PhDr. Vlastimil Šindýlek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1206-0009 11.08.2015 - 31.03.2020
Zasloužilí rozhodčí 0084 25.01.2014 - 31.12.2100
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ,RJ
0084 01.04.2017 - 31.12.2020
Měřič
Flying Dutchman
071 01.01.2010 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FD 4 6 404
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FD 4 8 404
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov FD 3 3 969
122109 12.05.2012 Pavlovská regata Nové Mlýny FD 4 6 1 108
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FD 4 6 1 108
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice FD 4 4 792
122207 11.08.2012 Tovačovskéma zátokama, Veteran Cup Tovačov FD 3 5 1 330
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FD 4 6 672
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FD 4 7 841
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FD 4 8 792
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FD 4 4 1 608
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FD 3 6 678
111321 06.08.2011 Bezdrevský kapr Bezdrev FD 4 7 1 340
112145 16.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny FD 6 12 1 356
114277 08.10.2011 FD finale Leipzig Cospundener see FD 3 16 718
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny FD 4 7 404
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FD 4 8 1 608
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FD 2 8 479
101334 10.09.2010 Mistrovství ČR - Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví FD 1 6 469
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FD 6 8 1 663
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny FD 4 7 0
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš FD 4 5 404
091609 20.06.2009 Cena Damet Nechranice FD 4 5 721
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. FD 4 6 672
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev FD 1 4 499
091908 29.08.2009 Memoriál F.Ehla Otmuchów - POL FD 4 5 1 925
092142 18.09.2009 Mistrovství ČR - Modrý hrozen Nové Mlýny FD 6 7 2 760
094295 03.10.2009 59.Internationale Nebelpokal Berlin - Muggelsee FD 4 24 543
094299 10.10.2009 Sächsische Meisterschaft Cospude 2009 Cospundesee - Markkleeberg SRN FD 3 20 367
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny FD 4 5 404
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FD 4 7 404
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice FD 1 3 226
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno FD 6 8 760
081326 16.08.2008 Bezdrevský Kapr Bezdrev FD 4 6 404
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071724 10.08.2007 Mistrovství ČR Máchovo jezero FD 4 6 1 108
071906 01.09.2007 Memoriál Františka Ehla Otmuchov FD 4 5 1 425
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny FD 4 6 1 291
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051312 Modrá stuha Lipna Lipno FD 4 8 404
052111 Pavlovská regata Nové Mlýny FD 2 4 202
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021223 Štít města Poděbrady Jezero Poděbrady FB 1 2 101
021219 Letní závod mládeže Poděbrady FB 2 7 202
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad-7P,Fd-7P,Fb-7P Člen protestní komise 7 7
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 29r-7P,420-7P,Rs5-7P Člen protestní komise 7 7
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Člen protestní komise 12 12
191399 04.07.2019 Foiling Thursday lipno - cerna v posumavi OT-1 Člen protestní komise 1 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181213 04.08.2018 TEAM RACING PODĚBRADY Jezero Poděbrady TR-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181214 01.09.2018 Hurá do školy Jezero Poděbrady Pir-7P,Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Rozhodčí 7 7
181621 21.09.2018 MMČR FD Nechranice Fd-12mr Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179908 01.04.2017 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
171214 05.08.2017 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161135 14.05.2016 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Člen protestní komise 7 7
161214 13.08.2016 Poděbradský TEAM RACE Poděbrady TR-3R Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
151213 15.08.2015 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-3R Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
141203 26.04.2014 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
141214 09.08.2014 Jubilejní Matchrace Jezero Poděbrady Mr-3R Rozhodčí 3 3
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-6mr,L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Spl-4P Předseda protestní komise 6 9
141215 30.08.2014 Hurá do školy Jezero Poděbrady 420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
141625 12.09.2014 Mezinárodní mistrovství ČR Nechranice Fd-6mr Člen protestní komise 6 6
141627 13.09.2014 Cena YC Nechranice Nechranice Evr-4P,Lar-4P Člen protestní komise 4 4
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139901 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
131219 17.08.2013 Poděbradská Padesátka Jezero Poděbrady Mr-3R Rozhodčí 3 3
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Fin-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
131224 21.09.2013 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Pir-4K,420-2,Cad-2,Evr-1,Fb-2,Q-1 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Spl-8ep,Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr Člen protestní komise 8 8
121722 24.08.2012 MČR Máchovo jezero Sta-6mr Předseda protestní komise 6 9
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Fin-6mr,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Člen protestní komise 6 6
121221 15.09.2012 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 Praha - YC CERE R2,R3 Rozhodčí 1 1
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny 420-4P,Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P Člen protestní komise 4 4
111802 21.05.2011 Jarní premiéra II. Rozkoš 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Spl-4P Člen protestní komise 4 4
111322 09.08.2011 MČR - Připravný závod před MS 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl-6mr,Fla-6mr,Fla-5mz Člen protestní komise 6 6
111323 13.08.2011 Splash Worlds 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl-10ms,Fla-8iz Rozhodčí 10 10
111213 27.08.2011 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Pir-4K,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Hlavní rozhodčí 4 6
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Člen protestní komise 4 4
111330 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr Člen protestní komise 6 6
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr Člen protestní komise 6 6
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha Tr-6mr,Tr-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
101202 24.04.2010 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš 420-4P,Cad-4P,Fb-4P Člen protestní komise 4 4
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Člen protestní komise 4 4
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Cad-5ip Člen protestní komise 5 5
101315 05.07.2010 Pohár ALT Cadet Lipno - Černá v Pošumaví Cad-4P Člen protestní komise 4 4
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad-6mr,420-4P,Fb-4P,Fb-4K Člen protestní komise 6 6
101726 13.08.2010 Mistrovství ČR Máchovo jezero Sta-6mr,Sta-3C Člen protestní komise 6 6
101329 27.08.2010 Mistrovství ČR - Šumavský vítr Lipno - Černá v Pošumaví Fla-6mr,Spl-6mr,T24-6mr,T24-4P Člen protestní komise 6 6
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,L47-4P,Las-4P Předseda protestní komise 4 6
101121 30.10.2010 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099901 14.03.2009 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
099903 29.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 11+12 Praha R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
099905 05.04.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 18+19 Jaroměř R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
091202 25.04.2009 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Evr-2,Fb-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr-4P,Fla-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Člen protestní komise 4 4
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad-6mr,Fb-6mr,Pir-6mr,420-4P,Cad-4P Člen protestní komise 6 6
091727 14.08.2009 Mistrovství ČR Máchovo jezero Sta-6mr Člen protestní komise 6 6
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Evr-4P,Fb-4P Člen protestní komise 6 6
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
080901 15.03.2008 Školení rozhodčích KR ČSJ - (R1-J1) Vlašim 1 Rozhodčí 1 1
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny 420-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,470-5ip,470-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Evr-4P,L47-4P,Las-4P,OT-5mz(Splash/Flash) Rozhodčí 5 5
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Fb-6mr,Fd-6mr,Cad-5ip,420-4P,Cad-4P Člen protestní komise 6 6
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno 420-6mr,Cad-6mr,Pir-6mr,Cad-4P Člen protestní komise 6 6
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P Člen protestní komise 4 4
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P Člen protestní komise 6 6
071219 08.09.2007 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Fb-2,Q-2,Evr-1 Hlavní rozhodčí 2 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ