Ing. Jan Blahoňovský

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Lodní sporty Brno
ověřená licence domácího klubu
2103-0426 11.08.2015 - 31.03.2020
Asociace Match a Team Racingu: Člen výboru 19.02.2018
Odvolací komise: Člen komise 01.01.2016 - 31.03.2023
Krajský rozhodčí
jazyk: AJ
0222 30.04.2017 - 31.12.2020
Národní rozhodčí-soudce
jazyk: AJ
0222 30.04.2017 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192123 25.05.2019 MÁJOVÁ PŘEHÁŇKA Brněnská přehrada Kaj 1 9 323
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 17 852
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TR 6 5 2 887
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122140 06.10.2012 Poslední vítr Brněnská přehrada RS7 1 4 101
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072111 26.05.2007 Mistrovství ČR Brněnská přehrada TR 6 3 2 412
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052113 MČR TR Brněnská přehrada TR 6 1 4 800
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042113 MČR TR Brno TR 6 6 606
041313 Král Šumavy Lipno FB 4 20 925
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 14 1 411
032128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 13 1 318
032132 Poslední vítr II Brněnská přehrada FB 3 6 969
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 2 4 570
021810 Fair Play Rozkoš FB 4 8 1 813
022106 To je celá, to je půl... (+ přebor JM kr Brněnská přehrada FB 1 1 402
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 4 1 621
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 14 1 189
021607 Cena Lučana Nechranice FB 2 11 804
021402 Zahájení v Plzni Bolevák FB 1 3 738
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno FB 6 16 2 329
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Rozhodčí 7 7
192109 11.05.2019 Kiss my RS Brněnská přehrada Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Předseda protestní komise 7 11
197004 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard Nové Mlýny Rac-24me Člen protestní komise 24 24
192126 22.06.2019 MČR RS Feva Nové Mlýny RsF-12mr,RsF-7P Hlavní rozhodčí 12 18
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
181303 21.04.2018 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Předseda protestní komise 7 11
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Předseda protestní komise 7 11
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Předseda protestní komise 7 11
182164 22.09.2018 Mem. Miloše Alexy Brněnská přehrada RsV-12mr,Vau-7P,RsF-2,RsT-2,Fb-1 Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Vltava Lig-7P Rozhodčí 7 7
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig-7P Rozhodčí 7 7
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-10R,RsF-10R Rozhodčí 10 10
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Člen protestní komise 24 24
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Rozhodčí 24 24
172154 26.08.2017 Mistrovství ČR Rac Nové Mlýny Rac-12mr,Fun-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF-18me,RsA-6ip Člen protestní komise 18 18
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151302 25.04.2015 Velká cena RODOP Lipno - Kovářovská zátoka M24-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P Hlavní rozhodčí 12 18
152153 15.07.2015 Prigl Rejs XV Brněnská přehrada RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
152154 22.07.2015 Prigl Rejs XVI Brněnská přehrada RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
152157 29.07.2015 Prigl Rejs XVII Brněnská přehrada RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
152106 22.08.2015 50. narozeniny JO TJ Lodní sporty Brno Brněnská přehrada OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
152161 22.08.2015 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada Kaj-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad-12mr,Cad-6ip,Fb-12mr,420-12mr,RsF-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
142142 20.07.2014 Prígl Rejs XIII Brněnská přehrada RsF-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,RsT-1,OT-1,420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
147024 08.08.2014 Velká cena ALT Melges 24 Kovářov - Lipno M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
132107 04.05.2013 Kiss my RS I Brněnská přehrada RsV-4K,Rs1-4K,RsF-4K,Rs7-4K,RsF-2,Rs7-2,RsV-2 Hlavní rozhodčí 4 6
132107 04.05.2013 Kiss my RS I Brněnská přehrada RsV-4K,Rs1-4K,RsF-4K,Rs7-4K,RsF-2,Rs7-2,RsV-2 Předseda protestní komise 4 6
132110 15.05.2013 Prigl Rejs III Brněnská přehrada Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad-4P,De1-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Vau-3M Člen protestní komise 4 4
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice Fb-4P,L47-4P,Las-4P,Fd-3C Rozhodčí 4 4
132127 26.06.2013 Prigl Rejs IX Brněnská přehrada Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
132160 11.08.2013 Prázdninový Prigl Rejs 2 Brněnská přehrada RsF-1, RsV-1, OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr,L47-5mz Člen protestní komise 6 6
132139 02.09.2013 Mistrovství světa RAC Nové Mlýny Rac-12ms Hlavní rozhodčí 12 18
137014 21.09.2013 MČR - Onedesign marina Frapa, Rogoznice - Chorvatsko Nj-6mr,Nj-5ip Člen protestní komise 6 6
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
121350 30.06.2012 Mistrovství ČR Melges 24 Lipno - Kovářov M24-6mr Předseda protestní komise 6 9
121125 24.09.2012 MČR Onedesign a Elektrovod Cup 2012 Kaštěla - Chorvatsko Nj-6mr,Nj-3R Člen protestní komise 6 6
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
112133 18.08.2011 MS Veterán Evropa Nové Mlýny Evr-10ms Předseda protestní komise 10 15
117013 25.08.2011 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24-6mr Předseda protestní komise 6 9
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
109902 10.04.2010 Školení krajských rozhodčích KSJ 21 Brno R2+R3 Rozhodčí 1 1
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad-6mr,420-4P,Fb-4P,Fb-4K Člen protestní komise 6 6
101326 19.08.2010 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24-6mr,M24-4P Předseda protestní komise 6 9
107123 18.09.2010 Velká cena YFA + Elektrovod Cup Biograd na Moru, Chorvatsko Ela-5ip,Nj-5ip Člen protestní komise 5 5
107023 20.09.2010 RODOP MČR Onedesign + Velká cena YFA Chorvatsko Bav-6mr,Bav-5ip Rozhodčí 6 6
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny Fb-10me Člen protestní komise 10 10
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099901 14.03.2009 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
091322 07.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24-6mr,M24-4P Předseda protestní komise 6 9
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
081732 03.05.2008 Melges Tour I. Máchovo jezero M24-4P Předseda protestní komise 4 6
081338 05.07.2008 Melges Tour II. Lipno - Kovářov M24-4P Předseda protestní komise 4 6
087018 15.08.2008 Mistrovství ČR - Melges Tour IV. Lipno - Kovářov M24-6mr Předseda protestní komise 6 9
087025 04.10.2008 Melges Tour V. Máchovo jezero/Praha M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR-6mr,TR-4P Chief umpire 6 9
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny 420-5mz,470-5mz,Evr-5mz, Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4P,Las-4P Předseda protestní komise 5 8
071122 11.05.2007 Melges Tour I. Lipno M24-4P Předseda protestní komise 4 6
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P Člen protestní komise 6 6
071124 10.08.2007 YFA Melges Tour - Hodně štěstí Lipno M24-4P Předseda protestní komise 4 6
071123 15.08.2007 YFA Melges Tour - Druhá šance Lipno M24-4P Předseda protestní komise 4 6
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví L47-6mr,Q-6mr,Evr-4P (závod pro LT Evropa 31/8 - 2/9) Člen protestní komise 6 6
071125 06.09.2007 Mistrovství ČR - Melges Tour IV. Lipno M24-6mr,M24-4P Předseda protestní komise 6 9
071114 14.09.2007 Malá cena YFA Biograd - Chorvatsko Bav42-5ip Předseda protestní komise 5 8
071126 06.10.2007 Melges Tour V. Praha M24-4P Předseda protestní komise 4 6
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TMR-4P Hlavní rozhodčí 4 6

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ