Jiří Dvořák

 Zpět

Datum narození: 1943
Adresa Trávníčkova 1765/7
Praha 5
155 00
Telefon 602251399
E-mail jiridv@volny.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí
0024 25.02.2017 - 31.12.2020
Zasloužilí rozhodčí 0024 01.01.2005 - 31.12.2100
Člen ČSJ s licencí: YC Neratovice
ověřená licence domácího klubu
1203-0028 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191202 13.04.2019 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady 420-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb-4K,420-4K,Cad-4K,Q-4K,420-3C,Fb-3C,Cad-3C,420-2,Evr-2,Fin-2 Rozhodčí 4 4
181211 27.06.2018 Sletový přebor ČOS- dálková plavba Orlík - Velký Vír Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
179908 01.04.2017 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad-4K,Q-4K,Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,420-2,Evr-2 Rozhodčí 4 4
171210 26.06.2017 Krajský přebor Orlík - Velký Vír 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Cad-2,Fin-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
171211 28.06.2017 Přebor ČOS - dálková plavba Orlík - Radava Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady 420-2,Cad-2,Fb-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Fin-4K,Q-4K,Cad-3C,Fb-3C,420-2,Evr-2,Spl-2 Rozhodčí 4 4
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje Orlík - Velký Vír 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-3C,Q-2 Rozhodčí 4 4
161211 29.06.2016 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Cad-3C,Evr-2,Fin4K,Fb-3C,Q-4K,420-2 Rozhodčí 3 3
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Cad-4K,Evr-4K,Fin-3C,Fb-4K,Q-2,420-4K Rozhodčí 4 4
151211 01.07.2015 Přebor ČOS -Dálková plavba Orlík - Velký Vír Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,420-3D, Cad-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
151215 12.09.2015 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Cad-2,Evr-1,FB-2,Q-1,420-2 Rozhodčí 2 2
151219 03.10.2015 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Cad-2,Fb-2,420-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
141205 03.05.2014 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Evr-2,Fin-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad-3C,Fb-3C,Fin-1,420-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
141211 23.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-2 Rozhodčí 4 4
141212 25.06.2014 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
141219 04.10.2014 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice 420-2,Cad-2,Fb-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139901 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-2 Rozhodčí 4 4
131215 26.06.2013 Přebor ČOS dálková plavba Orlík - Radava 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
131220 31.08.2013 Hurá do Školy Jezero Poděbrady 420-2,Cad-2,Evr-1,Fb-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K Rozhodčí 4 4
121213 27.06.2012 Sletový pohár ČOS-dálková plavba Orlík - Radava 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
121217 25.08.2012 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Pir-4K,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Rozhodčí 4 4
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice 420-3C,420-3M,Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,Las-3C,420-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K Rozhodčí 4 4
111210 29.06.2011 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík - Radava 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
111219 17.09.2011 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad-3C,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,Las-3C,420-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K Rozhodčí 4 4
101210 30.06.2010 Přebor ČOS-Dálková plavba Orlík 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady 420-2,Cad-2,Fb-2, Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099903 29.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 11+12 Praha R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Cad-4K,Evr-4K,L47-4K,Cad-3C,Evr-3C,Fin-3C,Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2,420-1 Rozhodčí 4 4
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-4K,Las-4K,Q-4K Rozhodčí 4 4
091212 24.06.2009 Přebor ČOS-Dálková plavba Orlík 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
080901 15.03.2008 Školení rozhodčích KR ČSJ - (R1-J1) Vlašim 1 Rozhodčí 1 1
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad-3C,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Las-3C,Q-2 Rozhodčí 3 3
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K Rozhodčí 4 4
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Cad-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice Cad-3C,Fb-2,Las-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,L47-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K Rozhodčí 4 4
071211 27.06.2007 Přebor ČOS - dálková plavba Přehrada Orlík 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Pískovna Tišice Cad-3C,FB-2,Las-2 Rozhodčí 3 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ