Ing. Zdeněk Adam

 Zpět

Datum narození: 1984
Adresa Tyršova 1207/33
Duchcov
419 01
Telefon 728876498
E-mail zijdobre@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
0677 10.03.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 206429Velikost: LSkupina: Duchcov 26.2.2017
0367 26.02.2017 - 26.02.2022
Trenér 3. třídy 0321 03.03.2013 - 03.03.2023
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0150 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
183212 12.09.2018 ME TOR Garda - Arco Tor 24 22 2 887
184152 05.07.2018 Flying Phantom Extreme Sailing Series Cascais, Portugalsko CaO 30 5 15 480
184149 15.03.2018 Flying Phantom Extreme Sailing Series Muscat, Omán CaO 30 8 9 357
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Lipno - Černá v Pošumaví Tor 12 5 6 578
174279 20.07.2017 Flying Phantom Extreme Sailing Series Barcelona ESP OT 16 9 5 166
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161336 02.09.2016 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor 12 1 14 162
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151404 25.04.2015 Prague Catamaran Regata 2015 Vltava - Praha Tor 2 1 1 892
151501 02.05.2015 Luky regata 2015 Jesenice Tor 2 1 1 406
151307 23.05.2015 MČR - CompoTech Catamaran Open 2015 Lipno - Černá v Poš. CaO 12 1 13 709
151310 30.05.2015 Lipno maraton 2015 Lipno - Černá v Poš. Tor 7 1 7 707
151315 09.06.2015 MČR Lipno - Černá v Poš. Tor 12 4 9 854
151316 11.06.2015 ME Tornado 2015 Lipno - Černá v Poš. Tor 24 4 22 706
151342 03.10.2015 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Poš. Tor 1 2 754
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141501 26.04.2014 Luky regata Jesenice CaO 4 1 4 570
141111 24.05.2014 MČR - Comtech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO 6 1 7 831
141316 31.05.2014 Lipno maraton Lipno - Lipno n/Vlt. Tor 2 2 1 406
147005 23.07.2014 ME TOR Travemünde Tor 10 4 8 969
141138 27.09.2014 MMČR TOR Lipno - Jestřábí kemp I. Tor 6 1 7 081
141124 04.10.2014 Jestřábí Cup 2014 Lipno - Černá v Pošumaví Tor 4 1 4 016
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131101 12.01.2013 CERE Match Racing I. Vltava - Praha Mr 4 1 4 016
131104 06.04.2013 CERE Match Racing II. Vltava - Praha Mr 4 2 3 200
131404 20.04.2013 Prague Catamaran Speed Regatta 2013 Vltava Tor 2 1 1 758
131312 01.06.2013 Lipno marathon 2013 Lipno nad Vltavou Tor 4 1 3 517
134022 02.08.2013 Mistrovství Rakouska Tornado Achensee, Rakousko Tor 6 5 5 000
131113 10.08.2013 MČR - CERE Match race III. Vltava - Praha Mr 6 4 2 994
131116 06.09.2013 MČR Tornádo +CATAMARAN OPEN Lipno - Černá v Pošumaví Tor 6 1 7 081
133129 28.09.2013 Tornado World Championship 2013 Santa Eulalia, Ibiza, Španělsko Tor 12 4 11 713
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124014 07.04.2012 Mistrvství Itálie - Vele di Pasqua Cesenatico - Italy Tor 6 3 4 620
121103 15.04.2012 Prague Catamaran Speed Regatta 2012 Vltava Praha Tor 5 2 2 891
121311 26.05.2012 Lipno marathon 2012 Lipno nad Vltavou Tor 4 1 4 221
123111 01.06.2012 ME TOR Isselmmer - NED Tor 10 5 5 160
121318 15.06.2012 Jestřabí TOR Lipno - Černá Pošumaví Tor 4 2 2 812
122123 21.06.2012 Mistrovství ČR Vranovská přehrada Kaj 6 1 9 194
124020 03.08.2012 Mistrovství Německa Achensee, Rakousko Tor 6 3 7 008
123144 15.09.2012 MS TOR Lago di Garda Tor 12 7 10 296
121346 28.09.2012 MČR Lipno - Černá Pošumaví Tor 6 3 4 218
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111102 15.04.2011 Katamarán Match Race Vltava - Praha Mr 6 1 6 025
111305 21.05.2011 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor 1 6 437
111308 04.06.2011 Lipno marathon 2011 - Lipenský pohár Lipno - Lipno n/Vlt. Tor 6 1 5 677
114013 27.07.2011 German Tornado Championship Travemunde, Německo Tor 3 3 2 708
113128 23.08.2011 MCM TORNADO World Championship Biel, Švýcarsko Tor 12 7 9 600
113129 07.09.2011 2011 European Championship Dervio, Lago di Como, Itálie Tor 10 7 8 357
111338 24.09.2011 Jestřábí Open Cat Race - open class Lipno - Černá v Pošumaví OT 1 2 879
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101306 29.05.2010 Lipno maraton Lipno - Lipno n/Vlt. Kaj 1 1 1 443
104279 01.06.2010 Torbole Melges Week Torbole M24 5 27 2 275
104247 04.06.2010 Deutsche Meisterschaft Melges 24 Stamberger See M24 3 4 1 621
104201 24.06.2010 Kieler Woche Kiel - Německo M24 4 3 3 865
101314 03.07.2010 Velká cena ALT M24 Lipno - Kovářov M24 4 6 404
101326 19.08.2010 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24 6 5 1 081
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 7 9 461
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091305 16.05.2009 Lipno marathon 2009 Lipno OT 3 11 303
091110 15.08.2009 Modrá stuha Slap Slapy - Měřín Kaj 2 10 554
091326 21.08.2009 Mistrovství ČR - Lipenská vlna Lipno - Černá v Poš. Kaj 6 1 6 854
091219 29.08.2009 Truc Regata VPOZ Slapy - Modrá loděnice Kaj 1 2 1 079
094015 05.10.2009 Česko-Slovenské Mistrovství republiky Chorvatsko Orc 6 6 2 621
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081313 20.06.2008 Mistrovství ČR Orlík-Radava Kaj 6 4 5 582
081120 26.07.2008 Vánoční regata Slapy - Nová Živohošť Kaj 1 2 1 142
081219 30.08.2008 Truc Regata Slapy - Modrá loděnice Kaj 3 2 3 594
081112 06.09.2008 Regata Laguna Slapská přehrada Kaj 1 2 1 524
084288 25.09.2008 international melges 24 week -volvo cup Torbola Lake Garda M24 5 35 1 947
084005 12.10.2008 MM SR - ELEKTROVOD SANY CUP Biograd - Chorvatsko Orc 6 7 1 784
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
063101 20.03.2006 Expert Olympic Garda 2006 Garda, Itálie 470 8 22 2 885
063103 23.04.2006 Semaine Olympique Francaise Francie 470 8 81 1 016
063002 10.05.2006 World Sailing Games Rakousko 470 12 51 1 971
061606 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Oldřichov Evr 4 6 1 291
063120 01.07.2006 69. Warnemunder Woche Warnemunde - Německo 470 8 7 2 047
063119 12.07.2006 56 Intervela Garda - Itálie 470 8 7 6 299
063121 04.08.2006 Mistrovství Slovenska Orava - Slovensko 470 6 5 3 289
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí 470 6 4 2 719
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053340 J.Hunger Preiss Wansee 470 5 18 1 304
053339 IDM Medenblik 470 5 26 2 321
053338 Eurosaturn Cup Slňava 470 5 1 5 505
053157 MEJ 470 Tallin, EST 470 10 57 2 316
053337 Unterseepokal Reichenau 470 5 5 3 722
053111 MSJ 470 St. Petersburg 470 12 34 4 747
053203 Expert Eurolymp Garda Riva del Garda 470 8 15 1 808
051723 Mistrovství ČR Máchovo jezero 470 6 1 6 025
051716 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero 470 2 1 1 156
051613 Cena Teplic Barbora - Oldřichov 420 2 1 1 156
053206 Kieler Woche Kiel, GER 470 8 39 1 671
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov 470 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
043109 MEJ 470 Balaton 470 10 77 2 057
041606 Krajský přebor sdružený KSJ 16+17 II. Oldřichov 420 4 3 1 291
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov 470 1 2 101
043206 Kieler Woche Kiel, Německo 470 8 65 1 115
043115 MSJ 470 Garda 470 10 31 6 852
041618 Podzimní závod Oldřichov Evr 2 3 1 156
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033109 470 Junior World Championship Neusiedler See 470 10 48 2 948
033162 European Championship ? 470 Brest ? FRA 470 10 109 1 128
033202 Eurolymp ? Olympic Garda Garda Lake ? ITA 470 8 24 2 018
033207 Eurolymp - Kieler Woche Kiel ? GER 470 8 70 1 184
033414 Gdynia Sailing Days Gdynia ? POL 470 5 30 840
031308 Cena Šumavy Lipno 470 2 2 554
031402 Zahájení v Plzni Bolevák 470 2 1 1 156
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov 470 2 1 1 156
031615 Letní závod I Oldřichov Evr 1 9 147
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš 470 6 3 2 814
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021617 Letní závod Oldřichov 420 2 4 396
021619 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 4 554
021625 Hop regata Nechranice 470 1 2 402
021629 Podzimní regata V. Vacka Oldřichov 420 3 4 594
022111 O kapitánskou čepici Nové Mlýny 420 4 6 2 496
022417 Grand Prix Slezká Harta Slezká Harta 420 4 3 2 812
023119 ME 420 - mládež Nieuwpoort 420 10 73 2 154
023205 Kieler Woche Kiel 420 5 71 2 525
023317 Mistrozswa Polski Puck, Polsko 470 6 9 3 162
023316 Int. Deutche Jugend Meistershaft Wansee 420 6 35 3 152
023309 420er Osterreichische Jugendmeiserschaft Neusiedlersee 420 6 4 6 331
023416 Young European Sailing GER 420 5 78 1 896
023426 Münchner Kindl 2002 - 420er Münechen 420 5 11 3 254
021608 Krajský přebor Oldřichov 420 4 4 1 813
021603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov 420 3 2 2 263
021331 Lipno regata 2002 - (MČR mimo Las) Lipno 420 6 2 7 290
021319 Mistrovství ČR 2002 (LaR) Lipno - Hruštice 420 3 1 3 915
021308 Cena Šumavy Lipno 420 4 10 1 108
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179904 10.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R3,R2 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Spl-3C Rozhodčí 4 4
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Oldřichov Evr-2,Q-1,470-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr-2,Q-2,Fin-1,470-1 Rozhodčí 2 2
141620 23.08.2014 Regata Petra Zouhara Oldřichov - Barbora Evr-2,Q-1,Fin-1,470-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139905 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R2,R3 Rozhodčí 1 1
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora Fb-3C Rozhodčí 3 3
131604 25.05.2013 Cena Oldřichova+KP 16,17 Barbora Evr-4K,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,470-1 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Q-4K,Evr-3C,470-2,Fla-3C,Spl-3C Rozhodčí 4 4
091605 06.06.2009 Jarní cena Labe Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr-3C,Q-2,Evr-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr-3C,Q-3C,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Hlavní rozhodčí 2 3
Související články

MASTERLAN nedokončil úvodní závod Flying Phantom Series

21.03.2018
Jachtařský tým MASTERLAN se zúčastnil úvodního závodu letošní Flying Phantom Extreme Sailing Series v ománském Muscatu. Podmínky na zahájení sezóny zde byly dokonalé. Slabší, střední i silný vítr, teplota kolem 30°C a voda 26°C.

MASTERLAN vyráží do boje

05.03.2018
V pátek 9. března se kormidelník týmu MASTERLAN David Křížek zúčastní slavnostního zahájení výstavy FOR Boat v pražských Letňanech. Odpoledne pak společně s kosatníkem Zdeňkem Adamem odletí do Ománu na první závod letošní Flying Phantom Extreme Sailing Series.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ