Mgr. Dana Kubíková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2104-0145 11.08.2015 - 31.03.2020
Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.: Člen výboru 23.08.2014 - 31.12.2020
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ,RJ
0192 09.03.2013 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192004 28.06.2019 MČR Velké Dářko Vau 12 3 9 936
191307 15.06.2019 Pohár Hluboké Bezdrev Vau 7 2 4 047
191902 25.05.2019 Jarní závod Seč Vau 7 2 5 279
191803 18.05.2019 Pohár města Česká Skalice Rozkoš Vau 7 1 7 029
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182164 22.09.2018 Mem. Miloše Alexy Brněnská přehrada Vau 7 3 5 165
182208 08.09.2018 Podzimní sokolská regata Tovačov Vau 7 2 6 397
182175 01.09.2018 Jedovnický kapr Jedovnice Vau 3 4 1 032
182148 25.08.2018 O pohár Vranova Vranovská přehrada Vau 7 1 7 387
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau 12 3 7 487
181310 16.06.2018 Pohár Hluboké Bezdrev Vau 2 2 1 156
182204 02.06.2018 Jarní sokolská regata Tovačov Vau 2 3 1 156
181901 19.05.2018 Jarní závod Seč Vau 7 1 7 707
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171902 20.05.2017 Jarní závod Seč Vau 7 1 7 707
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Vau 7 3 4 367
172203 03.06.2017 Jarní sokolská regata Tovačov Vau 4 2 3 200
171311 17.06.2017 Bali Cup Bezdrev Vau 7 2 4 921
172003 30.06.2017 MČR Velké Dářko Vau 12 4 8 100
172153 25.08.2017 O pohár Vranova Vranovská přehrada Vau 7 2 6 397
172209 09.09.2017 Podzimní sokolská regata Tovačov Vau 7 2 6 154
172167 23.09.2017 Mem. Miloše Alexy Brněnská přehrada Vau 7 3 5 390
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161901 07.05.2016 Jarní závod Seč Vau 7 2 5 600
162202 28.05.2016 Jarní sokolská regata Tovačov Vau 4 2 3 017
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Vau 2 1 2 360
161319 18.06.2016 Bali Cup Bezdrev Vau 7 2 6 154
162003 01.07.2016 MČR Velké Dářko Vau 12 4 7 741
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Evr 1 9 323
162151 27.08.2016 O pohár Vranova Vranov Vau 7 1 7 387
162160 10.09.2016 Dálková plavba Vranov Vau 1 1 703
162208 17.09.2016 Podzimní sokolská regata Tovačov Vau 1 4 703
162153 24.09.2016 Jedovnický kapr Jedovnice Vau 3 1 3 012
162171 08.10.2016 Mem. Jana Sedláka Brněská přehrada Vau 7 2 5 890
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151901 09.05.2015 Jarní závod Seč Vau 7 1 8 261
151901 09.05.2015 Jarní závod Seč Vau 7 1 8 261
152202 30.05.2015 Jarní sokolská regata Tovačov Vau 4 5 1 774
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Vau 2 2 1 290
151319 20.06.2015 Bali Cup Bezdrev Vau 7 1 7 029
152165 29.08.2015 O pohár Vranova Vranov Vau 7 2 5 890
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny Vau 7 3 4 367
152208 26.09.2015 Podzimní sokolská regata Tovačov Vau 7 2 5 600
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Vau 4 1 3 200
141901 10.05.2014 Jarní závod Seč Vau 4 1 4 016
142202 31.05.2014 Jarní sokolská regata Tovačov Vau 4 1 4 404
142133 20.06.2014 Veletržní regata Brněnská přehrada Vau 2 3 804
142004 27.06.2014 MČR Velké Dářko Vau 6 5 3 096
141325 05.07.2014 Pohár Hluboké Bezdrev Vau 4 1 4 016
142151 30.08.2014 Cukrovarská dálková plavba Vranovská přehrada Vau 2 2 804
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny Vau 4 4 1 996
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131903 11.05.2013 Jarní závod Seč Vau 4 1 4 016
131314 15.06.2013 Pohár Hluboké Bezdrev Vau 1 2 578
132005 28.06.2013 MČR Velké Dářko Vau 6 2 5 275
132137 24.08.2013 O pohár Vranova Vranovská přehrada Vau 4 1 4 404
132206 07.09.2013 Podzimní sokolská regata, Veterán cup Tovačov Vau 4 1 4 221
132147 21.09.2013 Modrý hrozen Nové Mlýny Vau 4 3 2 496
132153 05.10.2013 Poslední vítr Brněnská přehrada Vau 5 3 3 515
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Vau 4 1 4 016
121901 12.05.2012 Jarní závod Seč Vau 4 1 4 221
121719 09.06.2012 Bohemia Cup Máchovo jezero Vau 4 1 3 784
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Vau 2 1 1 892
122127 25.08.2012 Gagan regata Vranovská přehrada Vau 4 1 4 221
122208 01.09.2012 Podzimní sokolská regata Tovačov Vau 4 1 4 221
122133 14.09.2012 MČR Nové Mlýny Vau 6 4 3 242
122140 06.10.2012 Poslední vítr Brněnská přehrada Vau 4 1 4 404
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112102 16.04.2011 Krajský přebor Brněnská přehrada Vau 1 2 277
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Vau 4 5 989
112136 27.08.2011 Gagan regata Vranovská přehrada Vau 4 1 4 570
112208 03.09.2011 Podzimní sokolská regata, Veterán cup - Tovačov Vau 4 2 3 365
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada Vau 4 3 2 661
112303 15.10.2011 Mistrovství Valašsko-Slovácka na Hané Štěrkovna Hráza Vau 4 5 404
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102115 19.06.2010 Cukrovarská regata Vranovská přehrada Vau 2 1 1 406
102119 21.08.2010 Gagan Cup Vranovská přehrada Vau 4 2 3 200
102207 04.09.2010 Podzimní Sokolská regata Tovačov Vau 4 1 4 721
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092135 29.08.2009 Gagan regata Vranovská přehrada Vau 4 3 3 200
092205 05.09.2009 Podzimní Sokolská regata Tovačov Vau 3 4 1 621
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022110 Memoriál H. Šedy Jedovnice Vau 2 3 202
022125 Jedovnický kapr Jedovnice Vau 2 4 202
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192110 11.05.2019 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Las-3M Hlavní rozhodčí 3 5
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-7P,Q-4K,Evr-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3C,Q-3M Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182106 05.05.2018 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Las-3M,Vau-3M Rozhodčí 3 3
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Rozhodčí 7 7
182206 21.07.2018 Mohelnická regata Moravičany Evr-3M,Lar-3M,Fin-2,Q-1 Rozhodčí 3 3
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Rozhodčí 4 4
182174 18.08.2018 Finnlandia Cup jedovnice Fin-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,Spl-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Rozhodčí 7 7
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Rozhodčí 7 7
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Rozhodčí 3 3
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-2,Fin-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162108 23.04.2016 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,L47-3M,Las-3M Hlavní rozhodčí 3 5
162001 14.05.2016 Májový pohár Velké Dářko Q-3C,Q-3M,Spl-7P,L47-3M Rozhodčí 7 7
162140 13.08.2016 Finlandia Cup Jedovnice Fin-1 Rozhodčí 1 1
162144 13.08.2016 Fidor Cup Jedovnice Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
162208 17.09.2016 Podzimní sokolská regata Tovačov Vau-7P,Vau-6ip,Q-2,Q-4K Předseda protestní komise 7 11
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
152107 18.04.2015 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Las-3M,Lar-3M,L47-3M,Evr-3M,Q-2 Rozhodčí 3 3
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Rozhodčí 7 7
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-3M,Spl-3C,Spr-1 Rozhodčí 3 3
152204 18.07.2015 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q-3M,Las-3M,Evr-3M,Vau-3M,Evr-4K,Evr-2,Vau-2,Q-2,L47-3M Rozhodčí 3 3
152156 25.07.2015 Finlandia Cup jedovnice Fin-1 Rozhodčí 1 1
152155 15.08.2015 Fidorkap Jedovnice Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
152168 22.08.2015 Jedovnický kapr Jedovnice Vau-3M Předseda protestní komise 3 5
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
142106 26.04.2014 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Vau-3M Hlavní rozhodčí 3 5
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Vau-3M, Evr-4K,Evr-2 Rozhodčí 3 3
142141 26.07.2014 Fidorkap Jedovnice Q-2 Rozhodčí 2 2
142145 26.07.2014 Finlandia Cup Jedovnice Fin-1,Evr-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139903 09.03.2013 Školení rozhodčích - KSJ21 LS Brno R2,R3 Rozhodčí 1 1
132104 27.04.2013 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
132131 23.07.2013 Fidorkap Jedovnice Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
132204 27.07.2013 Modrá stuha Plumlova Mohelnice - Moravičany Evr-4K,Evr-3M,Vau-3M,Evr-2,Vau-2,Q-2,Lar-2 Rozhodčí 4 4
132130 03.08.2013 Finnlandia Cup Jedovnice Fin-1,Evr-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
132141 31.08.2013 Jedovnický kapr Jedovnice Vau-3M,Vau-2,Q-2,L47-2,Evr-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
122103 21.04.2012 YYEETTYY regata Jedovnice Vau-3M,L47-2,Evr-1 Rozhodčí 3 3
122104 19.05.2012 Memoriál H. Švédy Jedovnice Evr-3M,Las-3M,L47-2,Q-2,Vau-2 Rozhodčí 3 3
122142 28.07.2012 FINNLANDIA CUP Jedovnice Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Hlavní rozhodčí 1 2
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr-4K,Evr-3M,Lar3-M,Las-3M,Vau-3M,Q-2,Evr-1 Rozhodčí 4 4
122129 08.09.2012 Jedovnický kapr Jedovnice Vau-3M,L47-2,Q-2,Evr-1 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
112104 30.04.2011 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Las-3M Rozhodčí 3 3
112111 07.05.2011 Pohár Jedovnic Jedovnice Q-3M Rozhodčí 3 3
112205 30.07.2011 Modrá stuha Plumlova Mohelnici – Moravičanech Evr-4K,Las-3M,Evr-3M,Lar-3M,Vau-3M,Q-2 Rozhodčí 4 4
112154 06.08.2011 FINNLANDIA CUP Jedovnice Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
102103 01.05.2010 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M Předseda protestní komise 3 5
102205 14.08.2010 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
102138 28.08.2010 Jedovnický kapr Jedovnice Evr-1,Fin-1,Las-1,Q-1,Vau-3M Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
092105 30.04.2009 Dubnový závod III. Jedovnice Evr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
092107 02.05.2009 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Las-3M Rozhodčí 3 3
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
092134 22.08.2009 Jedovnický kapr Jedovnice Vau-3,Evr-2,Las-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082205 19.07.2008 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,Las-3M,L47-3R,Vau-3M,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072205 18.08.2007 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Rozhodčí 4 4

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ