 879
132413 07.09.2013 Hornická regata Žermanice Evr 2 5 494
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 28 1 332
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr 3 6 1 206
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 28 267
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Evr 3 9 879
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 33 694
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice Evr 3 16 527
122405 02.06.2012 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 4 2 1 996
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 29 459
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 12 688
122412 25.08.2012 Olešná regata Olešná Evr 2 3 1 054
122413 09.09.2012 Hornická regata Žermanice Evr 2 3 804
122210 15.09.2012 Burčáková regata Chomoutov Evr 2 5 360
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 32 1 552
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr 3 11 1 206
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112201 16.04.2011 Jarní závod Chomoutov Evr 3 4 1 360
112402 23.04.2011 Pohár Olešné Olešná Evr 2 2 1 406
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 24 1 457
112404 28.05.2011 Hornický kahan Žermanice Evr 3 9 969
112405 04.06.2011 Pohár Radegastu Žermanice Evr 1 1 0
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 12 831
112407 25.06.2011 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 4 2 1 996
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 13 532
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Evr 5 13 816
112411 27.08.2011 Olešná regata Olešná Evr 2 5 360
112412 10.09.2011 Hornická regata Žermanice Evr 2 3 1 054
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr 3 25 541
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 48 764
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102402 24.04.2010 Pohár Olešné Olešná Evr 2 5 804
102103 01.05.2010 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 17 448
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr 4 28 1 376
102406 29.05.2010 Hornický kahan ermanice Evr 4 8 1 108
102407 12.06.2010 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 3 15 541
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 24 1 247
102411 10.07.2010 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 11 411
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice Evr 5 9 1 754
102414 21.08.2010 Olešná regata Olešná Evr 2 1 1 156
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Evr 3 13 988
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 38 1 215
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 31 263
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092402 25.04.2009 Pohár Olešné Olešná Evr 2 7 864
092107 02.05.2009 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 7 1 604
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr 4 34 729
092406 23.05.2009 Mistrovství Moravy a Slezska Petrův rybník Evr 1 2 578
092407 30.05.2009 Hornický kahan Žermanice Evr 3 22 570
092408 06.06.2009 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 2 7 973
092410 20.06.2009 Pohár Radegastu Žermanice Evr 1 8 312
092420 04.07.2009 BERmuda CUP Slezská Harta Evr 1 2 645
092411 11.07.2009 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 7 1 380
092412 18.07.2009 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Evr 2 3 1 054
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice Evr 5 6 2 891
092415 22.08.2009 Olešná regata Olešná Evr 4 5 2 193
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082402 26.04.2008 Pohár Olešné Olešná Q 3 4 2 400
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 20 1 888
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 22 1 014
082407 31.05.2008 Velká cena Ostravy ermanice Q 4 1 4 721
082409 14.06.2008 Bobova regata Petrův rybník Q 3 17 377
082007 05.07.2008 Bambusová Regata Velké Dářko Q 3 1 4 597
082008 09.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 2 1 2 998
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Q 5 11 3 878
082415 02.08.2008 Yacht-tenis regata Petrův rybník Evr 2 6 336
082416 23.08.2008 Olešná regata Olešná Q 2 1 2 430
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 10 4 902
082419 13.09.2008 IKAMONT Cup Hlučín Q 2 2 1 683
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072401 14.04.2007 Jarní závod Hlučín Q 1 1 1 004
072402 21.04.2007 Cena Olešné Olešná Q 3 2 2 637
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 10 3 334
072404 19.05.2007 Mistrovství Moravy a Slezska Petrův rybník Q 2 1 1 758
072407 02.06.2007 Velká cena Ostravy Žermanice Q 4 1 4 989
072409 16.06.2007 Pohár Radegastu Žermanice Q 3 1 4 330
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 12 2 951
072007 07.07.2007 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 10 1 690
072010 09.07.2007 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 1 9 377
072120 14.07.2007 Pohár Jedovnic Velké Dářko Q 3 5 2 347
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Q 5 12 4 071
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 5 3 289
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 16 4 006
072209 22.09.2007 Moravský pohár II. Chomoutov Q 3 2 3 166
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 18 2 496
072422 06.10.2007 Cena BCMCHZ Hlučín Q 2 2 1 952
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062404 22.04.2006 Cena Olešné Olešná Q 3 8 1 360
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 34 1 503
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 32 1 247
062413 17.06.2006 Pohár Radegastu Žermanice Q 1 12 402
062414 24.06.2006 Mladý vítr Těrlicko Q 2 2 1 290
062116 08.07.2006 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 9 1 634
062119 15.07.2006 Pohár Mladých nadějí Jedovnice Q 2 4 1 952
062120 20.07.2006 Milen Cup Jedovnice Q 1 11 491
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 2 2 360
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Žermanice Q 5 14 2 615
062419 19.08.2006 Olešná regata Olešná Q 4 3 2 951
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 23 3 469
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 9 1 356
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 18 2 280
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 20 2 312
062211 23.09.2006 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 6 1 872
062424 07.10.2006 Cena BC MCHZ Hlučín Q 2 5 1 265
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052141 Závod mladých nadějí Jedovnice Q 2 3 2 142
052405 Cena Olešné Olešná Q 3 2 2 524
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Q 2 13 1 062
051806 MČR Rozkoš TR 6 6 2 412
052403 IKAMONT CUP Hlučín Q 2 2 1 600
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 29 1 696
052202 Květnová sokolská regata Tovačov Q 4 4 3 517
052212 Moravský pohár II. Chomoutov Q 0 0 0
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 23 1 787
052121 Milen Cup Jedovnice Q 1 4 961
052416 Bobova regata Petrův rybník Q 3 7 1 908
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 41 1 122
052411 Hornický kahan Žermanice Q 4 4 1 813
052425 Hornická regata Žermanice Q 2 4 804
052426 Cena BC MCHZ Hlučín Q 2 6 998
052406 Ondrášova cena Olešná Q 2 3 1 331
052418 Mladý vítr Těrlicko Q 3 8 1 206
052420 43.Beskydská regata Žermanice Q 5 11 2 107
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 27 1 576
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 33 736
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 37 186
042426 Olešná regata Olešná Q 1 2 754
042416 Velká cena Ostravy Žermanice Q 2 9 702
042406 Cena Olešné Olešná Q 3 11 1 206
042407 Ondrášova cena Olešná Q 1 6 402
042422 Mistr. Slezka + KP Pirát Petrův rybník Q 2 1 2 008
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 45 932
042421 Mladý vítr Těrlicko Q 3 7 1 206
042432 Cena BC Chem Hlučín Q 1 4 578
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 48 820
042425 Bobova regata Petrův rybník Q 2 2 2 061
042203 Květnová sokolská regata Tovačov Q 4 7 2 139
042414 Baníkovská regata Žermanice Q 4 9 1 172
041808 MČR Rozkoš Q 6 55 1 483
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 9 1 937
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 44 760
042211 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 8 1 734
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032203 Květnová sokolská regata štěrkovna Tovačov Q 3 10 915
032211 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 14 1 380
032303 Memoriál J.Navrátila KP Bystřička Q 4 3 2 661
032408 Hornický kahan I Žermanice Q 4 17 1 003
032404 Cena Olešné Olešná Q 3 9 1 206
032403 Ondrášova cena Olešná Q 2 1 1 758
032418 Mladý vítr Těrlicko Q 1 1 475
032415 Přebor města Ostravy štěrkovna Hlučín Q 3 8 1 430
032413 Bobová regata Petrův rybník Q 1 2 879
032422 Olešná regata Olešná Q 2 3 938
032426 Cena BC Chem štěrkovna Hlučín Q 2 7 864
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 38 2 045
031809 TR Q Rozkoš TR 4 12 404
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 45 721
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022204 Memoriál M. Hanzlíka + KP II (přebor OC Chomoutov Q 2 8 479
022301 Memoriál J. Navrátila + KP (přebor ZL kr Bystřička Q 4 5 1 774
022304 Mistrovství Valašska Bystřička Q 2 2 1 683
022404 Cena Olešné Olešná Q 3 13 400
022403 Ondrášova cena Olešná Q 1 4 277
022411 Bobova regata Petrův rybník Q 1 3 527
022408 Hornický kahan + KP II (přebor MS kraje) Žermanice Q 4 21 485
022416 Mladý vítr Těrlicko Q 3 11 945
022414 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 1 8 312
022424 Burčáková regata Petrův rybník Q 1 3 578
022421 Olešná regata Olešná Q 2 10 430
022420 Yacht-tenis-regata Petrův rybník Q 1 4 453
022425 Optimistický vánek Těrlicko Q 3 11 945
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172406 03.06.2017 Bobova regata Petrův rybník Fin-2 Rozhodčí 2 2
172421 31.07.2017 Soustředění Olešná Olešná Q-1 Rozhodčí 1 6
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ