Zdeněk Dybal

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yachtclub Baník Ostrava
ověřená licence domácího klubu
2404-0426 11.08.2015 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
0941 18.03.2017 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin 7 18 1 706
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Fin 7 20 1 505
191703 13.04.2019 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 16 2 064
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 25 375
182211 22.09.2018 Podzimní závod chomoutov Fin 2 6 554
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Fin 12 8 3 742
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin 1 3 624
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 25 3 112
187014 25.08.2018 Rofi Pokal Attersee Fin 7 23 1 895
182142 11.08.2018 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 1 2 637
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna LaR 7 4 1 940
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 3 2 812
182205 30.06.2018 Červnový závod Chomoutov Fin 4 7 1 189
182406 02.06.2018 Bobova regata Petrův rybník - Krnov Fin 3 2 1 935
182405 26.05.2018 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 1 1 406
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 2 5 804
182202 12.05.2018 Májový Závod Chomoutov Fin 0 0
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Fin 8 25 1 876
182201 07.04.2018 Jarní závod Chomoutov Fin 3 5 1 069
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174221 12.04.2017 Laser Youth Easter Meeting Malcesine, Itálie LaR 10 108 1 575
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny LaR 7 13 2 017
173205 03.05.2017 YES - Young Europeans Sailing 2017 Kiel-Schilksee LaR 8 67 1 336
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 25 3 112
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 7 17 1 755
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta LaR 6 5 2 412
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara LaR 12 12 2 711
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny L47 12 7 7 412
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Fin 3 3 1 872
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164214 23.03.2016 Laser Youth Easter Meeting Malcesine ITA L47 10 91 1 713
164227 23.04.2016 OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI LOK Dzierżno -Polsko LaR 4 10 989
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 21 1 471
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny LaR 12 23 2 420
164245 14.05.2016 YES - Young Europeans Sailing 2016 Kiel-Schilksee L47 8 42 2 431
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny L47 7 6 3 058
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel L47 10 67 2 340
162301 25.06.2016 Pohár Kroměříže štěrkovna Hráza L47 2 3 646
164265 02.07.2016 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 Warnemünde L47 10 40 3 682
164267 08.07.2016 EP POL Dziwnov POL L47 10 31 4 421
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 9 2 640
162302 23.07.2016 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza LaR 2 4 554
163216 30.07.2016 Laser 4.7 World Championship 2016 30/07 Kiel-Schilksee L47 24 226 3 723
164287 02.09.2016 XXII PUCHAR BESKIDÓW – INTER PUCHA Zarzadce L47 7 4 4 047
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 32 1 372
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice L47 12 12 2 015
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154281 04.02.2015 PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR Zarzecze LaR 3 10 303
154223 09.04.2015 EC Macesina ITA Macesina ITA L47 10 100 1 115
152401 18.04.2015 Jarní závod Štěrkovna Hlučín LaR 2 5 360
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 3 1 608
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 23 707
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny L47 7 10 1 730
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 12 1 766
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. L47 7 9 1 582
152204 18.07.2015 Modrá stuha Plumlova Plumlov L47 2 3 452
154270 31.07.2015 Interpohár Orava Orava LaR 6 6 1 663
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná LaR 6 12 1 356
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž L47 4 5 989
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny L47 12 17 3 009
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín L47 3 3 969
152302 17.10.2015 Mistrovství Valašskoslovácka Kroměříž L47 3 4 831
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142103 19.04.2014 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 2 3 784
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 34 1 530
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko Q 3 25 979
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice Q 4 3 2 661
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 10 427
147006 01.08.2014 Interpuchar Orava Q 5 6 3 008
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Q 5 5 3 515
164287 02.09.2014 XXII PUCHAR BESKIDÓW – INTER PUCHA Zarzadce L47 7 4 4 047
147008 05.09.2014 Puchar Beskidów Tresna Q 5 6 1 130
147010 12.09.2014 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski Chełm Śląski Q 5 6 1 614
142303 18.10.2014 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza L47 2 9 452
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134210 01.01.2013 Puchar Floty Polskiej DN Jezero Niegocijne, Mazury, Polsko Q 3 10 1 388
132402 20.04.2013 Cena Olešné Olešná Q 1 1 402
134246 15.06.2013 Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Ps Laka u Pszczyny Q 3 11 1 145
132304 22.06.2013 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Q 2 2 1 508
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 12 2 883
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 11 1 883
134209 09.08.2013 Velká cena Slovenska Liptovská Mara Q 3 4 2 188
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Evr 3 14 303
132413 07.09.2013 Hornická regata Žermanice Q 4 3 2 312
134280 14.09.2013 Mistrzostwa Śląska i Międzywojewódzkie Chelm Šlaski Q 5 25 672
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza Q 4 5 3 458
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín Q 3 3 1 581
134207 11.10.2013 Puchar Rybnika Rybnik Q 5 14 2 730
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124236 14.03.2012 RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE Rybnik - Polsko Q 3 11 1 883
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Q 3 10 831
122107 05.05.2012 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q 3 14 768
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 13 2 221
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Q 3 8 1 360
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 30 1 184
127010 02.06.2012 Mlýny jinak Pasohlávky Q 3 9 879
124254 29.06.2012 XVII MEMORIAŁ ADAMA BANASZKA ZARZECZE - Polsko Q 3 9 1 956
122408 07.07.2012 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 2 3 202
121912 11.08.2012 Prázdninový závod mládeže Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 3 1 850
122412 25.08.2012 Olešná regata Olešná Q 2 2 554
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 24 2 024
122305 22.09.2012 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q 4 6 2 738
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Rozkoš Q 1 9 469
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Q 4 9 1 291
124103 12.10.2012 Puchar Rybnika Rybnik Q 5 12 3 926
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114269 02.03.2011 VIII Regaty Żar Międzybrodzie Bialskie - PL Q 3 16 1 529
112416 13.03.2011 Sailing Academy - Ledoborci "Q" Rybnik - Polsko Q 1 7 101
112301 10.04.2011 Jarní rozcvička JNS Otrokovice Q 2 8 624
114216 16.04.2011 Śląski Puchar Optimista Rybnik PL Q 4 7 4 302
112402 23.04.2011 Pohár Olešné Olešná Q 3 7 1 110
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 25 989
112111 07.05.2011 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 13 988
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 23 746
112003 21.05.2011 Májový pohár Velké Dářko Q 3 13 1 102
112405 04.06.2011 Pohár Radegastu Žermanice Q 3 8 936
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Q 1 2 277
112407 25.06.2011 Velká cena Ostravy Žermanice Q 4 3 1 291
112408 09.07.2011 Modrá stuha Č.Těšína Těrlicko Q 2 1 1 156
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Q 5 14 1 675
112411 27.08.2011 Olešná regata Olešná Q 2 5 610
114270 02.09.2011 Puchar Beskydow POL, Tresna Q 4 24 1 907
114271 09.09.2011 Puchar Wojta Gminy Clem Slaski - Mistror Chelm Slaski Q 3 20 2 248
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 41 1 225
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Q 3 10 1 597
114290 22.10.2011 Trofeo Torboli Cadeti Lago di Garda Italy Q 5 63 1 104
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102301 10.04.2010 Jarní rozcvička JNS. Otrokovice Q 2 11 411
102401 17.04.2010 Jarní závod II těrkovna Hlučín Q 2 6 202
102402 24.04.2010 Pohár Olešné Olešná Q 3 16 303
102403 05.05.2010 Kontrolní závod I těrkovna Hlučín Q 1 3 226
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q 3 23 358
102003 22.05.2010 Majový pohár Velké Dářko Q 3 22 361
102405 26.05.2010 Kontrolní závod II těrkovna Hlučín Q 1 2 402
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 47 511
102202 05.06.2010 Jarní Sokolská regata Těrlice Q 3 19 370
102407 12.06.2010 Velká cena Ostravy Žermanice Q 1 1 578
102410 26.06.2010 Mladý vítr Žermanická přehrada Q 4 5 1 220
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice Q 5 24 1 385
104281 06.08.2010 O pohár primátora SVK - Liptovská Mara Q 3 14 477
102205 14.08.2010 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Q 2 7 420
104001 20.08.2010 Velká cena Slovenska Králová - SVK Q 3 20 645
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 46 606
102415 11.09.2010 Hornická regata ermanice Q 2 4 396
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q 4 13 1 395
101341 28.09.2010 Soustředění mládeže Lipno n/Vlt. Q 1 8 198
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Q 3 14 768
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 29 963
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 12 792
104319 23.10.2010 TROFEO TORBOLI - Cadetti Riva del Garda, Itálie Q 5 91 836
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092401 18.04.2009 Jarní závod Hlučín Q 2 9 202
092402 25.04.2009 Pohár Olešné Olešná Q 3 17 377
092404 09.05.2009 SANTI Cup Těrlicko Q 1 2 277
092405 20.05.2009 Kontrolní závod II. - VPOZ Hlučín Q 1 3 402
092407 30.05.2009 Hornický kahan Žermanice Q 1 3 101
092412 18.07.2009 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 2 3 202
092416 12.09.2009 Hornická regata Žermanice Q 4 7 1 189
092417 19.09.2009 IKAMONT Cup Hlučín Q 2 6 336
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Q 3 24 303
092305 10.10.2009 Krajský přebor ZK těrkovna Hráza Kroměříž Q 4 18 672
092306 24.10.2009 Poslední réčko JNS Otrokovice Q 2 12 272
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082416 23.08.2008 Olešná regata Olešná Q 2 13 202
082417 06.09.2008 Hornická regata ermanice Q 1 4 101
082418 10.09.2008 Kontrolní závod IV (VPOZ) Hlučín Q 1 7 159
082419 13.09.2008 IKAMONT Cup Hlučín Q 2 11 202
082210 20.09.2008 Moravský pohár II. Plumlovská přehrada Q 3 13 400
082420 04.10.2008 Cena BorsodChem Hlučín Q 2 9 202
082308 28.10.2008 Poslední réčko Stězkovna Hráza Kroměříž Q 2 11 278
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179909 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 24 Soběšovice, Hotel Maják, Žermanická přeh R2, R3 Rozhodčí 1 1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ