Nikol Staňková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YACHT CLUB CERE, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1130-1130 29.03.2020 - 31.03.2022
Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.: Člen výboru 25.08.2019
RO rozhodčí 1006 29.03.2020 - 31.03.2025
Trenér 2. třídy
jazyk: AJ,NJ
0498 09.08.2019 - 09.08.2024
Reprezentační trenér
SpS Optimist
0498 01.09.2019
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201313 20.06.2020 Česká jachtařská liga II. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 8 2 618
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 19 1 886
191120 11.05.2019 Česká jachtařská liga II. Vltava - Praha Lig 7 6 2 550
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162159 10.09.2016 Moravia skiff regatta Nové Mlýny 29r 0 0 0
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r 12 3 8 437
164319 27.10.2016 29-er 2016 Eurocup Italy Riva del Garda 29r 10 41 4 425
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154215 28.03.2015 Easter regatta Circolo Vela Arco, Garda 29r 8 5 6 536
152125 16.05.2015 Věstonická Venuše RS Nové Mlýny 29r 7 1 7 029
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 1 13 709
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. 29r 7 2 5 600
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141310 26.04.2014 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 4 1 5 608
141312 10.05.2014 Skif mánia Lipno - Lipno n/Vlt. RsO 4 1 4 221
143101 29.05.2014 European Championship RS Feva Holland, Aquavitesse RsF 8 3 10 441
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 3 1 3 831
141321 21.06.2014 The Crown Cup Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 5 3 5 020
144306 21.06.2014 Kieler Woche 2014 Kiel Germany 29r 5 50 1 579
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 4 1 4 570
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 4 1 4 570
143142 27.07.2014 RS Feva World Championship Carnac, France RsF 10 3 18 887
144312 19.09.2014 Erocup Slovenia Slovenia, Portoroz 29r 3 8 1 122
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice 29r 4 2 2 580
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134216 23.03.2013 XV. Torbole Europa Meeting Torbole, Itálie Evr 5 69 1 176
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou RsF 4 2 4 122
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 12 2 406
131317 22.06.2013 The Crown Cup RS Reva Lipno nad Vltavou RsF 5 8 2 495
133208 19.07.2013 MS RS Feva Marina di Grosseto RsF 10 20 10 330
131329 23.08.2013 Grand prix - MČR Lipno nad Vltavou RsF 6 2 6 733
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 7 2 393
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou RsF 4 1 5 774
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 8 4 597
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124211 23.03.2012 KOPER CUP Koper Q 5 40 2 406
124217 05.04.2012 XXX Lake Garda Meeting Optimist Class Riva del Garda Q 5 48 6 622
124226 13.04.2012 CARNEVAL CUP Opatija, Chorvatsko Q 5 17 5 083
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Q 4 1 6 978
124231 05.05.2012 28. SPÄNGLER CUP Wolfgangsee, Rakousko Q 3 2 4 573
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 1 6 677
124238 19.05.2012 Trofeo 4 Laghi Ammersee, Německo Q 4 1 5 693
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 1 7 092
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 1 6 530
121320 16.06.2012 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 1 4 270
123113 30.06.2012 MEJ_OPT_Ž ITA Q 8 25 5 827
124265 04.08.2012 TROFEO 4 LAGHI Torbole, Italy Q 5 5 6 327
124264 06.08.2012 Ora Cup Ora Riva del Garda, Italy Q 5 25 5 020
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 5 7 445
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 3 4 345
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 9 1 291
121345 15.09.2012 Jihočeská žába Bezdrev Evr 3 2 3 012
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 9 4 857
124292 13.10.2012 Herbstpokal Schwerin, Germany Evr 5 33 1 874
124294 20.10.2012 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 5 7 6 467
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 8 1 663
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 10 0
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114211 02.04.2011 Trofej mesta Piran Piran, Slovenija Q 5 3 8 031
114212 08.04.2011 Memorijal Branko Tudor Jedriličarski klub PLAV Krk Q 2 76 970
114218 21.04.2011 XXIX Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda, Italie Q 5 50 6 027
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 2 5 376
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 1 6 193
114235 20.05.2011 Memorijal Antolic-Cešic 2011 Pula Q 2 19 1 852
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 2 5 473
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 2 4 647
111311 18.06.2011 O pohár starosty Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 1 4 388
114239 20.06.2011 Dutch Youth Regatta Workum , NL Q 6 32 6 438
113136 02.07.2011 IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP Portugal, Tavira Q 8 4 11 813
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 1 6 580
114002 23.07.2011 Velká cena Slovenska SVK Q 3 1 3 994
114253 28.07.2011 Olympic hopes regata 2011 Orava, Slovakia Q 4 1 5 693
114254 06.08.2011 4 LAGHI Lago di Garda Q 5 1 9 909
114257 08.08.2011 Ora cup Ora Italy, Riva del Garda Q 5 4 8 595
114016 18.08.2011 Hungary National championship 2011 Balatonfuhred, Madarsko Q 6 3 9 440
114017 22.08.2011 Austria National championship 2011 Neusiedel am See, Rakousko Q 6 1 12 302
111331 03.09.2011 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 1 6 768
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 2 9 096
114295 01.10.2011 Jesenski Pokal Koper, Slovenia Q 5 4 5 087
114283 22.10.2011 TROFEO TORBOLI Riva del Garda, ITALY Q 5 1 9 937
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 5 2 887
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104207 18.02.2010 Carneval cup 2010 opatija Q 5 28 3 247
104209 05.03.2010 SPRING MEETING SLOVENIA Q 5 49 2 339
104216 13.03.2010 Spomladanski pokal Slovinsko Q 5 27 2 345
104214 01.04.2010 28th Lake Garda optimeeting Lake Garda Q 5 205 3 287
104222 17.04.2010 Opti Trophy 2010 Ammersee Q 5 8 5 120
104226 24.04.2010 Opti Trophy A Starnberger See Q 5 8 4 880
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 1 6 193
104232 08.05.2010 Opti-Krokodil regata Chiemsee Q 4 3 4 621
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 28 404
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 1 4 330
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 1 7 200
104246 05.06.2010 Seeshaupter Opti-Preiss Německo Q 3 5 3 166
101339 12.06.2010 O pohár starosty Lipna n/Vlt. Lipno Q 3 1 4 206
104249 19.06.2010 Trofeo 4 Laghi Opti Rakousko, Achensee Q 5 4 6 870
103110 02.07.2010 NIVEA IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP KAMIEN POMORSKI, Polsko Q 8 32 4 801
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 1 6 897
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice Q 5 1 8 287
104271 30.07.2010 Intercup Námestovo, slovensko Q 5 1 8 162
104285 07.08.2010 4 LAGHI 2010 -IV TAPPA Lago di Garda Q 5 9 5 481
104292 09.08.2010 ORA CUP ORA 2010 Lago di Garda Q 5 43 3 743
104001 20.08.2010 Velká cena Slovenska Králová - SVK Q 3 1 4 548
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 1 10 583
101333 04.09.2010 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 1 6 193
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 1 5 109
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Q 3 1 4 497
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 1 6 812
104312 15.10.2010 Puchar Rybnika - Interpuchar 2010 Rybnik-Polsko Q 5 2 8 130
104318 23.10.2010 TROFEO TORBOLI - Juniores Riva del Garda, Itálie Q 5 6 6 337
104330 02.12.2010 St. Nicholas Race 2010 Chorvatsko, Pula Q 5 56 4 303
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094205 28.02.2009 Memorijal Z.Pecenkovic Pula Q 5 12 4 036
094206 06.03.2009 Crikvenička regata Crikvenica Q 3 32 1 576
094207 27.03.2009 Memorial Branko Tudor Chorvatsko Q 4 68 1 255
094212 10.04.2009 Velikonočna regata 2009 Portorož Q 5 180 2 058
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 12 2 108
094240 09.05.2009 Memorial Mario Klun Portoroz Q 4 18 1 457
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 5 3 682
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Q 4 10 2 723
091609 20.06.2009 Cena Damet Nechranice Q 4 4 3 443
093110 04.07.2009 ME -Optimist Piran -Slovinsko Q 8 83 1 455
094274 14.08.2009 Simone Lombardi Trophy Malcesine Q 5 87 1 960
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Q 6 3 7 008
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí Q 4 6 2 312
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Q 3 2 3 645
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 9 3 038
094296 03.10.2009 Zwetschegenmännla-Regatta Brombachersee-de Q 3 8 2 494
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 1 5 326
094316 24.10.2009 Trofeo Torbole Lago di Garda Q 5 15 4 167
094326 03.12.2009 Saint Nikolas Pula Q 5 95 2 217
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084247 03.05.2008 Opti krokodil regatta Chimsee Q 3 52 400
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 21 1 804
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 42 452
084246 31.05.2008 UYC Wg Spanglercup Wolfgangsee Q 4 53 1 265
081309 07.06.2008 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 10 741
084250 14.06.2008 4-Laghi Achensee,Rakousko Q 4 63 1 494
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 26 1 152
084256 28.06.2008 Popey-race Wolgangsee Rakousko Q 3 3 3 012
084259 12.07.2008 Atterseewerkstaettencup 2008 Optimist Attersee Q 3 5 2 593
084268 09.08.2008 Trofeo 4 Laghi Lago gi Garda Q 5 15 2 406
084273 11.08.2008 Ora cup Ora Garda Q 5 35 2 673
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q 4 14 1 608
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ 6 4 1 663
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 20 3 096
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 19 354
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Q 3 7 1 853
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Q 3 4 2 884
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 15 2 193
084297 04.10.2008 Frankonia Cup Brombachsee Q 4 35 1 369
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Q 4 3 4 016
084311 25.10.2008 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 5 24 3 008
084330 04.12.2008 St.Nikolas 2008 Pula Q 5 44 2 394
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 54 124
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 23 412
071318 14.07.2007 Prázdninový závod Bezdrev Q 2 10 0
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 14 606
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 53 885
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 34 551
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Q 4 18 1 043
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
209912 29.03.2020 Školení krajských rozhodčích KSJ 16+17 MS Teams R3 Rozhodčí 1 1
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q-7P Rozhodčí 7 7
Související články

Optimisti v Polsku

21.09.2021
38 našich závodníků třídy Optimist se vydalo do Dziwnova na mezinárodní mistrovství Polska. Byli mezi nimi i členové reprezentačního družstva pod vedením Nikol Staňkové, které před závodem na místě celý týden trénovalo. Většina dalších z různých klubů ČR jela na závod hlavně sbírat zkušenosti.

Nikol Staňková byla vybrána do mentoringového programu Ženy ve sportu

27.04.2021
Trenérka SpS třídy Optimist Nikol Staňková byla vybrána do mentoringového programu Ženy ve sportu. Stala se tak jednou z deseti žen, které získaly tuto možnost.

Děti závodily o Velikonocích v chorvatském Medulinu

08.04.2021
V chorvatském Medulinu se od 1. do 4. dubna jelo mezinárodní mistrovství Chorvatska ve třídě Optimist – Clivo Sailing Cup. Na startu bylo 211 dětí z devíti zemí a mezi nimi 30 českých. Závodila celá naše reprezentace SPS pod vedením trenérky Nikol Staňkové, tým Českého Yacht Klubu a řada dalších závodníků ze všech koutů republiky.

Halloween Regata na Gardě

02.11.2020
Od 30. 10. do 1. 11. se v Torbole konal již osmý ročník Halloween Regaty. Na rozdíl od minulých let, kdy se závodu účastnilo téměř 600 Optimistů, se letos prohánělo po hladině Gardy kvůli situaci kolem Covidu-19 pouze 152 straších dětí (juniorů – ročníky 2005–2009) a 51 mladších (cadetů (2010 a 2011). Mezi nimi bylo i osm českých závodníků pod vedením trenérky Nikol Staňkové.

Mistrovství Evropy třídy Optimist v Portoroži

25.10.2020
Prvním závodním dnem na mistrovství Evropy třídy Optimist bylo úterý 20. října. V Portoroži Českou republiku reprezentovalo celkem 10 závodníků (6 chlapců a 4 děvčata). Na startu bylo celkem 156 chlapců a 113 děvčat z 33 zemí světa.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ