Jakub Rozsypal

 Zpět

Datum narození: 1990
Adresa Čapky Drahlovského 70/17
Olomouc-Chomoutov
783 35
E-mail jakub.rozsypal@seznam.cz
Telefon 702210832
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
0796 09.03.2013 - 31.12.2020
Krajský náčelník HZS
VMP: 314367Velikost: LSkupina: Olomouc 11.3.2017
0440 01.01.2012 - 11.03.2022
Trenér 3. třídy
0273 01.05.2011 - 01.05.2021
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Olomouc z.s.
ověřená licence domácího klubu
2203-0164 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Fin 3 2 2 637
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice FB 4 3 1 876
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta FB 3 2 1 734
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152406 23.05.2015 Hornický kahan Žermanice FB 3 1 2 838
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta FB 2 1 2 202
152417 22.08.2015 Olešná regata Olešná FB 3 4 1 206
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín FB 3 4 1 032
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 31 178
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142404 24.05.2014 Hornický kahan Žermanice FB 4 2 2 812
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice FB 2 1 2 202
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko FB 2 2 1 406
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta FB 3 2 2 263
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 25 538
142413 23.08.2014 Olešná regata Olešná FB 3 2 1 734
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 6 3 611
132405 01.06.2013 Velká cena Ostravy Žermanice 420 2 2 804
132408 06.07.2013 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Evr 2 3 646
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 3 11 1 082
132204 27.07.2013 Modrá stuha Plumlova Mohelnice - Moravičany Evr 4 19 578
132413 07.09.2013 Hornická regata Žermanice 420 2 1 1 600
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 37 606
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 37 123
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122301 07.04.2012 Jarní rozcvička JNS. Otrokovice Evr 2 2 1 406
122201 14.04.2012 Jarní závod Chomoutov Evr 2 2 1 156
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Evr 3 2 2 838
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 20 1 564
121715 11.05.2012 RODOP Melges Tour I. Lipno M24 2 3 452
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice Evr 3 2 3 236
121315 09.06.2012 Compotech Cup Lipno De1 4 2 2 812
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 14 1 092
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 1 2 846
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Evr 5 10 1 781
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 7 2 471
122412 25.08.2012 Olešná regata Olešná Fin 1 3 624
122210 15.09.2012 Burčáková regata Chomoutov Evr 2 2 1 156
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 6 5 914
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr 3 1 4 330
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 11 833
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 8 198
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112301 10.04.2011 Jarní rozcvička JNS Otrokovice Evr 2 1 2 008
112201 16.04.2011 Jarní závod Chomoutov Evr 3 1 3 166
112104 30.04.2011 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 3 2 109
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 6 3 865
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 21 1 189
112404 28.05.2011 Hornický kahan Žermanice Evr 3 3 2 400
112204 25.06.2011 Červnový závod Chomoutov Fin 2 3 1 054
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 2 5 425
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 2 2 157
112205 30.07.2011 Modrá stuha Plumlova Mohelnici – Moravičanech Evr 4 3 3 700
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Evr 5 2 4 880
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 9 2 763
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr 3 10 1 734
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 16 3 627
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 8 1 663
112308 12.11.2011 EVROPA Cup Evr 1 1 1 578
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
107001 27.03.2010 Závod Garda Garda - ITA Evr 5 59 2 712
102301 10.04.2010 Jarní rozcvička JNS. Otrokovice Evr 2 1 2 285
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Evr 3 4 2 263
102103 01.05.2010 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 3 2 708
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr 4 17 2 243
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 6 3 257
102407 12.06.2010 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 3 7 1 534
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 13 2 399
104201 24.06.2010 Kieler Woche Kiel - Německo Evr 5 44 2 199
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 8 3 156
102411 10.07.2010 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 3 1 540
103127 23.07.2010 World Championship 2010 Arkosünd, Švédsko Evr 12 70 2 636
104001 20.08.2010 Velká cena Slovenska Králová - SVK Evr 3 1 3 427
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 4 4 016
102209 18.09.2010 Burčáková regata Chomoutov Evr 2 1 1 156
112209 18.09.2010 Tvarůžková regata Mohelnice Evr 2 1 1 156
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Evr 3 2 3 427
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 13 4 010
102210 23.10.2010 Kuře na rožni Chomoutov Fin 2 1 1 600
102203 28.10.2010 Olomoucká regata Chomoutov Evr 2 1 1 600
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 6 976
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094217 04.04.2009 11° TORBOLE EUROPE MEETING Lago di Garda Evr 5 34 3 417
092201 18.04.2009 Jarní závod Chomoutov Fin 4 3 2 951
092107 02.05.2009 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 1 4 139
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr 4 3 4 947
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 2 4 989
092407 30.05.2009 Hornický kahan Žermanice Evr 3 6 2 263
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 4 8 2 918
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 9 2 812
093116 24.07.2009 International Europeclass world champion Brest, Francie Evr 12 46 4 881
094001 07.08.2009 Velká cena Slovenska - MMSR Liptovská Mara Evr 6 12 2 621
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 6 3 141
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 2 5 220
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 5 3 200
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 5 6 445
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Evr 3 2 3 741
094313 16.10.2009 Puchar Rybnika-Interpohár Rybnik PL Evr 5 1 6 075
094320 07.11.2009 Putovní pohár Evropa Senec Evr 5 9 2 446
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084227 15.03.2008 Europe Meeting Garda - Torbole Evr 5 70 2 116
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 5 4 221
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 3 4 570
082405 24.05.2008 Hornický kahan ermanice Evr 3 2 3 303
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Evr 4 9 2 034
082118 21.06.2008 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Fin 4 5 989
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 2 5 473
082412 05.07.2008 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 2 3 303
082205 19.07.2008 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 3 3 784
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Evr 5 4 4 484
083130 31.08.2008 MEJ_EVROPA_M ITA Evr 8 47 2 987
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 15 456
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Evr 4 3 3 611
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 1 10 639
082420 04.10.2008 Cena BorsodChem Hlučín Evr 3 2 3 367
084308 17.10.2008 Puchar Rybnika Rybnik Evr 5 1 7 218
084318 25.10.2008 Posledný vietor Senec Evr 3 1 3 831
082421 08.11.2008 Evropa cup Těrlicko Evr 1 6 785
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
077005 05.04.2007 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 1 1 331
074214 13.04.2007 Puchar Elektrowni Rybnik Rybnik - Polsko Evr 3 5 1 548
074003 28.04.2007 Mistrovství Rakouska Neusiedler see Evr 6 5 606
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 8 3 365
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 13 1 798
072406 26.05.2007 Hornický kahan Žermanice Evr 3 4 2 333
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 12 998
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 5 3 833
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Evr 5 1 7 580
074001 03.08.2007 Mistrovství SR Orava - SVK Evr 5 2 4 880
074250 07.08.2007 Letná Bobria regata Liptovská Mara Evr 3 2 3 524
073139 11.08.2007 MEJ EVROPA-M Bisscarosse-Francie Evr 8 39 3 216
072206 25.08.2007 Prázdninová regata Chomoutov Fin 4 4 2 452
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 4 4 404
074253 08.09.2007 Puchar Beskidow - Interpuchar Žywiec - Polsko Evr 5 2 4 396
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 4 3 285
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 8 4 927
072422 06.10.2007 Cena BCMCHZ Hlučín Evr 3 6 1 660
072212 13.10.2007 Evropa Cup Chomoutov Evr 2 4 1 892
074276 20.10.2007 Inter Puchar, Rybnik Rybnik, Polsko Evr 5 4 3 375
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062201 15.04.2006 Jarní regata Chomoutov Evr 2 2 554
062102 22.04.2006 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 3 1 206
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 9 1 634
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 18 2 144
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 18 1 702
062203 27.05.2006 Olomoucká regata Chomoutov Evr 2 1 1 406
062411 03.06.2006 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 3 2 2 637
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 19 1 740
062414 24.06.2006 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 4 2 025
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 17 2 171
063141 08.07.2006 Sustredenie 2006 Liptovská Mara - Slovensko Evr 4 3 2 661
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 3 4 284
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Žermanice Evr 5 1 6 657
063121 04.08.2006 Mistrovství Slovenska Orava - Slovensko Evr 6 4 4 376
063140 07.08.2006 Mezinárodní mistrovství Slovenska Liptovská Mara - Slovensko Evr 6 4 4 050
063155 09.09.2006 Puchar Beskidow Tresna Evr 4 3 2 108
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 11 2 364
062211 23.09.2006 Moravský pohár II Chomoutov Evr 1 1 879
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 21 2 649
062424 07.10.2006 Cena BC MCHZ Hlučín Evr 3 3 2 637
063156 13.10.2006 Puchar Rybnika - Interpuchar Rybnik - Polsko Evr 4 4 2 452
062208 21.10.2006 Burčáková regata II Chomoutov Evr 2 4 1 459
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052413 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 1 2 879
052203 Olomoucká regata Chomoutov Evr 2 1 1 600
051328 Mistrovství ČR Lipno Evr 6 18 2 814
052401 Jarní šplouch Rybnik, PL Evr 1 2 499
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Evr 4 15 1 360
052109 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 5 33 1 178
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 15 3 119
053302 Puchar Beskidow-Interpohár Zarzecze- Polsko Evr 5 2 4 396
052422 Olešná regata Olešná Evr 3 2 2 928
052213 O kuře na rožni Chomoutov Evr 2 1 2 202
052416 Bobova regata Petrův rybník Evr 2 3 1 248
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 7 1 604
052201 Jarní regata Chomoutov Evr 2 1 1 406
052426 Cena BC MCHZ Hlučín Evr 3 4 2 582
052418 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 6 1 581
052420 43.Beskydská regata Žermanice Evr 4 7 2 312
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 24 1 534
051307 Cena Šumavy Lipno Evr 4 17 1 208
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Evr 4 15 1 488
053367 MMSR Europa Liptovská Mara Evr 5 2 5 020
053358 Puchar Ribnika - Cadet Central European Rybnik Evr 5 3 4 396
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 24 1 151
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 17 524
042104 Jarní zahajovací závod Brno Q 2 3 1 054
042406 Cena Olešné Olešná Q 3 13 988
042407 Ondrášova cena Olešná Q 1 2 879
042423 42. Beskydská regata Žermanice Evr 5 8 2 495
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 35 1 369
042421 Mladý vítr Těrlicko Q 3 6 1 407
042209 Burčáková regata II. Chomoutov Evr 2 1 1 892
042208 Veřejný závod Chomoutov Evr 2 3 1 054
042432 Cena BC Chem Hlučín Evr 3 10 831
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 17 2 624
042133 MČR Nové Mlýny Evr 6 49 606
042425 Bobova regata Petrův rybník Evr 1 1 800
043431 Kľuč Kráľovej Kráľová Q 6 33 1 172
042207 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 10 1 425
042203 Květnová sokolská regata Tovačov Q 4 4 3 111
041808 MČR Rozkoš Q 6 49 1 784
042115 Brněnský závod Brno Q 3 13 864
042206 Prázdninová regata Chomoutov Evr 1 1 578
042213 O kuře na rožni Chomoutov Evr 2 3 1 331
042204 Putovní pohár Plumlova Plumlov Q 2 3 1 054
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 37 1 061
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032201 Jarní regata I Chomoutov Q 1 3 323
032203 Květnová sokolská regata štěrkovna Tovačov Q 3 8 1 206
032204 Putovní pohár Plumlova Plumlov Q 4 8 792
032208 Burčáková regata I Chomoutov Q 1 1 1 305
032211 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 11 1 694
032212 O kuře na rožni Chomoutov Q 1 2 703
032310 Poslední Réčko Štěrkoviště Otrokovice Q 1 1 1 004
032408 Hornický kahan I Žermanice Q 4 13 1 469
032418 Mladý vítr Těrlicko Q 1 1 475
032415 Přebor města Ostravy štěrkovna Hlučín Q 3 10 1 139
032422 Olešná regata Olešná Q 2 1 1 892
032420 41. Beskydská regata Žermanice Q 4 24 1 059
033449 Mistrovství Slovenska Králová Q 6 36 1 356
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 46 1 547
031809 TR Q Rozkoš TR 4 10 721
032102 Putovní pohár Brněnská přehrada Q 2 1 1 600
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 53 846
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022115 Přebor města Brna Brněnská přehrada Q 2 1 1 758
022201 Jarní závod Chomoutov Q 1 2 499
022203 Putovní pohár Plumlova Plumlov Q 3 9 1 206
022202 Květnová sokolská regata + KP (přebor OC štěrkovna Tovačov Q 4 8 957
022204 Memoriál M. Hanzlíka + KP II (přebor OC Chomoutov Q 2 2 1 683
022208 Podzimní závod Chomoutov Q 1 1 946
022411 Bobova regata Petrův rybník Q 1 1 1 004
022413 Pohár Radegastu Žermanice Q 3 8 1 285
022421 Olešná regata Olešná Q 2 5 1 032
022419 40. Beskydská regata Žermanice Q 5 47 1 175
022426 Cena BC CHEM štěrkovna Hlučín Q 2 10 713
022425 Optimistický vánek Těrlicko Q 3 10 1 069
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182201 07.04.2018 Jarní závod Chomoutov Fin-3M,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
182205 30.06.2018 Červnový závod Chomoutov Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-1 Rozhodčí 4 4
182410 07.07.2018 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Slezská Harta OT-1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179909 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 24 Soběšovice, Hotel Maják, Žermanická přeh R2, R3 Rozhodčí 1 1
172410 08.07.2017 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Slezská Harta OT-1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
152203 20.06.2015 Červnový závod Chomoutov Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
142203 21.06.2014 Červnový závod Chomoutov Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Člen protestní komise 4 4
142422 08.07.2014 Open Week Slezská Harta Slezská Harta Evr-1,Lar-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142208 13.09.2014 Burčáková regata Chomoutov Fin-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139908 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 22 Tovačov R2,R3 Rozhodčí 1 1
132203 22.06.2013 Červnový závod Chomoutov Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
132417 09.07.2013 Open Week Harta Slezká Harta Evr-1,L47-1 Hlavní rozhodčí 1 2
132209 12.10.2013 O kuře na rožni Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
132213 26.10.2013 Konec sezóny Chmoutov Evr-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
122202 23.06.2012 Červnový závod Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
122408 07.07.2012 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin-4K,Evr-2,Q-2,420-1,Fb-1 Předseda protestní komise 4 6
122417 10.07.2012 Open Week Harta Slezská Harta Evr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119904 26.03.2011 Školení krajských rozhodčích KSJ 24 Těrlická přehrada R2,R3 Rozhodčí 1 1
112202 21.05.2011 Olomoucká regata Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-1 Předseda protestní komise 2 3
112408 09.07.2011 Modrá stuha Č.Těšína Těrlicko Fin-4K,Evr-2,Q-2,420-1 Hlavní rozhodčí 4 6
112420 12.07.2011 Open Week Harta Slezská Harta Evr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
112206 27.08.2011 Prázdninová regata Chomoutov Fin-2, Evr-2, Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182201 07.04.2018 Jarní závod Chomoutov Fin-3M,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 2
182205 30.06.2018 Červnový závod Chomoutov Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-1 Rozhodčí 4 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ