Milan Harmáček

 Zpět

Datum narození: 2007
Adresa Neumannova 6
Plzeň
326 00
E-mail harmacek@sailing.cz
T-Shirt Size L
Telefon 602509411
VMP číslo 224264
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1401-0508 01.01.2019 - 31.03.2025
ARo Asistent rozhodčího pro řízení závodů 1063 01.08.2022 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
242131 13.07.2024 Omniplast cup Brněnská přehrada RsV 7 17 1 755
242130 10.07.2024 Prýgl Rejs JMK IV Brněnská přehrada RsV 2 14 262
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
231142 11.11.2023 Sametová regata Vltava - Praha TR 7 6 2 260
237011 26.08.2023 Miš regata Lipno - Černá v Pošumaví RS7 7 13 932
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221302 25.08.2022 The Crown Cup - RS Feva Europeans Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 65 3 040
224125 06.07.2022 RS Feva EuroCup 2022, Kutassy Áron Memorial Cup Balaton RsF 8 19 2 395
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 14 1 791
224056 26.05.2022 Dutch Youth Regatta IJsselmeer off Workum RsF 8 17 3 113
222002 21.05.2022 Květáková regata Velké Dářko RsF 7 16 1 810
222174 30.04.2022 Team racing Brno Brněnská přehrada TR 2 3 202
221103 23.04.2022 Nechranický skluz Nechranice RsF 7 10 2 494
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha RsF 2 5 713
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha RsF 4 5 1 925
211413 09.10.2021 Cena Lokomotivy Bolevák RsF 4 4 792
211106 02.10.2021 Nechranický skluz Nechranice RsF 2 23 308
212156 11.09.2021 Kiss my RS Brněnská přehrada RsF 0 0
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny RsF 12 25 2 659
214074 23.07.2021 132. Travemünder Woche 2021 Travemünde RsF 24 67 6 281
211613 19.06.2021 Pohár RS Nechranice Nechranice RsF 0 0
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201413 10.10.2020 Cena Lokomotivy Bolevecký rybník RsF 2 3 646
201412 03.10.2020 Cena Primátora hracholusky RsF 2 2 998
202162 26.09.2020 Moravia RS Regatta Nové Mlýny RsF 7 19 1 288
202108 05.09.2020 Kiss My RS Brněnská přehrada RsF 7 14 2 346
202003 29.08.2020 Květákova regata Velké Dářko RsF 7 19 1 288
201329 20.08.2020 The Crown Cup Lipno - Černá v Pošumaví RsF 12 22 3 481
201148 18.07.2020 Nechranický skluz Nechranice RsF 7 13 2 814
201404 30.05.2020 Štít města Plzně Bolevák RsF 2 4 396
201505 23.05.2020 Sdružený krajský přebor Jesenice RsF 4 4 792
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191414 12.10.2019 Cena Lokomotivy Bolevák RsF 1 2 402
191718 21.09.2019 Mácháčské finále Máchovo jezero RsF 7 26 932
192109 11.05.2019 Kiss my RS Brněnská přehrada RsF 7 11 2 949
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice RsF 7 20 707
 Stáhnout aktivitu 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
249902 09.03.2024 Školení národních rozhodčích + HZS Třemošnice Rozhodčí 1 1
241401 06.04.2024 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb-3C,Fin-1MI Rozhodčí 3 3
241402 17.04.2024 Botanická zahrada - 1 Bolevák Q-1MI,L47-1MI Rozhodčí 1 1
244051 21.04.2024 10. Sententia Cup Chorvatsko NJ-1MI Rozhodčí 1 1
241404 24.04.2024 Botanická zahrada - 2 Bolevák Q-1MI,L47-1MI Rozhodčí 1 1
241405 27.04.2024 Štít města Plzně Bolevák RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI Rozhodčí 4 4
241406 01.05.2024 Botanická zahrada - 3 Bolevák Q-1MI,L47-1MI Rozhodčí 1 1
242106 04.05.2024 Pálavská regata Nové Mlýny Evr-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,RS7-7P,RsA-7P Rozhodčí 7 7
242108 11.05.2024 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93-7P,SLA-7P,WIF-7P,Rac-7P Rozhodčí 7 7
241407 15.05.2024 Botanická zahrada - 4 Bolevák Q-1MI,L47-1MI Rozhodčí 1 1
241408 22.05.2024 Botanická zahrada - 5 Bolevák Q-1MI,L47-1MI Rozhodčí 1 1
242003 25.05.2024 Květáková regata Velké Dářko RsF-7P,Rs4-7P,Rs5-7P Rozhodčí 7 7
241116 31.05.2024 Windypoint Regata Lipno - Černá v Pošumaví RsA-12mr,RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P Rozhodčí 12 12
241409 05.06.2024 Botanická zahrada - 6 Bolevák Q-1MI,L47-1MI Rozhodčí 1 1
241301 06.06.2024 49er, 49erFX and Nacra17 Junior European Championships & 29er Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví 49FX-18meJ,49er-18meJ,N17-18meJ,29r-8mz,29r-7P Rozhodčí 18 18
241410 19.06.2024 Botanická zahrada - 7 Bolevák Q-1MI,L47-1MI Rozhodčí 1 1
241411 22.06.2024 Modrá stuha Boleváku Bolevák RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI Rozhodčí 3 3
241312 29.06.2024 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FD-7P,Fb-7P,420-7P,Cad-7P Rozhodčí 7 7
241314 04.07.2024 MČR vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,Fb-12mr,Rs5-12mr,FD-7P,Fb-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
231401 01.04.2023 BOHEMIA Sekt Regata Bolevák Fb-3C Rozhodčí 3 3
231104 15.04.2023 Nechranický skluz Nechranice RsF-7P,Rs5-7P,29r-7P,RsA-7P,RS7-7P Rozhodčí 7 7
231402 22.04.2023 Okresní přebor Bolevák Fb-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,RsF-2KP Rozhodčí 2 2
232105 29.04.2023 Spring cup Nové Mlýny Fb-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Las-7P Rozhodčí 7 7
232108 06.05.2023 Pálavská regata Nové Mlýny Fin-7P,Las-7P,Evr-7P,Lar-7P Rozhodčí 7 7
232001 13.05.2023 Květáková regata Velké Dářko RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P Rozhodčí 7 7
231404 20.05.2023 Štít města Plzně Bolevák RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,RsF-2KP Rozhodčí 3 3
232101 27.05.2023 2023 RS700 & RS Vareo European Championship Nové Mlýny RS7-7P,RS7-24me,RsV-24me Člen protestní komise 24 24
231303 02.06.2023 Euro Cup 29er Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P Rozhodčí 7 7
231406 10.06.2023 Modrá stuha Boleváku Bolevák RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,Fin-1MI Rozhodčí 3 3
231117 17.06.2023 Windypoint Regata Lipno - Černá v Pošumaví RS7-12mr,RsA-7P Rozhodčí 12 12
231311 24.06.2023 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ-7P,QMZ-7P,L47-7P Rozhodčí 7 7
231313 01.07.2023 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad-7P,420-7P,Fb-7P,FD-7P,29r-7P Rozhodčí 7 7
231316 05.07.2023 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,420-8vc,FD-7P,Fb-7P,29r-3C Rozhodčí 12 12
237007 15.07.2023 MČR Slalom open Viganj (CRO) SLA-12mr,SLT-1MI,WIF-1MI Rozhodčí 12 12
237006 20.07.2023 MČR Formule Foil course Viganj (CRO) FOI-12mr,IQJ-12mr Rozhodčí 12 12
237008 12.08.2023 Jachtařská liga II. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Rozhodčí 7 7
237010 18.08.2023 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Rozhodčí 7 7
231323 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Charlie Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Evr-12mr,Las-12mr,RsF-12mr,29r-7P Rozhodčí 12 12
232154 09.09.2023 Kiss My RS Brněnská přehrada Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Rozhodčí 7 7
232159 16.09.2023 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac-7P,SLA-7P,T93-7P,WIF-7P Rozhodčí 7 7
232163 23.09.2023 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad-8mz,29r-7P,420-7P Rozhodčí 8 8
232166 28.09.2023 Burčáková regata Nové Mlýny Fb-12mr,Lar-12mr,420-7P,Cad-7P,Fin-7P,Las-7P Rozhodčí 12 12
237012 07.10.2023 Pohár Rozkoše - Nechranice Nechranice FOI-7P,Rac-7P,T93-7P Rozhodčí 7 7
231413 14.10.2023 Cena Lokomotivy Bolevák RsF-4K,Fb-2KP,Q-2KP,Fin-1MI Rozhodčí 4 4
231414 21.10.2023 Optimist Race Bolevák OT-1MI Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
221337 20.08.2022 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Rozhodčí 7 7
222154 10.09.2022 Kiss my RS Brněnská přehrada Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Rozhodčí 7 7
221631 17.09.2022 ČP course Foil Nechranice FOI-7P Rozhodčí 7 7
221110 24.09.2022 CERE Regatta Nechranice Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 7
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P Rozhodčí 12 12
221406 08.10.2022 Cena Lokomotivy Bolevák Fb-2,RsF-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
221413 22.10.2022 Optimist Race Bolevák OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
221117 28.10.2022 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR-12mr Umpire 12 12
221119 04.11.2022 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Umpire 12 12
229924 08.11.2022 Školení národních rozhodčích - NJ MS Teams NJ-1 Člen protestní komise 1 1
221120 12.11.2022 Sametová regata Vltava - Praha TR-7P Rozhodčí 7 7

nahoru