Petr Sovadina

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Lodní Sporty Kroměříž, JO
Ověřená licence domácího klubu
2301-0188 11.08.2015 - 31.03.2021
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
1018 14.03.2020 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Lar 12 9 1 761
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 7 11 1 846
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar 12 30 3 208
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny Lar 7 14 1 791
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar 12 23 3 547
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 1 5 443
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Lar 3 3 1 407
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 11 3 079
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 7 5 3 368
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 6 3 058
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Lar 12 13 2 294
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164214 23.03.2016 Laser Youth Easter Meeting Malcesine ITA L47 10 78 2 383
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny Lar 7 17 2 113
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Lar 12 20 3 148
162001 14.05.2016 Májový pohár Velké Dářko L47 3 2 1 734
162301 25.06.2016 Pohár Kroměříže štěrkovna Hráza L47 2 2 998
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 7 6 2 550
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 4 1 3 517
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov L47 2 3 202
162421 01.10.2016 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Lar 4 3 1 608
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 4 1 108
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny L47 7 6 3 283
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 10 2 320
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 2 11 411
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko L47 3 5 1 069
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná L47 6 4 2 412
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž L47 4 6 672
154287 18.09.2015 EC AUT Attersee Attersee Lar 3 22 470
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny L47 12 14 4 021
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín L47 3 2 1 497
152302 17.10.2015 Mistrovství Valašskoslovácka Kroměříž L47 3 3 1 206
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q-3M,L47-3M,L47-4K,L47-2,Q-2 Rozhodčí 3 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ