Richard Kafka

 Zpět

Datum narození: 1996
Adresa Vápenická 2368/24
Žďár nad Sázavou
591 01
Telefon 724876813
E-mail kafka.richard@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
0882 14.02.2015 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 326780 Velikost: L Skupina: 7.3.2015
0535 07.03.2015 - 07.03.2020
Trenér 3. třídy 0406 24.01.2016 - 24.01.2026
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Velké Dářko
ověřená licence domácího klubu
2001-0154 01.01.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 31 282
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 12 1 212
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Evr 4 7 1 024
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 15 1 730
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 0 0
182206 21.07.2018 Mohelnická regata Moravičany Evr 0 0
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 3 3 080
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 9 4 657
182408 23.06.2018 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 1 2 400
184018 21.06.2018 Kieler Woche Kiel Evr 10 13 6 403
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 18 1 317
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 12 3 592
182106 05.05.2018 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 3 969
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 10 4 515
181302 21.04.2018 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 0 1 0
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171302 22.04.2017 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 4 1 497
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 10 4 601
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 10 3 727
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 4 5 279
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko Evr 1 1 358
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo Evr 10 31 2 329
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Evr 2 5 962
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 7 4 696
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 3 3 611
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 3 12 969
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr 6 2 4 525
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 22 1 096
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 16 5 720
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Evr 3 7 768
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 11 1 665
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 20 481
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164211 04.12.2015 Garda Garda Evr 10 23 6 983
162108 23.04.2016 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 2 2 400
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Evr 7 24 1 582
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 2 13 266
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 6 1 407
164202 20.06.2016 Kieler Woche Kiel Evr 10 24 4 451
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 8 4 725
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 1 4 221
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Evr 1 10 277
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 13 1 318
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 14 1 471
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 11 1 665
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 18 508
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154214 28.03.2015 17. TORBOLE EUROPE MEETING (2015) Itálie Garda Evr 10 31 6 431
152107 18.04.2015 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 4 1 206
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 14 3 404
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 7 2 589
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 11 3 857
153115 03.07.2015 Youth European Championchip 2015 ESP - Port dAro Evr 18 47 4 820
152204 18.07.2015 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 4 3 017
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 9 969
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Evr 6 11 1 234
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž Evr 4 6 904
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Evr 7 17 2 331
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 11 1 527
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 14 523
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142201 19.04.2014 Jarní závod Chomoutov Evr 3 12 407
142106 26.04.2014 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 5 915
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 3 4 570
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Evr 4 12 1 108
142302 31.05.2014 O Hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Evr 4 3 2 108
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 8 718
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 16 1 108
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 7 1 728
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 1 6 129
143140 01.08.2014 YOUTH EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2014 Nieuwpoort Belgie Evr 8 61 1 479
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr 5 5 2 580
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 14 741
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr 6 24 1 589
141348 08.11.2014 Evropa Cup Bezdrev Evr 1 7 687
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134216 23.03.2013 XV. Torbole Europa Meeting Torbole, Itálie Evr 5 60 1 480
132104 27.04.2013 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 6 831
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 20 1 519
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 15 904
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 7 1 296
132304 22.06.2013 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Evr 4 1 4 570
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 17 1 608
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 5 2 193
133137 16.07.2013 EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2013 Brest Francie Evr 8 72 950
132204 27.07.2013 Modrá stuha Plumlova Mohelnice - Moravičany Evr 4 7 2 312
131912 10.08.2013 O štít města Pardubic Seč Evr 2 2 804
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Evr 3 6 1 407
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 9 1 957
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 22 1 961
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr 3 3 2 109
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 11 672
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Evr 3 8 1 032
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 22 1 399
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr 4 17 686
122104 19.05.2012 Memoriál H. Švédy Jedovnice Evr 3 7 892
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice Evr 3 5 2 042
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 27 804
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 12 504
122304 23.06.2012 O hanáckó klobáso těrkovna Hráza Evr 4 2 2 812
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 34 321
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 10 1 220
122417 10.07.2012 Open Week Harta Slezská Harta Evr 1 3 665
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 10 846
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Evr 5 3 4 396
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 6 2 738
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 22 884
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 27 1 994
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr 3 10 1 330
122211 13.10.2012 O kuře na rožni Chomoutov Evr 2 4 554
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 10 0
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112402 23.04.2011 Pohár Olešné Olešná Evr 2 6 452
112104 30.04.2011 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 12 303
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 31 1 012
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 13 2 022
112003 21.05.2011 Májový pohár Velké Dářko Evr 1 1 578
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 27 644
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 15 541
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 32 609
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 2 3 656
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Evr 1 1 800
112205 30.07.2011 Modrá stuha Plumlova Mohelnici – Moravičanech Evr 4 10 1 608
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Evr 5 6 2 495
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Seč Evr 3 7 768
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr 3 21 768
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 38 1 373
112308 12.11.2011 EVROPA Cup Evr 1 30 101
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Q 2 1 1 758
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q 3 8 1 734
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 9 2 376
102003 22.05.2010 Majový pohár Velké Dářko Q 3 6 2 054
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 17 2 278
102112 12.06.2010 ervnový závod Jedovnice Q 3 5 2 291
104251 19.06.2010 Puchar Nysy Polsko Nysa Q 3 9 1 525
102410 26.06.2010 Mladý vítr Žermanická přehrada Q 4 3 2 108
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 37 495
102007 10.07.2010 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 3 4 404
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 4 4 489
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice Q 5 9 3 515
101904 14.08.2010 Štít města Pardubic Seč Q 3 2 2 400
104001 20.08.2010 Velká cena Slovenska Králová - SVK Q 3 4 2 742
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 16 3 358
104307 03.09.2010 Puchar Beskidow Polsko - Tresná L47 4 6 1 457
104018 10.09.2010 OPEN NATIONAL CHAMPIONSHIP Piran Slovinsko L47 6 36 747
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q 4 2 4 647
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín L47 3 2 1 497
104312 15.10.2010 Puchar Rybnika - Interpuchar 2010 Rybnik-Polsko L47 5 15 1 236
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094230 01.01.2009 32nd International New Years regatta Chorvatsko Q 5 108 990
092201 18.04.2009 Jarní závod Chomoutov Q 2 1 1 406
092402 25.04.2009 Pohár Olešné Olešná Q 3 2 3 166
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 16 1 608
092109 09.05.2009 Pohár Jedovnic I. Jedovnice Q 3 2 2 928
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 12 2 161
092004 23.05.2009 Májový pohár Velké Dářko Q 3 3 2 775
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Q 4 15 2 019
092203 06.06.2009 Sokolská regata Tovačov Q 4 3 3 080
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Q 1 1 402
092011 10.07.2009 Kontrolní závod Velké Dářko Q 1 4 841
092008 11.07.2009 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 1 2 1 247
092009 18.07.2009 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 5 2 593
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice Q 5 13 3 052
094272 31.07.2009 Interpohár Oravská přehrada Q 5 8 3 446
094271 04.08.2009 Liptovský pohár Liptovská Mara Q 3 6 2 109
094001 07.08.2009 Velká cena Slovenska - MMSR Liptovská Mara Q 6 2 7 388
091906 15.08.2009 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 1 4 860
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Q 6 10 3 870
094285 04.09.2009 Interpuchar PUCHAR BESKIDÓW ZARZECZE Tresná Q 4 6 4 087
094012 11.09.2009 Open Polish Optimist Championship Kamień Pomorski Q 6 150 1 369
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 12 2 538
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Q 3 4 2 637
092305 10.10.2009 Krajský přebor ZK těrkovna Hráza Kroměříž Q 4 3 3 784
094313 16.10.2009 Puchar Rybnika-Interpohár Rybnik PL Q 5 13 2 656
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082201 19.04.2008 Jarní závod Chomoutov Q 2 2 1 290
082402 26.04.2008 Pohár Olešné Olešná Q 3 3 2 775
082105 03.05.2008 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 2 2 742
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 22 1 723
081901 17.05.2008 Jarní závod Seč Q 2 1 2 008
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 19 1 141
082203 31.05.2008 Jarní sokolská regata Tovačov Q 4 2 2 812
081903 07.06.2008 O perníkovou chaloupku Seč Q 2 3 938
082409 14.06.2008 Bobova regata Petrův rybník Q 3 1 4 069
082117 18.06.2008 Závod pod záštitou myšlenky Lence Amstro Brněnská přehrada Q 2 2 1 758
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 14 2 228
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Q 2 2 1 600
082007 05.07.2008 Bambusová Regata Velké Dářko Q 3 5 2 500
082008 09.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 2 4 1 794
082010 14.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 1 3 800
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Q 5 25 2 095
081906 23.08.2008 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 3 2 951
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 27 2 314
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 16 428
082210 20.09.2008 Moravský pohár II. Plumlovská přehrada Q 3 5 1 644
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 27 1 172
082141 04.10.2008 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 6 1 581
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Q 4 6 2 812
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 47 645
071901 19.05.2007 Jarní závod Seč Q 2 5 610
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 39 836
072203 02.06.2007 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 4 8 1 376
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 17 626
071903 16.06.2007 O perníkovou chaloupku Seč Q 2 1 1 600
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 39 904
072009 04.07.2007 Závod mladých nadějí I. Velké Dářko Q 1 10 215
072007 07.07.2007 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 21 724
072010 09.07.2007 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 1 8 428
072120 14.07.2007 Pohár Jedovnic Velké Dářko Q 3 14 1 005
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Q 5 22 2 755
071905 18.08.2007 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 5 2 064
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 12 1 008
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 24 2 950
072008 08.09.2007 Štít města Pardubic Velké Dářko Q 2 8 479
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 20 1 473
072209 22.09.2007 Moravský pohár II. Chomoutov Q 3 3 2 637
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 34 1 391
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Q 4 6 2 951
072211 20.10.2007 O kuře na rožni Chomoutov Q 2 3 938
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061903 17.06.2006 O perníkovou chaloupku Seč Q 3 6 504
062116 08.07.2006 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 24 356
062119 15.07.2006 Pohár Mladých nadějí Jedovnice Q 2 20 554
062120 20.07.2006 Milen Cup Jedovnice Q 1 19 254
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 21 318
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 49 540
062005 09.09.2006 Štít města Pardubic Velké Dářko Q 2 7 420
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 51 542
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Člen protestní komise 7 7
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 7
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Člen protestní komise 7 7
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Člen protestní komise 7 7
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159901 14.02.2015 Školení rozhodčích - KSJ 21 LS Brno R3 Rozhodčí 1 1
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-7P,420-7P,29r-7P,Lar-7P Člen protestní komise 7 7
151314 06.06.2015 CompoTech Cup Devoti Lipno - Černá v Poš. De1-7P Rozhodčí 7 7
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-3M,Spl-3C,Spr-1 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 12 1
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Rozhodčí 7 2
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Rozhodčí 7 2
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Rozhodčí 2 4
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Rozhodčí 4 2
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Rozhodčí 3 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ