Ing.arch. Jiří Bobek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yachtclub Baník Ostrava
ověřená licence domácího klubu
2404-0378 11.08.2015 - 31.03.2020
Kontrolní komise ČSJ: Člen komise 24.01.2015 - 31.03.2023
Komise závodů: Člen komise
KSJ 24 - Moravskoslezský
01.01.2016 - 31.03.2023
Krajský rozhodčí
jazyk: PJ
0438 25.02.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 105371 Velikost: XL Skupina: LS Brno 24.2.2018
0151 01.01.2006 - 24.02.2023
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192402 18.05.2019 Hornický kahan Žermanice Fb-3M,420-2,Fb-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Rozhodčí 3 3
192410 21.06.2019 Veteran CUP Finn Olešná Fin-3R Rozhodčí 3 3
192411 06.07.2019 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,L47-2,Las-2,Evr-3M Rozhodčí 4 4
192412 06.07.2019 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Slezská Harta Kaj-1,OT-1 Rozhodčí 1 1
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 olesna Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Hlavní rozhodčí 6 9
192415 31.08.2019 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182402 21.04.2018 Cena Olešné Olešná Fin-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
182405 26.05.2018 Velká cena Ostravy Žermanice Fb-3M,Fin-3M,420-2,Evr-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 3 5
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Evr-2,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Lar-2 Rozhodčí 4 4
182410 07.07.2018 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Slezská Harta OT-1 Rozhodčí 1 1
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 7
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
172404 20.05.2017 Hornický kahan Žermanice 420-7P,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 7 11
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162403 30.04.2016 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac-4K,Rac-3M Hlavní rozhodčí 4 6
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice 420-7P,Fb-3M,Fin-3M,Fb-4K,420-3C,420-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2, Rozhodčí 7 7
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,Fb-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 3 5
162411 18.06.2016 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin-4K,Evr-1,Q-1, Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
152406 23.05.2015 Hornický kahan Žermanice Fb-3M,420-3C,420-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy Žermanice 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta Evr-3M,Fin-3M,Fb-2,L47-2,Lar-3M Hlavní rozhodčí 3 5
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 6
152419 05.09.2015 Hornická regata Žermanice 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Fin-2,L47-1,Lar-1 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
142403 03.05.2014 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac-4K,Rac-3M Hlavní rozhodčí 4 6
142404 24.05.2014 Hornický kahan Žermanice Fb-4K,Fb-3M,420-3C,420-3M,420-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice Evr-4K,Q-4K,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2 Předseda protestní komise 4 6
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,Fb-3M,L47-2,Lar-2 Hlavní rozhodčí 4 6
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip Rozhodčí 5 5
142414 06.09.2014 Hornická regata Žermanice Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Evr-1 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139910 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 24 Těrlicko R2,R3 Rozhodčí 1 1
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
132403 04.05.2013 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac-4K,Rac-3M Hlavní rozhodčí 4 6
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr-4P,Q-4P,Spl-3C Člen protestní komise 4 4
132404 25.05.2013 Hornický kahan Žermanice 420-4K,420-3C,420-3M,Fb-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-1 Předseda protestní komise 4 6
132405 01.06.2013 Velká cena Ostravy Žermanice Evr-4K,Fin-3M,420-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
132203 22.06.2013 Červnový závod Chomoutov Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
132408 06.07.2013 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin-4K,Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,L47-2 ,Fd-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
132413 07.09.2013 Hornická regata Žermanice Q-4K,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Evr-2 Hlavní rozhodčí 4 6
132208 14.09.2013 Burčáková regata Chomoutov Fin-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
122403 05.05.2012 SANTI Cup Těrlicko - KJT Rac-4K,Rac-3M Hlavní rozhodčí 4 6
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice 420-4K,420-3M,Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-1 Předseda protestní komise 4 6
122405 02.06.2012 Velká cena Ostravy Žermanice Evr-4K,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-1 Předseda protestní komise 4 6
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Lar-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 3 5
122413 08.09.2012 Hornická regata Žermanice Fb-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
119904 26.03.2011 Školení krajských rozhodčích KSJ 24 Těrlická přehrada R2,R3 Rozhodčí 1 1
112404 28.05.2011 Hornický kahan Žermanice 420-3M,Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Předseda protestní komise 3 5
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Lar-4K,Fb-3M,Evr-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1 Předseda protestní komise 4 6
112412 10.09.2011 Hornická regata Žermanice 420-4K,Fb-4K,420-3M,Fb-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
102407 12.06.2010 Velká cena Ostravy Žermanice 420-4K,Fb-4K,420-3M,Evr-3M,Fb-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Fin-2,Lar-2,Q-1 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
092407 30.05.2009 Hornický kahan Žermanice 420-3M,Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
080901 15.03.2008 Školení rozhodčích KR ČSJ - (R1-J1) Vlašim 1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192402 18.05.2019 Hornický kahan Žermanice Fb-3M,420-2,Fb-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Velitel záchrany 3 3
192410 21.06.2019 Veteran CUP Finn Olešná Fin-3R Záchranář 3 3
192411 06.07.2019 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,L47-2,Las-2,Evr-3M Velitel záchrany 4 3
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 olesna Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Záchranář 6 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182402 21.04.2018 Cena Olešné Olešná Fin-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Rozhodčí 3 2
182405 26.05.2018 Velká cena Ostravy Žermanice Fb-3M,Fin-3M,420-2,Evr-2,Q-1 Rozhodčí 3 2
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Evr-2,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Lar-2 Rozhodčí 4 2
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 3
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin-7P Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 3
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162403 30.04.2016 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac-4K,Rac-3M Rozhodčí 4 2
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice 420-7P,Fb-3M,Fin-3M,Fb-4K,420-3C,420-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2, Rozhodčí 7 2
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,Fb-2,Q-1 Rozhodčí 3 2
162411 18.06.2016 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin-4K,Evr-1,Q-1, Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 2
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Rozhodčí 6 3
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice 420-4K,Evr-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Fin-2,Fin-3M,Evr-3M Rozhodčí 4 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ