Mgr. Alexandra Soušková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Český Yacht Klub
ověřená licence domácího klubu
1101-0107 01.01.2018 - 31.03.2020
Hostující člen ČSJ s licenci : YACHT CLUB SaS, z.s.
rozhodčí
1124-0057 11.08.2015 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
0878 01.04.2017 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071101 14.04.2007 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Praha Cad 2 3 0
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 10 0
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Cad 2 2 1 406
074207 05.05.2007 United 4 regatta IJsselmeer off Medemblik Cad 4 19 736
074215 11.05.2007 Poznanski puchar klasy Cadet Kiekrz (PL) Cad 5 39 2 119
071106 19.05.2007 Regata mládeže Vltava Praha Cad 3 4 1 497
072114 02.06.2007 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Cad 4 7 2 045
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice Cad 0 0 0
074228 23.06.2007 Central European Cadet Cup Hungary Fertő tó, Hungary Cad 5 21 1 793
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 4 5 2 978
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 6 3 743
074005 28.07.2007 UKNCCA Open National Championships 2007 Pwllheli, GBR Cad 6 150 606
073131 03.08.2007 Mistrovství světa Cadet 2007 Pwlhelli Cad 10 71 1 190
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 8 1 996
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 7 2 139
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Cad 4 5 1 774
071119 20.10.2007 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 2 998
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
063001 07.04.2006 Evropský pohár Rybnik - Polsko Cad 5 34 1 342
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero Cad 2 8 554
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 2 4 489
062106 06.05.2006 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Cad 3 8 1 497
061125 13.05.2006 Mem. Burgemaister Vltava - Praha Cad 2 2 804
061108 20.05.2006 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 3 2 213
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice Cad 4 7 2 228
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno Cad 4 9 1 957
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno Cad 6 8 3 962
063004 24.07.2006 MS Cadet Balaton - HUN Cad 10 74 1 403
063145 09.09.2006 Central European Cadet Cup Germany 2006 Německo, Bautzen Cad 5 19 2 649
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 4 3 200
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 3 3 700
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 4 2 580
061123 21.10.2006 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 4 804
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052137 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 8 2 161
052110 To je celá, to je půl ? + KP III. Brněnská přehrada Cad 4 7 1 340
051104 Mem. Bürgermeistra Vltava - Praha Cad 2 4 202
051107 Cadet Matchrace Vltava - Praha TR 1 1 946
051102 TRR - Velká cena ČYK Praha Vltava - Praha TR 4 5 989
053322 Interpohár+ M Slov. Orava Cad 5 24 1 668
051807 Fair Play Rozkoš Cad 4 13 1 318
052104 Putovní pohár Brněnská přehrada Cad 3 8 1 430
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 4 2 263
051605 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 8 2 312
051101 TRR Praha - Mem. Dr. Štěpána Vltava - Praha TR 4 5 1 425
051316 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 9 3 051
051114 Mem. Rösslera - Ořovského Vltava - Praha Cad 2 9 521
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 18 1 457
051108 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 3 1 872
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 8 1 713
051121 Závod o modrou stuhu Vltavy Vltava - Praha Cad 2 7 202
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 9 1 791
053357 Cadet Central European Cup Balaton Cad 5 24 1 261
053358 Puchar Ribnika - Cadet Central European Rybnik Cad 5 25 1 829
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041116 Cena Avie Vltava (Poděbrady) Cad 2 5 713
042103 O velikonoční vajíčko Brno Cad 3 13 1 155
041609 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 14 1 266
041110 Mem.Rösslera-Ořovského Vltava - Praha Q 2 3 646
041315 Mezinárodní MČR Lipno Cad 6 21 1 163
042131 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 16 1 179
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 5 22 1 029
041202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 2 333
041224 Pohár města Neratovic Tišice Cad 1 12 226
043452 Betón Cup Orava Cad 5 14 1 051
041105 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 18 303
041114 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 14 1 266
041313 Král Šumavy Lipno Cad 4 16 1 034
041227 Toušeňský pohár Cadet Jezero Poděbrady Cad 3 24 407
041810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 20 792
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 15 678
042132 Poslední vítr Brno Cad 4 13 1 395
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031101 Memoriál Dr. Štěpána Vltava - Praha Cad 2 5 360
031119 Závod o modrou stuhu Vltavy Praha Vltava Cad 2 1 1 156
031116 Primátorský štít Praha Vltava Cad 3 9 1 634
031202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 13 400
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Cad 3 14 393
031318 MR Lipno Cad 6 20 1 187
031317 Pohárový závod Lipno Cad 4 17 1 003
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno Cad 4 17 686
031810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 11 1 759
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 17 1 003
032132 Poslední vítr II Brněnská přehrada Cad 4 19 1 078
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Cad 1 18 124
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 4 21 404
021809 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 19 493
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 17 503
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 16 703
023107 MS Cadet Ribnitz Cad 12 79 1 212
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno Cad 6 20 970
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady Cad 4 12 404
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Cad 3 12 303
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Cad 2 12 202
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Cad 1 15 0
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Cad 4 19 404
021107 Cadet matchrace Vltava - Praha Cad 1 6 101
021106 Pražská regata mládeže Vltava Cad 3 15 303
021103 Memoriál E. Bürgermeistra Vltava - Praha Cad 2 5 202
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191127 15.06.2019 Windypoint regata Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-7P,RsV-7P Rozhodčí 7 7
191336 15.06.2019 Grand Prix Czech Republic Devoti One Lipno - Černá v Pošumaví De1-8vc Rozhodčí 8 8
191311 22.06.2019 MČR - Catamaran Open Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr Rozhodčí 12 12
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Člen protestní komise 12 12
191213 10.08.2019 TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-7P Umpire 7 7
191328 13.09.2019 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181306 26.05.2018 MČR Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,De1-12mr Rozhodčí 12 12
181328 31.08.2018 MMČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Rozhodčí 12 12
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi 420-7P,Q-7P Rozhodčí 7 7
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi 420-12mr,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 12 12
181333 06.10.2018 Jestřábí Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179908 01.04.2017 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,De1-7P,Tor-7P Rozhodčí 12 12
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-10R,RsF-10R Rozhodčí 10 10
171214 05.08.2017 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-7P Člen protestní komise 7 7
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-12mr,De1-7P Rozhodčí 12 12
171336 07.10.2017 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161214 13.08.2016 Poděbradský TEAM RACE Poděbrady TR-3R Rozhodčí 3 3
161336 02.09.2016 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P,De1-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q-7P,Vau-7P Rozhodčí 7 7
151315 09.06.2015 MČR Lipno - Černá v Poš. Tor-12mr,Tor-7P Rozhodčí 12 12
151316 11.06.2015 ME Tornado 2015 Lipno - Černá v Poš. Tor-24me Rozhodčí 24 24
151213 15.08.2015 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-3R Rozhodčí 3 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ