Tobiáš Kraus

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Česká Lípa, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1703-0245 11.08.2015 - 31.03.2022
Assistent HZS
Velikost: M; Skupina: Duchcov 23.2.2019
0701 28.08.2021 - 23.02.2024
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 18 1 027
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 55 1 836
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 4 9 332
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Lar 12 19 1 734
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny L47 7 6 3 058
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Izola, Slovenia Lar 7 10 1 505
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Nechranice Lar 7 10 1 730
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 16 1 675
201705 16.05.2020 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero Lar 1 9 101
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191330 27.09.2019 MČR 420 Lipno - Černá v Pošumaví 420 12 1 15 661
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 2 4 047
194022 29.08.2019 MM Maďarska Balaton 420 12 5 8 169
191319 17.08.2019 420 Sailing Party Cup Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 2 5 890
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 1 4 921
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 420 7 1 7 387
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny 420 7 1 6 623
194100 24.05.2019 420er ÖStM SCTWV 2019 420er Achensee 420 4 6 1 747
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš 420 7 1 7 707
191706 27.04.2019 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero 420 7 1 6 154
194003 18.04.2019 Spring Cup Izola 420 10 28 4 532
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 9 3 874
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 10 2 162
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha 420 3 1 3 012
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi 420 12 1 15 325
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi 420 7 1 7 387
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 2 4 515
184087 29.08.2018 2018 Hungarian 420 National Championship Balatonfüredi 420 12 6 7 741
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 9 2 230
184088 21.07.2018 German Championship Optimist Arco Garda lake Q 12 297 1 299
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 12 6 586
184042 13.07.2018 Warnemünder Woche 2018 Warnemünde 420 4 31 404
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 1 6 154
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 6 2 260
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Q 1 3 966
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš 420 7 6 2 550
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero 420 3 3 969
184009 29.03.2018 36° Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 676 2 964
184099 25.01.2018 The XI International Trophy “Ciudad de Torrevieja” Torrevieja Spain Q 10 233 3 134
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 2 3 874
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 10 6 254
171706 13.05.2017 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Q 2 13 337
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Q 4 7 3 249
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 14 6 154
174240 01.06.2017 Dziwnow Cup 2017 Dziwnów - Polsko Q 10 135 1 748
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 6 7 497
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-ch 10 8 2 771
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 4 9 776
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 11 11 807
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 2 9 814
174024 15.09.2017 International Championship of the Polish Dziwnow Q 12 138 5 276
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 13 5 305
171343 30.09.2017 Pohár Nikose Drougkase Černá v Pošumaví 420 7 1 6 154
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Q 4 6 3 365
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Garda - Italy Q 10 108 4 349
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 5 6 937
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q 4 3 3 312
164232 23.04.2016 50. Kinder und Jugendregatta Potsdam - Templiner See Q 4 30 1 220
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 18 4 836
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 14 5 512
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 26 735
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
164263 18.06.2016 WIRO INTERCUP 2016 Warnemunde Q 4 120 893
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Q 4 3 3 080
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje Orlík - Velký Vír Q 2 2 1 600
161211 28.06.2016 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík Q 3 3 1 206
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 5 3 397
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 1 2 008
161614 15.08.2016 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 1 1 142
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Q 3 3 2 310
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 13 11 522
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 1 1 754
164013 16.09.2016 International Championship of PODA Dziwnów, Poland Q 10 169 3 645
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154216 03.04.2015 Easter regatta 2015 Portorož, Slovinsko Q 10 100 3 917
151203 11.04.2015 Jarní závod Optimist a Splash Turyňský rybník Q 2 1 1 758
154227 25.04.2015 49. Kinder und Jugendregtta Templenersee Q 4 52 533
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 45 2 178
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 24 3 782
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 27 2 925
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 43 350
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Q 4 4 2 700
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Q 2 2 1 406
151211 01.07.2015 Přebor ČOS -Dálková plavba Orlík - Velký Vír Q 3 1 1 734
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 3 1 540
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 5 516
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 19 8 008
151719 03.10.2015 SKI regata Jablonecká přehrada Q 1 2 841
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 49 0
141206 08.05.2014 Jarní závod Turyňský rybník Q 2 6 452
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 58 602
141208 17.05.2014 Pohár YC Kladno Turyňský rybník Q 2 3 452
141209 31.05.2014 YC Kladno RACE Jesenice Q 4 11 823
141908 26.07.2014 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 14 512
141909 02.08.2014 Regata kapitána Nemá Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 12 646
141910 09.08.2014 O štít města Pardubic Seč Q 4 8 1 247
141135 16.08.2014 Závod nadějí II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 27 161
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 68 964
141511 13.09.2014 Švestková regata I. Jesenice Q 4 17 1 074
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 46 978
141728 11.10.2014 Baban cup Máchovo jezero Q 2 8 624
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Q 1 5 879
143301 25.10.2014 3rd Halloween Regatta Portoroz Slovenia Q 5 95 1 203
Související články

Na mistrovství České republiky třídy 420 startovalo 16 lodí

01.10.2019
Vydařené mistrovství republiky měla o prodlouženém víkendu 27.–29. 9. třída 420. Na Lipno do Černé v Pošumaví se sjelo 16 lodí. Nechyběli závodníci ze Slovenska či Maďarska.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ