Michal Bělunek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Jezero Hlučín
Ověřená licence domácího klubu
2419-0078 28.03.2018 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí 0564 09.03.2013 - 31.12.2020
Assistent HZS
Velikost: XXL Skupina: LS Brno 24.2.2018
0654 24.02.2018 - 24.02.2023
Trenér 3. třídy 0180 01.11.2001 - 01.05.2021
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091383 04.09.2009 MČR - Lipno Regata Lipno - Kovářov Fin 6 6 5 346
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082411 21.06.2008 Pohár Radegastu ermanice Fin 4 1 4 016
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Fin 2 3 1 540
084001 01.08.2008 Velká cena Slovenska - MM SR Orava Fin 5 3 4 625
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 6 4 218
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071714 14.04.2007 Pohár HAAS+SOHN Máchovo jezero Fin 4 4 3 721
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 4 4 3 285
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Fin 5 2 4 000
072121 11.08.2007 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 5 1 444
074008 24.08.2007 International Ostereichische Staats Meis Attersee Fin 6 30 1 663
71382 29.08.2007 testovac9 plzen Fin 6 11 3 469
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí Fin 6 11 3 469
072008 08.09.2007 Štít města Pardubic Velké Dářko Fin 4 3 3 517
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 2 3 784
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Las 4 22 1 000
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Fin 4 6 1 876
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052109 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Las 5 6 4 207
052111 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 1 5 693
051307 Cena Šumavy Lipno Las 4 7 2 139
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042110 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 1 6 064
042108 Pálavská regata Home credit Nové Mlýny Las 5 3 6 385
042405 IKAMONT CUP Hlučín Las 2 1 1 156
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032420 41. Beskydská regata Žermanice Las 4 1 4 016
033101 ISAF Sailing World Championship Cadiz Las 12 129 2 681
033165 European Championship ? Laser Standard O Split ? CRO Las 10 95 1 276
033202 Eurolymp ? Olympic Garda Garda Lake ? ITA Las 8 28 3 025
033207 Eurolymp - Kieler Woche Kiel ? GER Las 8 133 1 295
033205 Eurolymp ? SPA Regatta Medemblik ? NED Las 8 124 1 303
033204 Eurolymp - Semaine Olympique Française Hy?res ? FRA Las 8 127 1 611
033417 Izola Spring Cup Izola, SLO Las 5 15 3 246
031308 Cena Šumavy Lipno Las 4 4 3 656
032109 Pálavská regata + EC Masters Laser Nové Mlýny Las 5 2 7 997
032112 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 1 6 312
032115 MR Evropa + Laser Nové Mlýny Las 6 1 10 085
032125 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 2 1 2 008
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021625 Hop regata Nechranice Las 4 4 3 443
022107 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 2 4 2 157
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Las 4 1 7 129
022408 Hornický kahan + KP II (přebor MS kraje) Žermanice Las 4 1 3 200
022413 Pohár Radegastu Žermanice Las 3 1 2 637
022419 40. Beskydská regata Žermanice Las 5 5 3 621
023105 ME Laser Standard (Dospělí+Junioři) Vallensbaek, DEN Las 10 108 2 106
023203 Semaine Olympique Francais Hyres Las 8 98 1 736
023202 Princess Sofia Trophy Palma de Mallorca Las 8 104 1 765
023201 Eurolymp - Olympic Garda 2002 Riva del Garda, ITA Las 8 19 2 509
023205 Kieler Woche Kiel Las 8 64 3 601
023204 Spa Regatta Medenblick Las 8 74 3 216
023406 Barcelona Olympic Week Barcelona, ESP Las 5 29 1 731
021604 Zlatý kahan Nechranice LaR 4 1 6 064
021331 Lipno regata 2002 - (MČR mimo Las) Lipno Las 4 5 3 129
021312 Mistrovství ČR 2002 (Las) Lipno - Hruštice Las 6 2 7 388
021308 Cena Šumavy Lipno Las 4 8 2 641
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Q-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182130 22.06.2018 Veteran Cup Finn Brněnská přehrada Fin-3R Rozhodčí 3 3
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2 Rozhodčí 4 4
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Evr-4K, 3M; Lar-4K; Fb-2; Q-2; Fin-1,Evr-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179909 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 24 Soběšovice, Hotel Maják, Žermanická přeh R2, R3 Rozhodčí 1 1
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-2,Evr-3M,Fb-3M Člen protestní komise 4 4
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162421 01.10.2016 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín L47-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Fb-3M,Fb-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
152145 26.06.2015 Finn Masters Brněnská přehrada Fin-8mz,Fin-3R Rozhodčí 8 8
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr-12mr,Las-12mr,L47-12mr,Fin-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139910 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 24 Těrlicko R2,R3 Rozhodčí 1 1
137012 01.08.2013 MČR Lipno Fin-6mr Člen protestní komise 6 6
137012 01.08.2013 MČR Lipno Fin-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Rozhodčí 5 5
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Evr-5ip,Fin-5mz,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5mz,Lar-3M,Las-3M,420-2 Člen protestní komise 5 5
121335 17.08.2012 MČR Lipno - Hůrka Fin-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119904 26.03.2011 Školení krajských rozhodčích KSJ 24 Těrlická přehrada R2,R3 Rozhodčí 1 1
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Rozhodčí 5 5
112405 04.06.2011 Pohár Radegastu Žermanice L47-3M,Q-3M,Evr-2,Lar-2,Fin-1 Rozhodčí 3 3
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip,Las-5ip,Fin-5mz,420-5mz,420-3M,Lar-3M,Las-3M,420-2 Rozhodčí 5 5
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192406 01.06.2019 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q-4K,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fin-1 Záchranář 4 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2 Rozhodčí 4 2
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Evr-4K, 3M; Lar-4K; Fb-2; Q-2; Fin-1,Evr-2 Rozhodčí 4 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ