Mgr. Michaela Bulířová

 Zpět

Osobní údaje jsou neveřejné

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YACHT CLUB SaS, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1124-0038 11.08.2015 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
0622 01.04.2017 - 31.12.2020
Krajský rozhodčí-soudce
jazyk: AJ
0622 01.04.2017 - 31.12.2020
Krajský rozhodčí-na-vodě
jazyk: AJ
0622 01.04.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 136312Velikost: SSkupina: ČYK 27.2.2016
0424 01.01.2011 - 27.02.2021
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171503 27.05.2017 SKP Plzeňského a Karlovarského Kraje Jesenice FB 4 13 533
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět FB 3 12 678
171321 05.08.2017 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 7 1 005
171216 02.09.2017 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 2 998
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 13 489
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 25 941
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 6 1 805
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 38 1 479
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 29 910
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Svět FB 1 12 168
161331 20.08.2016 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 11 416
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 8 1 430
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady FB 2 1 2 663
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 29 810
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 17 1 626
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 6 1 734
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 14 2 921
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 13 2 929
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 7 1 296
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 2 5 804
157023 17.08.2015 GBR Nationals Pwllheli, GBR FB 12 44 2 828
153309 23.08.2015 2015 World Championships Pwllheli, GBR FB 36 74 9 401
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 4 1 206
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 7 5 028
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady FB 3 5 1 972
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora FB 3 4 1 621
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 3 6 678
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 7 1 024
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice FB 4 17 929
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 15 1 069
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 20 1 376
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 23 2 468
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Svět FB 3 9 879
141329 09.08.2014 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 10 541
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 21 965
141343 11.10.2014 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n/Vlt. RsO 5 11 1 450
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník FB 1 3 323
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora FB 3 6 678
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 10 1 069
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
131716 25.05.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 5 721
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice FB 4 19 493
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 18 1 108
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 18 2 484
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Svět FB 3 12 303
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 0 0 0
131724 07.09.2013 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 9 440
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 17 1 271
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny FB 4 14 1 108
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák FB 4 12 792
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 10 804
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 16 876
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 21 636
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice FB 4 18 1 043
121320 16.06.2012 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Rs1 4 3 1 291
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 8 1 285
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 14 1 545
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 21 965
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake FB 10 69 2 833
121330 04.08.2012 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 5 356
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Svět FB 3 1 4 069
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 7 3 044
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 16 2 719
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 2 1 406
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák FB 3 7 1 604
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 1 9 261
114007 28.04.2011 Schweizer Meisterschaft Bodensee FB 6 10 3 289
112110 07.05.2011 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 4 3 1 876
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 25 778
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 5 1 925
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 20 1 165
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FB 4 28 404
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík FB 3 4 2 263
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 21 2 285
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 12 2 053
111409 23.07.2011 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 7 318
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň FB 3 14 701
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 12 594
111219 17.09.2011 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 1 5 402
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 18 1 233
111417 15.10.2011 Poslední vítr Bolevák FB 2 1 2 110
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 9 1 277
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 7 973
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 13 1 469
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 12 792
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice FB 2 9 938
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FB 4 4 3 845
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 5 2 042
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 20 1 989
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 12 1 747
101412 24.07.2010 Letní Vánoční regata Bolevák FB 4 5 1 425
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 10 741
101905 21.08.2010 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 3 2 312
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 12 1 996
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 37 2 230
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 7 804
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 14 1 545
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 18 904
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 7 1 340
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír FB 1 4 499
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 4 12 1 608
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. FB 6 9 4 069
091411 25.07.2009 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 6 728
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět FB 3 13 797
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 7 511
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 12 1 608
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 5 541
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 13 1 540
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181121 16.06.2018 Nechranický skluz nechranice Las-7P,Fin-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179908 01.04.2017 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
171106 17.06.2017 Cena CERE Nechranice Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Hlavní rozhodčí 7 11
171215 12.08.2017 Slapská 24 hodinovka Slapy Měřín Kaj-1 Rozhodčí 1 1
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Umpire 12 12
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF-18me,RsA-6ip Rozhodčí 18 18
161106 21.05.2016 Modrá stuha Slap Slapy - Meřín Kaj-2 Hlavní rozhodčí 2 3
161108 18.06.2016 Cena CERE Nechranice Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Předseda protestní komise 7 11
161110 13.08.2016 Slapská 24 Slapy - Meřín Kaj-2 Hlavní rozhodčí 2 3
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Umpire 12 12
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha Tr-12mr Umpire 12 12
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TrQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141102 15.03.2014 Jarní RS svezení Praha - Vltava RsO-4P,RsF-2 Hlavní rozhodčí 4 6
141321 21.06.2014 The Crown Cup Lipno - Lipno n/Vlt. RsF-5mz,RsF-4P Člen protestní komise 5 5
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P,29r-4P Člen protestní komise 6 6
141129 01.11.2014 MČR TMR 420 Vltava Tmr-6mr,Tmr-4P Umpire 6 6
141131 08.11.2014 MČR Praha - Vltava TrQ-6mr Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
131101 12.01.2013 CERE Match Racing I. Vltava - Praha Mr-4P Umpire 4 4
139901 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
131102 16.03.2013 Jarní svezení Vltava - Praha RsF-2 Hlavní rozhodčí 2 3
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník RsF-4P,Q-3C Člen protestní komise 4 4
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník RsF-4P,Q-3C Předseda protestní komise 4 6
131317 22.06.2013 The Crown Cup RS Reva Lipno nad Vltavou RsF-5mz Člen protestní komise 5 5
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TMR-6mr Umpire 6 6
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ-6mr,TRQ-4P Umpire 6 6
131127 09.11.2013 Podzimní svezení - Match Race Vltava - Praha RsF-2 Chief umpire 2 3
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 Praha - YC CERE R2,R3 Rozhodčí 1 1
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha Tr-6mr,Tr-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099902 28.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr-4P,Fla-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Rozhodčí 4 4
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad-4K,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fla-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-1 Člen protestní komise 4 4
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad-4K,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fla-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-1 Rozhodčí 4 4
091120 07.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr,TR-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
081101 12.04.2008 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Praha 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ-6mr,TRQ-4P Umpire 6 6
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny 470-6mr,Lar-6mr,Q-6mr,470-5mz,470-5iz,470-4P Člen protestní komise 6 6
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,L47-4K,Pir-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Pir-2,Q-2,K Rozhodčí 4 4
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR-6mr,TR-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072111 26.05.2007 Mistrovství ČR Brněnská přehrada Tmr-6mr,Tmr-4P,T24-3M, Umpire 6 6
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno Tmr-6mr (na vlastních lodích Q, děti do 15 let) Umpire 6 6
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví L47-6mr,Q-6mr,Evr-4P (závod pro LT Evropa 31/8 - 2/9) Rozhodčí 6 6
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Pir-4K, Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TMR-4P Umpire 4 4
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Rozhodčí 1 3
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Rozhodčí 1 3
Související články

Dělba vod 2018 - aktualizace k 10.05.2018

13.05.2018
Aktuální podoba Dělby vod pro rok 2018.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ