Ing. Lenka Balzerová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2101-0481 11.08.2015 - 31.03.2020
Speciální člen ČSJ : Jednorázová licence ČSJ
Pořádající klub: JACHT KLUB Prostějov, spolek
9999-0092 27.07.2019 - 31.12.2019
Speciální člen ČSJ : Jednorázová licence ČSJ
Pořádající klub: Jachtklub Brno z.s.
9999-0054 22.06.2019 - 31.12.2019
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ,RJ,FJ
0682 09.03.2013 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 19 659
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 9 404
192125 22.06.2019 Veletržní regata Brněnská přehrada Evr 3 7 1 005
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko NJ 12 15 2 444
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko NJ 12 15 2 444
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc 12 7 3 568
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 11 3 757
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 10 1 774
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko NJ 12 19 1 212
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko Ela 7 4 3 782
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152010 26.06.2015 45 let Evrop v Čechách – 2015 Velké Dářko Evr 1 7 432
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 7 1 296
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 15 1 220
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 7 2 749
142177 16.08.2014 70. výročí založení klubu YC Brno Brněnská přehrada OT 1 16 637
147019 04.10.2014 18. Česká námořní rally Chorvatsko Ela 5 5 1 236
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 25 588
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 10 1 851
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 4 2 452
112205 30.07.2011 Modrá stuha Plumlova Mohelnici – Moravičanech Evr 4 11 1 443
112133 18.08.2011 MS Veterán Evropa Nové Mlýny Evr 10 22 5 220
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 16 1 437
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 23 2 468
097003 10.10.2009 13. Česká námorní rallye Chorvatsko Ela 5 10 1 781
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 15 2 312
082205 19.07.2008 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 8 2 081
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 32 1 608
082421 08.11.2008 Evropa cup Těrlicko Evr 1 8 660
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 15 1 549
072117 23.06.2007 Krajský přebor Brněnská přehrada Evr 2 2 554
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 18 1 608
072205 18.08.2007 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 7 2 471
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 30 1 483
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062102 22.04.2006 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 1 2 637
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 14 2 580
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 19 1 608
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. Brněnská přehrada Evr 4 2 2 812
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 19 1 977
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 7 2 812
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 18 1 509
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 33 1 471
062208 21.10.2006 Burčáková regata II Chomoutov Evr 2 3 1 709
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052117 Krajský přebor Brněnská přehrada Evr 4 4 1 608
052127 Veletržní regata Brněnská přehrada Evr 2 1 1 758
052102 YETTI Regata Jedovnice Evr 2 3 646
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Evr 4 3 4 155
051605 Cena RIVETEC Nechranice Evr 4 8 2 918
052213 O kuře na rožni Chomoutov Evr 2 2 1 600
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 8 3 326
052426 Cena BC MCHZ Hlučín Evr 3 6 2 054
051307 Cena Šumavy Lipno Evr 4 10 2 129
052106 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 4 1 032
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 10 2 978
042416 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 3 1 3 741
042104 Jarní zahajovací závod Brno Evr 1 2 101
042108 Pálavská regata Home credit Nové Mlýny Evr 5 29 1 814
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 4 1 621
041620 Hop regata Nechranice Evr 1 23 258
042133 MČR Nové Mlýny Evr 6 19 3 075
042207 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 5 2 629
042213 O kuře na rožni Chomoutov Evr 2 2 1 683
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 18 1 747
042118 Krajský přebor I. Brno Evr 2 2 804
042106 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 2 2 109
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032206 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 9 2 437
032426 Cena BC Chem štěrkovna Hlučín Evr 3 3 2 400
031622 Hop regata Nechranice Evr 4 18 1 509
032003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 12 2 661
032106 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 4 1 734
032116 Krajský přebor Jm Brněnská přehrada Evr 4 1 3 200
032115 MR Evropa + Laser Nové Mlýny Evr 6 15 3 691
032125 Veletržní regata Brněnská přehrada Evr 2 2 998
032126 O Jedovnického kapra Jedovnice Evr 2 3 1 054
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 26 1 357
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022110 Memoriál H. Šedy Jedovnice Evr 2 4 804
022408 Hornický kahan + KP II (přebor MS kraje) Žermanice Evr 4 3 3 611
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
152173 16.09.2015 Závod 4 Brněnská přehrada Q-1,L47-1,Lar-1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
142105 23.04.2014 Závod 1 Brněnská přehrada Q-1,Cad-1,L47-1,Lar-1 Rozhodčí 1 1
142119 21.05.2014 Závod 2 Brněnská přehrada Q-1,Cad-1,L47-1,Lar-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139903 09.03.2013 Školení rozhodčích - KSJ21 LS Brno R2,R3 Rozhodčí 1 1
132158 19.06.2013 Na hranici možností Q-1,Lar-1,L47-1 Rozhodčí 1 1
132159 18.09.2013 Drž pínu za konec Brněnská přehrada Q-1,Lar-1,L47-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
122101 11.04.2012 Dřevák správná volba Brněnská přehrada Cad-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
122108 09.05.2012 Komu co chybí Brněnská přehrada Cad-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
122119 13.06.2012 Na hranici možností Brněnská přehrada 420-1,Cad-1,L47-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Q-4K,Evr-4K,Lar-3C Člen protestní komise 4 4
122131 12.09.2012 Drž pínu za konec Brněnská přehrada Cad-1, Q-1, L47-1, Las-1, Lar-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
112101 13.04.2011 Závod 1 - Dřevák - nejlepší volba Brněnská přehrada Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
112112 11.05.2011 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
112124 15.06.2011 Závod 3 - Kdo se necvaká, jezdí pod své Brněnská přehrada Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,420-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
112143 14.09.2011 Závod 4 - Drž pínu za konec Brněnská přehrada Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109902 10.04.2010 Školení krajských rozhodčích KSJ 21 Brno R2+R3 Rozhodčí 1 1
102101 14.04.2010 Volba Brněnská přehrada Cad-2,Q-2,420-1,L47-1 Rozhodčí 2 2
102106 12.05.2010 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Cad-2,Q-2,420-1,L47-1 Rozhodčí 2 2
102125 15.09.2010 Závod 4 - Drž pínu za konec Brněnská přehrada Cad-2,Q-1,420-2,L47-1 Hlavní rozhodčí 2 3
102131 02.10.2010 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Cad-3M,Lar-3M,Las-3M,L47-3M,Cad-2,Evr-1,Fin-2,Las-1,Q-1 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
092110 13.05.2009 Závod mládeže č.2 Brněnská přehrada 420-2,Cad-2,L47-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
092124 17.06.2009 Závod mládeže č.3 Brněnská přehrada 420-2,Cad-2,L47-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082102 16.04.2008 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Cad-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
082108 14.05.2008 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
082134 17.09.2008 Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl Brněnská přehrada Q-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072104 18.04.2007 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Cad-1,Q-1 Člen protestní komise 1 1
072109 16.05.2007 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
072116 20.06.2007 Závod pod záštitou myšlenky Lence Armstr Brněnská přehrada Q-1 Rozhodčí 1 1
072132 19.09.2007 Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl Brněnská přehrada Q-1 Rozhodčí 1 1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ