Ing. Pavel Kamenský

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
ověřená licence domácího klubu
2001-0086 11.08.2015 - 31.03.2023
KSJ kraj Vysočina: Předseda 19.02.2018
Komise krajů a klubů: Člen komise
KSJ 20 - Vysočina
01.01.2016 - 31.03.2023
NRo Národní rozhodčí pro řízení závodů 0211 17.06.2021 - 31.03.2025
Člen HZS
VMP: 325917 Velikost: XL Skupina: LS Brno 24.2.2018
0061 01.01.2008 - 24.02.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224187 12.10.2022 Raceboard Masters Worlds 2022 Campione del Garda, Italy Rac 24 10 16 610
224189 08.10.2022 Chiemsee Insel-Marathon Chiemsee Rac 8 8 7 033
224191 07.10.2022 Bavarian Masters Chiemsee Rac 7 8 3 782
221804 22.09.2022 MMČR Rac Rozkoš Rac 12 8 5 720
224177 15.09.2022 Veľká cena Slovenska 2022 - okruhový jachting Zemplínska Šírava Rac 7 6 4 367
222151 03.09.2022 Vítr z vinohradů - Supercup Nové Mlýny Rac 7 13 2 441
221617 13.08.2022 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 4 3 782
222210 06.08.2022 Tvarůžková regata Moravičany Rac 3 4 1 032
222011 30.07.2022 24 hodin Velkého Dářka velke darko Rac 1 2 578
222132 02.07.2022 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 9 1 053
224160 04.06.2022 Supercup HUN Balaton Rac 7 7 2 589
224061 23.05.2022 Raceboard World Championships 2022 Balaton Rac 36 23 18 364
222115 14.05.2022 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 7 6 3 873
224159 07.05.2022 Supercup SVK Domaša Rac 7 13 2 571
222109 30.04.2022 Starobrno Cup Brněnská přehrada Rac 4 6 1 291
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214154 02.10.2021 Chiemsee Insel-Marathon Chiemsee Rac 8 7 6 400
214183 01.10.2021 Bavarian Masters Chiemsee Rac 7 5 3 837
211622 25.09.2021 Cena YCN - MČR Fun Nechranice Rac 0 0
211805 18.09.2021 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 5 3 612
212154 04.09.2021 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 7 9 2 456
211623 26.08.2021 MMČR a Nechranická buchta - 40. ročník Nechranice Rac 12 6 6 640
214114 16.08.2021 Raceboard world championship Riga, LAT Rac 36 19 19 675
212209 14.08.2021 Tvarůžková regata Moravičany Rac 3 3 1 734
211508 07.08.2021 Senior Cup Jesenice Rac 7 2 7 029
212011 31.07.2021 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 1 3 402
212132 26.06.2021 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 2 4 998
212004 19.06.2021 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 8 2 999
217016 12.06.2021 Supercup HUN HUN Rac 4 10 989
212119 29.05.2021 Starobrno Cup Brněnská přehrada Rac 3 4 1 206
217015 08.05.2021 Supercup SVK SVK Rac 7 10 3 837
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201717 03.10.2020 Skiregata - 45. ročník Jablonec Rac 3 2 2 263
201807 19.09.2020 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 6 2 550
205010 12.09.2020 Veľká cena Slovenska 2020 Domaša Rac 7 13 2 929
205003 01.09.2020 ERGO Hestia Raceboard European Championships Sopoty, Polsko Rac 24 15 5 931
202150 27.08.2020 MMČR Bic, Rac - Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 12 14 5 184
201620 22.08.2020 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 6 3 493
202210 15.08.2020 Tvarůžková regata Moravičany Rac 3 7 768
202010 01.08.2020 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 4 1 032
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 11 2 673
201607 13.06.2020 Cena YCN Nechranice Rac 7 8 2 999
202117 30.05.2020 Starobrno Cup, krajský přebor Brněnská přehrada Rac 4 5 2 064
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny Rac 7 7 1 113
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194191 05.10.2019 Chiemsee Inselmarathon Chiemsee Rac 4 7 2 749
194192 04.10.2019 Bavarian Masters Chiemsee Rac 7 7 3 743
194160 14.09.2019 Supercup Slovensko Domaša Rac 8 7 5 231
192151 07.09.2019 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 7 9 707
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Rozkoš Rac 12 17 3 623
191807 24.08.2019 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 6 4 367
192008 03.08.2019 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 3 1 206
192127 22.06.2019 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 7 1 110
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 6 3 283
194081 08.06.2019 Supercup Hungary Balaton Rac 8 11 3 797
191607 01.06.2019 Cena YCN Nechranice Rac 0 0
192117 25.05.2019 Starobrno Cup Brněnská přehrada Rac 4 9 904
197004 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard Nové Mlýny Rac 24 30 12 383
192111 11.05.2019 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny Rac 7 15 3 909
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184101 05.10.2018 Bavarian Masters Chiemsee Rac 8 10 3 702
182209 15.09.2018 Tvarůžková regata Moravičany Rac 3 5 1 444
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Rac 7 11 3 953
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice Rac 12 10 6 192
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice Rac 7 7 4 188
182007 04.08.2018 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 2 2 637
184068 25.06.2018 Raceboard World Championships 2018 Blanes, Španělsko Rac 36 39 11 623
182002 16.06.2018 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 2 12 396
184043 08.06.2018 Supercup Balaton Balaton - Balatonfüzfö Rac 8 11 3 519
181803 02.06.2018 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 6 1 940
182120 26.05.2018 Starobrno Cup a Krajský přebor Brněnská přehrada Rac 4 12 404
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 7 14 1 471
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice Rac 7 10 1 730
184014 05.05.2018 Supercup Slovakia Domaša Rac 8 8 4 903
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172403 29.04.2017 Těrlická regata Těrlicko - KJT Rac 4 5 1 220
174225 06.05.2017 Super Cup Domaša - SVK Rac 8 15 2 719
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 7 9 3 135
171803 03.06.2017 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 12 1 385
174245 10.06.2017 Super CUP Balaton Balaton Laguna Yacht Club Rac 8 11 4 625
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 7 3 743
172136 24.06.2017 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 10 994
172007 29.07.2017 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 4 1 032
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 4 5 279
172154 26.08.2017 Mistrovství ČR Rac Nové Mlýny Rac 12 12 5 811
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Rac 7 13 3 445
173227 04.09.2017 Mistrovství Evropy Raceboard 2017 Balatonfüred, Maďarsko Rac 24 34 10 099
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Rac 12 6 6 937
171620 23.09.2017 Cena YCN Nechranice Rac 7 8 1 940
174290 30.09.2017 Chiemsee-Insel-Marathon Chiemsee Rac 1 19 586
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162403 30.04.2016 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac 3 4 1 206
164248 07.05.2016 Supercup SVK Domaša Rac 8 5 6 110
162117 14.05.2016 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 7 10 2 814
167022 21.05.2016 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 4 5 106
161314 04.06.2016 Pohár D.I.M. Bezdrev Rac 2 4 396
164257 10.06.2016 Hungarian Super Cup Balaton, Maďarsko Rac 8 5 5 956
162002 18.06.2016 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 13 2 017
162132 25.06.2016 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 7 1 604
162007 30.07.2016 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 5 1 444
161617 20.08.2016 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 12 2 685
167035 24.08.2016 Mistrovství ČR Rac Rozkoš Rac 12 11 5 278
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Rac 7 16 3 416
162207 10.09.2016 Tvarůžková regata Moravičany Rac 3 10 915
161622 17.09.2016 Cena YCN Nechranice Rac 7 5 3 104
164311 07.10.2016 Bavarian Masters Chiemsee Rac 8 11 3 660
164310 08.10.2016 Chiemsee Insel Marathon Chiemsee Rac 10 17 6 835
163135 20.11.2016 Slake Raceboard World Championships 2016 Manly Brisbane, Austrálie Rac 36 34 15 148
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152405 02.05.2015 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac 4 4 1 813
152123 09.05.2015 Starobrno Cup Brněnská přehrada Rac 4 4 2 452
151305 16.05.2015 Pohár D.I.M. Bezdrev Rac 3 5 1 444
151803 23.05.2015 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 3 5 980
152133 30.05.2015 Věstonická Venuše WS Nové Mlýny Rac 7 7 3 404
153108 08.06.2015 2015 RACEBOARD WORLD CHAMPIONSHIPS Sopoty, Polsko Rac 36 47 9 864
152002 20.06.2015 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 8 3 172
152146 27.06.2015 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 3 2 708
152007 01.08.2015 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 4 1 621
151618 22.08.2015 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 10 3 239
152164 27.08.2015 MČR Nové Mlýny Rac 12 11 7 093
152169 05.09.2015 Vítr z vinohradů WS Nové Mlýny Rac 7 7 4 921
152207 12.09.2015 Tvarůžková regata Mohelnice Rac 3 7 1 380
154291 02.10.2015 Bavarian Masters Chiemsee Rac 7 11 4 138
154289 03.10.2015 Chiemsee Insel Marathon Chiemsee, Německo Rac 10 13 7 652
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142403 03.05.2014 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac 4 5 2 064
141311 10.05.2014 Pohár D.I.M. Bezdrev Rac 3 4 1 734
142117 17.05.2014 Věstonická Venuše WS Nové Mlýny Rac 4 9 1 172
142125 24.05.2014 Moravský pohár II Brněnská přehrada Rac 4 5 2 897
141802 30.05.2014 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 8 1 608
142002 07.06.2014 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 12 1 202
142003 14.06.2014 Dragon board cup Velké Dářko Velké Dářko Rac 4 6 2 312
143111 16.06.2014 Mistrovství Evropy Raceboard 2014 Sopoty, Polsko Rac 10 22 4 661
142137 28.06.2014 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 6 1 660
142008 02.08.2014 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 4 1 621
141509 16.08.2014 Senior Cup Jesenice Rac 3 4 2 742
141621 23.08.2014 Nechranická buchta Nechranice Rac 4 4 2 812
144003 29.08.2014 Mezinárodní mistrovství SR Domača Rac 3 10 1 548
142154 06.09.2014 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 4 11 823
143137 22.09.2014 Raceboard Worlds 2014 Blanes, ESP Rac 12 60 4 079
144292 03.10.2014 Bavarian Masters Chiemsee Rac 4 6 2 812
144291 04.10.2014 Chiemsee Inselmarathon Chiemsee, Německo Rac 5 15 3 404
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132403 04.05.2013 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac 4 4 1 996
132191 18.05.2013 Věstonická Venuše - okruh A Nové Mlýny Rac 4 6 2 496
132115 25.05.2013 Moravský pohár II Brněnská přehrada Rac 4 10 1 108
131803 01.06.2013 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 5 2 723
132003 08.06.2013 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 4 2 452
133205 11.06.2013 Masters World Raceboard Championship Marina Julia, Monfalcone, Itálie Rac 10 19 3 408
132126 22.06.2013 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 5 1 818
132009 03.08.2013 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 4 1 621
131618 24.08.2013 Nechranická buchta Lomazice Rac 4 8 1 713
132138 29.08.2013 Mezinárodní Mistrovství ČR Nové Mlýny Rac 6 13 4 168
132139 01.09.2013 Mistrovství světa RAC Nové Mlýny Rac 12 40 5 720
132207 14.09.2013 Tvarůžková regata Mohelnice Rac 4 5 2 629
134296 20.09.2013 Bavarian Masters Chiemsee Rac 4 5 2 812
134294 21.09.2013 Chiemsee Insel Marathon Chiemsee Rac 5 15 3 326
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122001 28.04.2012 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 6 1 872
122403 05.05.2012 SANTI Cup Těrlicko - KJT Rac 3 6 1 206
121308 12.05.2012 Pohár D.I.M. Bezdrev Rac 3 5 1 818
122111 19.05.2012 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 4 7 1 945
122114 26.05.2012 Moravský pohár II Brněnská přehrada Rac 4 5 2 629
127011 02.06.2012 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 6 1 876
123120 11.06.2012 MS_WS_RAC Yyteri Rac 12 24 4 603
122124 23.06.2012 Veteran Cup Brněnská přehrada Rac 3 5 1 818
122008 04.08.2012 24 hodin Velkého Dářka Velké Dářko Rac 3 4 594
123207 11.08.2012 RACEBOARD MASTERS WORLD CHAMPIONSHIPS Medemblik Rac 10 28 4 927
121618 25.08.2012 Nechranická buchta Nechranice - Lomazice Rac 4 3 3 312
127015 29.08.2012 Mistrovství ČR Rozkoš Rac 6 18 1 245
122130 08.09.2012 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 1 13 218
122209 15.09.2012 Tvarůžková regata Mohelnice Rac 4 7 2 139
124316 12.10.2012 Bavarian Masters 2012 Chiemsee, Německo Rac 4 5 3 129
124317 13.10.2012 Chiemsee Insel Marathon 2012 Chiemsee, Německo Rac 4 8 2 641
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112002 30.04.2011 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 11 416
112115 21.05.2011 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 4 11 1 353
112118 28.05.2011 KP Jm kraje Brněnská přehrada Rac 4 4 2 700
111803 04.06.2011 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 4 2 580
112004 11.06.2011 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 9 1 702
112005 18.06.2011 Velká cena Dářka Velké Dářko Rac 4 5 2 530
112129 25.06.2011 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 2 2 637
112010 30.07.2011 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 2 2 109
111618 20.08.2011 Nechranická buchta Nechranice - Lomazice Rac 0 0 0
112137 27.08.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Rac 6 10 3 469
113130 03.09.2011 MS Raceboard L Hospitalet de L Infant, Španělsko Rac 12 26 4 620
111624 17.09.2011 Cena Lučana + SKP Nechranice Rac 0 0 0
117014 24.09.2011 Vyvoněná "40", Ski regata Jablonecká přehrada Rac 1 4 344
114029 07.10.2011 Bavarian Masters Chiemsee, Německo Rac 3 2 3 012
114285 08.10.2011 Chiemsee Insel Marathon 2011 Chiemsee, Německo Rac 5 8 3 945
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102001 16.01.2010 Snow Big Day Velké Dářko Rac 1 10 403
102002 01.05.2010 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 11 617
102404 08.05.2010 Santi Cup Těrlicko Rac 0 0 0
101719 15.05.2010 Altošův Vymácháč Máchovo jezero Rac 3 7 1 296
102108 22.05.2010 Věstovnická Venuše Nové Mlýny Rac 4 8 1 713
102110 29.05.2010 KP Jm kraje Brněnská přehrada Rac 2 6 646
102004 12.06.2010 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 7 1 840
102005 19.06.2010 Velká cena Dářka Velké Dářko Rac 4 2 3 904
102117 26.06.2010 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 4 5 2 064
103208 24.07.2010 Mistrovství světa Masters 2010 Martiques Francie Rac 10 19 2 694
101509 14.08.2010 Senior Cup Jesenice Rac 5 9 3 119
101617 26.08.2010 Mistrovství ČR Nechranice - Lomazice Rac 6 7 4 025
102123 04.09.2010 Vítr z Vinohradů Nové Mlýny Rac 4 9 2 034
102208 11.09.2010 Tvarůžková reagata Mohelnice Rac 4 7 2 393
107026 25.09.2010 Dářkovská Velké Dářko Rac 5 7 3 872
104327 08.10.2010 Bavarian Masters Německo - Chiemsee Rac 3 5 2 042
104328 10.10.2010 Chiemsee Insel Marathon Německo - Chiemsee Rac 5 18 2 891
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092003 02.05.2009 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 10 1 069
092404 09.05.2009 SANTI Cup Těrlicko Rac 4 5 1 608
092114 23.05.2009 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 4 11 1 830
092128 30.05.2009 Veterán Cup - KP Velké dářko Rac 4 7 1 728
091803 06.06.2009 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 6 2 496
092005 13.06.2009 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 7 2 615
092006 20.06.2009 Velká cena Dářka Velké Dářko Rac 4 16 1 179
093213 06.07.2009 Raceboard World Championships 2009 Warnemunde Rac 12 54 4 526
092010 01.08.2009 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 4 1 621
091616 22.08.2009 Nechranická buchta Nechranice Rac 4 15 1 147
092139 05.09.2009 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 4 6 2 661
092206 12.09.2009 Tvarůžková reagata Mohelnice Rac 4 10 1 519
091622 19.09.2009 Cena Lučana + Sdružený KP Nechranice Rac 4 13 765
092137 27.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Rac 6 10 3 554
094319 10.10.2009 Chiemsee Insel Marathon Chiemsee Rac 5 20 2 451
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082002 03.05.2008 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 8 1 839
082403 10.05.2008 Santi Cup Těrlicko Rac 4 4 1 608
082109 16.05.2008 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 4 7 2 471
082111 24.05.2008 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Rac 4 6 1 608
082114 31.05.2008 Velká cena ČR - TMR WS Brněnská přehrada Rac 1 2 277
087007 07.06.2008 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 15 1 147
082004 14.06.2008 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 8 2 383
082005 21.06.2008 Jarní cena Dářka Velké Dářko Rac 4 11 1 759
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 33 603
082007 05.07.2008 Bambusová Regata Velké Dářko Evr 1 5 247
082009 02.08.2008 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 6 969
081614 23.08.2008 Nechranická buchta Nechranice - Lomazice Rac 4 10 2 312
081615 28.08.2008 Mistrovství ČR Nechranice Rac 6 9 3 911
082133 06.09.2008 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 4 13 1 674
082209 13.09.2008 Tvarůžková regata Mohelnice Rac 3 7 1 795
081620 20.09.2008 Cena Lučana + Sdruž. KP Nechranice Rac 4 8 1 907
084321 04.10.2008 Chiemsee-Insel-Marathon Chiemsee, Německo Rac 5 13 3 153
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072002 05.05.2007 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 4 2 463
072403 12.05.2007 Santi Cup Těrlicko Rac 4 7 1 340
072110 19.05.2007 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 1 21 256
072112 26.05.2007 Raceboard Teamracing Brněnská přehrada Rac 6 3 1 937
072004 09.06.2007 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 13 1 674
072005 16.06.2007 Jarní cena Dářka Velké Dářko Rac 4 7 2 544
077001 23.06.2007 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 6 2 406
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 36 404
071614 18.08.2007 Nechranická buchta Nechranice - Lomazice Rac 1 12 364
072122 23.08.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Rac 6 9 4 069
072128 08.09.2007 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 4 7 2 471
072208 15.09.2007 Tvarůžková regata Mohelnice Rac 4 5 2 897
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062001 30.04.2006 Euro Regata Chorvatsko Kaj 4 4 792
061605 13.05.2006 Cena Lučana+Sdruž.kraj.přebor Nechranice Fus 4 6 1 876
062108 20.05.2006 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fus 4 6 1 608
062110 27.05.2006 Mistrovství ČR Team Racing Brněnská přehrada Rac 6 5 1 081
062112 03.06.2006 Krajský přebor I. Brněnská přehrada Fus 4 3 1 608
062002 10.06.2006 Pohár Vysočiny Velké Dářko Fus 4 12 1 202
062003 17.06.2006 Moravský pohár Velké Dářko Fus 4 7 1 840
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 41 641
062117 08.07.2006 Veterán Cup Brněnská přehrada Fus 0 0 0
061617 19.08.2006 Nechranická buchta Nechranice - Lomaznice Fus 4 6 2 406
061726 02.09.2006 SKI regata Jablonecká přehrada Fus 3 5 741
062129 09.09.2006 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Fus 4 5 2 312
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052134 Vítr z Vihoradů Nové Mlýny Fus 4 4 2 312
052120 Velká cena města Brna - Team racing Brněnská přehrada Rac 5 4 990
052112 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fus 4 3 1 876
052004 MČR Velké Dářko Fus 6 8 2 719
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 34 812
052002 Moravský pohár + KP Velké Dářko Fus 4 4 1 813
052001 Pohár Vysočiny Velké Dářko Fus 4 6 1 876
051614 Nechranická buchta Nechranice - Lomazice Fus 4 3 2 951
051117 Pohár Niké 2005 Chorvatsko NJ 6 11 1 414
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042410 SANTI Cup Těrlicko Fus 3 2 1 497
042212 Tvarůžková regata Štěrkovna Mohelnice Fus 4 10 1 326
042129 Vítr z Vinohradů Nové Mlýny Fun 4 32 560
042112 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fun 4 21 904
042003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 30 1 069
042002 Moravský pohár + KP Velké Dářko Fus 4 6 1 108
042001 Pohár Vysočiny Velké Dářko Fus 4 11 1 830
041715 Český Pohár + přebor KSJ 11+16+17 Máchovo jezero Fun 4 5 989
041616 MČR Nechranice Fus 6 11 2 745
041605 Pohár FUN Nechranice Fun 4 17 1 448
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032210 Tvarůžková regata štěrkovna Mohelnice Fus 4 4 1 608
032129 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Fus 4 9 1 291
032113 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fus 4 3 2 661
032002 KP 20 + Moravský pohár I Velké Dářko Fus 4 13 469
031702 Český pohár+KP Svč a Pha Máchovo jezero Fus 4 9 1 404
031115 6. SaS Cup - dálka Chorvatsko NJ 4 6 2 312
031113 MR Offshore-Pohár Niké Chorvatsko NJ 6 15 1 831
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022505 5. ročník SaS Cup dálkový závod Chorvatsko NJ 4 14 1 545
022504 Pohár Niké - MČR offshore Chorvatsko NJ 6 11 3 132
022502 Májová regata Chorvatsko NJ 4 4 1 813
022126 Mistrovství ČR 2002 Nové Mlýny Fus 6 8 3 242
022109 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fus 4 4 1 813
021802 Rozkošský surf + KP I (přebor HK kraje) Rozkoš Fus 0 0 0
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
229905 31.01.2022 Seminář NRO - Jachtařská akademie Jachtařská akademie NRO Rozhodčí 1 1
229904 19.03.2022 Školení národních rozhodčích Třemošnice NRO,NJ,NU Rozhodčí 1 1
229913 27.03.2022 Školení rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou Ro,ARo Rozhodčí 1 1
222002 21.05.2022 Květáková regata Velké Dářko Rs5-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 7
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice Lar-7P,Lar-2,QMZ-7P,QSZ-7P Člen protestní komise 7 7
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,T93-7P,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C,Q-3M Hlavní rozhodčí 7 11
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QMZ-7P,QSZ-7P Hlavní rozhodčí 7 11
222008 18.08.2022 Krajský přebor Q Velké Dářko Q-4K Hlavní rozhodčí 4 6
222009 10.09.2022 O pohár Velkého Dářka Velké Dářko Fin-7P Rozhodčí 7 7
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
219902 06.03.2021 Školení národních rozhodčích MS Teams R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
212003 05.06.2021 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin-7P Předseda protestní komise 7 11
212004 19.06.2021 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,Bic-7P,Fun-3C,Fun-3M Předseda protestní komise 7 11
212012 01.07.2021 MČR Velké Dářko Bic-12mr,Bic-7P Hlavní rozhodčí 12 18
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C Hlavní rozhodčí 7 11
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ-7P,QMZ-7P Hlavní rozhodčí 7 11
212013 13.08.2021 První klubovka velke darko Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
212014 09.10.2021 Druhá klubovka velke darko Q-1,Vau-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
209901 29.02.2020 Školení národních rozhodčích Třemošnice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
202006 26.06.2020 MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál Velké Dářko Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P,Vau-8ip Rozhodčí 12 12
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,Bic-7P Předseda protestní komise 7 11
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Bic-3M,Q-3C,Q-3M Hlavní rozhodčí 7 11
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-7P,Q-4K,Evr-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3C,Q-3M Hlavní rozhodčí 7 11
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
182002 16.06.2018 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,RsX-7P, Bic-3M Předseda protestní komise 7 11
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Hlavní rozhodčí 7 11
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Člen protestní komise 7 7
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,Spl-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Předseda protestní komise 7 11
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Hlavní rozhodčí 7 11
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Hlavní rozhodčí 7 11
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Hlavní rozhodčí 7 11
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr-1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
152008 30.06.2015 První Bic závod Velké Dářko Bic-7P Hlavní rozhodčí 7 11
152009 02.07.2015 Závod mladých nadějí WS Velké Dářko Bic-7C Hlavní rozhodčí 7 11
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Hlavní rozhodčí 7 11
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-3M,Spl-3C,Spr-1 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Hlavní rozhodčí 4 6
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,Spl-3C Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139909 10.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou R2,J2,R3 Rozhodčí 1 1
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
132005 28.06.2013 MČR Velké Dářko Vau-6mr,Vau-5ip Rozhodčí 6 6
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P Rozhodčí 4 4
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-4K,L47-4K Hlavní rozhodčí 4 6
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Q-4K,Evr-4K,Lar-3C Hlavní rozhodčí 4 6
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P Hlavní rozhodčí 4 6
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Rozkoš Q-5mz Předseda protestní komise 5 8
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,L47-1 Rozhodčí 4 4
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-4K,L47-1 Hlavní rozhodčí 4 6
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P,L47-3M,Evr-1 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
102007 10.07.2010 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-1,L47-1 Hlavní rozhodčí 4 6
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P Předseda protestní komise 4 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099907 11.04.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou R2,R3 Rozhodčí 1 1
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,Q-1 Rozhodčí 4 4
092011 10.07.2009 Kontrolní závod Velké Dářko Evr-1,Lar-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
092008 11.07.2009 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
092009 18.07.2009 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082010 14.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Evr-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
222002 21.05.2022 Květáková regata Velké Dářko Rs5-7P,RsF-7P Záchranář 7 2
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,T93-7P,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C,Q-3M Záchranář 7 2
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QMZ-7P,QSZ-7P Záchranář 7 2
222009 10.09.2022 O pohár Velkého Dářka Velké Dářko Fin-7P Záchranář 7 2
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P Záchranář 12 4
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
212003 05.06.2021 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin-7P Záchranář 7 2
212012 01.07.2021 MČR Velké Dářko Bic-12mr,Bic-7P Záchranář 12 4
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C Záchranář 7 2
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ-7P,QMZ-7P Záchranář 7 2
212013 13.08.2021 První klubovka velke darko Q-1 Záchranář 1 1
212014 09.10.2021 Druhá klubovka velke darko Q-1,Vau-1 Velitel záchrany 1 2
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Bic-3M,Q-3C,Q-3M Velitel záchrany 7 3
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-7P,Q-4K,Evr-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3C,Q-3M Záchranář 7 2
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 12 3
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Rozhodčí 7 2
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Rozhodčí 7 2
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Rozhodčí 7 2
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Rozhodčí 4 2
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Rozhodčí 3 2
Související články

Stříbro na MS Raceboard Masters

17.10.2022
Na Gardě v klubu Campione Univela se od 12. do 16. října konalo mistrovství světa Masters ve třídě Raceboard, které je určeno pro závodníky od 40 let. Od nás se zúčastnila celkem pětičlenná výprava.


nahoru