Stanislav Kačer

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Lanškroun - Jachting
Ověřená licence domácího klubu
1909-0012 01.01.2019 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí 0291 18.03.2017 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041910 EX sedmička koupaliště Lanškroun Evr 2 1 0
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031907 EX sedmička koupaliště Lanškroun Evr 2 5 0
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191907 29.06.2019 Neptunova regata Dlouhý rybník - Lanškroun Q-1 Předseda protestní komise 1 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179906 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 18+19 Hradec Králové R2,R3 Rozhodčí 1 1
171905 24.06.2017 Neptunova regata Dlouhý rybník Lanškroun Q-2,Spl-1 Předseda protestní komise 2 3
171908 02.09.2017 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun Spl-4K,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
171909 13.09.2017 Miniregata 02 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Předseda protestní komise 1 2
171910 07.10.2017 Lanškrounská regata Dlouhý rybník Lanškroun 420-4K,420-3C,420-3M,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161903 18.05.2016 Miniregata 01 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Rozhodčí 1 1
161904 24.06.2016 Miniregata 02 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Rozhodčí 1 1
161907 06.08.2016 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun Q-4,Spl-4K Předseda protestní komise 4 6
161911 21.09.2016 Miniregata 04 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Rozhodčí 1 1
161912 08.10.2016 Lanškrounská regata Dlouhý rybník Lanškroun 420-4K,420-3C,420-3M,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151903 03.06.2015 Miniregata 01 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1,Spl-1 Předseda protestní komise 1 2
151905 26.06.2015 Miniregata 02 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1,Spl-1 Předseda protestní komise 1 2
151907 25.07.2015 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun Q-2,420-3C,420-3M Rozhodčí 2 2
151908 01.08.2015 Regata kapitána Nema Dlouhý rybník Lanškroun 420-4K,420-3C,420-3M Předseda protestní komise 4 6
151912 02.09.2015 Miniregata 03 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1,Spl-1 Rozhodčí 1 1
151914 13.09.2015 Opti race Dlouhý rybník Lanškroun Q-2 Předseda protestní komise 2 3
151915 01.10.2015 Miniregata 04 Dlouhý rybník Lanškroun Q-1,Spl-1 Rozhodčí 1 1
151916 10.10.2015 Lanškrounská regata Dlouhý rybník Lanškroun 420-3C,420-3M Předseda protestní komise 3 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139906 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 18+19 bude upřesněno R2,R3 Rozhodčí 1 1
131902 01.06.2013 Májová regata Lanškroun Dlouhý rybník Lanškroun Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
131911 03.08.2013 Krajsky prebor Q Dlouhý rybník Lanškroun Q-4K Rozhodčí 4 4
131914 31.08.2013 Poslední prázdninový závod Dlouhý rybník - Lanškroun Q-2,Evr-2,Las-2,470-1,FD-3C Hlavní rozhodčí 2 3
131919 05.10.2013 Lanskrounska regata Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Předseda protestní komise 1 2
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
121904 26.05.2012 Májová regata Lanškroun Dlouhý rybník Lanškroun Evr-1,Fd-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
121905 08.06.2012 Bobří regata Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Rozhodčí 1 1
121906 09.06.2012 Závod všestranných jachtařů Dlouhý rybník Lanškroun Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
121910 03.08.2012 Prázdninový junior závod Dlouhý rybník Lanškroun Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
121912 11.08.2012 Prázdninový závod mládeže Dlouhý rybník Lanškroun Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
127016 01.09.2012 Memoriál Františka Ehla Glebinowskie - Nisa - Polsko Fd-3C,Evr-2,Q-2,470-2 Hlavní rozhodčí 3 5
121915 06.10.2012 Regata o Neptunův pohár Dlouhý rybník Lanškroun Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
111905 06.08.2011 Prázdninový závod mládeže Dlouhý rybník Lanškroun Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
111909 03.09.2011 Mem. Františka Ehla jezero Glebinowskie - POL Fd-3C,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
111910 17.09.2011 Poslední Seč Seč 420-2,Cad-2,Fb-2,Fin-2,Piir-2,Evr-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
101907 28.08.2010 Memoriál Františka Ehla Otmuchów - POL Fd-4P Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099905 05.04.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 18+19 Jaroměř R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
091908 29.08.2009 Memoriál F.Ehla Otmuchów - POL Fd-4P,420-1,470-1,Evr-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
081907 30.08.2008 Memoriál Františka Ehla Otmuchowské jezero Fd-4P Hlavní rozhodčí 4 6

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ