Vladimír Rozsypal

 Zpět

Datum narození: 1966
Adresa Čapky Drahlovského 70/17
Olomouc-Chomoutov
783 35
Telefon 607510637
E-mail rozsypal.v@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Disciplinární komise: Člen komise 01.01.2016 - 31.12.2020
Krajský rozhodčí
jazyk: RJ
0586 25.02.2017 - 31.12.2020
Národní rozhodčí-soudce
jazyk: RJ
0586 25.02.2017 - 31.12.2020
Krajský rozhodčí-na-vodě
jazyk: RJ
0586 25.02.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 314366Velikost: LSkupina: Olomouc 11.3.2017
0442 01.01.2012 - 11.03.2022
Trenér 3. třídy
0195 16.11.2003 - 01.05.2021
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Olomouc z.s.
ověřená licence domácího klubu
2203-0185 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice FB 4 3 1 876
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta FB 3 2 1 734
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
192201 20.04.2019 Jarní závod - mem. M. Kouřila Chomoutovské jezero Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
182202 12.05.2018 Májový Závod Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
181306 26.05.2018 MČR Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,De1-12mr Člen protestní komise 12 12
184013 02.06.2018 Trim Cup - PLM Liptovská Mara Q-4iz, L47, Kaj Předseda protestní komise 4 6
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P Člen protestní komise 7 7
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Evr-2,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Lar-2 Hlavní rozhodčí 4 6
182410 07.07.2018 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Slezská Harta OT-1 Rozhodčí 1 1
181126 13.07.2018 MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Umpire 12 12
184039 20.07.2018 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara L47-6ip, Lar-6ip, Vau-6ip, Q-6ip Předseda protestní komise 6 9
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Předseda protestní komise 7 11
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Člen protestní komise 12 12
181328 31.08.2018 MMČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Předseda protestní komise 12 18
181621 21.09.2018 MMČR FD Nechranice Fd-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
184100 06.10.2018 Jesenná regata VD Gabčikovo Lar-4iz,Q-4iz Předseda protestní komise 4 6
182210 20.10.2018 O kuře na rožni Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Umpire 12 12
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Hlavní rozhodčí 4 6
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q-7P,Spl-7P Předseda protestní komise 7 11
172202 13.05.2017 Májový závod Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
171306 27.05.2017 MČR - Compotech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Člen protestní komise 12 12
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Člen protestní komise 8 8
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,De1-7P,Tor-7P Člen protestní komise 12 12
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-2,Evr-3M,Fb-3M Hlavní rozhodčí 4 6
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Předseda protestní komise 6 9
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-12mr,Las-12mr,Evr-7P,Lar-7P Předseda protestní komise 12 18
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-12mr,De1-7P Předseda protestní komise 12 18
171618 08.09.2017 MMČR Nechranice Fd-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Umpire 12 12
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Umpire 12 12
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc-12mr,Nj-7P Člen protestní komise 12 12
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc-12mr,Nj-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
162201 16.04.2016 Jarní závod Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Hlavní rozhodčí 7 11
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P Člen protestní komise 12 12
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Předseda protestní komise 6 9
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-12mr,Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Člen protestní komise 12 12
161612 09.09.2016 MMČR Nechranice Fd-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r-12mr,29r-7P Člen protestní komise 12 12
161114 01.10.2016 MCR - Skiffmania II. Nechranice Rs7-7P Člen protestní komise 7 7
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice L47-12mr,Las-12mr Předseda protestní komise 12 18
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Umpire 12 12
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Umpire 12 12
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr-1 Předseda protestní komise 1 2
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
152201 18.04.2015 Jarní závod Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
151404 25.04.2015 Prague Catamaran Regata 2015 Vltava - Praha Tor-7P Předseda protestní komise 7 11
151420 25.04.2015 Broker bussines regatta 2015 Vltava - Praha Tor-1 Předseda protestní komise 1 2
151307 23.05.2015 MČR - CompoTech Catamaran Open 2015 Lipno - Černá v Poš. CaO-12mr,CaO-7P Předseda protestní komise 12 18
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Las-7P,29r-3C,Evr-7P,L47-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151315 09.06.2015 MČR Lipno - Černá v Poš. Tor-12mr,Tor-7P Předseda protestní komise 12 18
151316 11.06.2015 ME Tornado 2015 Lipno - Černá v Poš. Tor-24me Rozhodčí 24 24
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P Rozhodčí 12 12
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Cad-7P,Fb-7P,420-7P,Fd-7P,29r-7P Člen protestní komise 12 12
152413 11.07.2015 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Slezská Harta Kaj-1 Hlavní rozhodčí 1 2
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Las-7P,Evr-7P,L47-7P,Spl-12mr,29r-7P Předseda protestní komise 12 18
151621 05.09.2015 MMČR Nechranice Fd-12mr,Fd-7P Hlavní rozhodčí 12 18
152206 12.09.2015 Burčáková regata Chomoutov Fin-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q-12mr Předseda protestní komise 12 18
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Fb-3M,Fb-2,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Las-3M,L47-2,Lar-3M,Q-2,Fb-1 Hlavní rozhodčí 3 5
152209 10.10.2015 O kuře na rožni Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TrQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
142201 19.04.2014 Jarní závod Chomoutov Fin-3M,Evr-3M,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
141111 24.05.2014 MČR - Comtech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-6mr,CaO-4P Předseda protestní komise 6 9
141317 07.06.2014 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Q-4P Člen protestní komise 4 4
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fin-3M,420-2,Fb-2,Q Hlavní rozhodčí 3 5
142203 21.06.2014 Červnový závod Chomoutov Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,29r-4P Člen protestní komise 4 4
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P,29r-4P Předseda protestní komise 6 9
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,Fb-3M,L47-2,Lar-2 Rozhodčí 4 4
142410 12.07.2014 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Slezská Harta Kaj-1,Pir-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip Předseda protestní komise 5 8
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-6mr,L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Spl-4P Člen protestní komise 6 6
141116 05.09.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-6mr,Tor-4P Předseda protestní komise 6 9
141625 12.09.2014 Mezinárodní mistrovství ČR Nechranice Fd-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
141627 13.09.2014 Cena YC Nechranice Nechranice Evr-4P,Lar-4P Hlavní rozhodčí 4 6
142416 04.10.2014 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
142210 11.10.2014 O kuře na rožni Chomoutov Fin-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
142211 25.10.2014 Konec sezóny Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
141129 01.11.2014 MČR TMR 420 Vltava Tmr-6mr,Tmr-4P Umpire 6 6
141131 08.11.2014 MČR Praha - Vltava TrQ-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
132201 13.04.2013 Jarní závod Chomoutov Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 3 5
131404 20.04.2013 Prague Catamaran Speed Regatta 2013 Vltava Tor-5mz,Tor-4P Předseda protestní komise 5 8
131405 20.04.2013 Broker Regatta 2013 Vltava - Praha Tor-1 Předseda protestní komise 1 2
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Fin-5mz,Fin-4P,Las-5mz,De1-5mz,Las-4P,Lar-5mz,Lar-4P,Evr-5mz,Evr-4P,De1-4P Člen protestní komise 5 5
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr-4P,Q-4P,Spl-3C Předseda protestní komise 4 6
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko Fb-4K,Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
132203 22.06.2013 Červnový závod Chomoutov Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Spl-4P,Fb-4K Člen protestní komise 4 4
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-6mr Člen protestní komise 6 6
132417 09.07.2013 Open Week Harta Slezká Harta Evr-1,L47-1 Rozhodčí 1 1
132410 13.07.2013 Bermuda Cup-O pohár Slezské Harty Slezská Harta Kaj-1, Pir-1 Hlavní rozhodčí 1 2
137012 01.08.2013 MČR Lipno Fin-6mr Předseda protestní komise 6 9
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Fin-4P,Q-4P Člen protestní komise 4 4
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice Evr-4P,Lar-4P,Spl-4P,Fd-3C, Rozhodčí 4 4
131122 05.10.2013 Jestřábí Cup 2013 + CATAMARAN OPEN Lipno - Černá v Pošumaví CaO-4P,Tor-4P Předseda protestní komise 4 6
132209 12.10.2013 O kuře na rožni Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TMR-6mr Umpire 6 6
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ-6mr,TRQ-4P Umpire 6 6
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
122201 14.04.2012 Jarní závod Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Předseda protestní komise 4 6
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P Předseda protestní komise 4 6
121315 09.06.2012 Compotech Cup Lipno De1-4P Člen protestní komise 4 4
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P Člen protestní komise 4 4
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 3 5
122123 21.06.2012 Mistrovství ČR Vranovská přehrada Kaj-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-3C,Fb-4K Člen protestní komise 4 4
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-4P,Fd-4P Člen protestní komise 6 6
122410 14.07.2012 Bermuda Cup-O pohár černé perly Slezská Harta Fin-1,Kaj-1,Pir-1 Hlavní rozhodčí 1 2
123134 30.07.2012 MEJ_PIR Lipno nad Vltavou Pir-8me Člen protestní komise 8 8
122207 11.08.2012 Tovačovskéma zátokama, Veteran Cup Tovačov Q-4K,Fd-3C,Vau-3R Hlavní rozhodčí 4 6
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Fin-6mr,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Člen protestní komise 6 6
121621 07.09.2012 MČR Nechranice Fd-6mr Předseda protestní komise 6 9
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Evr-4P,Lar-4P Předseda protestní komise 4 6
122210 15.09.2012 Burčáková regata Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fb-6mr,L47-6mr,Las-6mr Člen protestní komise 6 6
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Q-4K,Lar-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fin-2,Q-2,420-1,Fb-1 Hlavní rozhodčí 4 6
122211 13.10.2012 O kuře na rožni Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Umpire 6 6
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TrQ-6mr Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
119904 26.03.2011 Školení krajských rozhodčích KSJ 24 Těrlická přehrada R2,R3 Rozhodčí 1 1
112201 16.04.2011 Jarní závod Chomoutov Fin-4K,Evr-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
112104 30.04.2011 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Las-3M Předseda protestní komise 3 5
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr-4P,Fin-4P,Q-4P Člen protestní komise 4 4
112202 21.05.2011 Olomoucká regata Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Člen protestní komise 4 4
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 3 5
112204 25.06.2011 Červnový závod Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
111316 02.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P Člen protestní komise 6 6
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad-5ip,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-3C Člen protestní komise 5 5
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Lar-4K,Fb-3M,Evr-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
111322 09.08.2011 MČR - Připravný závod před MS 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl-6mr,Fla-6mr,Fla-5mz Rozhodčí 6 6
111323 13.08.2011 Splash Worlds 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl-10ms,Fla-8iz Rozhodčí 10 10
112206 27.08.2011 Prázdninová regata Chomoutov Fin-2, Evr-2, Q-2 Předseda protestní komise 2 3
111330 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
111622 10.09.2011 Cena YC Nechranice Nechranice Fd-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P Předseda protestní komise 4 6
112210 24.09.2011 Burčáková regata Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2 Předseda protestní komise 3 5
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr Člen protestní komise 6 6
112211 22.10.2011 O kuře na rožni Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha Tr-6mr,Tr-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Fin-4K,Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Lar-1 Hlavní rozhodčí 4 6
102103 01.05.2010 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M Hlavní rozhodčí 3 5
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr-4P,L47-4P,Q-4P,Spl-4P Člen protestní komise 4 4
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Člen protestní komise 4 4
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Vau-4P,Lar-4P Předseda protestní komise 4 6
102411 10.07.2010 Bermuda Cup Slezská Harta Lar-4K,Evr-2,Lar-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
102412 17.07.2010 Modrá stuha Č.Těšína Těrlicko Fin-4K,420-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
102205 14.08.2010 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,L47-4P,Las-4P Člen protestní komise 4 4
102209 18.09.2010 Burčáková regata Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin-6mr,Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr Člen protestní komise 6 6
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Spl-4P,Q-4P,T24-4P Člen protestní komise 4 4
102210 23.10.2010 Kuře na rožni Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
102203 28.10.2010 Olomoucká regata Chomoutov Q-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr-1 Předseda protestní komise 1 2
101126 06.11.2010 Prague Grand Prix Vltava pod Vyšehradem De1-4P Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099901 14.03.2009 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
092201 18.04.2009 Jarní závod Chomoutov Fin-4K,Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
092107 02.05.2009 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Las-3M Hlavní rozhodčí 3 5
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Q-4P Člen protestní komise 4 4
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr-4P,Fla-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Rozhodčí 4 4
092420 04.07.2009 BERmuda CUP Slezská Harta Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Lar-1,Pir-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
092411 11.07.2009 Mladý vítr Těrlicko Fb-4K,Evr-3M, Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
092412 18.07.2009 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin-4K,Q-2,420-2,Evr-2,Lar-2 Hlavní rozhodčí 4 6
092134 22.08.2009 Jedovnický kapr Jedovnice Vau-3,Evr-2,Las-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 3 5
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Evr-4P,Fb-4P Rozhodčí 6 6
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,420-2,Fb-2,Fin-1 Předseda protestní komise 3 5
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082201 19.04.2008 Jarní závod Chomoutov Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
082101 17.05.2008 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Las-3M,Vau-3M Hlavní rozhodčí 3 5
082412 05.07.2008 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 3 3
082205 19.07.2008 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,Las-3M,L47-3R,Vau-3M,Q-2 Rozhodčí 4 4
082421 08.11.2008 Evropa cup Těrlicko Evr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
077005 05.04.2007 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
072201 28.04.2007 Jarní závod Chomoutov Evr-3M,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr-4P,L47-4P,Q-4P Rozhodčí 4 4
072202 19.05.2007 Olomoucká regata Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
072204 09.06.2007 Putovní pohár Plumlova Plumlov Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
072206 25.08.2007 Prázdninová regata Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
072209 22.09.2007 Moravský pohár II. Chomoutov Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
072212 13.10.2007 Evropa Cup Chomoutov Evr-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192201 20.04.2019 Jarní závod - mem. M. Kouřila Chomoutovské jezero Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Velitel záchrany 3 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182202 12.05.2018 Májový Závod Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 2
181306 26.05.2018 MČR Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,De1-12mr Rozhodčí 12 2
184013 02.06.2018 Trim Cup - PLM Liptovská Mara Q-4iz, L47, Kaj Rozhodčí 4 2
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Evr-2,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Lar-2 Rozhodčí 4 2
181126 13.07.2018 MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Rozhodčí 12 3
184039 20.07.2018 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara L47-6ip, Lar-6ip, Vau-6ip, Q-6ip Rozhodčí 6 3
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 3
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Rozhodčí 12 4
181328 31.08.2018 MMČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Rozhodčí 12 3
181621 21.09.2018 MMČR FD Nechranice Fd-12mr Rozhodčí 12 3
184100 06.10.2018 Jesenná regata VD Gabčikovo Lar-4iz,Q-4iz Rozhodčí 1 2
182210 20.10.2018 O kuře na rožni Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Rozhodčí 12 3
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Rozhodčí 12 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Rozhodčí 4 2
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q-7P,Spl-7P Rozhodčí 7 3
172202 13.05.2017 Májový závod Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 2
171306 27.05.2017 MČR - Compotech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Rozhodčí 1 2
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Rozhodčí 8 2
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,De1-7P,Tor-7P Rozhodčí 1 3
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-2,Evr-3M,Fb-3M Rozhodčí 4 2
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 3
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-12mr,Las-12mr,Evr-7P,Lar-7P Rozhodčí 1 3
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-12mr,De1-7P Rozhodčí 1 3
171618 08.09.2017 MMČR Nechranice Fd-12mr Rozhodčí 1 3
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Rozhodčí 1 3
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Rozhodčí 1 1
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc-12mr,Nj-7P Rozhodčí 1 5
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162201 16.04.2016 Jarní závod Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Rozhodčí 7 2
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P Rozhodčí 4 5
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Rozhodčí 6 3
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-12mr,Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Rozhodčí 1 3
161612 09.09.2016 MMČR Nechranice Fd-12mr Rozhodčí 1 3
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r-12mr,29r-7P Rozhodčí 1 3
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice L47-12mr,Las-12mr Rozhodčí 1 2
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Rozhodčí 1 3
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Rozhodčí 1 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ