Filip Dvořák

 Zpět

Datum narození: 1999
Adresa Palackého třída 14
Brno
612 00
Telefon 733159388
E-mail filip.brno@volny.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ,NJ
0903 18.02.2017 - 31.12.2020
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0699 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182172 20.10.2018 Modrá stuha (dálkový závod) Brněnská přehrada OT 1 8 660
182157 12.09.2018 Štatl Cup III Brněnská přehrada LaR 2 3 202
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 12 1 582
182128 20.06.2018 Štatl Cup II Brněnská přehrada LaR 2 3 646
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig 7 7 1 471
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 0 0
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 5 0
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 29 3 385
182103 18.04.2018 Štatl Cup I Brněnská přehrada LaR 2 4 688
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172103 08.04.2017 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 3 1 608
172104 19.04.2017 Štatl Cup I Brněnská přehrada LaR 2 2 998
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny LaR 7 19 863
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 28 2 522
172121 24.05.2017 Prigl rejs VII Brněnská přehrada OT 1 2 402
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 7 21 1 113
172132 21.06.2017 Štatl Cup II Brněnská přehrada LaR 2 1 2 008
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 8 1 940
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta LaR 6 6 1 937
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 3 8 456
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162104 16.04.2016 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 2 1 1 156
162106 20.04.2016 Prigl rejs III Brněnská přehrada OT 1 5 180
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny LaR 12 19 3 416
162116 11.05.2016 Prigl rejs VI Brněnská přehrada OT 1 4 402
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny L47 7 7 2 589
162129 18.06.2016 Veletržní regata Brněnská přehrada LaR 3 4 1 032
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 7 2 081
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 4 2 2 312
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 10 2 320
162139 20.07.2016 Prigl rejs XVI Brněnská přehrada OT 1 6 323
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta L47 6 1 4 800
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 5 2 814
162155 06.09.2016 Pohár Jachtklubu Brno Brněnská přehrada LaR 1 2 499
162161 14.09.2016 Prigl rejs XXIV Brněnská přehrada OT 1 2 703
162171 08.10.2016 Mem. Jana Sedláka Brněská přehrada LaR 3 1 2 838
162175 12.10.2016 Yetty Laser rejs Brněnská přehrada LaR 1 2 277
162172 22.10.2016 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 6 814
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 5 721
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny LaR 12 42 1 572
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny L47 7 11 1 440
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 13 1 523
152143 20.06.2015 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 2 2 804
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 2 2 1 892
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko L47 3 7 630
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná L47 6 5 1 831
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. L47 7 8 1 385
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny L47 12 19 2 429
152188 10.10.2015 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 3 4 594
152101 17.10.2015 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 8 629
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142103 19.04.2014 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 6 404
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 15 404
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny L47 4 18 404
142133 20.06.2014 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 5 303
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 4 12 543
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko L47 1 8 101
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov L47 3 5 303
142177 16.08.2014 70. výročí založení klubu YC Brno Brněnská přehrada OT 1 28 394
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 11 404
142158 17.09.2014 Závod 4 Brněnská přehrada L47 1 3 101
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny L47 6 27 606
142170 11.10.2014 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 2 2 804
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132158 19.06.2013 Na hranici možností Q 1 7 210
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 14 393
131912 10.08.2013 O štít města Pardubic Seč Q 3 9 440
131913 24.08.2013 Modrá vlajka Seče Seč Q 2 2 804
132159 18.09.2013 Drž pínu za konec Brněnská přehrada Q 1 4 453
132155 12.10.2013 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 2 1 156
132156 19.10.2013 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 34 182
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada Q-4K,RsF-4K,RsV-4K, Lar-3M,Las-3M,L47-3M,Q-3M,RsT-3M,RsV-3M,RsF-3M, Lar-2 Hlavní rozhodčí 4 6
182103 18.04.2018 Štatl Cup I Brněnská přehrada Lar-2 Rozhodčí 2 2
182128 20.06.2018 Štatl Cup II Brněnská přehrada Lar-2 Rozhodčí 2 2
182130 22.06.2018 Veteran Cup Finn Brněnská přehrada Fin-3R Předseda protestní komise 3 5
182157 12.09.2018 Štatl Cup III Brněnská přehrada Lar-2 Rozhodčí 2 2
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Las-3M,RsV-7P,RsF-3M,Q-3M,Lar-2,29r-3R Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
172104 19.04.2017 Štatl Cup I Brněnská přehrada Lar-2,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-1 Rozhodčí 2 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ