Jiří Petr

 Zpět

Datum narození: 1959
Adresa Kpt. Jaroše 1623/16
Teplice
415 01
Telefon 725201311
E-mail j.petr@volny.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí
0824 10.03.2017 - 31.12.2020
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0237 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181613 08.08.2018 Dálková plavba Oldřichov Fin 2 3 202
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171612 16.08.2017 Dálková plavba Oldřichov Fin 3 3 303
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 11 416
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 0 0 0
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 0 0 0
161624 01.10.2016 Modrá stuha Labe Ústí-Církvice Kaj 2 19 202
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 10 285
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 1 12 101
151616 19.08.2015 Dálková plavba Oldřichov 470 2 1 1 156
151617 20.08.2015 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 12 202
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141629 04.10.2014 Modrá stuha Labe Labe-Ústí Kaj 4 17 597
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131620 07.09.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Žernoseky Kaj 2 12 202
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121624 15.09.2012 Cena povodí Labe Labe - Církvice Kaj 2 12 272
121626 06.10.2012 Modrá stuha Labe Labe - Ústí Zálezly Kaj 2 14 262
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111606 04.06.2011 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj 2 17 252
111407 02.07.2011 Cena Prazdroje Hracholusky Evr 2 3 202
111619 27.08.2011 Labský pohár ernoseky Kaj 2 20 285
111620 03.09.2011 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj 2 11 411
111625 01.10.2011 Modrá stuhu Labe Labe Ústí-Církvice Kaj 2 22 241
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071609 11.08.2007 Cena Duchcova Oldřichov Vau 2 3 202
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181602 28.04.2018 Zlatá plachta Barbory 48. ročník Oldřichov Q-4K,Evr-2,L47-2 Rozhodčí 4 4
181605 26.05.2018 Jarní cena Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj-2,OT-1 Hlavní rozhodčí 2 3
181613 08.08.2018 Dálková plavba Oldřichov 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Rozhodčí 3 3
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
181619 08.09.2018 Cena Povodí Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj-2,OT-1 Hlavní rozhodčí 2 3
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Evr-3C,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179904 10.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R3,R2 Rozhodčí 1 1
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Oldřichov Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Q-1 Rozhodčí 3 3
171604 27.05.2017 Jarní cena Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj-2,OT-1 Hlavní rozhodčí 2 3
171610 12.08.2017 Cena Duchcova Oldřichov Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Rozhodčí 2 2
171611 14.08.2017 Kontrolní závod I Oldřichov Evr-2,470-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
171613 17.08.2017 Kontrolní závod II Oldřichov Evr-2,Q-1,470-1 Rozhodčí 2 2
171614 19.08.2017 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Lar-1 Rozhodčí 4 4
161604 21.05.2016 Cena Oldřichova 26. ročník+KP Oldřichov Evr-4K,Q-1 Rozhodčí 4 4
161605 28.05.2016 Jarní cena Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj-2,OT-1 Hlavní rozhodčí 2 3
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Evr-4K,Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Rozhodčí 4 4
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Oldřichov Evr-2,Q-1,470-1 Rozhodčí 2 2
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
161620 10.09.2016 Cena Povodí Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj-2,OT-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Spl-3C Rozhodčí 4 4
151605 23.05.2015 Cena Oldřichova 25 ročník+KP Oldřichov Evr-4K,Q-1 Rozhodčí 4 4
151607 30.05.2015 Hop Regata Nechranice 420-7P,Fd-7P,Las-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov Q-2,Evr-2,470-1,Fin-1 Rozhodčí 2 2
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Oldřichov Evr-2,Q-1,470-1 Rozhodčí 2 2
151616 19.08.2015 Dálková plavba Oldřichov Evr-3D,Q-3D,470-3D,Fin-3D Rozhodčí 3 3
151619 22.08.2015 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,Q-1,470-1,Fin-1 Rozhodčí 2 2
151622 12.09.2015 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Kaj-2,OT-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,Fb-3C Rozhodčí 4 4
141604 09.05.2014 ČP Slalom I Nechranice Fus-4P Rozhodčí 4 4
141606 24.05.2014 Cena Oldřichova 25.ročník Oldřichov - Barbora Evr-4K,Q-1 Rozhodčí 4 4
141607 31.05.2014 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj-2,OT-1 Hlavní rozhodčí 2 3
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr-2,Q-2,Fin-1,470-1 Rozhodčí 2 2
141620 23.08.2014 Regata Petra Zouhara Oldřichov - Barbora Evr-2,Q-1,Fin-1,470-1 Rozhodčí 2 2
141626 13.09.2014 Cena povodí Labe Labe-Církvice Kaj-2,OT-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139905 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R2,R3 Rozhodčí 1 1
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C Rozhodčí 4 4
131604 25.05.2013 Cena Oldřichova+KP 16,17 Barbora Evr-4K,Q-2 Rozhodčí 4 4
131613 17.08.2013 Cena Duchcova Barbora Q-2,Evr-2 Rozhodčí 2 2
131614 19.08.2013 Kontrolní závod I Barbora Q-1,Evr-2 Rozhodčí 1 1
131616 22.08.2013 Kontrolní závod II Barbora Q-1,Evr-2 Rozhodčí 1 1
131617 24.08.2013 Regata Petra Zouhara Barbora Q-1,Evr-2 Rozhodčí 1 1
131622 14.09.2013 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Kaj-2 Hlavní rozhodčí 2 3
131627 05.10.2013 Podzimní regata V.Vacka Barbora Spl-4P,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Oldřichov Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Q-1 Rozhodčí 3 2
171610 12.08.2017 Cena Duchcova Oldřichov Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Rozhodčí 2 2
171611 14.08.2017 Kontrolní závod I Oldřichov Evr-2,470-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
171612 16.08.2017 Dálková plavba Oldřichov 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Rozhodčí 3 1
171613 17.08.2017 Kontrolní závod II Oldřichov Evr-2,Q-1,470-1 Rozhodčí 2 2
171614 19.08.2017 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Evr-3C,Spl-3C,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ