Zdeněk Parůžek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1214-0022 11.08.2015 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí
výjimka KSJ12 - R3
0282 01.04.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 129576 Velikost: L Skupina: Duchcov 10.2.2018
0313 01.01.2008 - 10.02.2023
Trenér 2. třídy 0049 01.01.1984 - 22.10.2023
Měřič
Fireball; Cadet
045 01.01.2010 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 3 2 2 109
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák FB 3 5 2 042
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 16 1 553
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FB 4 12 1 876
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík FB 3 8 1 360
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 25 1 831
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 16 1 553
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 20 1 049
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 9 2 108
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 4 6 2 812
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. FB 6 15 2 738
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 11 1 830
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 1 7 578
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 9 1 608
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 6 13 2 511
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví FB 1 9 377
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 5 2 723
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice FB 0 0 0
071607 16.06.2007 Cena Damet Nechranice FB 4 8 2 239
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 4 4 3 721
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno FB 6 6 4 711
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 5 2 812
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062107 13.05.2006 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 3 3 700
061802 20.05.2006 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 5 2 425
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice FB 4 8 2 161
061610 17.06.2006 Cena Damet Nechranice FB 4 7 1 945
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno FB 4 8 2 452
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno FB 8 7 6 498
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 5 3 055
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 2 2 928
051604 Cena FB Nechranice FB 4 5 2 723
051316 Mistrovství ČR Lipno FB 6 6 4 325
051802 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 5 2 812
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 6 2 812
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 6 2 661
041609 Cena RIVETEC Nechranice FB 4 8 2 239
041315 Mezinárodní MČR Lipno FB 6 9 4 359
041313 Král Šumavy Lipno FB 4 7 2 749
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 5 1 818
041802 Jarní Premiéra II. Rozkoš FB 4 6 2 580
041611 Pohár elektráren + přebor KSJ 11 Nechranice FB 4 6 2 580
041211 Přebor Stč.kraje Orlík FB 4 1 3 517
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík FB 3 2 1 206
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír FB 3 4 1 734
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír FB 4 3 2 312
031318 MR Lipno FB 6 5 5 360
031317 Pohárový závod Lipno FB 4 3 3 700
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno FB 3 6 1 093
031609 Pohár elektráren Nechranice FB 0 0 0
031610 Cena RIVETEC Nechranice FB 2 4 1 683
031801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 7 2 139
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 5 3 200
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021610 Pohár elektráren Nechranice FB 4 2 4 122
021801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 8 2 161
021810 Fair Play Rozkoš FB 4 4 3 017
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 5 2 978
021607 Cena Lučana Nechranice FB 2 6 1 331
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno FB 6 3 6 691
021308 Cena Šumavy Lipno Kaj 4 2 2 580
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír FB 2 3 202
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír FB 2 1 1 600
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír FB 1 2 645
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír FB 4 6 2 213
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady 420-3C,Cad-3C,Fb-3C Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady 420-3C,Cad-3C,FB-3R,420-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb-3C,420-3C,Cad-3C,Fb-3R,RsA-1 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Cad-3C,420-3C,Fb-3R Hlavní rozhodčí 3 5
161139 15.10.2016 MČR - ALT Cadet Nechranice Cad-12mr Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady Cad-3C,Fb-3R,420-3C,420-3M Hlavní rozhodčí 3 5
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Cad-3C,Evr-2,Fin4K,Fb-3C,Q-4K,420-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady 420-3C,Cad-3C,Fb-3R Hlavní rozhodčí 3 5
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad-3C,Fb-3C,Fin-1,420-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
141211 23.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139901 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady 420-3C,420-3M,Fb-3R,Cad-2,Evr-1 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady 420-3C,Cad-3C,Evr-2,Fb-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099903 29.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 11+12 Praha R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady Cad-3C,Fb-2,Las-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad-3C,FB-2,Las-2 Hlavní rozhodčí 3 5
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
077003 21.07.2007 Sportboat Cup IV. Slapy Caf-4P,Orc-4P Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad-7P,Fb-7P Akce bez podpory HZS 7 0
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Záchranář 12 4
191325 31.08.2019 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad-7P,RsF-7P,RsT-7P,Q-3C Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P Rozhodčí 12 4
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 1 5
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P Rozhodčí 4 5
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Spl-7P Rozhodčí 7 2
162165 23.09.2016 MČR II. Nové Mlýny Cad-12mr,420-7P,Cad-6ip,Fb-7P Rozhodčí 1 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ