Jindřich Knorr

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0044 11.08.2015 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí
0658 10.03.2017 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181622 06.10.2018 Modrá stuha Labe Labe - Ústí nad Labem Kaj 2 4 1 156
181619 08.09.2018 Cena Povodí Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj 2 4 1 081
181608 16.06.2018 Regata Lovosice Žernoseky Kaj 1 3 800
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171604 27.05.2017 Jarní cena Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj 2 1 2 430
171605 10.06.2017 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj 2 3 804
171607 17.06.2017 Regata Lovosice + KP Žernoseky Kaj 4 4 2 452
171609 24.06.2017 Česká brána Labe Kaj 3 3 2 400
171617 26.08.2017 Labský pohár Labe - Ústí nad Labem Kaj 2 6 874
171619 09.09.2017 Cena Povodí Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj 2 3 1 476
171622 07.10.2017 Modrá stuha Labe Labe - Ústí nad Labem Kaj 2 5 804
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161605 28.05.2016 Jarní cena Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj 1 2 914
161606 04.06.2016 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj 2 2 1 406
161327 30.07.2016 Modrá stuha Lipna 51.roč. Lipno - Černá v Pošumaví NJ 1 21 270
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Fin 3 3 678
161619 27.08.2016 Labský pohár Žernoseky Kaj 2 4 1 226
161624 01.10.2016 Modrá stuha Labe Ústí-Církvice Kaj 2 3 1 805
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151606 30.05.2015 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj 2 5 1 032
151608 06.06.2015 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj 2 3 1 054
151620 29.08.2015 Labský pohár Žernoseky Kaj 2 6 1 054
151622 12.09.2015 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Kaj 2 2 1 952
151627 03.10.2015 Modrá stuha Labe Ústí-Církvice Kaj 4 3 3 417
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131318 22.06.2013 24 hodin NONSTOP 32.ročník Lipno nad Vltavou Kaj 1 3 226
131332 07.09.2013 Lipenská vlna Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 8 344
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111308 04.06.2011 Lipno marathon 2011 - Lipenský pohár Lipno - Lipno n/Vlt. Kaj 1 2 800
111312 18.06.2011 24 hodin Nonstop - Lipenský pohár Lipno - Hrdoňov Kaj 1 1 800
111318 16.07.2011 Modrá stuha Lipna 46.ročník -Lipenský p. Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 2 1 344
111337 30.07.2011 Špásregata - Lipenský pohár Lipno Kaj 1 12 685
111333 17.09.2011 Lipenská vlna - Lipenský pohár Lipno - Černá v Pošumaví NJ 1 2 1 391
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101306 29.05.2010 Lipno maraton Lipno - Lipno n/Vlt. Kaj 1 9 489
101311 26.06.2010 24 hodin NON-STOP Lipno - Lipno n/Vlt. OT 1 1 1 004
101319 24.07.2010 Modrá stuha Lipna 45. ročník Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 7 210
101324 14.08.2010 Lipenská vlna Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 3 903
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091315 27.06.2009 24 hodin NON-STOP Lipno Kaj 1 1 800
091341 11.07.2009 Modrá stuha Lipna Lipno Kaj 1 25 110
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081317 28.06.2008 24 hodin NON-STOP Lipno Kaj 1 3 738
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071311 23.06.2007 24 hodin NON-STOP Lipno Kaj 3 3 1 407
071609 11.08.2007 Cena Duchcova Oldřichov Vau 2 3 202
071340 18.08.2007 Prázdninové předhánění Lipno - Černá v Poš. OT 1 2 645
071328 25.08.2007 Avar Cup Lipno OT 1 2 703
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031623 Cena povodí Labe Labe-Církvice OrI 2 5 610
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021617 Letní závod Oldřichov Fin 1 3 101
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Fin 1 13 242
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Fin 3 16 657
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191602 27.04.2019 Zlatá plachta Barbory 49. ročník Oldřichov Evr-3C,L47-2,Lar-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
191603 11.05.2019 Cena Oldřichova 32. ročník+KP oldrichov Evr-4K,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Evr-4K,Evr-3C,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179904 10.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R3,R2 Rozhodčí 1 1
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Evr-4K,Q-4K Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Lar-1 Rozhodčí 4 4
161604 21.05.2016 Cena Oldřichova 26. ročník+KP Oldřichov Evr-4K,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Evr-4K,Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Hlavní rozhodčí 4 6
161614 15.08.2016 Kontrolní závod I Oldřichov Evr-2,470-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151605 23.05.2015 Cena Oldřichova 25 ročník+KP Oldřichov Evr-4K,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov Q-2,Evr-2,470-1,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141604 09.05.2014 ČP Slalom I Nechranice Fus-4P Hlavní rozhodčí 4 6
141606 24.05.2014 Cena Oldřichova 25.ročník Oldřichov - Barbora Evr-4K,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr-2,Q-2,Fin-1,470-1 Hlavní rozhodčí 2 3
141630 04.10.2014 Regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Spl-4P,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139905 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R2,R3 Rozhodčí 1 1
131604 25.05.2013 Cena Oldřichova+KP 16,17 Barbora Evr-4K,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
131617 24.08.2013 Regata Petra Zouhara Barbora Q-1,Evr-2 Rozhodčí 1 1
131627 05.10.2013 Podzimní regata V.Vacka Barbora Spl-4P,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
121604 26.05.2012 Cena Oldřichova + SKP Oldřichov 470-4K,Evr-4K,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
121605 02.06.2012 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C Rozhodčí 4 4
111605 28.05.2011 Cena Oldřichova+KP Barbora - Oldřichov Evr-4K,470-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 2 2
111615 17.08.2011 Dálková plavba Barbora - Oldřichov 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Rozhodčí 3 3
111626 01.10.2011 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
101604 29.05.2010 Cena Oldřichova+SKP Oldřichov - Barbora Evr-4K,470-4K,Q-2 Rozhodčí 4 4
101613 18.08.2010 Dálkoví plavba Oldřichov - Barbora 470-3D,Evr-3D,Q-3D,Fin-3D Rozhodčí 3 3
101614 19.08.2010 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora 470-2,Evr-2,Q-1,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
101615 21.08.2010 Men.Petra Zouhara Oldřichov - Barbora 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 2 2
101624 02.10.2010 Podzim.regata V.Vacka Oldřichov - Barbora 470-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Q-4K,Evr-3C,470-2,Fla-3C,Spl-3C Rozhodčí 4 4
091604 30.05.2009 Cena Oldřichova + Sdružený KP Oldřichov Evr-4K,470-4K,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
091611 15.08.2009 Cena Duchcova Oldřichov 470-2, Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
091612 17.08.2009 Kontrolní závod I. Oldřichov 470-2, Evr-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 2 2
091614 20.08.2009 Kontrolní závod II. Oldřichov 470-2, Evr-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 2 2
091615 22.08.2009 Cena Teplic Oldřichov 470-2, Evr-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 2 2
091624 03.10.2009 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr-3C,Q-2,Evr-2 Rozhodčí 3 3
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Evr-4K,Q-4K,Vau-4K Hlavní rozhodčí 4 6
081609 16.08.2008 Cena Duchcova Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
081610 18.08.2008 Kontrolní závod I Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Rozhodčí 2 2
081611 20.08.2008 Dálková plavba Oldřichov Evr-3D,Q-3D,Vau-3D Rozhodčí 3 3
081613 23.08.2008 Cena Teplic Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Rozhodčí 2 2
081623 04.10.2008 Podzimní reg. V.Vacka Oldřichov Q-2,Evr-2,Vau-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
071603 05.05.2007 Cena Oldřichova Oldřichov Evr-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Rozhodčí 2 2
071621 29.09.2007 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov 420-2,Evr-2,Q-2, Rozhodčí 2 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ